Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Kutak za sportski trenutak
User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by insomnia » 01 Nov 2022, 21:39

Evo stojim.
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 01 Nov 2022, 23:11

insomnia wrote: 01 Nov 2022, 19:45 Rekoh ja. Rijetko inteligentan decko 😂
Ma malo takvo ponašanje ima veze da li je ko inteligentan ili ne, i Besim Spahić je pametan čovjek. Nažalost duboko usađeni kompleksi iz onog sistema tjeraju i najpametnije Bošnjake da se ponašaju kao glupani.
Eno na onom forumu, nakon kratkog zgražavanja šta je Boška uradila počinje lagano sve više forumaša da je shvata zašto je to iradila :zid

Džaba sve što je Vico lično financijski oštetio Velež pogrešnom odlukom, Bošnji je prošao asfalt kroz selo, u ovom slučaju oko stadiona, i odmah mu aplaudira.
Zamisli tog mentalnog sklopa, u vrhuncu agresije na Ukrajinu, Nogometni Savez sa njim na čelu razgovara ozbiljno o utakmici sa Rusijom ali se on i dalje brani jer je "dosta toga dobrog uradio".

Pa da je uradio milion dobrih stvari, sa ovom pričom oko utakmice sa Rusijom sve pada u vodu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 01 Nov 2022, 23:38

Duminjo wrote: 01 Nov 2022, 20:17
insomnia wrote: 01 Nov 2022, 20:11
Jarane nikom u citavom svijetu nije naumpalo da zakaze takvu utakmicu ko tvom Vici
Nikom. Cak ni onim Etirejama, Burundiju, Maliju, Iranu jedini je BH savez zakazao istu i bukvalno svi svjetski relevantni mediji su prenjeli tu informaciju.
A sto se tice babljih guzica sta drugi reci liku koji smatra da je Vico napredak
Idi pravi ankete, sparuj forumase, pravi mamce za stuku, nesta. Ne ide ti ovo. To si mogo vidjeti jos kod Vojina
Utakmica ne postoji. Obicni predizborni trik gospodina Dodika. Zar si stvarno proguto sve to oko utakmice :roll

Sa druge strane, hiljade djece ce igrati i trenirati na novim travnjacima za razliku od onih oranica na cemu su igrali do sada. Bolji uslovi, bolja igra, vise para..

I ne spustaj više raspravu na licni nivo, vidis da ti ne uzvracam.
Prenijele su vijesti, svi sportski i ostali portali, Ševčenko je se oglasio, navijači širom svijeta koji nemaju pojma ni ko je Dodik su pročitali da je jedna Bosna i Hercegovina u razgovoru sa jednim agresorom, državom koja je najbliža nacističkoj Njemačkoj prije 80 godina.
Džaba i najmoderniji stadioni kada si "obilježen" u svijetu, i Rusija i Bjelorusija imaju lijepe stadione i talentovane omladince pa im to danas ništa ne može pomoći.
Zašto o drugim državama se nije to moglo pročitati za utakmicu?

A meni je draže i da me banuje moderator na 7 dana ako mu se ne sviđa moj stav nego da se ponosi kako je merhametli jer nije iskoristio oblasti, to našao na meni sevapa zaraditi?
Nikada ja nisam u diskusiji ti išta napisao što je za bana pa da to sad pominješ, moj jedini grijeh je što sam te u diskusijama tretirao kao običnog smrtnika, kao i svakog drugog forumaša i što mi nisu drhtale ruke kada sam odgovarao nekome ko ima korisničko ime druge boje.

Ja poštujem tvoj forumski status ali onda naglasi da se sa tobom treba onda voditi isključivo profesionalna diskusija. Ne možes biti dio raje i pisati kao ostali, sa svim vrlinama i manama a onda nakon određenog vremena naglasiti da ne koristiš oblasti jer si merhametli.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by harlekin » 01 Nov 2022, 23:40

Naseef Mushroom wrote: 01 Nov 2022, 23:11
insomnia wrote: 01 Nov 2022, 19:45 Rekoh ja. Rijetko inteligentan decko 😂
Ma malo takvo ponašanje ima veze da li je ko inteligentan ili ne, i Besim Spahić je pametan čovjek. Nažalost duboko usađeni kompleksi iz onog sistema tjeraju i najpametnije Bošnjake da se ponašaju kao glupani.
Eno na onom forumu, nakon kratkog zgražavanja šta je Boška uradila počinje lagano sve više forumaša da je shvata zašto je to iradila :zid

Džaba sve što je Vico lično financijski oštetio Velež pogrešnom odlukom, Bošnji je prošao asfalt kroz selo, u ovom slučaju oko stadiona, i odmah mu aplaudira.
Zamisli tog mentalnog sklopa, u vrhuncu agresije na Ukrajinu, Nogometni Savez sa njim na čelu razgovara ozbiljno o utakmici sa Rusijom ali se on i dalje brani jer je "dosta toga dobrog uradio".

Pa da je uradio milion dobrih stvari, sa ovom pričom oko utakmice sa Rusijom sve pada u vodu.
Glupost oveca ko i vecina stvari ovih dana,kakve veze ima fudbalska utakmica s necijom agresijom?kad ameri izvrsili agresiju na Irak ili Libiju nisu se igrale utakmice zbog agresije?
Dokle vise stim glupim dvostrukim pravilima i ljudskost ili postoji ili ne,nemoze malo ovako malo onako.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 02 Nov 2022, 00:08

harlekin wrote: 01 Nov 2022, 23:40
Naseef Mushroom wrote: 01 Nov 2022, 23:11
Ma malo takvo ponašanje ima veze da li je ko inteligentan ili ne, i Besim Spahić je pametan čovjek. Nažalost duboko usađeni kompleksi iz onog sistema tjeraju i najpametnije Bošnjake da se ponašaju kao glupani.
Eno na onom forumu, nakon kratkog zgražavanja šta je Boška uradila počinje lagano sve više forumaša da je shvata zašto je to iradila :zid

Džaba sve što je Vico lično financijski oštetio Velež pogrešnom odlukom, Bošnji je prošao asfalt kroz selo, u ovom slučaju oko stadiona, i odmah mu aplaudira.
Zamisli tog mentalnog sklopa, u vrhuncu agresije na Ukrajinu, Nogometni Savez sa njim na čelu razgovara ozbiljno o utakmici sa Rusijom ali se on i dalje brani jer je "dosta toga dobrog uradio".

Pa da je uradio milion dobrih stvari, sa ovom pričom oko utakmice sa Rusijom sve pada u vodu.
Glupost oveca ko i vecina stvari ovih dana,kakve veze ima fudbalska utakmica s necijom agresijom?kad ameri izvrsili agresiju na Irak ili Libiju nisu se igrale utakmice zbog agresije?
Dokle vise stim glupim dvostrukim pravilima i ljudskost ili postoji ili ne,nemoze malo ovako malo onako.
Pa ja sam pominjao ta dvostruka pravila češće od tebe, do te mjere da sam indirektno otjeran sa teme Ukrajina.
Ali ako se već neki odluči da Zapadu ne izlazi iz pakaša i igraju po tim pravilima onda se ne bi trebali ponašati naivno.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Vrag » 02 Nov 2022, 00:42

Vico je ugovorio, a bosnjo glasao da se igra. Ex SDA kadar. Mogao si birati i izabro si. Sto se tice BH fudbala Vico je do sada tu najvise pokazao. Pomoglo se klubovima i mimo ovih terena. I nije ga RS postavila nego dosao red na srbina. Kad je bio vakat za hrvata Beus dao mandat Begicu. Bio je 2 mandata na celu saveza i jedino sto je uradio kupili zgradu gdje je sada savez i ulozio veliki trud da se pokojni Ivica Osim skine kao pocasni predsjednik saveza, a on da dobije taj status

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 02 Nov 2022, 02:10

Vrag wrote: 02 Nov 2022, 00:42 Vico je ugovorio, a bosnjo glasao da se igra. Ex SDA kadar. Mogao si birati i izabro si. Sto se tice BH fudbala Vico je do sada tu najvise pokazao. Pomoglo se klubovima i mimo ovih terena. I nije ga RS postavila nego dosao red na srbina. Kad je bio vakat za hrvata Beus dao mandat Begicu. Bio je 2 mandata na celu saveza i jedino sto je uradio kupili zgradu gdje je sada savez i ulozio veliki trud da se pokojni Ivica Osim skine kao pocasni predsjednik saveza, a on da dobije taj status
Četnik ko Četnik poletio na čelu fudbalskog saveza da ugovori utakmicu sa bratom Rusom da u ovim teškim vremenima pruži bilo kakvu podršku.
Balija ko balija se prodao za male pare.

Naravno Bošnjak će nakon toga pljuvati baliju bez pardona dok će kod četnika i dalje tražiti pozitivne osobine "De nemojte ga, znate li šta je on sve učinio?" iako je i taj ex SDA dio tima koji je zaslužan za pomoć klubovima i stadionima.
Kao što napisah, kompleksi iz onog sistema od kojega se nećemo ni narednih 50 godina osloboditi.

A ako je trebala biti neka poenta u naglašavanju da je ex SDA kadar, čudo se na to nije gledalo na dan izbora kada je se glasalo za Trojku kojoj pripada NiP.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Vrag » 02 Nov 2022, 07:06

Colpa je clan IO, on se ne pita za napredak BH fudbala. To mu nije opis posla.
Za cetnika znas da ti je dusman, a od bosnje ocekujes nesto dobro. I kod bosnje uvijek bude kontra i gle cuda uvijek sda kadar. Cetniku dovoljno bilo da preusmjeri uefine pare i vec uradio vise nego bosnjo za 20 godina. Tuga
I najgore sto ga covjek i ne hvali, nego samo napise cinjenice. Ali opet sa druge strane je zahiragic i pijandura

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Duminjo » 02 Nov 2022, 11:37

Naseef Mushroom wrote: 01 Nov 2022, 23:38
Duminjo wrote: 01 Nov 2022, 20:17

Utakmica ne postoji. Obicni predizborni trik gospodina Dodika. Zar si stvarno proguto sve to oko utakmice :roll

Sa druge strane, hiljade djece ce igrati i trenirati na novim travnjacima za razliku od onih oranica na cemu su igrali do sada. Bolji uslovi, bolja igra, vise para..

I ne spustaj više raspravu na licni nivo, vidis da ti ne uzvracam.
Prenijele su vijesti, svi sportski i ostali portali, Ševčenko je se oglasio, navijači širom svijeta koji nemaju pojma ni ko je Dodik su pročitali da je jedna Bosna i Hercegovina u razgovoru sa jednim agresorom, državom koja je najbliža nacističkoj Njemačkoj prije 80 godina.
Džaba i najmoderniji stadioni kada si "obilježen" u svijetu, i Rusija i Bjelorusija imaju lijepe stadione i talentovane omladince pa im to danas ništa ne može pomoći.
Zašto o drugim državama se nije to moglo pročitati za utakmicu?

A meni je draže i da me banuje moderator na 7 dana ako mu se ne sviđa moj stav nego da se ponosi kako je merhametli jer nije iskoristio oblasti, to našao na meni sevapa zaraditi?
Nikada ja nisam u diskusiji ti išta napisao što je za bana pa da to sad pominješ, moj jedini grijeh je što sam te u diskusijama tretirao kao običnog smrtnika, kao i svakog drugog forumaša i što mi nisu drhtale ruke kada sam odgovarao nekome ko ima korisničko ime druge boje.

Ja poštujem tvoj forumski status ali onda naglasi da se sa tobom treba onda voditi isključivo profesionalna diskusija. Ne možes biti dio raje i pisati kao ostali, sa svim vrlinama i manama a onda nakon određenog vremena naglasiti da ne koristiš oblasti jer si merhametli.
Hajd ne zajebavaj. Pao si mi na pamet da potvrdis kako boja nika ne utice na raspravu jer si tu na temi a ti me ukopa 😂
Kolko puta smo raspravljali i jesil ikad banovan zbog drugacijeg misljenja?
Koliko puta ti je obrisan post ili editovan? Koliko puta dodje i do tezih rijeci i je li ikad bilo zloupotrebe boje nika?

Ja sam ubijedjen da ne mozes navesti ni jedan primjer, ni svoj ni neciji drugi. Nego insomnia zajebava zbog bana od prije 2-3 dana koji nema veze sa ovim i gdje uopste nisam ucestvovo u raspravi.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12330 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Masamune » 02 Nov 2022, 11:47

Evo i ja da nešto napišem. Čisto da se javim nakon posta moderatora kao neka pizda da pojačam Nazifovu paranoju :D.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Duminjo » 02 Nov 2022, 11:57

Za sve je Vico kriv.

Trebo je normalno nastaviti nista ne raditi i bio bi makar podnosljiv.
Srbin a radi nesto u korist BiH. Nevjerovatno 🙈

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 02 Nov 2022, 15:54

Duminjo wrote: 02 Nov 2022, 11:37
Naseef Mushroom wrote: 01 Nov 2022, 23:38
Prenijele su vijesti, svi sportski i ostali portali, Ševčenko je se oglasio, navijači širom svijeta koji nemaju pojma ni ko je Dodik su pročitali da je jedna Bosna i Hercegovina u razgovoru sa jednim agresorom, državom koja je najbliža nacističkoj Njemačkoj prije 80 godina.
Džaba i najmoderniji stadioni kada si "obilježen" u svijetu, i Rusija i Bjelorusija imaju lijepe stadione i talentovane omladince pa im to danas ništa ne može pomoći.
Zašto o drugim državama se nije to moglo pročitati za utakmicu?

A meni je draže i da me banuje moderator na 7 dana ako mu se ne sviđa moj stav nego da se ponosi kako je merhametli jer nije iskoristio oblasti, to našao na meni sevapa zaraditi?
Nikada ja nisam u diskusiji ti išta napisao što je za bana pa da to sad pominješ, moj jedini grijeh je što sam te u diskusijama tretirao kao običnog smrtnika, kao i svakog drugog forumaša i što mi nisu drhtale ruke kada sam odgovarao nekome ko ima korisničko ime druge boje.

Ja poštujem tvoj forumski status ali onda naglasi da se sa tobom treba onda voditi isključivo profesionalna diskusija. Ne možes biti dio raje i pisati kao ostali, sa svim vrlinama i manama a onda nakon određenog vremena naglasiti da ne koristiš oblasti jer si merhametli.
Hajd ne zajebavaj. Pao si mi na pamet da potvrdis kako boja nika ne utice na raspravu jer si tu na temi a ti me ukopa 😂
Kolko puta smo raspravljali i jesil ikad banovan zbog drugacijeg misljenja?
Koliko puta ti je obrisan post ili editovan? Koliko puta dodje i do tezih rijeci i je li ikad bilo zloupotrebe boje nika?

Ja sam ubijedjen da ne mozes navesti ni jedan primjer, ni svoj ni neciji drugi. Nego insomnia zajebava zbog bana od prije 2-3 dana koji nema veze sa ovim i gdje uopste nisam ucestvovo u raspravi.
A zašto bi iko trebao biti banovan zbog drugačijeg mišljenja? :cudi
Sada zvuči kao "usudio si se imati drugačije misljenje od urednika foruma i imas samo sreće jer je urednik fin i to dopustio"
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22243
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12755 times
Been thanked: 12350 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Dori » 03 Nov 2022, 09:27

Vrag wrote: 02 Nov 2022, 07:06
Drago mi je da si se vratio :ruke
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Duminjo » 04 Nov 2022, 01:03

Naseef Mushroom wrote: 02 Nov 2022, 15:54
Duminjo wrote: 02 Nov 2022, 11:37

Hajd ne zajebavaj. Pao si mi na pamet da potvrdis kako boja nika ne utice na raspravu jer si tu na temi a ti me ukopa 😂
Kolko puta smo raspravljali i jesil ikad banovan zbog drugacijeg misljenja?
Koliko puta ti je obrisan post ili editovan? Koliko puta dodje i do tezih rijeci i je li ikad bilo zloupotrebe boje nika?

Ja sam ubijedjen da ne mozes navesti ni jedan primjer, ni svoj ni neciji drugi. Nego insomnia zajebava zbog bana od prije 2-3 dana koji nema veze sa ovim i gdje uopste nisam ucestvovo u raspravi.
A zašto bi iko trebao biti banovan zbog drugačijeg mišljenja? :cudi
Sada zvuči kao "usudio si se imati drugačije misljenje od urednika foruma i imas samo sreće jer je urednik fin i to dopustio"
Pa nit bi trebao nit je bio. Nego covjek u raspravi iz vedra neba napisa ovo:
Ostaju ti jedino bAnske ovlasti koje si potrco iskoristiti prekjucer

"Prekucer" banovan za skroz desetku stvar i uopste nisam ni slova napiso na temi a kamo li bio u raspravi.
Ispade sad da se u raspravi nesto ne moze reci jer se raspravlja sa urednikom. A nije vala tako i nije ni blizu toga.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12330 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Masamune » 04 Nov 2022, 07:24

Joj paranoje led te jebo. Pa šta smo Behko i ja jedan drugom govorili na početku, pa evo u skorije vrijeme Taare i Behko i njihove rasprave pa niko ništa niti ima banova.

Ako te bocka 51 state taj je zaslužio bar 10 trajnih banova. Frajer je izgorio kao šibica i takve budale ne bi trebale biti nigdje na forumima poput ovog.

Inače ja ovo opet nakon posta moderatora čisto da nastavim niz pizde :D.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Naseef Mushroom » 04 Nov 2022, 18:15

Chan wrote: 04 Nov 2022, 07:24 Joj paranoje led te jebo. Pa šta smo Behko i ja jedan drugom govorili na početku, pa evo u skorije vrijeme Taare i Behko i njihove rasprave pa niko ništa niti ima banova.

Ako te bocka 51 state taj je zaslužio bar 10 trajnih banova. Frajer je izgorio kao šibica i takve budale ne bi trebale biti nigdje na forumima poput ovog.

Inače ja ovo opet nakon posta moderatora čisto da nastavim niz pizde :D.
Evo i ja da slučajno lajkam post :oo

Ako je se to odnosilo na mene, ne znam odkud ti taj utisak.

Ja sam uvijek hvalio ovaj forum kao najtolerantniji i najbolji ex--Yu forum i uvijek sam smatrao da je papanski voditi namjerno rat sa moderatorima.

51st mi je bio drag forumaš ali nije niko vrijedan da zbog njega "poginem" na forumu a i ne bih ni pomislio na njega da ga nisi sada pomenuo.

Ja sam se samo javio jer je Duminjo mene prvi pomenuo kao primjer kako on ne koristi ovlasti iako se ne mogu iskreno sjetiti da sam mu ikada na forumu nešto napisao da je za bana već sam ga u diskusiji tretirao kao tebe i svakog drugog forumaša koji nema neku funkciju, sa svim pohvalama i kritikama.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by insomnia » 04 Nov 2022, 18:21

Nego Misimovic novi direktor reprezentacije
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Vrag » 07 Nov 2022, 22:59

Dori wrote: 03 Nov 2022, 09:27
Vrag wrote: 02 Nov 2022, 07:06
Drago mi je da si se vratio :ruke
Ni otiso ni vratio

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26570
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13847 times
Been thanked: 14110 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ironman » 17 Dec 2022, 15:30

dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Krokodil Behko » 25 Dec 2022, 10:52

Ode Tuta Bugarin


Prethodne i ove godine selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine bio je Ivaylo Petev, a utakmica protiv Rumunije u Bukureštu (4:1) bila mu je posljednja na kojoj je vodio Zmajeve.


Iz izvora bliskih N/FSBiH saznajemo kako Bugarinu neće biti ponuđen novi ugovor na sjednici Izvršnog odbora koja je zakazana za 29. decembar.


To znači da će Zmajevi u kvalifikacije za Evropsko prvenstvo koje počinju u martu krenuti s novim selektorom koji će biti naknadno izabran.

Kako Ljudski.ba saznaje od izvora iz Nogometnog saveza BiH najozbiljniji kandidati za klupu Zmajeva su bivši selektori Faruk Hadžibegić i Mehmed Baždarević.
online

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests