Nogometne ikone

Kutak za sportski trenutak
User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 16 May 2019, 22:41

Red je da imamo temu posvecenu najjacoj fb stranici.

Da ne postavljam i ne lijepim njihove iskonske tekstove i statuse na drugim, evo specijalan iskonski kutak..

Ne, nije Mourinho okidac, vec duze vremena se kanim. :ooo



Ono kad se voziš sa curom u autu, muzika na 18, ona ti kaže da smanjiš jer joj smeta, a ti prvo pojačaš na 19 pa vratiš na 18. Ona misli da je bilo na 20 i da je smanjeno za 2, iako opet ostane na 18 kako tebi paše. Eto to je Mourinho. Zajeba bi mater svoju samo da njemu paše.
FB_IMG_1558038672270.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 16 May 2019, 22:59

E da je prenesem i ovdje. :oo
IKONSKO-VJENČANI ZAVJET

Ljubavi moja, stojim danas ovdje pred tobom i pred dragim Bogom, i pred našim uzvanicima među kojima ima i onih koji mi nisu pretjerano dragi, ali su tu jer su mi krv rođena. Bobanovski se križam i stojim siguran i miran kao Pedro Pauleta prije izvođenja penala. Vječna naša ljubav bit će, proživjet ćemo skupa barem četvrtinu Sheffielda. Sjećaš li se onog dana kad sam te oborio s nogu bekovskim plesom u kafiću i gravesenskim klizećim startom pa s tobom u studentskoj sobi pozatvarao sve dijagonale igrajući na rubu žutog kartona? Inzaghijevski si upala u moju offside zamku i već tad sam znao, ponudit ću ti ugovor na 5 godina plus pravo prvootkupa nakon 120 skuhanih ručkova i povremene slobode utorkom i srijedom od 9 do 11 navečer. Zaslužila si ti i više od toga, zaslužila si doživotni ugovor. Ja sam Manchester, a ti si moj Alex Ferguson. Ja sam Auxerre, a ti moj Guy Roux. Ja sam Kanoute, a ti moj Luis Fabiano. Ako si ti droga, onda sam ja narkoman. Godine prolaze, Ljuboja ostaje. A moja ljubav prema tebi? Eh, veća je od kvote na San Marino i Westfalenskog žutog zida zajedno.
Stojim siguran pored tebe kao direktni crveni na turskom derbiju, odan tvojim bojama, tvom grbu i tvojoj veličini. I nitko me ne može kupit i promijenit moju ljubav prema tebi. Makar aktivirali moju otkupnu klauzulu, ne daj me. Stojim i preplašen pored tebe. Preplašen da ne odeš jednog dana u Katar ili MLS po milijune, da te ne izgubim. Kao Milan finale Lige prvaka 2005. Kao mi od Turske 2008. Ako je to bilo moguće i ako je Woodgate mogao igrati u Reala, a Gallas nosit Arsenalovu desetku, sve je moguće. Znam da si se uvijek rosila i maštala o Alessandru Nesti, a danas potpisuješ za Dirka Kuyta. Znam da si maštala o svjetlima reflektora Nou Campa, a danas potpisuješ za Wigan. Znaš da Wigan isto ima dušu... Znam da si uvijek htjela trostruke krune, a ja ti mogu ponudit samo osminu finala županijskog kupa. I to ako nas suci poguraju. Ali znam da ti znaš da nije sve u trofejima i da je moja vrijednost ta da od tebe ne tražim ništa. Tražim samo tebe! I neograničeni sportski tv paket... Ja te volim. Volim te do neba, al samo me pusti večeras da se izgubim iz sale na 45 minuta. Strasbourg - Caen prvo poluvrijeme jedinica. Ionako sam nebitan na hvatanju buketa, a treba nečim i onaj catering platit. Znam da shvaćaš. Zato si nezamjenjiva. Zato te obožavam.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by dadojović » 17 May 2019, 21:13

Titulu lige ( kupa ) prvaka 1986 godine osvojila je bukureštanska Steaua, pobijedivši u finalnoj utakmici favoriziranu Barcelonu. Junak te neočekivane pobjede bio je Steauin golman Helmuth Dukadam koji je u tom finalu odbranio čak, nestvarna četiri jedanaesterca igračima Barcelone. Nitko nikada, prije njega nije učinio tako nešto, s čime je stekao nogometnu besmrtnost, a to finale svrstao u jedno od najzanimljivijih finala u povijesti kupa prvaka. A onda je naprosto preko noći nestao bez traga i posve iščezao s nogometnih travnjaka. Kako je Rumunija u to doba, bila jedna od naj zatvorenijih Europskih zemalja nogometna javnost nije mogla doći do nikakvih pouzdanih informacija o tome gdje je misteriozno nestao golman koji je zadivio Evropu. A onda je nogometnim svijetom odjeknula šokantna vijest koja je zaprepastila nogometne poklonike. Naime, objavljeno je, da se nesretni Dukadam, koji je stekao status božanstva u svojoj zemlji, zamjerio tamošnjoj diktaturi, zloglasnoj obitelji Ceausescu, koja je svirepo vladala Rumunijom, i da su za odmazdu,što ih je kritiziraoa naredili tajnoj policiji da mu polome obadvije ruke, čime su mu uništili igračku karijeru.
Padom obitelji Ceausescu, i dolaskom slobode u tu zemlju, strani novinari uspjeli su pronaći Dukadama koji je opovrgao tvrdnje da su mu ruke polomili policajci, već je tvrdio da je obolio od jednog oblika aneurizme, i da su mu zbog toga stradale ruke. Ubrzo je dobivši na lutriji zelenu kartu odselio u SAD, pa je tako cijela priča o okolnostima kako su mu stradale ruke pomalo i zaboravljena. Povratkom u domovinu, nekoliko godina kasnije, vraća se u svoj klub, gdje obavlja razne dužnosti.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Hannibal » 18 May 2019, 01:18

a jesam se ismijo prvom postu 😂😂😂
🐽

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 19 May 2019, 21:20

:DD


User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 19 May 2019, 21:20

Jedan bez kose od 7. osnovne, a drugi uznemirujuća pojava kako god okreneš, ali šta je je, moga bi zaplakat sad... Zašto? Pa zato šta, volili ili ne volili Bayern, jedna velika i bogata era giganta i jedan maestralni dio nogometne povijesti koji smo pratili, došli su kraju. Nikad više. Nevermore. Koje dvi monstruozne mašine... Čudo! 😞
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 20 May 2019, 15:02

Kako objasnit i predočit njegovu veličinu? Dobar poput nutelle na žlicu, cigare nakon termina, pive nakon istog, fažola od 2 dana, paštete i kruha nakon mora, ladnog gemišta u podne, otvaranja paketića slija, crne vinčine uz Grdovića, 4 pudinga nakon ručka, Dilettinih zlatnih lopti, Bubalovog driblinga i Borriellovog društva u Carstvu Kožnog Separea. Andrea volim te. Sretan 40. rođendan osobi koja bi na terenu elegantno izgledala čak i na onom noju ka na starom PES-u. ANDREA PIRLO! ❤

A ka pije brlju od 14kn sa trafike...( :D. )
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 24 May 2019, 12:13

[50 NIJANSI SIVE]

Kladim se da svako od vas doma u ormaru ima neku sivu trenirku. Adidas, Nike, s džepovima na patent, s džepovima bez patenta, bez džepova, kvalitetna, nekvalitetna, sa širokim ili uskim nogavicama, broj manja, broj veća, tamnija ili svjetlija...

Znate ono kad neki bogataš doma otvori ormar sa stotinu različitih skupocjenih odijela. Izgleda jebački, svi to na trenutak poželimo. Ali... zamislite da vam on dozvoli da zavirite u njegov ormar sivih trenirki. U njegovu zemlju čudesa. Kod boga svih nas postojećih sivotutaša našlo bi se raznih primjeraka, 50 nijansi sive. I dok razni moderni nogometašići paze na svaku dlačicu s glave, ovom gospodinu bitno je samo dvoje - da je sivo i da se može uvuć u štucne.

Ipak, siva trenirka odlazi u penziju, okačena o' klin i pitanje je, zamislite, oćete li ikad više do kraja života na nogometnim terenima vidit tako nešto. Nešto sivo, a opet najvedrije moguće. Uživaj u mirovini, Mr. Grey! Uživaj u ostatku životnog sivila, gospodine Gábor Király! Jer život je uglavnom sive boje. Nekad crn, nekad bijel, a kad se sve zbroji i stopi - siv. Vidimo se dogodine u Siveriću. 🇭🇺
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by dadojović » 24 May 2019, 21:21

Srećom, nije branio u vrijeme Milke Babović. Mogu zamisliti njene komentare na njegov dres.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 26 May 2019, 10:22

:D.
Screenshot_20190525-225951_Facebook.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 07 Jun 2019, 23:30

Život leti kapetane...

Nije on bija košarkaški Mozart nego je Mozart bija skladateljski Dražen. Amen.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by damir5 » 07 Jun 2019, 23:36

:pusi
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 13 Jun 2019, 00:06

Da mu brzinom svjetlosti iz svemira neki vanzemaljski ušati Pirlo pošalje dugu loptu, pronaša bi način da je uštopa i iz jednog dodira postavi sebi za efikasan šut. Genijalac svoje vrste s klasičnom frizurom 50-godišnje tetke iz Njemačke. Vragolasti Dennis. Non Flying Dutchman. Dennis Bergkamp. ✈
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Socrates » 13 Jun 2019, 00:23

Mala_Mu wrote: 13 Jun 2019, 00:06 Da mu brzinom svjetlosti iz svemira neki vanzemaljski ušati Pirlo pošalje dugu loptu, pronaša bi način da je uštopa i iz jednog dodira postavi sebi za efikasan šut. Genijalac svoje vrste s klasičnom frizurom 50-godišnje tetke iz Njemačke. Vragolasti Dennis. Non Flying Dutchman. Dennis Bergkamp. ✈
Jesmo se ovo pošli vrijedjat'? :D.

Šalu na stranu, i pored toga što je bio Arsenalovac, nevjerovatan igrač. :klanja

. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Socrates » 13 Jun 2019, 00:42

Evo i ovaj

. . . . . . . . .

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Hannibal » 13 Jun 2019, 10:13

pires-bergkamp 😍
🐽

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 14 Jun 2019, 11:18

hehe.. 11 miliona
Na današnji dan prije 18 godina Ćaća je priša u Chelsea za 11 milijuna funti.

Ostalo je povijest.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 26 Jun 2019, 17:47

"Osvojili smo titulu, pa šta? Nema se tu na čemu čestitati, osvojili smo je jer smo bili manje loši nego drugi, a ne zato što smo bili dobri."
Riječi su to čovjeka koji je od Dynamo Kieva napravio instituciju, čovjeka kojemu je Andriy Shevchenko nakon osvojene Lige Prvaka s Milanom 2003. pohitao odnijeti medalju na grob. Najveći perfekcionist među trenerima, nikad zadovoljni - Valeriy Lobanovskyi!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 05 Jul 2019, 00:09

"Ide desno, ide desno, ide desno, nastavlja desno, evo ga sad livo, livo, ide livo, i gooool"
Nažalost, gotovo je sa tim za sva vrimena. Znan da ni Caritasu ne bi tija dat balun, al uvik san te volija. Ljudi moji, nismo ni svjesni kakvu smo igračinu danas ispratili u penziju. Zna san da ideš ća iz Bayerna, al nisan moga zamislit ovakav kraj odjednom. Uživaj ćelava ikonetino, uvik ću te se rado sitit. ❤
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometne ikone

Post by Mala_Mu » 02 Sep 2019, 10:21

Ovako to izgleda kad se zoveš Radamel Falcao i kad potpišeš za Galatasaray.

Novi turski vezir - Radamel Paša!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests