Uhapšen, suđen, propucan, Međugorski uznik u egzilu... Zdravko Mamić

Kutak za sportski trenutak
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by Krokodil Behko » 06 Mar 2018, 00:13

Meni naslov tog teksta, samo potvrđuje šta ja mislim o intelektu prosječnog populiste. :cudi
Čuj to, dva SDP ministra, tek sad se sjetio :ideja
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by storm » 06 Mar 2018, 05:42

Krokodil Behko wrote: 06 Mar 2018, 00:13 Meni naslov tog teksta, samo potvrđuje šta ja mislim o intelektu prosječnog populiste. :cudi
Čuj to, dva SDP ministra, tek sad se sjetio :ideja
Ma ne jedan....nego odmah dva SDPministra :D.
Točno zna, što će ključna riječ SDP izazvati u mozgu prosjećnog hdz glasača ...ajd što njega i razumijem- laže, mulja, batrga se za lovu koju je nakrao, zamračio, za guzicu svoju da ne ode u zatvor...pa razumijem i Modrića, iako nogometaš, shvatio je i on da je počinio i sudjelovao u kriminalu, pa se odlučio "nesjećati" :oo
Ali što se događa u glavi ljudi koji ih podržavaju i brane, teško da mogu razumjeti...ili su glupi ili pokvareni....ili oboje skupa, kako volim reći ...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by storm » 14 Mar 2018, 06:54

Luka....nisi sam :tjesi

i Dejan Lovren je primio optužnicu za sudjelovanje u kriminalnim radnjama :cool

Hvala FBI :cvijece
Ništa se to ne bi pokrenulo, da se ameri nisu umiješali u koruptivne radnje UEFA....te usput razotkrili i šerifa s balkana i njegove pomoćnike :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by Krokodil Behko » 14 Mar 2018, 10:42

Kako to da Rakitića nema u ovim shemama?
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by storm » 14 Mar 2018, 13:07

Krokodil Behko wrote: 14 Mar 2018, 10:42 Kako to da Rakitića nema u ovim shemama?
Raketa nije imao sreće u zivotu, pa da zaigra u dinamu :888
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by Krokodil Behko » 04 Jun 2018, 18:20

Mamić sazvao novinare povodom teme od koje bi se mogli "tresti" temelji hrvatske vlasti


Image

Prvi čovjek zagrebačkog Dinama Zdravko Mamić sazvao je vanrednu konferenciju za medije, a prema najavi koja je poslana medijima, on će objaviti šokantan sadržaj koji nikoga neće ostaviti ravnodušnim.
U najavi je saopćeno da će konferencija za medije biti održana u press dvorani stadiona Makimir s početkom u 21:00 sat, a ističe se da će se zbog iznesenih stvari tresti temelji sudske vlasti Republike Hrvatske.

"Pozivamo vas na vanrednu konferenciju za medije gospodina Zdravka Mamića u ponedjeljek u 21 sat u pass dvorani stadiona Maksimir, a na kojoj će gospodin Mamić iznijeti šokantan sadržaj od kojih bi se mogli tresti sami temelji sudske vlasti Republike Hrvatske i sadržaj koji nikoga neće ostaviti ravnodušnim", piše u pozivu medijima.

Podsjećamo, Mamiću se već mjesecima sudi zbog navodne zloupotrijebe položaja i nezakonitog izvlačenja novca iz Dinama.

Inače, Mamić je poznat po organizovanju vanrednih konferencija za medije, a gotovo svaka privuče veliku pažnju javnosti u Hrvatskoj.


(klix)
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by Krokodil Behko » 06 Jun 2018, 10:04

Pobožni katolik Mamić, obuzet ljubavlju prema gospi, otišao na hodoćašće, a zaboravio da mu je izricanje presude zakazano. Bolje upućeni tvrde, da se mamić neće ni pojaviti u sudnici, ili jednostavnije - klisnuo je u BiH, pa će se vaditi na BH državljanstvo, ako mu izreknu neku robiju.
E jedino ako ga opet ne upucaju, dole u hadezestanu.
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by storm » 06 Jun 2018, 10:25

Krokodil Behko wrote: 06 Jun 2018, 10:04 Pobožni katolik Mamić, obuzet ljubavlju prema gospi, otišao na hodoćašće, a zaboravio da mu je izricanje presude zakazano. Bolje upućeni tvrde, da se mamić neće ni pojaviti u sudnici, ili jednostavnije - klisnuo je u BiH, pa će se vaditi na BH državljanstvo, ako mu izreknu neku robiju.
E jedino ako ga opet ne upucaju, dole u hadezestanu.
Uteko ko pizdica...
Jos mi je manje jasna praksa hr pravosudja, da se osobe u takvim procesima uopce mogu slobodno kretati, pa i napustiti drzavu...
A možda je samo otisao naručiti genuine Praljkovacu :ovaj
Jer je prijetio, da ako fa osude...poduzeti iznad svega domoljubni cin, te se ukebati kao pravi katolik, domoljub i covjek koji je osobno na liniji sa bogom...


Kakav cirkus :ooo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20672 times
Contact:
Status: Online

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by Rum » 06 Jun 2018, 12:42

7
Krokodil Behko wrote: 06 Jun 2018, 10:04 Pobožni katolik Mamić, obuzet ljubavlju prema gospi, otišao na hodoćašće, a zaboravio da mu je izricanje presude zakazano. Bolje upućeni tvrde, da se mamić neće ni pojaviti u sudnici, ili jednostavnije - klisnuo je u BiH, pa će se vaditi na BH državljanstvo, ako mu izreknu neku robiju.
E jedino ako ga opet ne upucaju, dole u hadezestanu.
6.6.6 sotone
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37668
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2866 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by Pasaga » 06 Jun 2018, 13:50

Ministar sigurnosti BiH Dragan Mektić se na današnjoj konferenciji za novinare dotakao i slučaja Zdravka Mamića. Podsjećamo, Mamić je nepravomoćno osuđen na 6,5 godina zatvora.

Kazao je da, ukoliko Zdravko Mamić ima državljanstvo BiH, onda će i naša zemlja postupiti kao i sve druge u toj situaciji.

- Nećemo ga isporučiti jer je to Ustavom jasno definirano. Međutim, ukoliko u Hrvatskoj dobije neku visoku kaznu i iz Hrvatske dođe u BiH zahtjev za izručenje, onda je ono u tom slučaju i moguće - kazao je Mektić.

Ali, ako Mamić bude presuđen, naprimjer, na 10 godina, pojasnio je Mektić, Hrvatska dostavlja tu presudu BiH i mi je možemo izvršiti.

:plavi :plavi
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by KOMESAR » 06 Jun 2018, 14:19

Zašto bi ga tjerali kad je donio i novac?!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by storm » 06 Jun 2018, 15:52

KOMESAR wrote: 06 Jun 2018, 14:19 Zašto bi ga tjerali kad je donio i novac?!
Ima sve sanse visoko dogurati u nekom kantonalnom ministarstvu...kvalificiran :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by storm » 06 Jun 2018, 15:53

Jedan status...


Jučer je, nakon što je Zdravko Mamić bez problema prešao granicu, a zbog organiziranog kriminala prijeti mu do 15 godina zatvora, barem 50 glava obitelji lupilo je šakom o stol i reklo - Ma nek ide sve u pičku materinu, idemo odavde. Zovi kuma u Stuttgart, zovi bratića u Cork, idemo vidjet gdje je bolje.

Sjetili se ljudi kad ih je porezna zajebavala zbog 8 lipa duga, sjetili se kad su ovršeni zbog duga od 78 kuna koji je narastao na 2543. Sjetili se onih 2 dana zatvora jer nisu platili nevezanje pojasa. Sjetili se kad ih je murijak na utakmici opalio pendrekom pred sinom jer su protestirali protiv njihove brutalnosti i katastrofalne organizacije.

Kakva je to država koja zajebava zbog 8 lipa, a boli ju kurac za 117 milijuna? Kakva je to država koja ovršuje zbog 78 kuna, a oprašta milijarde? Kakva je to država koja pušta Mamiće i Todoriće da bježe, u kojoj Horvatinčić s četiri smrti na duši šeće slobodan, a druge zajebava jer ne vežu pojas? Kakva je to država u kojoj Davidu Komšiću nakon hapšenja ne fali dlaka s glave, a mali koji je na tekmi upalio bengalku izgleda ko da je bio u MMA borbi?

Danas u 12 čekamo presudu Mamićima i Vrbanoviću. Ako oslobode kriminalce koji su uništili zadnju stvar koja je još veselila dobar dio Hrvata, ode još 50, 100, 500, 1000...

Ljudi ne bježe zbog para. Ljudi bježe jer im je pun kurac nepravde. Ja ću ostat samo zato jer znam da će taj sustav prije ili kasnije past, ako ništa jer neće bit ekonomski održiv. Padale su i veće sile. Valjda će bit nekog da nazdravimo.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by Hannibal » 06 Jun 2018, 16:02

mamic nepravedno osudjen. PRAVDA ZA MAMICA!!
🐽

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by Krokodil Behko » 06 Jun 2018, 16:50

Sad će Mamić kupiti još jednu godišnju kartu za Želju, pošto je ona prošla istekla, a sad ionako ne može ići u ZG, da gleda Dinamo, a ne vjerujem da će njemu to malo u Hercegovini biti dovoljno, za kabadahluka.

Storm u transu, njegov najsretniji dan u životu, poslije onog kad ga je murijak pošao opaliti pendrekom, pa fulio i raspalio po nekom klincu, pored njega.

Zloćko u transu, prvi veliki Hercegovac koji se vraća kući, pa to je kao da sunce izlazi na zapadu :sok
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by storm » 06 Jun 2018, 16:55

Znas sta mi je krivo?
Sto nista ne osjećam...samo sam klimnuo glavom, kad sam cuo vijest...žao mi te emocije :oo
No...
Tu su jos dva procesa, koja slijede...njemu je 60 godina...:cool


Hvala indexu, hvala maloj grupi koja je istrajala...
FB_IMG_1528296427319.jpg
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by storm » 06 Jun 2018, 16:57

Inace Medjugorje u panici...
Suska se, da bi gospa za 60 milijuna € mogla zavrsiti u arsenalu...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by storm » 07 Jun 2018, 08:20

Nema dalje :apl

Thomas Bauer

Hrvatska je država u kojoj navijačke skupine, svugdje na Zapadu prezreni white trash, po treći put u 30 godina stvari vide kristalno čisto i to 5 do 10 godina prije učene elite, većine medija i naravno, glupaste raje, jedača oligarhijskih govana.

Navijači su znali da će se Juga raspast i da će Hrvatska biti neovisna, navijači su znali da se politika ne smije miješati u nogomet i mijenjati imena klubova, navijači su znali da je hrvatski nogomet notorna operacija organiziranog kriminala.

Sljedeći put kad vam navijači pokušaju nešto objasnit, uzmite jebenu bilježnicu i zapišite pa svaki dan prije spavanja ponavljajte dok ne shvatite.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by Sheval » 07 Jun 2018, 08:24

Pricam sa nekim ljudima u Hercegovini, gotovo svi su uvjerenja da je Mamic nevin, da je on pravi Hrvat i da ga zbog toga komunjare progone :grana
Ono, nema veze sto je lopov, nas je.
Strasno.
Srecom, dole postoji jaka frakcija b.b.b. i svaka im cast na ustrajnosti, i svemu onome sto rade protiv ovog krimosa.

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15116
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 957 times
Been thanked: 946 times
Status: Offline

Re: Uhapšen, suđen, propucan... Zdravko Mamić

Post by Tokmak » 07 Jun 2018, 08:29

još malo pa će izbiti građanski rat u Međugorju zbog Mamića...
a Behko će tada reći,ovo nije naš rat... :jutarnja


I U MEĐUGORJU IZAZIVA KONTROVERZE
Međugorje se žestoko podijelilo oko podrške Mamiću



Žeže u Međugorju. Gori kamen sivac. Hodočasnici se od sunčanice spašavaju pod kišobranima, a Zdravko Mamić u hladu bašte hotela Regina. Staložen je kao da se ništa dogodilo nije. Na licu mu se ne da iščitati presuda. Čovjeku su ima sat odrezali velikih šest i pol godina tamnice, i više ne može preko granice. U Dinamo. U beli Zagreb grad.

Fala ti, prijatelju. Fala. A, što da ti kažem, ti sve znaš, ti si pametan čovjek... Namješteno, montirano, sve znaš... Dobro si sinoć rekel. Još jednom ti hvala kaj si zval - redaju se pozivi na koje nogometni supermenadžer strpljivo odgovara. U društvu je prijatelja s kojima je prekjučer slikan na Brdu ukazanja, prenosi Jutarnji.hr.

Ne bježim nikuda

“Slavonijo, pjesme moje, zovu me u krilo tvoje”, čuje se na radiju, a “nokautiranom” Zdravku je, nakon osječke presude, najmanje do ravnice. Žestio se toga jutra ponovno na temu delegiranja njegovog predmeta Županijskom sudu u Osijeku čije je Vijeće - podvukao je više puta - “prepisalo već negdje drugdje donesenu presudu”.

- Dečki, ne mogu više. Umoran sam. Odo se odmorit - pravda se kamermanima koji bi ga snimali kako šeta mjestom. Da mu se, kad već ne bi udovoljeno - on to tako vidi - zemaljskoj pravdi, pred crkvom međugorskom nebesa smiluju.

- Interesantno kako vi novinari ne propitujete tko je napravio svastiku na Poljudu, a ti ljudi dolje, u Splitu, nisu fašisti, to su Hrvati. Kako i zašto ne propitujete tko je vršio pritisak na suce istrage, na Vijeće u Osijeku, na DORH? Vi se samo Mamića hvatate jer sam vam stalno na raspolaganju, jer sam se svakome od vas javio uredno na telefon kad ste me zvali, svakome odgovorio na poruku, a vi jedno te isto - bježite li? A, kud bi bježao, dragi ljudi? Vidite da sam tu, na raspolaganju svima, i kad god hoćete, možete do mene - poručio je iscrpljeni Zdravko žurnalistima, platio turu i otišao prileći u Reginu.

To je godinama baza njegova Dinama na pripremama u Hercegovini. Gost je bogate međugorske obitelji Vasilj. Ovdje odsjeda i odsjedala je, jasno se vidi po fotografijama koje vise na zidovima, hrvatska politička elita predvođena predsjednicom Grabar-Kitarović. No, prije svega i svih tu su ljudi koji su u Hercegovini - ratnih devedesetih - udarali takt, Franjo Tuđman i Gojko Šušak.

Sto posto uz Zdravka

No, Mamiću, starom HDZ-ovcu, očito nije pomoglo ni to što je “zna se” tko u Hrvatskoj na vlasti. I zato i on, i njegovi Ercegovci, sumnjaju - što bi pokojni Francek rekao - u tu i takvu vlast jer je “napakovala” Zdravku. Izvukao je, kažu suci, 116 milijuna kuna iz Dinama, ali u to u poznatom svetištu gotovo pa nitko ne vjeruje.

- A dašta nego su mu napakovali, drugovačije ne mere bit! Đe će čovjek, bolan, donator, humanitarac, katolik, ide na Brdo ukazanja - bit lopov?! Jel to tebi normalno?! Ako je ko ovom narodu ovdje davo, on je. Sve je to politika njemu sprčkala - uvjeren je Marko Arambašić.

Dok ga “hvatam u pero”, eto ti mladog taksista. Nakostriješio se na Marka, pa će ko iz topa: “Kobogda u zatvoru sto godina osto!”

Kasnije smo još nekoliko puta naišli na ovakve situacije, gdje ga jedan hvali, da bi ga drugi kudio - a onda shvatili da se radi o dinamovcima i hajdukovcima iz BiH ili sa strane.

- Jašta da je to politika. Osudi malu ribu da bi velika iz mreže utekla - tako proces alfi i omegi Dinama vidi Nidžo.

- Ma, čekajte, pa nije Mamić mala riba? Čovjek se para i para namlatio...

- Ja, ja, ima on kesu, ali ima onih koji su i moćniji od njega. Nije tu, bolan, novac važan, tu neke druge veze rade. Pa vidiš li ti da su tužitelji razgrćali po slučajevima starim i tricet godina, a ko normalan po starom polju klas traži? - ne da Nidžo na Maminja.
Pokazuju nam njegovi kolege trgovci i na hajdukovca koji diže palac u vis za Zdravka, ali bježi preko ulice, ne želi se predstaviti. Premda Mamić u svom stilu drži predstave za novinare, sam trče prema kameri i mikrofonu, domaći i stranci u Međugorju nerado se hvataju ove vruće teme pod punim imenom i prezimenom.

- Piši, Vlado Ostojić, što se ja imam koga bojat? A, uostalom, u Međugorju postoje dva s tim imenom i prezimenom, pa neka se misle koji sam - smije se Vlado, a zaboravlja da smo ga ovjekovječili.

Bezrezervno je uz Mamića. On je, kaže, kao i skoro cijelo Međugorje, za Dinamo, i nepojmljivo mu je da je takav čovjek, koji je stvorio, veli, nepobjedivi tim - biva osuđen.

Što da ne zaradi?

- Što ne valja u tome da netko prepozna talent, dobrog igrača, i da ga danas-sutra proda, pa na tome zaradi? Ne mogu drugačije shvatit ovu situaciju oko njega nego da su mu smjestili - Vlado otkriva. I naš posljednji sugovornik, misli da su Mamiću nasapunali dasku.

- A, opet, znaš kako narod kaže, a sve ti narodne valjaju - nema toga ko je meda pravio, a da prste lizo nije. A, jel’ tako? Drugačije ne iđe. Jel ljudski, jel’ prirodno? A, sad što je to neko iskoristio da lova Mamića dok drugi pravi poso rade, e ta će ti se komušina naknadno razgrnut, pa će se vidit ko je koga natako i zašto.

Dnevnik.ba
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests