Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Kutak za sportski trenutak
User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24720
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6882 times
Been thanked: 6515 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Koraci_u_noci » 27 Sep 2022, 15:11

Zapis navijača Crne Gore iz Zenice: Gostoprimstvo za pamćenje | BiH

balkans.aljazeera.net

Nakon svega što je u Podgorici pratilo junski meč  fudbalskih reprezentacija Crne Gore i Bosne i Hercegovine, na revanš u Zenici 23.09. sam prosto morao ići. Isto je mislilo petnaestak mojih prijatelja i sugrađana, pa su na dan utakmice svi naši putevi vodili u Zenicu.

Kombijem organizovano smo krenuli na put kao grupa u kojoj, primjećujem, smo jako različiti po godinama  i zanimanjima, ali jednaki po tome da svi  fudbal doživljavamo kao važan segment života, da navijamo za reprezentaciju Crne Gore i da imamo sentiment prema Bosni. Ovo zadnje je, znam za sebe, produkt  jugonostalgije, odnosno kako je neko kazao “žal za vremenom u kome su Vukovar i Srebrenica bili nemogući”.

Niz graničnih prijelaza, čekanje na njima i jako loš kolovoz, naročito kroz istočnu Bosnu, koja djeluje sablasno, “liječili” smo navijačkim pjesmama, analizom sastava i prognozama rezultata meča. Sve vrijeme  za dobru atmosferu najviše je zaslužan bio Enis, koji je kasnije sa vaterpolo kapicom u Zenici bio najtraženiji za fotografisanje. Ima tridesetak godina, a zadnjih šest radi kao kuvar u nekom bavarskom gradiću, navijač  je Rome i svoje godišnje odmore planira po kalendaru naše reprezentacije. Pratili smo tokom puta vijesti sa portala, koji su već nakon podneva javljali kako u Lašvi, ugostitelj Fehra Mešković dočekuje crnogorske navijače, sa tradicionalnom bosanskom pitom-sirnicom, burekom, ćevapima i jagnjetinom, baš onako kako je u junu najavio.

Pjevale se crnogorske i bosanske pjesme

Na snimcima sa društvenih mreža se vidjelo kako mladići u crvenim majcama sa natpisom Crna Gora i domaćini, pjevaju crnogorske i bosanske pjesme, te nam je već tad postalo jasno da će naš boravak u Zenici toga dana biti poseban. Bili smo tek na Ravnoj Romaniji, i brinuli da li kasnimo i koliko ćemo i mi stići da uhvatimo od te atmosfere. Ipak smo stigli na vrijeme, jer smo uspjeli nakon sarajevske gužve, auto putem stići u Zenicu brzo. Prvi put sam toga dana bio u tom kraju, dopalo mi se jako, a pitomi pejzaži pored rijeke Bosne potpuno su sličili onome kako ja ljude iz tih krajeva imam “zapisane” u memoriji.

Nijesmo svratili “kod Fehre” jer smo promašili skretanje, ali nijesmo kasnije žalili zbog toga, jer su ta tri sata pred utakmicu provedena u Zenici bila posebno lijepa. Grad Zenicu skoro da nijesam vidio, pamtim dva mosta, bulevar između njih, stadion i nekoliko lokala, a sve iz razloga što su mi svu pažnju oduzeli Zeničani koje sam sretao.

Većina je bila sa bosanskim plavo-bijelim obilježjima i prema nama “crvenima” su se odnosili baš kao Fehra. Dva sata smo tako bili svjedoci  nebrojeno dobrodošlica za Crnogorce, prijateljskog pozdravljanja, osmjeha, mahanja od onih koji su bili u automobilima ili na drugoj strani bulevara, zajedničkog fotografisanja i ponuda za iće i piće, uz samo jednu zamjerku, a to je da sirnicu nikako ne smijemo zvati burekom.

Nudili su nam remi, mi prihvatali, baš kao što je nas nekoliko prihvatilo poziv od starijeg gospodina za kolače u slastičarni “Evropa”. Kolači su bili odlični, na nivou imena slastičarne su bili i oreo torta i krempita. Iznad evropskog prosjeka je u zeničkoj slastičarni i oko nje, usuđujem se reći bilo toga dana nešto  drugo, nešto važnije. Ljudi u crvenim i plavo-bijelim majcama su bili prisni i srdačni kako Evropa ne poznaje, jer je to bilo rezultat obostrane iskrenosti aktera susreta, a ne jasnih i strogih pravila kakva Evropa prakticira.

Složiću se ipak sa stavom kako bi se  ovakav susret bosanske duše i crnogorskog čojstva u cilju njegovog trajanja morao nadograditi evropskim principima, jer  bi se samo tako odagnala sumnja da je ovo bio “pozitivan incident” kakvih je dosta bilo kroz našu istoriju.

Policijska kontrola samo rutinska

Navijačka promenada se oko 20h završila, postalo je prohladno i bilo je vrijeme da se uđe na stadion. Na jednom od ulaza  zapadne tribine, koji je bio rezervisan za crnogorske navijače, policijska kontrola je bila tek samo rutinska, a jedan od  oficira policije je prijateljski ćaskao sa nama i rekao kako on ne pamti da su gostujući navijači na Bilinom Polju dočekani ovako prijateljski od svih, a prije svega od tzv. Fanatikosa.

Stadion sam inače malo pamtio iz vremena kad su na njemu za Čelik igrali Buza, Bloudek i Gradinčić, pa kasnije i iz tv-prenosa neke od utakmica BiH reprezentacije, te sam imao predstavu kako je solidan, ali uživo je izgledao veći i prijatniji, pravi fudbalski stadion kakvi jesu oni bez atletske staze. Fotografiju sa Bilinog Polja prvo sam poslao dvojici Mostaraca, jer su mi se baš tad javili porukom: “Aco druže, nek završi prijateljski večeras 1:1”. Nijesu te večeri Elvedin i Adnan bili u Zenici, ali jesu dvadeset  dana ranije u Bijelom Polju, kad smo do kasno u noć slavili neku od pobjeda košarkaša BiH na evropskom prvenstvu.

Oko 20:30h stadion je bio potpuno ispunjen, od 15 hiljada gledalaca skoro hiljadu je bilo iz Crne Gore, učinilo mi se da smo dosta glasni. Možda sam jedino tad prebrajajući “naše”, kao brojno slabiji osjetio podjelu, ali mnogo manju nego što inače sport dozvoljava. Vjerujem da nam je  vrijeme dozvolilo kako smo opušteno nakon utakmice mogli u nekom od zeničkih lokala zapjevati zajedno sa plavo-bijelim navijačima onu Merlinovu “Bosnom behar probeharao”, baš kao što smo je pjevali i tokom utakmice u jedan glas. Da ne govorim puno o tome kako su u Zenici, baš kao u junu u Podgorici obje himne svi ispratili gromoglasnim aplauzima.

Divan dan u Zenici, nijesu uspjeli da nam pokvare ni naši fudbaleri lošom igrom i porazom. Jesmo se mi “crveni” ljutili tokom utakmice na našeg selektora zbog loših izmjena, jesmo mu zamjerali  na taktici, jer to valjda uvijek rade pravi navijači kad njihov tim gubi. Bilo je te priče i tokom povratka u Crnu Goru, ali mnogo više smo govorili o zeničkom gostoprimstvu kakvo niko od nas do sad nije nigdje doživio.

Poslije zeničkog iskustva jasno je da burek može biti samo sa mesom, ali je jasno i da na Balkanu obični ljudi-raja, umiju bez ostrašćenosti i mržnje  prema drugom, biti privrženi  svojoj grupi, svom kolektivitetu, samo ukoliko im političari ne sufliraju.
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Krokodil Behko » 14 Oct 2022, 16:14

Nogometni savez BiH odustaje od susreta s Rusijom, dogovara se novi rival u istom terminu

https://www.klix.ba/sport/nogomet/nogom ... /221014075
online

User avatar
Nice
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11521
Joined: 03 Sep 2022, 12:16
Has thanked: 13135 times
Been thanked: 5532 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Nice » 14 Oct 2022, 18:16

Očekivano
Idemo dalje :oo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by insomnia » 14 Oct 2022, 18:18

Hoce balija morati vratiti pare il je radio iz ubeđenja?
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Duminjo » 22 Oct 2022, 12:56

UEFA nagradila Vicu Zeljkovića

Image


Predsjednik Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Vico Zeljković, nakon što je ranije izabran za člana UEFA Komiteta nacionalnih saveza, dobio je još jedno priznanje od strane evropske krovne kuće fudbala.

Zeljković je imenovan za člana Upravnog odbora sportske udruge UEFA Events SA, koja je zadužena za upravljanje svim operativnim i komercijalnim aspektima UEFA-inih takmičenja i događaja.

Ovo je još jedna potvrda kvalitetne saradnje NS/FS BiH i UEFA-e, te visokog rejtinga koji naš savez predvođen predsjednikom Zeljkovićem ima u krovnoj evropskoj fudbalskoj organizaciji, navodi N/FS BiH.


sportske.ba

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Duminjo » 31 Oct 2022, 14:51

Eto zvanicno odgodjena utakmica sa Rusima

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 01 Nov 2022, 06:22

Duminjo wrote: 22 Oct 2022, 12:56 UEFA nagradila Vicu Zeljkovića

Image


Predsjednik Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Vico Zeljković, nakon što je ranije izabran za člana UEFA Komiteta nacionalnih saveza, dobio je još jedno priznanje od strane evropske krovne kuće fudbala.

Zeljković je imenovan za člana Upravnog odbora sportske udruge UEFA Events SA, koja je zadužena za upravljanje svim operativnim i komercijalnim aspektima UEFA-inih takmičenja i događaja.

Ovo je još jedna potvrda kvalitetne saradnje NS/FS BiH i UEFA-e, te visokog rejtinga koji naš savez predvođen predsjednikom Zeljkovićem ima u krovnoj evropskoj fudbalskoj organizaciji, navodi N/FS BiH.


sportske.ba
:D.
Ovamo izbace sve ruske sportaše zbog agresije na Ukrajinu a onda nagrade predsjednika saveza države koja je spremna bila igrati utakmicu sa Rusijom za vrijeme agresije na Ukrajinu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12330 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Masamune » 01 Nov 2022, 06:56

Dobio je nagradu zbog radova i ostalog sto je konacno neko pokrenuo u NS.

To je ono sto je vrag vec jednom tebi spominjao.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Duminjo » 01 Nov 2022, 11:21

Naseef Mushroom wrote: 01 Nov 2022, 06:22
Duminjo wrote: 22 Oct 2022, 12:56 UEFA nagradila Vicu Zeljkovića

Image


Predsjednik Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Vico Zeljković, nakon što je ranije izabran za člana UEFA Komiteta nacionalnih saveza, dobio je još jedno priznanje od strane evropske krovne kuće fudbala.

Zeljković je imenovan za člana Upravnog odbora sportske udruge UEFA Events SA, koja je zadužena za upravljanje svim operativnim i komercijalnim aspektima UEFA-inih takmičenja i događaja.

Ovo je još jedna potvrda kvalitetne saradnje NS/FS BiH i UEFA-e, te visokog rejtinga koji naš savez predvođen predsjednikom Zeljkovićem ima u krovnoj evropskoj fudbalskoj organizaciji, navodi N/FS BiH.


sportske.ba
:D.
Ovamo izbace sve ruske sportaše zbog agresije na Ukrajinu a onda nagrade predsjednika saveza države koja je spremna bila igrati utakmicu sa Rusijom za vrijeme agresije na Ukrajinu.
Ja, i?

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 01 Nov 2022, 17:04

Chan wrote: 01 Nov 2022, 06:56 Dobio je nagradu zbog radova i ostalog sto je konacno neko pokrenuo u NS.

To je ono sto je vrag vec jednom tebi spominjao.
Sjećam se te diskusije :D.
Bošnjak kratkog sjećanja od svih Srba našao braniti sestrića najpoznatojeg mrzitelja BiH i onda se poslije čudi kako smo uopšte došli do toga da nas Rusija uopšte pita za utakmicu :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 01 Nov 2022, 17:05

Duminjo wrote: 01 Nov 2022, 11:21
Naseef Mushroom wrote: 01 Nov 2022, 06:22
:D.
Ovamo izbace sve ruske sportaše zbog agresije na Ukrajinu a onda nagrade predsjednika saveza države koja je spremna bila igrati utakmicu sa Rusijom za vrijeme agresije na Ukrajinu.
Ja, i?
Ništa, onda se i na tebe odnosi ovaj komentar koji napisah maloprije.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by insomnia » 01 Nov 2022, 17:10

Naseef Mushroom wrote: 01 Nov 2022, 17:04
Chan wrote: 01 Nov 2022, 06:56 Dobio je nagradu zbog radova i ostalog sto je konacno neko pokrenuo u NS.

To je ono sto je vrag vec jednom tebi spominjao.
Sjećam se te diskusije :D.
Bošnjak kratkog sjećanja od svih Srba našao braniti sestrića najpoznatojeg mrzitelja BiH i onda se poslije čudi kako smo uopšte došli do toga da nas Rusija uopšte pita za utakmicu :oo
😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by insomnia » 01 Nov 2022, 17:11

Hajde. Mozda na sljedecem svjetskom nastupimo pod muslimanskom zastavom 😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 01 Nov 2022, 17:20

Ma daj Bošnji teke asfalta na stadion i on će strastvemo braniti i Dodikovu familiju lično.

I onda imaju šta reći ruralcima što glasaju za svoje kada im prođe asfalt kroz selo.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by insomnia » 01 Nov 2022, 17:27

Samo nek nije divlji iz IB. Bolje i vlah. Eno Slobode i Azmira
Ispali u drugu ligu. Cojk doso, ulupo bruku para, jebenog Ćiru doveo za trenera. Vratio ih u ligu, bili pri vrhu al jok. Digla se Ćaršija 075 sa tri zuba u glavi. Oj nemere izbjeglica, SDA, kamo nasa djeca. Jos malo ce se ugasiti ko i Celik
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 01 Nov 2022, 17:30

insomnia wrote: 01 Nov 2022, 17:27 Samo nek nije divlji iz IB. Bolje i vlah. Eno Slobode i Azmira
Ispali u drugu ligu. Cojk doso, ulupo bruku para, jebenog Ćiru doveo za trenera. Vratio ih u ligu, bili pri vrhu al jok. Digla se Ćaršija 075 sa tri zuba u glavi. Oj nemere izbjeglica, SDA, kamo nasa djeca. Jos malo ce se ugasiti ko i Celik
I onda nakon toliko rasprava i argumenata pojedini ovdje imaju obraza baš tebi i meni napisati da bi mi na tribinama jedini navijali kada bi se održala utakmica Rusija-BiH
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Duminjo » 01 Nov 2022, 18:34

Naseef Mushroom wrote: 01 Nov 2022, 17:05
Duminjo wrote: 01 Nov 2022, 11:21

Ja, i?
Ništa, onda se i na tebe odnosi ovaj komentar koji napisah maloprije.
Vratite nam bošnjake

Jedan od onih koji su smijenjeni sa svog položaja bio je bivši generalni sekretar NSBiH Munib Ušanović, koji je uspješno procesuiran zbog utaje poreza i ilegalnih prisvajanja sredstava NSBiH. Zajedno s Miodragom Kurešom, Munib Ušanović osuđen je na pet godina zatvora zbog utaje poreza.


Normalno da se sjecas. Srbin iz BL i jos Miletov rodjak, uradio za bosanski nogomet više nego svi bosnjaci do tada.
Jbg

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Duminjo » 01 Nov 2022, 18:37

insomnia wrote: 01 Nov 2022, 17:11 Hajde. Mozda na sljedecem svjetskom nastupimo pod muslimanskom zastavom 😂
Do 2000
Image

Poslije
Image

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by insomnia » 01 Nov 2022, 18:40

Ih. Nije to u kamenu zapisano
Da ne bude
Image
Svw vodi prema tome
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 01 Nov 2022, 19:25

Duminjo wrote: 01 Nov 2022, 18:34
Naseef Mushroom wrote: 01 Nov 2022, 17:05
Ništa, onda se i na tebe odnosi ovaj komentar koji napisah maloprije.
Vratite nam bošnjake

Jedan od onih koji su smijenjeni sa svog položaja bio je bivši generalni sekretar NSBiH Munib Ušanović, koji je uspješno procesuiran zbog utaje poreza i ilegalnih prisvajanja sredstava NSBiH. Zajedno s Miodragom Kurešom, Munib Ušanović osuđen je na pet godina zatvora zbog utaje poreza.


Normalno da se sjecas. Srbin iz BL i jos Miletov rodjak, uradio za bosanski nogomet više nego svi bosnjaci do tada.
Jbg
Pa da, ili je Dodikov sestrić ili Mumib, nema treće, pošten Bošnjak ima samo u bajkama.

Bošnjo je samo za ukrasti, sredit preko Asima, Fadil Opančić, prljave su mu uši kao u onoj jugoslavenkoj slikovnoci ili za lopatu iz rudnika gdje mu je domet da se takav pojavi na novčanici.
Zato trebamo držati Dodikovog sestrića kao da je od zlata da kakav Bošnjo ne dođe i šta ukrade, kod Roma ima manje stereotipa i predrasuda.
Kao što reće zionist Ben Shapiro, jevreji grade, muslimani ruše.

Ne daj Bože da je ovo Bakirov sestrić, sad ide standardna šuplja "Da Bakirov sestrić ovako radi hvalili bi i njega" ali gle, eno Mirsad Purivatra, koji je napravio najljepšu ratnu priču sa filmskim festivalom koja traje i danas gdje je doveo između ostalog DeNira, del Tora i Tom Rotha, gdje Sarajevo na jedam dan se ne razlikuje od drugih europskih metropola ali opet ne valja jer je oženio Sebijinu sestru ali hej, Dodikov sestrić je Dodikov sestrić.

Nikada se nećemo osloboditi kompleksa iz onog sistema.
Sada ćemo fino nastaviti pljuvati Rusofile na temi Ukrajina jer je to mainstream ali ćemo u BiH nastaviti braniti Rusofile u nogometnom savezu jer pljuvati Rusofile u BiH nije mainstrean
Last edited by Naseef Mushroom on 01 Nov 2022, 19:29, edited 1 time in total.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests