Uhapšen, suđen, propucan, Međugorski uznik u egzilu... Zdravko Mamić

Kutak za sportski trenutak
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by Krokodil Behko » 13 Jul 2016, 10:46

Mamić je gromada.
Jedini hrvatski desničar, koji je ujedno i jugonostalgičar, a po potrebi je i zakleti Sarajlija.
online

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15203
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 976 times
Been thanked: 964 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by Tokmak » 13 Jul 2016, 11:37

kako si ga opisao,to mi najvise lici na mladju verziju Cire Blazevica...
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by storm » 13 Jul 2016, 12:18

I Modrića kazniti da mu se zamanta i u glavi i na računu... Ok, istina da je nogometaš... No svejedno je nedopustivo da si toliko glup, pa da misliš da je isplatiti mamiću 52 milijuna kuna na ruke legalno :misli
A znao je dobro... Ne mora u zatvor... Ali neka plati.. Isto kao Messi.
I boli me kita za koga igra... Ja sam dinamo i repku pratio i prije njega a bogami ću i poslije njega.. Pacov mali :lup
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by Krokodil Behko » 13 Jul 2016, 16:10

zloćko_tokmak wrote:kako si ga opisao,to mi najvise lici na mladju verziju Cire Blazevica...

E jeste, i on je takav.
Ma ima njih još koji bi bili takvi, samo ako su neke pare ili neki posao u pitanju.
online

drbrk
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 242
Joined: 12 Dec 2014, 11:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by drbrk » 20 Jul 2016, 10:01

novi uspeh Mamica, prodao Pjacu za puno love. Ovakav ili onakav, taj covek zna svoj posao. Ne volim ga, ali mora da priznam da on drzi hrvatski futbal na visokom nivou
http://montaznakuca.blogspot.com

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by storm » 25 Jul 2016, 19:45

drbrk wrote:novi uspeh Mamica, prodao Pjacu za puno love. Ovakav ili onakav, taj covek zna svoj posao. Ne volim ga, ali mora da priznam da on drzi hrvatski futbal na visokom nivou
Koji je to nivo? Da je dinamo najlošiji klub lige prvaka bio do lani?...pobjeda i to slučajna nad arsenalom izdigla je klub (od 1995 kako ide novi format champions league- prije kup prvaka)
Da reprezentacija ispada u grupi velikih natjecanja ili eventualno u prvom krugu eliminacijskih susreta?
I sa igračkim kadrom za realno polufinale?

aha....prema zaradi :ideja

frende....ta zarada ide u velikom dijelu njemu u džep, zbog čega i ima sad bezbroj sudskih procesa....i do sad ga je samo politika držala iznad vode, no sad je i to polako prešlo granice.....uostalom i on sam je skužio, da se bliži kraj.


Zdravko Mamić odlazi iz HNS-a!
Mamić odlazi iz HNS-a
Piše: A.Ha.


Image
Foto: Hina

ZDRAVKO MAMIĆ podnio je ostavku na mjesto prvog dopredsjednika Hrvatskog nogometnog saveza.

Oglasio se priopćenjem u kojem je naveo da "odlazi kako bi hrvatski nogomet mogao nesmetano ići u budućnost" te da "ne želi biti razlog zbog kojeg se umanjuju uspjesi Hrvatskog nogometnog saveza."

Dodao je i da se okreće svojoj "privatnoj situaciji", odnosno istragama USKOK-a u kojima je najavio da će dokazati svoju nevinost.

I dok je u Dinamu ostao u ulozi "savjetnika kluba", u priopćenju ne navodi hoće li i kakvu ulogu u budućnosti imati u HNS-u.

Mamićevo priopćenje prenosimo u cijelosti:

"Kao što već znate od siječnja ove godine više nisam izvršni predsjednik GNK Dinamo. To sam učinio iz razloga da bi Dinamo, u koji sam se godinama zaklinjao, mogao nesmetano ići u budućnost.

Sada iz istih razloga i s jednakom tugom odlazim s mjesta prvog dopredsjednika Hrvatskog nogometnog saveza.

Ne želim više biti razlog zbog kojeg će pojedinci umanjivati uspjehe mojih kolega iz Hrvatskog nogometnog saveza i Dinama te sjajne rezultate kojima već godinama uveseljavaju sve naše sugrađane. Ne želim da se mojim imenom služi kao izgovorom za nanošenje štete ugledu hrvatskog nogometa koji svojim radom i svojim rezultatima služi na čast svima nama.

Za hrvatski nogomet sam dao dušu i sve svoje umijeće te se nadam kako će nastaviti i dalje s nizom fantastičnih stvari o kojima će, kao i dosada, pričati cijeli svijet te im to od srca želim. Ja ću se, pak, u budućnosti posvetiti svojoj privatnoj situaciji i, uvjeren sam, dokazati svoju nevinost u svemu što mi se stavlja na teret.

Hrvatski nogometni savez će, kao i Dinamo, u meni uvijek imati najvjernijeg navijača", napisao je Mamić.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by dr laganini » 25 Jul 2016, 19:58

..stisklo ga..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by storm » 25 Jul 2016, 22:17

dr laganini wrote:..stisklo ga..
Nakon svih idi mi dođi mi eskapada.....vjerovati ću tek kad uđe u Remetinec :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by storm » 25 Jul 2016, 22:21

Image

Trener svih trenera, Ćiro Blažević, s kojim Mamić cijeli jedan životni vijek ima specifičan odnos, koji balansira na rubu ljubavi i mržnje, u posljednje vrijeme je veliki kritičat vrhuške HNS-a, a i njega smo zatekli kad smo mu kazali zbog čega ga zovemo:

''Najradije ne bih ništa pričao. Naravno da sam iznenađen, no koliko nas je samo puta Mamić iznenadio. Kad sam ja vikao, upozoravao, molio i kumio, nitko ništa nije poduzimao, zato što sad ja imam više za reći? Sjebali su Svjetsko prvenstvo, sjebali su Europsko prvenstvo, sve su sjebali, a sad odlaze. Ma, sine pusti me. Neću ništa reći više.''
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by dr laganini » 26 Jul 2016, 12:44

storm wrote:
dr laganini wrote:..stisklo ga..
Nakon svih idi mi dođi mi eskapada.....vjerovati ću tek kad uđe u Remetinec :oo
..to je.. :pusi

drbrk
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 242
Joined: 12 Dec 2014, 11:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by drbrk » 06 Aug 2016, 13:17


Koji je to nivo? Da je dinamo najlošiji klub lige prvaka bio do lani?...pobjeda i to slučajna nad arsenalom izdigla je klub (od 1995 kako ide novi format champions league- prije kup prvaka)
Da reprezentacija ispada u grupi velikih natjecanja ili eventualno u prvom krugu eliminacijskih susreta?
I sa igračkim kadrom za realno polufinale?

pa nivo da je od svih balkansih klubova dinamo najuspesniji klub, da je reprezentacija stalno na velikim sampoinatima. Igracki akdar nije pao sa neba neko je radio sa tim momcima, prepozao talenat, dobro ih prodao....

da se razumemo, ja ne kazem da on nije omastio brkove, verovatno ih je bash natopio, ali neki rezultat je ostao. Videcemo kako ce ici posle njega, onda mozemo da sudimo i da uporedjujemo
http://montaznakuca.blogspot.com

User avatar
mojper
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 366
Joined: 20 Mar 2014, 23:29
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by mojper » 07 Aug 2016, 15:04

Toliko je napustio Dinamo i HNS da je prekjučer bio na ždrijebu kao predstavnik Dinama.

Koji smo mi blam od države. :bua

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by storm » 07 Aug 2016, 21:36

drbrk wrote:

Koji je to nivo? Da je dinamo najlošiji klub lige prvaka bio do lani?...pobjeda i to slučajna nad arsenalom izdigla je klub (od 1995 kako ide novi format champions league- prije kup prvaka)
Da reprezentacija ispada u grupi velikih natjecanja ili eventualno u prvom krugu eliminacijskih susreta?
I sa igračkim kadrom za realno polufinale?

pa nivo da je od svih balkansih klubova dinamo najuspesniji klub, da je reprezentacija stalno na velikim sampoinatima. Igracki akdar nije pao sa neba neko je radio sa tim momcima, prepozao talenat, dobro ih prodao....

da se razumemo, ja ne kazem da on nije omastio brkove, verovatno ih je bash natopio, ali neki rezultat je ostao. Videcemo kako ce ici posle njega, onda mozemo da sudimo i da uporedjujemo
Prije Mamića hrvatska je osvojila bronzu u francuskoj 98' ...dinamo je bio 2x u ligi prvaka (kad je bilo malo teže upasti u grupu....0-0 na old traffordu sa mufc- jednom od jačih momčadi ikada na planeti, da ne nabrajam skalpove tada moćnog celtica, i još par remija sa zvučnim ekipama.....nije bilo gaženja poput lyona 7-1 ....nije se prolazilo van grupe ali se bio u igri do zadnjeg kruga)
....i krcate tribina....kako na repki, tako na dinamu

Ajde malo usporedi stvari
shodno cijenama i kretanju tržišta i tad su se radili odlični transferi iz hrvatske (boban, šuker, prosinečki....pa kasnije viduka, marić, šimić, bišćan, balaban)....ovo danas je ionako ludilo od cijena
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by dr laganini » 07 Aug 2016, 21:39

Krokodil Behko wrote:Mamić je gromada.
Jedini hrvatski desničar, koji je ujedno i jugonostalgičar, a po potrebi je i zakleti Sarajlija.
..nešto ala mesić.. :oklagija

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by dr laganini » 07 Aug 2016, 21:40

storm wrote:
drbrk wrote:

Koji je to nivo? Da je dinamo najlošiji klub lige prvaka bio do lani?...pobjeda i to slučajna nad arsenalom izdigla je klub (od 1995 kako ide novi format champions league- prije kup prvaka)
Da reprezentacija ispada u grupi velikih natjecanja ili eventualno u prvom krugu eliminacijskih susreta?
I sa igračkim kadrom za realno polufinale?

pa nivo da je od svih balkansih klubova dinamo najuspesniji klub, da je reprezentacija stalno na velikim sampoinatima. Igracki akdar nije pao sa neba neko je radio sa tim momcima, prepozao talenat, dobro ih prodao....

da se razumemo, ja ne kazem da on nije omastio brkove, verovatno ih je bash natopio, ali neki rezultat je ostao. Videcemo kako ce ici posle njega, onda mozemo da sudimo i da uporedjujemo
Prije Mamića hrvatska je osvojila bronzu u francuskoj 98' ...dinamo je bio 2x u ligi prvaka (kad je bilo malo teže upasti u grupu....0-0 na old traffordu sa mufc- jednom od jačih momčadi ikada na planeti, da ne nabrajam skalpove tada moćnog celtica, i još par remija sa zvučnim ekipama.....nije bilo gaženja poput lyona 7-1 ....nije se prolazilo van grupe ali se bio u igri do zadnjeg kruga)
....i krcate tribina....kako na repki, tako na dinamu

Ajde malo usporedi stvari
shodno cijenama i kretanju tržišta i tad su se radili odlični transferi iz hrvatske (boban, šuker, prosinečki....pa kasnije viduka, marić, šimić, bišćan, balaban)....ovo danas je ionako ludilo od cijena
..dok je otac domovine vodio klub..i nije vam valja.. :sjedi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by storm » 07 Aug 2016, 21:48

tek je taj napravio svoje.....poput obnove maksimira u koji je zbubano poput alianz arene a stvoreno ruglo :kafa
i taj je otac domovine i vama maznuo par prvenstava....i rijeci :sjedi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by dr laganini » 07 Aug 2016, 22:34

storm wrote:tek je taj napravio svoje.....poput obnove maksimira u koji je zbubano poput alianz arene a stvoreno ruglo :kafa
i taj je otac domovine i vama maznuo par prvenstava....i rijeci :sjedi
...pa nije hajduku do tada smo osvojili par prevenstava a za reku normalno diće dozvolit da srpski klub osvoji prevenstvo.. :jok :oo

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by storm » 07 Aug 2016, 22:42

dr laganini wrote:
storm wrote:tek je taj napravio svoje.....poput obnove maksimira u koji je zbubano poput alianz arene a stvoreno ruglo :kafa
i taj je otac domovine i vama maznuo par prvenstava....i rijeci :sjedi
...pa nije hajduku do tada smo osvojili par prevenstava a za reku normalno diće dozvolit da srpski klub osvoji prevenstvo.. :jok :oo

ae :kafa

Image

Image

:valja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by dr laganini » 07 Aug 2016, 22:55

..ne nasjedam na srpske provokacije..usput istra je dobila četri komada večeras vidimo se u sridu.. :zubi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Uhapšen Zdravko Mamić

Post by storm » 07 Aug 2016, 22:57

dr laganini wrote:..ne nasjedam na srpske provokacije..usput istra je dobila četri komada večeras vidimo se u sridu.. :zubi
dobiti ćete....od toga se živi bar pola godine :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests