NK Čelik Zenica

Kutak za sportski trenutak
User avatar
tuzlak1212
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3793
Joined: 16 Nov 2019, 04:04
Has thanked: 213 times
Been thanked: 224 times
Status: Offline

Re: NK Čelik Zenica

Post by tuzlak1212 » 13 Jul 2020, 21:47

Koraci_u_noci wrote: 13 Jul 2020, 21:45
tuzlak1212 wrote: 13 Jul 2020, 21:43 Kako kantonalna liga jbt

Pa sta je s one federalne lige, jel to ukinuto?
Nije, neg izgleda nemaju para da igraju prvu FBiH pa pocinju sa dna. Da Zenica ima opstinsku ligu, u njoj bi igrali. Ovako je kantonalna najnizi nivo
A nece se ni tamo opariti :( Strasno jbt sta se desi sa Celika, kako tako nisko odjednom da roknu :hm


I FK Sloboda broji zadnje dane pred bankrot, jos koja sezona daj Boze i gasi svijetla :(

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24895
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6964 times
Been thanked: 6606 times
Status: Offline

Re: NK Čelik Zenica

Post by Koraci_u_noci » 13 Jul 2020, 21:52

tuzlak1212 wrote: 13 Jul 2020, 21:47
Koraci_u_noci wrote: 13 Jul 2020, 21:45

Nije, neg izgleda nemaju para da igraju prvu FBiH pa pocinju sa dna. Da Zenica ima opstinsku ligu, u njoj bi igrali. Ovako je kantonalna najnizi nivo
A nece se ni tamo opariti :( Strasno jbt sta se desi sa Celika, kako tako nisko odjednom da roknu :hm


I FK Sloboda broji zadnje dane pred bankrot, jos koja sezona daj Boze i gasi svijetla :(
Ma kakve pare, al et, valjda manji troskovi generalno (kotizacija, organizacija utakmice, putovanja, plate igraca i sl).
Kad ti pogledas, toliki kanton, a samo osam ekipa u ligi. U TK imas dvije kantonalne lige, puno klubova
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: NK Čelik Zenica

Post by Mala_Mu » 20 Nov 2020, 18:19



Snaci ce se Robijasi da je kriza najveca. :komita

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96424
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34380 times
Been thanked: 21117 times
Contact:
Status: Offline

Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Rum » 05 Jun 2021, 18:09

Image


Gradonačelnik Zenice Fuad Kasumović izazvao je pravi gnjev navijača NK Čelik nakon što je odlučio da raskine ugovor sa klubom i da upravljanje stadionom Bilino polje preuzme Javno preduzeće Zenica d.o.o., piše Sportsport.ba.

Kasumović nije omiljena ličnost među navijačima NK Čelik. Netrepeljivost sa obje strane traje već dosta dugo, a Kasumović se našao u centru pažnje i u proteklom periodu kada je potpisao ugovor o korištenju stadiona za ekipu Mladosti iz Doboj Kaknja.

Image

Image
Image
Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by insomnia » 05 Jun 2021, 18:13

Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24895
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6964 times
Been thanked: 6606 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Koraci_u_noci » 05 Jun 2021, 21:41

Covjek je takva stetocina, al je slika i prilika naseg mentaliteta i biraca. Nema nijednog jedinog uspjeha, a unisti sve cega se dotakne, i onda opet dobije preko 60% glasova. To je za sjest i plakat
Pobjeci sad od svega zelim

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by The 51st State » 05 Jun 2021, 21:44

Budale, pod patronatom hz mogli su odavno svoje probleme rijesti, no navijacka sujeta i regionalizam ih je odveo u borbu na bandere.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11835
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Naseef Mushroom » 05 Jun 2021, 21:44

Koraci_u_noci wrote: 05 Jun 2021, 21:41 Covjek je takva stetocina, al je slika i prilika naseg mentaliteta i biraca. Nema nijednog jedinog uspjeha, a unisti sve cega se dotakne, i onda opet dobije preko 60% glasova. To je za sjest i plakat
"Ja sam protiv SDA" jedino šta opoziicja može ponuditi i to je to. Bilo to Zenica, Sarajevo ili Mostar.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24895
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6964 times
Been thanked: 6606 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Koraci_u_noci » 05 Jun 2021, 21:49

Naseef Mushroom wrote: 05 Jun 2021, 21:44
Koraci_u_noci wrote: 05 Jun 2021, 21:41 Covjek je takva stetocina, al je slika i prilika naseg mentaliteta i biraca. Nema nijednog jedinog uspjeha, a unisti sve cega se dotakne, i onda opet dobije preko 60% glasova. To je za sjest i plakat
"Ja sam protiv SDA" jedino šta opoziicja može ponuditi i to je to. Bilo to Zenica, Sarajevo ili Mostar.
U mnogim situacijama se stvarno cini tako, al problem je i sto nema dovoljno kvalitetnih ljudi u politici ili ne mogu doc do izrazaja. A najveci ublehasi se guraju u prvi plan, imaju pricu i nista vise. A narod k'o narod, voli da mu se maze med oko usana, nema veze sto sve ide nagore
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Taare » 05 Jun 2021, 22:29

Koraci_u_noci wrote: 05 Jun 2021, 21:49
Naseef Mushroom wrote: 05 Jun 2021, 21:44
"Ja sam protiv SDA" jedino šta opoziicja može ponuditi i to je to. Bilo to Zenica, Sarajevo ili Mostar.
U mnogim situacijama se stvarno cini tako, al problem je i sto nema dovoljno kvalitetnih ljudi u politici ili ne mogu doc do izrazaja. A najveci ublehasi se guraju u prvi plan, imaju pricu i nista vise. A narod k'o narod, voli da mu se maze med oko usana, nema veze sto sve ide nagore
Daj jednog koji ima nešto za ponudit.
Hadžikadića su odjebali. Nije dovoljno dobar za prosječnog krezavog bošnju.
Njega ne treba ni spominjat.
Od aktuelnih, jedino se za dodika može kazati da ekonomiju ima u malom prstu.
Nažalost, čovjek je uzjaho na nacionalističko magare, plus što je pun kriminalne energije koju koristi isključivo za vlastito bogaćenje.
Opozicija je duplo golo.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Mirelam » 05 Jun 2021, 22:34

Joj kako ce vas Zeleni i Rum pobacati ovda. :D.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11835
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Naseef Mushroom » 05 Jun 2021, 23:24

Koraci_u_noci wrote: 05 Jun 2021, 21:49
Naseef Mushroom wrote: 05 Jun 2021, 21:44
"Ja sam protiv SDA" jedino šta opoziicja može ponuditi i to je to. Bilo to Zenica, Sarajevo ili Mostar.
U mnogim situacijama se stvarno cini tako, al problem je i sto nema dovoljno kvalitetnih ljudi u politici ili ne mogu doc do izrazaja. A najveci ublehasi se guraju u prvi plan, imaju pricu i nista vise. A narod k'o narod, voli da mu se maze med oko usana, nema veze sto sve ide nagore
Ma meni je više do naroda. Na drugom forumu neko napisa da bi glasali za svakoga samo da SDA sruše. Kad sam napisao da alternativu čine bivši SDAovci Konaković, Muzur, Dovadžija, Čampara, Memić i Zvizdić dobio sam odgovor "za bilo koga samo da nije SDA".
WTF?! Znači da sutra iz stranke izađu Bakir, Sebija, Asim i Džaferović oni bi glasali za njih samo da nije SDA. A budala :D. :zid
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24895
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6964 times
Been thanked: 6606 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Koraci_u_noci » 05 Jun 2021, 23:33

Moras protiv SDA da razbijes sprege na visim nivoima, na lokalnom je trebalo razmisljat o kome se licno radi, ne kojoj politickoj opciji pripada
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42792
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14076 times
Been thanked: 12675 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Masamune » 06 Jun 2021, 06:32

Ovo nešto slično kao u Tuzli kad su fukare krivile isključivo Jasmina Imamovića, a u suštini je krivica uglavnom ležala kod rukovodstva kluba. Imam neki osjećaj da je tako i u Zenici.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24895
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6964 times
Been thanked: 6606 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Koraci_u_noci » 06 Jun 2021, 08:10

Ne krive oni njega sto je klub tako nisko pao, to se vuce od ranije, nego sto ga on dodatno gusi, koci napredak i ni na koji nacin mu ne pomaze nego naprotiv
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11835
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by Naseef Mushroom » 06 Jun 2021, 08:28

Koraci_u_noci wrote: 05 Jun 2021, 23:33 Moras protiv SDA da razbijes sprege na visim nivoima, na lokalnom je trebalo razmisljat o kome se licno radi, ne kojoj politickoj opciji pripada
Ta bi rečenica i način razmišljanja imalo smisla 2000., 2010. ili 2015. ali današnju opoziciju čine mnogi koji si bili u SDA i ako ovakvim tempom se nastavi za 3 godine će opoziciju činiti 70% SDAovaca.
Mi ne govorimo o bivšim SDAovcima koji su bili kratko vrijeme u stranci pa su razočarano je napistili već o ljudima koji su učestvovali ili bar bili članovi SDA za vrijeme kada su se činili određeni potezi zbog kojih je stranka kod nekih građana postala omražena, koji nisu napustili stranku zbog morala već zbog fotelje.

Znači razbija se SDA da bi se dale pozicije drugim SDAovcima ili bolje rečeno svi glasači protivnici SDA glasanjem za ove se vraćaju u 1990. godinu i ponavljaju historiju.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by greeneyes » 06 Jun 2021, 08:36

Sta ga koci, ledteyebo, coek im ponudio reorgabizaciju i da se uradi revizija i vidi ko je krivac za sve to i da odgovara za to-oni nece ni da cuju. A i dje ce htjeti cuti kad su pokrali sve zivo sto su mogli. Protiv Fude su oni raspalinarkomani sto su ufurani da su pokupili svu pamet svijeta i sto bi htjeli da se u Celik ko u rupu bez dna ulaze, dok ga drugi iskoristavaju. Ako sam navijac Celika i volim taj klub ja bih prvo htio da odgovaraju oni koji su doveli taj klub u stanje kakvo jest, a ne ovako


Da nije Fude zelenasi bi stanicu dali za marku, sreca pa je Fudo na vakat vratio u vlasnistvo grada. A i zemljiste oko KBZ-a su btjeli udijeliti, ali evo im q. Samo yebi bagru lopovsku koja je svela ovaj grad do najnizih mogucih granica
Samo sabura

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37334
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24644 times
Been thanked: 4673 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by ElTriconi » 06 Jun 2021, 08:40

A i oti navijaci su bas uspjeli u zivotu, najveci im domet otic na utakmicu i zapalit baklju 🤗☺️
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by greeneyes » 06 Jun 2021, 08:40

Majku yebali svoju u oci te lazu. Sklope naku pricu da je Dofu rek'o na sked ici, a ti gledao tu sjednixu i znas sta je rekao. Znaci mo's ti misliti koliko je to bezobrazno i spremno gledati te u oci i lagati. Ko onaj Bake-ka'e najbolji smo u regionu kad je u pitanj korona virus, a ljudi idu u Srbiju na vakcinaciju. Pa yebo vam rog mater defektnu


Uostalom, da Dofu ima mrlja izvukla bi to ova bagra iz nakog krajicka-ali neejma. Zabadave su dizali nake tuzbe koje su padale ko kruska, a jos njihovo suCstvo :plavi
Samo sabura

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37334
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24644 times
Been thanked: 4673 times
Status: Offline

Re: Klupski neprijatelj broj 1 – Navijači Čelika na ulicama Zenice pokazali šta misle o Fuadu Kasumoviću

Post by ElTriconi » 06 Jun 2021, 08:41

greeneyes wrote: 06 Jun 2021, 08:40 Majku yebali svoju u oci te lazu. Sklope naku pricu da je Dofu rek'o na sked ici, a ti gledao tu sjednixu i znas sta je rekao. Znaci mo's ti misliti koliko je to bezobrazno i spremno gledati te u oci i lagati. Ko onaj Bake-ka'e najbolji smo u regionu kad je u pitanj korona virus, a ljudi idu u Srbiju na vakcinaciju. Pa yebo vam rog mater defektnu


Uostalom, da Dofu ima mrlja izvukla bi to ova bagra iz nakog krajicka-ali neejma. Zabadave su dizali nake tuzbe koje su padale ko kruska, a jos njihovo suCstvo :plavi
Dobro bolan, cojek vam izlije kilometar ceste i ti tako :ooo
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests