Nogometne Zanimljivosti

Kutak za sportski trenutak
Post Reply
User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by Hannibal » 29 Aug 2016, 13:17

nece niko budalu
🐽

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by greeneyes » 29 Aug 2016, 13:35

Od Intera, Ciryja, Milana spao na to da ga neće ni raznorazni klubići. Kome to drugom može poći za nogom nego li Balotelliju.
Samo sabura

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by storm » 29 Aug 2016, 14:13

Ne znam sta Dinamo čeka :ooo
Puni ko brod... Eto ode valjda i mali Coric u Liverpool 15 miljuncica :rol
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by Hannibal » 29 Aug 2016, 14:14

Joj dinama sta uze para ove godine bzs... zajebali su i porto
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by storm » 29 Aug 2016, 14:21

Hannibal Lecter wrote:Joj dinama sta uze para ove godine bzs... zajebali su i porto
Jest puno... Ali pitanje je koliko je tu bas dinamu... Puno je tu ruku a jedna najveća :oo
Sreća pa su i rijeka i Hajduk loši pa valjda neće biti frke za prvenstvo.
A navodno žele ovu lovu za novi stadion uložiti...
Ja sam skeptičan jer tih planova je bilo više nego je danas gledatelja u prosjeku na maksimiru :kafa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by Hannibal » 29 Aug 2016, 14:25

storm wrote:
Hannibal Lecter wrote:Joj dinama sta uze para ove godine bzs... zajebali su i porto
Jest puno... Ali pitanje je koliko je tu bas dinamu... Puno je tu ruku a jedna najveća :oo
Sreća pa su i rijeka i Hajduk loši pa valjda neće biti frke za prvenstvo.
A navodno žele ovu lovu za novi stadion uložiti...
Ja sam skeptičan jer tih planova je bilo više nego je danas gledatelja u prosjeku na maksimiru :kafa
Aha prico mi je jedan lik o tome. Hoce da ga prave na nekoj drugoj lokaciji kaze ne svidja mu se ta lokacija. Al i on kaze da od toga nece bit nista
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by storm » 29 Aug 2016, 14:31

Ima plan da... Da to bude na kajzerici, kod zg velesajma...tamo je dvorana arena zagreb blizu... Blizu je pristup autoceste... Dosta parkinga i povezano je javnim prijevozom...
Svi uvjeti su tu.
I mnogo veći klubovi i starije tradicije su srušili svoje hramove i izmjestili stadione na rub grada :cudi
Samo kažem... Poznavajuci sve okolnosti... Ujeo patak :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3693 times
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by srculence7 » 30 Aug 2016, 04:41

Baloteli, prepotentno i bahato ponašanje mu nije strano, a pritom i sukobi sa saigračima, svađe sa trenerima i selektorima i sl., pa kad se sve uzme u obzir, ovo nije ništa čudno.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by storm » 12 Sep 2016, 15:15

:valja


Image

FOTO S bosanskih nogometnih terena: Sudac pogođen u glavu bocom rakije

Foto: Facebook
VEĆ smo navikli da nam bizarne scene dolaze s nogometnih terena u BiH, a najnoviji biser iz susjedstva stiže s utakmice između Novog Travnika i Rudara iz Kaknja, koja je završila remijem 1:1.

Nakon utakmice dogodio se incident u kojem je najgore prošao glavni sudac utakmice Edis Zukić, koga su navijači Travnika pogodili flašicom rakije, popularnim ''unučićem'', neposredno pokraj desnog oka.

"Po završetku utakmice dogodio se incident. Prilikom napuštanja terena sudačke trojke, prije ulaska u tunel, glavni sudac je pogođen tupim predmetom u glavu od strane domaćeg navijača", piše u izvještaju suca Zukića, a tu su vijest prenijeli tamošnji mediji.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by Hannibal » 12 Sep 2016, 17:43

ja govorim nista od balotelija a on zabi dva gola na debiju
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by storm » 06 Nov 2016, 09:40

:D. :aplauzz :aplauzz :aplauzz

Image

Priča dana: Ajax je škotskom petoligašu poslao 27 gajbi piva, evo i zašto


Rekorderi po broju uzastopnih pobjeda od ovog vikenda dolaze iz škotskog gradića East Kilbridea
Piše: A.Ha.

Foto: Guliver Image/Getty Images

REKORDERI po broju uzastopnih pobjeda od jučer dolaze iz škotskog gradića East Kilbridea.

Škotski petoligaš iz gradića s 80 tisuća stanovnika upisao je 27. pobjedu zaredom nakon što je slavio 3:1 protiv BSC Glasgowa i tako srušio Ajaxov rekord iz sezone 1971/72.

Iako njihov rekord, budući da dolazi iz petoligaškog natjecanja, neće završiti u Guinnessovoj knijzi rekorda, Škoti su dobili veliko priznanje od dosadašnjeg rekordera.

East Kilbride se prošlog tjedna nakon 26. pobjede u nizu pohvalio na Twitteru da je dostigao Ajaxov rekord, a Nizozemci su im tada čestitali. Tjedan dana kasnije iz velikog kluba napravili su još veću stvar za škotske amatere.

Nakon utakmice protiv BSC Glasgowa na travnjak je ušao kombi, a kada su ga igrači novog rekordera otvorili pronašli su 27 gajbi piva i dvije boce šampanjca - poklon nizozemskog velikana.

Još su putem laptopa dobili poruku koju im je poslao legendarni Edwin van der Sar, legendarni vratar i aktualni direktor marketinga Ajaxa.

"Ovo je najveći uspjeh u povijesti kluba. Ovo je i moj najveći uspjeh. Nadmašiti rekord Cruyffovog Ajaxa?! Nestvarno", poručio je Martin Lauchlan, bivši škotski nogometaš koji od ove godine vodi momčad East Kilbridea.

"Ma što Guinness kaže, mi smo rekorderi. I u velikom Ajaxu to sada znaju", poruka je rekordera iz škotskog gradića u kojem će se ovaj uspjeh dugo slaviti.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by storm » 15 Nov 2016, 06:37

Neka ste mu rekli,govnar jedan švapski :lup

kraljevski :cool

Image

Zbog ovog volimo nogomet: Mali San Marino "ubio" je bahatog Mullera

San Marino na originalan način odgovorio bahatom Thomasu Muuleru nakon pobjede Njemačke 8:0 u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo
Piše: A.P.

Foto: Getty Images / Guliver Image

"NE RAZUMIJEM zašto igramo ovakve utakmice i što možemo naučiti iz njih. Razumijem da San Marino želi igrati protiv svjetskih prvaka i da se mogu obraniti samo grubim startovima. No, pita li se netko zbog čega profesionalci moraju biti izloženi takvim rizicima", rekao je Thomas Muller nakon pobjede 8:0 kod San Marina u četvrtom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Međutim, napadač Bayerna, koji nije zabio niti jedan gol protivniku, dobio je originalni odgovor i pismo u deset točaka od portparola Nogometnog saveza San Marina Alana Gasperonija, koji je zapalio društvene mreže i spustio na zemlju bahatog 27-godišnjeg Nijemca.

"Dragi Thomase, u pravu si. Ovakve utakmice su ništa. Ali, samo za tebe. Dragi Thomase, nisi morao dolaziti proteklog vikenda u San Marino. S obzirom na to da nije bilo utakmica u Bundesligi, mogao si provesti vrijeme sa svojom suprugom, ležeći na sofi svoje luksuzne vile, ili, možda, prisustvovati nekom banketu u organizaciji tvojih sponzora koji koštaju na tisuće eura. Dozvolit će mi da ti napišem makar 10 dobrih razloga zašto smatram da je ova utakmica bila veoma korisna", napisao je Gasperoni, pa krenuo redom.

1. Ne možeš ni San Marinu zabiti gol

"Ova utakmica je pokazala kako ni protiv momčadi kao što je San Marino ne možeš više zabiti gol. Podsjećam te koliko si poludio kad ti je Aldo Simoncini obranio zicer".

2. Nogomet nije u vlasništvu Beckenbauera i Rummeniggea

"Ova utakmica pokazala je tvojim poslodavcima (prije svega Franzu Beckenbaueru i Karl-Heinzu Rummeniggeu) kako nogomet nije njihovo vlasništvo, već vlasništvo svih onih koji vole ovaj sport, a među kojima smo i mi, sviđalo se to tebi ili ne!"

3. Djeca slijede nogometne snove i ne razmišljaju o tvom novcu

"Ova utakmica podsjetila je na tisuće novinara diljem Europe kako postoje djeca koja uz pomoć nogometa slijede svoje snove, ne razmišljajući o novcu koji ti zarađuješ".

4. Vi ste Nijemci prepotentni i niste pobjednici

"Ova utakmica pokazala je kako se vi Nijemci nikada nećete opametiti i kako vas povijest nije naučila da prepotencija nije uvijek i garancija pobjede".



5. Djeca San Marina moraju ginuti na terenu

"Ova utakmica poslužila je kao lekcija za oko 200 dječaka koji se bave nogometom u San Marinu da moraju ginuti na terenu ukoliko žele doći do pozitivnog rezultata. Tko zna, možda jednog dana netko od njih također dobije priliku zaigrati protiv svjetskog prvaka i tako naplati ogroman trud".

6. Novac od TV prava uložit ćemo u teren, tebi je to šest plaća

"Ova utakmica poslužila je tvom Nogometnom savezu, ali i našem, da zaradi mnogo novca na osnovu TV prava, s kojima se mogu izgraditi novi tereni, škole nogometa, sigurniji stadioni, kako kod tebe u Njemačkoj, tako i kod nas u San Marinu. Za tvoju informaciju, dragi Thomase, mi ćemo novac koji smo zaradili za spomenutih 90 minuta investirati u novi teren, u jednom malom i razorenom mjestu, koje se zove Acquaviva. Ti to sebi možeš priuštiti sa šest plaća u Bayernu".

7. San Marino je jedan sektor Allianz Arene

"Ova utakmica poslužila je jednoj maloj državi, veličine jednog sektora tvoje Allianz Arene, da makar na jedan dan zauzme dostojan prostor u sportskim medijima".

8. Pitaj Gnabryja koliko mu znači susret protiv San Marina

"Ova utakmica poslužila je tvom suigraču Serge Gnabryju da debitira za reprezentaciju i to na impresivan način, Pitaj njega koliko mu znače tri gola i pitaj čelnike Werdera koliko će ih koštati produžetak ugovora s tim talentiranim momkom".

9. Utakmica koja je razveselila nesretne ljude u San Marinu

"Ova utakmica poslužila je tužnim i nesretnim ljudima, kojih ima mnogo u San Marinu, da makar na trenutak zaborave svoje nevolje i pronađu utjehu u nastupu svoje nogometne momčadi protiv najbolje reprezentacije na svijetu".

10. I za kraj, na bijele čarape ne obuvaju sandale

"I na kraju, dragi naš Thomase, ova utakmica poslužila je svima nama da shvatimo još jednom kako vi Nijemci, i pored toga što nosite najnoviji model Adidas opreme, nećete nikada naučiti da se na bijele čarape ne obuvaju sandale".
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by storm » 23 Nov 2016, 18:32

:valja ....ovdje bi i ja mogao izboriti mjesto u prvih 11 :ha


Norveški "pijani nogomet" postao hit, uslov za igranje je promil alkohola u krvi

Klix.ba

Klip na YouTubeu koji je skupio gotovo 600.000 pregleda prikazuje Norvežane koji igraju "pijani nogomet".

http://www.youtube.com/watch?v=oY5aLI2KDG0


Pravilo igre je da obje ekipe prije utakmice piju alkohol te da imaju u prosjeku promil alkohola u krvi.

Osim toga, igrači tokom utakmice moraju piti alkohol kako bi održali njegov nivo u organizmu. Svaki igrač koji postigne pogodak mora obaviti alkotest, a ako ima manje od jednog promila u krvi, gol se poništava.

I tako, dok igrači teturaju terenom, greške koje prave je besmisleno i brojati.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by dr laganini » 23 Nov 2016, 18:34

..ja bi bio kralj u tome..kolko sam ih odigra u pripitom stanju ..i zabija.. :hm

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by storm » 23 Nov 2016, 18:37

dr laganini wrote:..ja bi bio kralj u tome..kolko sam ih odigra u pripitom stanju ..i zabija.. :hm
Najjače mi je pravilo.....svaki strijelac nakon postignutog zgoditka, puše alkotest....i ako mu je opao nivo alkoholiziranosti ispod 1.0.....pogodak se ne priznaje :valja
Treba napadače stalno dopingirati, svaku pauzu :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Nogometne Zanimljivosti

Post by dr laganini » 23 Nov 2016, 18:38

..gajba pive uz au liniju.. :hihi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120415
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Online

Pogledajte 100 najljepših golova u 2016. godini

Post by Krokodil Behko » 01 Jan 2017, 08:41

Image
Na kraju 2016. godine ljubitelji fudbala prisjećaju se najzanimljivijih momenata iz prethodnih 365 dana.

Uzbuđenja je bilo na pretek, kako na klupskom, tako i na reprezentativnom nivou.

Pogledajte 100 najljepših golova u 2016. Zavalite se udobno i uživajte.
online

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Pogledajte 100 najljepših golova u 2016. godini

Post by Bla » 01 Jan 2017, 23:18

Jel' 10 najljepših na početku ili na kraju videa? *grin*
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Pogledajte 100 najljepših golova u 2016. godini

Post by storm » 02 Jan 2017, 10:22

Kakvu je golčinu jučer Giroud zabio Crystal Palaceu :klanja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Pogledajte 100 najljepših golova u 2016. godini

Post by Bla » 02 Jan 2017, 10:24

btw moram priznati da sam sve pregledao i da s ovih prostora ima samo Modrić.
A jedino što pamtim je onaj zadnji kojeg je dao golman. I to samo zato što mi je djelovao kao Sauron koji razbacuje buzdovanom lijevo i desno.
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests