Druga strana nogometa

Kutak za sportski trenutak
Post Reply
User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by Mala_Mu » 08 Mar 2019, 16:12

Image
Djevojka iz Osijeka, Iva Bošnjak, tvrdi da je u noći s četvrtka na petak, nakon pobjede Dinama protiv Benfice, pretukao nogometaš Modrih Iyayi Believe Atiemwen.

20-godišnja djevojka za Index je ispričala da se sve dogodilo nešto nakon 23 sata, u stanu nogometaša u zagrebačkom naselju Remetinec.

Za Index je detaljno ispričala svoju stranu priče prema kojoj ju je 23-godišnji nogometaš iz Nigerije koji igra za zagrebački Dinamo tukao i gušio, a zbog svega je intervenirala i policija. Ona ga je, priča, čekala u njegovu stanu.

Djevojka: Postao je agresivan


"Došao je malo prije 23 sata s prijateljem u stan, ja sam mu otvorila vrata. Pitao je što izvodiš, već je došao ljut. On je bio s prijateljem u dnevnom boravku, a ja sam otišla u sobu. Nakon pola sata prijatelj je napustio stan, a on je došao u krevet i legao pored mene. Ja sam ga pitala zašto ne možemo riješiti tu priču. Nakon dvije minute ustao je i počeo biti agresivan. Počeo je bacati moje stvari. Molila sam ga da prestane. Tad sam ga uhvatila za ruku, a on me bacio na krevet i počeo me gušiti. Jednom me rukom držao, a drugom gušio. Prestravila sam se, shvatila sam da mi je život u opasnosti", ispričala je za Index djevojka.

Kaže da ju je nogometaš Dinama nastavio tući i kad se uspjela izvući iz kreveta.

"Gurnuo me tako da sam lupila glavom u pod i vrata. Sakrila sam se pod umivaonik, izvukao me pa cipelario"

"Izvukla sam se i krenula izaći iz sobe, a on me na to gurnuo tako da sam pala i udarila glavom u donji dio vrata i pod. Udarila sam desnom stranom glave. Počeo me vući za noge i šutnuo me nogom. Pobjegla sam u wc i sakrila se ispod umivaonika. On je ušao u wc, vukao me za ruke i dovukao do hodnika. Vidio je da neću ustati pa me počeo šutati nogom i vikati mi da sam kurva", ispričala je.

Ni tu se, priča, nasilje nije zaustavilo.

"Rekao mi je da ja ne znam tko je on, da je igrač Dinama"

"Nakon toga je opet uzeo moje stvari i počeo bacati. Pokušala sam uzeti mobitel. Odmah kad sam uspjela dohvatiti mobitel nazvala sam policiju. Ja sam odmah napustila stan, skužila sam da će me ubiti ako ostanem tamo. Prije nego što sam izašla rekao mi je da ja ne znam tko je on, da je on igrač Dinama", prepričala je za Index.

Rekla je da je policiju dočekala pred zgradom.


Image

Djevojka tvrdi da je policija rekla da oni ne mogu ništa jer ozljede nisu dovoljno teške

"Policija je došla, sa mnom su razgovarali u policijskom autu i išli su razgovarati s njim. On im je rekao da sam ja sama pobacala svoje stvari i otišla iz stana, da je to sve. Policija mi je rekla da oni mogu jedino nešto napraviti da su teže ozljede, da ako hoću ići dalje s tim da je najbolje da ga privatno tužim", ispričala je za Index drhtavim glasom djevojka.

Kaže da ima vidljive ozljede na tijelu.

"Imam ozljede po tijelu"


"Imam masnice i druge ozljede po tijelu. On je meni rekao da ja ne znam tko je on, da je igrač Dinama i da mu ne mogu ništa, ali neću odustati i želim ići do kraja. Nikad nisam bila zlostavljana, ovo je strašno. Upozoravam sve cure da se paze, počele su mi se nakon objave javljati i druge cure baš vezano uz njega. Ići ću na sud, iako sam shvatila njegovu poruku da mu ne mogu ništa", rekla je mlada Osječanka Iva Bošnjak za Index.

U Dinamu bez komentara


Policija je za Index potvrdila da su intervenirali, da su upoznati s događajem te da prikupljaju informacije.

Pokušali smo provjeriti i nogometaševu stranu priče, no iz Dinama su kratko poručili da nemaju komentara.

index.hr

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by storm » 08 Mar 2019, 17:59

Klošar..
Sramota a ne igrač dinama...
Ali ponavljam ja.. Nogometaši nisu naročito blistavog uma, čast izuzecima, kojih ima...
Pogotovo mladji, odjednom nešto iznad prosjeka lovice strpaju i odnese im ono malo mozga.
A imam mišljenje i o dami, ali neću danas :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by Podrinjac » 08 Mar 2019, 18:07

A zbog čega ga je čekala u njegovom stanu?
Htjela njegovih para i onu njegovu crnu stvar? Vjerovatno.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by storm » 08 Mar 2019, 18:20

Podrinjac wrote: 08 Mar 2019, 18:07 A zbog čega ga je čekala u njegovom stanu?
Htjela njegovih para i onu njegovu crnu stvar? Vjerovatno.
Pa bez obzira kakve su njene namjere, u smislu koji spominješ... Nedopustivo je to u svakom slučaju...
Još ako uzmemo sportaš, potencijalni idol djece, postoji valjda i neka društvena odgovornost i norme ponašanja
Ma ne da mi se :kafa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by Melek » 08 Mar 2019, 18:29

Ma to je klasicni fazon. To je vec vidjeno na slucaju, primjerice, Ronalda i optuzbi za silovanje.. Cudi me da i ova proleterka nije prisegnula toj klasici..
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by Socrates » 08 Mar 2019, 18:40

Podrinjac wrote: 08 Mar 2019, 18:07 A zbog čega ga je čekala u njegovom stanu?
Htjela njegovih para i onu njegovu crnu stvar? Vjerovatno.
Šta ti misliš? Možda su u vezi. :ideja
. . . . . . . . .

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by Podrinjac » 08 Mar 2019, 18:45

Socrates wrote: 08 Mar 2019, 18:40
Podrinjac wrote: 08 Mar 2019, 18:07 A zbog čega ga je čekala u njegovom stanu?
Htjela njegovih para i onu njegovu crnu stvar? Vjerovatno.
Šta ti misliš? Možda su u vezi. :ideja
Kako će biti u vezi kada i ne zna ko je on?

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by Socrates » 08 Mar 2019, 18:46

De pročitaj još jednom.
. . . . . . . . .

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by Hannibal » 24 Mar 2019, 08:55

al je dobra za 20 godina :ok
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by storm » 24 Mar 2019, 08:57

Hannibal wrote: 24 Mar 2019, 08:55 al je dobra za 20 godina :ok
Čega? Zatvora :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Mlada Osječanka: Nogometaš Dinama me brutalno pretukao nakon meča s Benficom

Post by Mala_Mu » 28 Mar 2019, 16:00

Uhapšen Dinamov igrač osumnjičen zbog silovanja bivše djevojke

Image


Policija je privela 23-godišnjeg nigerijskog državljanina, igrača Dinama Iyayia Atiemwena, zbog sumnje u počinjenje krivičnog djela silovanja.

Igrač Dinama završio je u istražnom zatvoru nakon što je njegova bivša djevojka Iva Bošnjak protiv njega podnijela privatnu tužbu, neslužbeno saznaje RTL.

Protiv Atiemwena je bivša djevojka Iva Bošnjak podnijela privatnu tužbu, no ovog je puta dinamovac priveden u policiju zbog pokušaja silovanja koje je prijavila djevojka iz Velike Gorice.

"Prvo me primio za ruke, pokušao me je svući. Ja sam se odupirala. Zatim me je počeo gušiti, a s drugom rukom me je opet počeo skidati. Ja sam ga molila da prestane, on nije prestao. Počeo me šamarati, ja sam počela vrištati", ispričala je 24-godišnjakinja.

klix.ba

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Druga strana nogometa

Post by Mala_Mu » 12 Apr 2019, 12:48

E mogao bi i vas raznijeti sljedecu utakmicu. :rol



User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Druga strana nogometa

Post by dadojović » 02 Jul 2019, 18:33

Andres Escobar 02. 07. 1994- 02. 07. 2019
Prošlo je 25 godina od tragične smrti kolumbijskog nogometaša, čije ubojstvo nikada do kraja nije razjašnjeno. Nakon povratka sa Svjetskog prvenstva održanog u SAD-u, gdje je na utakmici protiv domaćina postigao autogol i tako doprinjeo porazu svoje ekipe, ubijen je u nerasvijetljenim okolnostima. Kao najizvjesniji motiv ovoga suludog čina naj češće se spominje osveta narko -mafije koja je navodno zbog njegovog autogola izgubila veliki novac na kladionicama.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

UEFA drakonski kaznila Zrinjski iznosom od 200.000 KM

Post by Mala_Mu » 23 Sep 2019, 13:19

Image
HŠK Zrinjski je zvanično potvrdio da je kažnjen s 96.000 eura zbog disciplinskih prekršaja u utakmicama kvalifikacija za Evropsku ligu.

Mostarski klub je zbog disciplinskih prekršaja u četiri evropske utakmice kažnjen ukupnom novčanom kaznom od 96.000 eura, odnosno 6.000 eura za utakmicu HŠK Zrinjski - Akademija Pandev, 2.000 za FC Utrecht - HŠK Zrinjski, 28.500 za HŠK Zrinjski - FC Utrecht i 59.500 za utakmicu HŠK Zrinjski - Malmö FF.

Zbog korištenja pirotehnike u sve četiri utakmice HŠK Zrinjski je kažnjen ukupnim iznosom od 41.000 eura, a Plemići su kažnjeni još zbog nedoličnog ponašanja gledatelja (Malmö FF, 20.000), zatim zbog blokiranih prolaza na tribinama (Malmö FF, 12.000), ubacivanja predmeta (Malmö FF, 10.000), utrčavanja gledatelja u teren (FC Utrecht, 5.000), nedovoljnog pretresa gledatelja na ulazima (Malmö FF, 5.000) i kršenja propisa od strane skupljača lopti (FC Utrecht, 3.000).

"HŠK Zrinjski želi se još jednom zahvaliti svim istinskim navijačima na sjajnoj atmosferi u evropskim utakmicama, ali ujedno uputiti i apel za zajedničku borbu protiv navedenih prekršaja u budućnosti s obzirom na činjenicu da su kazne UEFA-e iz godine u godinu sve rigoroznije", saopćeno je iz Zrinjskog.

klix.ba

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55908
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1944 times
Been thanked: 5746 times
Status: Online

Re: UEFA drakonski kaznila Zrinjski iznosom od 200.000 KM

Post by Duminjo » 23 Sep 2019, 13:22

samo :(

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31649
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7197 times
Been thanked: 3911 times
Status: Offline

Re: UEFA drakonski kaznila Zrinjski iznosom od 200.000 KM

Post by Mister No » 23 Sep 2019, 13:33

Bolje im je bilo da se nisu ni plasirali.

Sta ce sa ZvEzdom sad?
High Hopes...

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120352
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7871 times
Status: Offline

Re: UEFA drakonski kaznila Zrinjski iznosom od 200.000 KM

Post by Krokodil Behko » 23 Sep 2019, 14:43

"HŠK Zrinjski želi se još jednom zahvaliti svim istinskim navijačima na sjajnoj atmosferi u evropskim utakmicama, ali ujedno uputiti i apel za zajedničku borbu protiv navedenih prekršaja u budućnosti s obzirom na činjenicu da su kazne UEFA-e iz godine u godinu sve rigoroznije"

Ispade UEFA kriva, ako se žele boriti protiv prekršaja :hm

oni bi se trebali boriti protiv svojih vandala.
online

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15174
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 970 times
Been thanked: 959 times
Status: Offline

Re: UEFA drakonski kaznila Zrinjski iznosom od 200.000 KM

Post by Tokmak » 23 Sep 2019, 17:33

Mamu im yebem za ovo krsenje propisa od strane sakupljaca lopti,3 'iljade eura... :bua
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: UEFA drakonski kaznila Zrinjski iznosom od 200.000 KM

Post by Mala_Mu » 23 Sep 2019, 20:25

I ti bas najmanju kaznu tj najnebitniju stavku nasao komentarisati :p

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119606
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5624 times
Been thanked: 12126 times
Contact:
Status: Offline

Re: UEFA drakonski kaznila Zrinjski iznosom od 200.000 KM

Post by Maja » 23 Sep 2019, 20:44

Auuu ostace nam plemići siroti i gladni ko ptići :(

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests