FC Bayern

Kutak za sportski trenutak
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Online

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by Krokodil Behko » 31 Jul 2017, 21:00

Heidi wrote: 31 Jul 2017, 20:56
Krokodil Behko wrote: 31 Jul 2017, 20:49 Al je najveći pakaš bio, oko reprezentacije.
Nesto je bilo, da, ne mogu se sjetiti.
Pomozi teti Heidi :o

Pa uvijek ili je povrijeđen, ili namjerno pravi kartone, da ne bi morao igrati za reprezentaciju :lupa
online

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by Heidi » 31 Jul 2017, 21:02

Drecksack
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by damir5 » 31 Jul 2017, 21:06

Po meni ga opravdava tadasnja garnitura u savezu :) onda nije bio na mjestu koje je realno zasluzivao :) urbana legenda spominje samare od spahe i tako dalje :)
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by storm » 01 Aug 2017, 06:43

Nisu mi jasni, ti koji reprezentaciju ne bendaju...al ok, sve prema zaslugama, odabrao svoj put...cestitke za doseg :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by Chloe » 01 Aug 2017, 12:31

Salihamidžić je :ok

Sretno im. :)
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by Mutevelija » 01 Aug 2017, 14:17

Čovjek legenda.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by Heidi » 01 Aug 2017, 14:26

Buaaa, izdajicaaa
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by Mutevelija » 01 Aug 2017, 15:22

Kralj.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
arman
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 916
Joined: 23 Jul 2017, 12:54
Status: Offline

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by arman » 01 Aug 2017, 15:49

:cool Braco.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by Mutevelija » 01 Aug 2017, 15:56

Braćela
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Online

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by Krokodil Behko » 03 Aug 2017, 09:52

Hasan je rekao: Mama, čega se ja uhvatim, to mora uspjeti


Image

Hasan Salihamidžić? Fin, kulturan, svjetska klasa, pomaže svima.

Tako o legendarnom Jablaničaninu kažu mještani ovog hercegovačkog gradića.

Dok otac bivšeg nogometnog reprezentativca BiH Ahmed Salihamidžić, zvani Cicko, trijumfalno i uzdignutog čela hoda jablaničkim sokacima, iz skoro svih kafića, marketa, kladionica... dopiru glasovi: “Golemo”, “Čestitam, majstore”, “Cicko, svaka čast”, “To je naš Jablaničanin”...

A kako i ne bi primao tolike čestitke. Njegov sin Hasan imenovan je za sportskog direktora njemačkog nogometnog diva Bajerna iz Minhena, čiji je dres legendarni Braco nosio punih devet godina. Nema baš mnogo Bosanaca i Hercegovaca na tako moćnim pozicijama u bilo kojoj oblasti.

Ogromna stvar

Dok čekamo kafu “Kod Gojka”, Ahmed, koji je, također, nekada bio sjajan nogometaš i priznati sportski radnik, otkrio je za naše čitaoce otkud Hasan na poziciji sportskog direktora svjetskog diva Bajerna. - Eh, Njemačka. Oni poštuju i cijene uspjeh. Oni dobro znaju ko je ostavio trag. Oni ne zaboravljaju svoje legende, a Braco je, zaista, istinska legenda u Minhenu.

Ovdje je drugačije, ovdje će ti sve oprostiti osim uspjeha. To me je godinama boljelo. I mene i Bracu. Vjerujte, ovo Hasanovo imenovanje ogromna je stvar za Jablanicu i BiH. Kad ti Nijemac ukaže ovakvo povjerenje, onda zaista vrijediš – počeo je izlaganje Salihamidžić.

Prije nekoliko dana, Hasan je pozvao oca i kazao mu da bi mogao biti imenovan za novog sportskog direktora Bajerna. - Prije neki dan, zove me moj Braco i kaže: “Tata, idem na sastanak s Ulijem Henesom, moguće je da me imenuju za sportskog direktora, Filip Lam je otpao.” Rekao sam mu da razmisli o svemu.

Eto, u ponedjeljak ponovo zove i viče: “Tata, novi sam sportski direktor Bajerna.” Potom je pozvao i majku Šefiku i pohvalio se novom pozicijom. Gledam u Šefiku, ona se snuždila, govori: “Joj, sine, hoćeš li moći ti to, prevelik je to zalogaj”, a on joj odgovara: “Mama, ja čega se uhvatim, idem do kraja, tako će biti i sa mojim novim poslom. Ne bojim se.” – kazao je Ahmed.

U Minhenu Braco ima status idola, gdje god se pojavi, izaziva ogromnu pažnju. Sam Hasan skroman je i, prema riječima njegovog oca, uvijek spreman pomoći. - Ma, to je nevjerovatno kako ga ljudi vole. Moj Hasan je takav, njega svi vole. A, Boga mi, voli i on naš svijet. Pomaže, ali ne želi da se to priča. Šuti i daje. Sjećam se da je ovdje, u Jablanici, htio donirati 200.000 eura da napravi terene i malu zgradu pored. No, znate kako je to ovdje, administracija zakaže, hoće svi sebe da pronađu – kaže Ahmed.

Hasana je sve to pogodilo i odustao je od gradnje terena. - Sjećam se, jednom je s reprezentacijom igrao utakmicu u Zenici. Došao mi je tužan kući. Rekao mi je da ga je zaboljela duša kada je bio u posjeti Domu za nezbrinutu djecu. Rekao je da odustaje od pravljenja terena u Jablanici te da će donirati 50.000 eura za obnovu krova Doma u Zenici, tako je i uradio – kazao je otac legendarnog Jablaničanina.

Potom se Ahmedu pojavio osmijeh na licu. Sjetio se jedne anegdote. - Kad god odem kod Brace u Minhen, natrpa mi dresova, kopački... Sjećam se dobro, jednom mi je u auto natrpao sto pari kopački. Na granici me zamalo nisu uhapsili, mislili su da sam švercer, jedva sam im objasnio da to Hasan šalje da podijelim mladim nogometašima Turbine u Jablanici. Naravno, dao sam jedan par kopački i graničaru – kroz smijeh kaže Ahmed.

Ispričao nam je i neke pikanterije iz Hasanovog djetinjstva, ali i otkrio koliko je Hasan, zapravo, uporan. - Ja sam mu bio prvi trener u Turbini. Da bi trenirao, morao je biti najbolji učenik. I bio je za primjer. U ono vrijeme dobio je nagradu "Mitar Trifunović Učo", išao je na republička takmičenja. Volio je sve sportove.

Svakog dana je ujutro, kada se malo ko mogao sresti na ulici, išao na trčanje. Potom bi išao u školu pa na trening. Zanimali su ga samo lopta, treninzi, utakmice. U tome je uživao. Kao da je znao da će uspjeti. Također, odlično svira klavir, završio je pet razreda Muzičke škole – kazao je Ahmed.

Sve i svašta


Da bi postao ovo što je danas, Hasan je prošao sve i svašta. - Konobarisao je dvije smjene u “Boleru”, a onda trenirao. Uvijek mi je govorio da će uspjeti i postati vrhunski nogometaš. Jedva smo ga 1992. godine izvukli iz BiH. U HSV-u ga je čekao čovjek da potpiše ugovor, a ja sam ganjao vizu četiri mjeseca.

Kada sam izgubio sve nade, jedan čovjek mi je rekao da za dječaka tih godina nije potrebna viza i otisnuo se moj Hasan u bijeli svijet, sam, bez igdje ikoga. Nismo se vidjeli skoro pet godina, samo smo se preko radioamatera čuli ponekad. Ali, on je zacrtao da će uspjeti i to je tako moralo biti – kazao je Ahmed.

Ovaj kao da radi u “Granitu”

Iako mu je sin izuzetno cijenjen i poznat, Ahmed živi skroman penzionerski život. Kroz smijeh se prisjeća anegdote s gradnjom vikendice prije nekoliko godina. - Pravio sam na Jablaničkom jezeru vikendicu, ali ja to polako. Bili smo tek počeli graditi jedan sprat i pored vikendice nailazi čamac.

U njemu sjedi društvo i fino čujem jednog kako govori: “Ono pravi Ahmed, otac nogometaša Bajerna”, a društvo, vidjevši napravljen tek jedan sprat vikendice, zajedljivo govori: “Pa, ovaj kao da radi u jablaničkom “Granitu”, a ne da mu sin igra u Bajernu” – kroz smijeh se prisjeća Ahmed.

Fenomen jablaničkog sporta

Općina Jablanica prostire se na nekoliko terasa na nadmorskoj visini od 202 metra, a ima površinu od 301 kvadratnog kilometra, što je svrstava u red najmanjih općina. Danas u Jablanici živi skoro 10.500 stanovnika. Ipak, kada je u pitanju vrhunski sport, mali hercegovački gradić, proporcionalno broju stanovnika, vjerovatno je jedan od “najsportskijih” gradova ne samo u Bosni i Hercegovini i Evropi nego i u svijetu.

Osim Salihamidžića, najpoznatiji Jablaničani koji su izgradili briljantne karijere u sportu su Vahid Halilhodžić, sadašnji selektor nogometne reprezentacije Japana, Senad Lulić, nogometaš Lacija, i Mirza Teletović, NBA košarkaš. - Jablanica je sredina u kojoj se oduvijek gajio amaterski sport.

Nažalost, sada toga nema, nemamo pomoćni teren za nogomet i teško da će se u narednom periodu izroditi neki novi Hasan, Lulić, Vaha... – kaže Ahmed.

Svađa s Barbarezom

Hasan Salihamidžić i Sergej Barbarez nisu u baš najboljim odnosima. A zašto je to tako, otkrio je otac Ahmed. - Bila je ona čuvena afera “Senator”, kada su novinari objavili da su bh. reprezentativci pili do zore. Moj Hasan se najviše našao na udaru, ali istina je drugačija.

Hasan mi je rekao da je on taj lokal napustio u 12 sati i da se javio Barbarezu. Kada su ga novinari razapeli, ja sam rekao Hasanu da se brani, a on mi je samo kazao: “Barbarez je svjedok da sam otišao u 12 sati, ako me on, kao kapiten, ne zaštiti, za mene više ne postoji.” Barbarez ga nije zaštitio – kazao je Ahmed i dodao da se Hasan nikad nije htio braniti od napada medija nego je uvijek govorio: “Za dobrim konjem se prašina diže.”

Igraš dobro za Bajern, a kao p.... za reprezentaciju

Kao i svaka majka na svijetu, i Šefika je najslabija na kritike prema Hasanu. Posebno su je pogađale kritike na račun Brace na Koševu, kada je reprezentacija BiH nastupala.

- Sjedimo u loži koševskog stadiona. Pored nas neko viče: “Igraš dobro u Bajernu, a kao p.... u reprezentaciji”. Šefika skače, hoće da se obračuna, a ja je smirujem, govorim: “Ne uzimaj to srcu, takav smo mi narod, uspjeh se ne oprašta” – prisjeća se Ahmed. .


(avaz)
online

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Hasan Salihamidžić novi sportski direktor Bayerna iz Minhena

Post by carobnjak N » 03 Aug 2017, 10:06

Hasan je iskočio iz ove sredine, prerastao je...boli ga racku.
Što bi se trao za repku koja igra i uvijek će biti u rangu Islanda, a da se povrijedi i ne može igrati tekmu u LP.
Ako uspije išta na ovoj poziciji, može pomoći svojim utjecajem i hoće garant , daleko više nego da trči za loptom ko blentav.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Online

Re: FC Bayern

Post by Krokodil Behko » 30 Sep 2017, 17:34

Ancelottijev kraj u Bayernu je pravi pokazatelj koliko se nogomet promijenio


Image

Trenerska promjena na klupi Bayerna mogla bi jednom biti posmatrana kao epohalni trenutak, onaj koji je potvrdio nove trendove i promjenu paradigme u svjetskom nogometu. Uručeni otkaz Carlu Ancelottiju vjerovatno je i raskid sa starom trenerskom gardom, pasivnim posmatranjem nogometne utakmice te bi mogao otvoriti još šire vrata novoj generaciji trenera, onoj koja kao glavnu referencu ima laptop, a ne veliku igračku karijeru.
Kad je španski sudija Mateu Lahoz u srijedu nešto poslije 22:30 označio kraj utakmice i pariškog mučenja za veliki tim iz Minhena, Carlo Ancelotti bio je siguran da na klupi neće dočekati nedjeljno gostovanje u Berlinu. Izraz lica čuvenog talijanskog trenera bio je tamniji od njegova crnog odijela. Samo je mračnija bila prikazana igra ili nedostatak igre.

Kraj u ovom trenutku niko nije očekivao


Frapira gola činjenica da je jedan gospodski i uređeni klub, kako se voli kazati za Bayern, kojeg vode nogometne legende, a ne biznismeni i advokati, svog trenera otpustio u septembru, nakon samo šest kola domaćeg prvenstva i dvije utakmice Lige prvaka. Šta li je moglo poći po zlu, pa je nominalno jedan od najuspješnijih trenera u historiji nogometa "nogu dobio" doslovno na početku sezone?!

Niti najveći oponenti trenera iz Reggiola nisu vjerovali da će njegova minhenska etapa završiti tako neslavno, posebno da će mu presuditi igrači. Vjerovali su da će Bayern igrati manje lijepo od onog Guardiolinog, da će biti vjerovatno rezultatski profitabilniji, ali da će uvijek imati igrače na svojoj strani. Carlov odnos s igračima i podrška svlačionice, nešto je što niko do sada nije sumnjao i što mu je bio zaštitni trenerski znak.

Dobro obavješteni izvori iz Säbener Strasse kažu da su palac dolje okrenuli Boateng, Hummels, Muller, Robben i Ribery. Oni koji su trebali biti najveći Carlovi zagovornici, igrači koji su radili s najvećima i koji su u nogometu prošli sve.
Ipak, od početka to nije izgledalo dobro. Bayern je u cijeloj prošloj sezoni imao maksimalno pet utakmica u kojima je izgledao kao ekipa spremna da zakorači na krov Evrope, što je posljednjih desetak godina legitimni cilj minhenske vrhuške. Loše igre i kašljucanja u Bundesligi tretirana su najvećim alibijem svakog velikog trenera – tempiranjem forme.

Kad je vrijeme došlo da se forme digne to se zaista i desilo, Bayern je u proljeće nanizao nekoliko dobrih partija, ali onda se u Madridu desio mađarski sudija Viktor Kassai i četvrtfinale Lige prvaka je bilo kraj priče. Operacija uspjela, pacijent mrtav, napisali smo tada. Ispadanje u polufinalu nacionalnog Kupa dolilo je gorčine u čašu, posebno jer se suvereno osvajanje lige smatralo rutinom.

Nakon ljeta u kojem su treneru ispunjene sve želje u prijelaznom roku, očekivao se snažniji ulazak u sezonu i autoritativniji stav. Ipak, izgledalo je sve suprotno od toga i nakon pariških devedeset minuta u kojima je Bayern izgledao nemoćno kao skoro nikad u zadnjih desetak godina, uslijedila je noga.

Još od sezone 2008-09 i mandata Jurgena Klinsmanna Bayern nije izgledao tako nedoraslo i nemoćno. Ali, u Klinsijevo vrijeme igrački kadar je bio daleko od evropskog vrha, dok se Carlova ekipa na papiru može mjeriti s bilo kim.
Ancelotti je najbolji primjer trenera starinskog kameleonskog profila, trenera vlastite prilagodbe na igrače s kojima raspolaže, prijateljskog odnosa, nedostatka neke posebno izražene filozofije te nastojanja da jednostavnim i rigidnim taktičkim formacijama maksimizira goli igrački kvalitet.

Ono što je u Realu donijelo Ligu prvaka u Bayernu je palo na ispitu jer je Ancelotti na krilnim pozicijama, onima koje u današnjem nogometu, ukoliko to nije u stanju da uradi trener svojom idejom, najčešće prave razliku na terenu, imao veterane ili se barem slijepo oslanjao na njih u utakmicama koje su lomile sezonu.

Igrači bili nezadovoljni?


Način na koji je u drugom dijelu prošle sezone marginaliziran ranije najbolji igrač ekipe Douglas Costa upalio je signalnu lampicu, a činjenica da je ljetos prodan u Juventus može značiti da Carlo nije jedini problem minhenskog kluba.


Osim rjeđih pokušaja da igra formacijski 4-2-3-1 što je u pravilu izgledalo bolje, Ancelotti je obično insistirao na 4-3-3 s čvrstim držanjem pozicija i gdje jedino Ribery, kad je u sastavu, svojim ulascima u sredinu terena radi nešto van uskog shvaćanja vlastite pozicije. U odnosu na zahtjeve koje je imao njegov prethodnik, Bayern se činio predvidljiv za svakoga, a za igrače dosadan i stagnirajući.

Najpoznatiji njemački fudbalski novinar Raphael Honigstein nedavno je za BBC Radio 5 kazao kako je mnogima u Minhenu bilo olakšanje da nakon tri godine Pepa Guardiole dolazi neko manje intezivan, neko ko će manje izluđivati sve u klubu. Od Ancelottija su svi očekivali mirniju atmosferu, ali ne u mjeri koju je Italijan zapravo donio, jer dobili su dijametralno suprotan pristup od Pepa, manje rada i nadostatak vlastitog napretka.

Igrače je posebno čudilo kako se kod Ancelottija dan poslije utakmice uvijek odmara, a zabrinula ih je vlastita stagnacija. Kod Guardiole je baš svaki igrač pojedinačno napredovao, a kod Ancelottija nije niti jedan.

Nesiguran ulazak u sezonu koji je obilježio poraz kod Hoffenheima dodatno je potenciran deset dana kasnije lomom noge Manuela Neuera. Kad loše ide onda problemi sami dolaze. Izostanak Neuera maksimalno otežava posao užoj odbrani, posebno jer Carlov Bayern začudo nikad nije uspio imati zadovoljavajući balans na terenu, kakav bi se očekivao za ekipu koja nema defanzivno upitnih igrača.

Opterećen svim tim problemima Ancelotti je krenuo i kadrovski da luta. Gola činjenica da mu nominalno prvi stoper Mats Hummels i po mnogima jedan od najboljih, ako ne i najbolji na svijetu, ne počinje utakmicu protiv strašnog trija Cavani–Neymar–Mbappe značile su da je Carlo izgubio dodir s tlom i da je zreo za otpis.

Era drugačijih trenera i novog načina rada


Zamijenit će ga izgleda trener koji nije imao ništa od igračke karijere, neko ko nogomet doživljava potpuno drugačije od smirenog italijanskog gospodina. Thomas Tuchel u dvadeset i petoj godini završio je svoju igračku karijeru, a Julian Nagelsmann igračku karijeru skoro da nije ni imao. Nagelsmann je postao trener s devetnaest godina, a s 28 je imenovan prvim trenerom Hoffenheima, time i postao najmlađi u historiji Bundeslige. Ancelottija će naslijediti ljudi iz drugog doba.


Još su prije dvadesetak godina Ariggo Sacchi, a prije desetak Jose Mourinho nagovjestili da dolazi vrijeme trenera svjesnih da "džokej ne mora ranije biti konj", a vrijeme koje dolazi bit će potpuno u znaku toga. Trenerski posao odvija se na drugim nivoima od igračkog i za modernog trenera potrebna su znanja koja kažu da igračka karijera nije naročito važna ukoliko nije nadograđena sa širokim opštim obrazovanjem.

Carlo Ancelotti u ovom mršavom minhenskom periodu padao je skoro svaki put kad bi se susreo s trenerom koji u utakmicu unese nešto više ideje, čak i vlastite energije. Padao je od trenera koji su smatrali da vjerovanje da će igrački talenat u konačnici donijeti prevagu nije dovoljno, posebno ako taj igrački talenat u svojim ekipama niti ne posjeduju.

U nogometu je najteže biti trener jer će uvijek biti po onoj staroj da je za poraze kriv trener, a za uspjehe zaslužni igrači. Kako su Mourinha iz Madrida otjerali Ramos i Casillas, tako nema te uprave koja će žrtvovati Boatenga, Hummelsa, Mullera, Robbena i Riberya zbog vjere u jednog trenera.

Ipak, nova generacija trenera koja dolazi, ne vjeruje u sebe, već u vlastiti rad. Ancelottiju u Minhenu nisu presudili porazi i loše igre, već činjenica da nije dovoljno radio, pokušavao i inovirao. To što nije unaprijeđivao ni sebe, ni druge. Carla je pregazilo vrijeme.


(klix)
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Online

Re: FC Bayern

Post by Krokodil Behko » 05 Oct 2017, 10:09

Kažu da dovode Jupp Heynckesa i to pod hitno.
Nadam se da neće, pošto mi on jedini izgleda dovoljno sposobno da ustroji tim :bd2
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: FC Bayern

Post by storm » 05 Oct 2017, 12:22

Koma u bayernu...
Igraci samoiniciativno odrzavali dodatne treninge...jedan je izjavio da mu sin u skoli ima jaci trening :oo
Onaj predsjednik propucao šaku u lovu...komedija :plavi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: FC Bayern

Post by Hannibal » 05 Oct 2017, 12:25

e cuj kod svaba dase ovo desava haha to sve kakoje doso salihamidjic
🐽

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Online

Re: FC Bayern

Post by Krokodil Behko » 05 Oct 2017, 18:08

Hannibal wrote: 05 Oct 2017, 12:25 e cuj kod svaba dase ovo desava haha to sve kakoje doso salihamidjic

Da znaš.
Čim je uhljup došo, u Bayernu je sve krenulo naopako :plavi

Zasad, "Braco" je poznat samo po tome da je uveo zabranu pušenja na cijelom stadionu, uključno i sve službene prostorije, ali ne vidim nikakav napredak nakon te odluke, izuzev što je Bayern gadno popušio :oo

Heynckes se oglasio i rekao da je razgovarao sa upravom, ali da nema nikakvih odluka.
Stiče se utisak, da se on omišlja.
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: FC Bayern

Post by storm » 13 Apr 2018, 07:21

Novi trener 2018/2019
FB_IMG_1523596775541.jpg
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: FC Bayern

Post by Hannibal » 13 Apr 2018, 07:30

koje ovaj brat ?
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: FC Bayern

Post by storm » 13 Apr 2018, 07:47

Niko Kovač....

I brat Robert takodjer :hihi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests