Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Kutak za sportski trenutak
User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56093
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1969 times
Been thanked: 5808 times
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Duminjo » 14 Nov 2021, 10:04

pizarro wrote: 14 Nov 2021, 08:54
Duminjo wrote: 13 Nov 2021, 23:11

Moze reci "eto Probo Sam, hvala na ukazanoj prilici, nisam uspio i nudim ostavku"
Umjesto Toga, on nas levati kako je Samo ovo jedna losa utakmica. I Ono ko hajmo dalje, nikome nista. A nedavno oborili Rekord Po broju utakmica bez pobjede 😁
jucer nismo imali dzeku koji i za nasu igru i za ostale igrace ima ogromnu ulogu, treba uvijek vidjeti kakav mu je "materijal" bio na raspolaganju.
licno se meni petev svidja i treba ga pustiti da nastavi raditi u miru.
Imali smo dzeku U prethodnim utakmica U kojima imamo JEDNU pobjedu..

A Sto se ozbiljnosti tice, uspio je. Sinoc su svi bili smrtno ozbiljni, ko na dzenazi 😁

Jednostavno, vidis rezultate, stavis na papir i izvagas bez bilo kakvih emocija.

User avatar
TAFKAP
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10000
Joined: 19 Sep 2019, 21:42
Has thanked: 1542 times
Been thanked: 2647 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by TAFKAP » 14 Nov 2021, 12:25

animals wrote: 14 Nov 2021, 09:40 I meni je Bugarski trener bezveze..
gdje su bugarski treneri, gdje je njihov nogomet..
Od toliko dobri domaci trenera..
Halihodzic, Petkovic, ili neki strani, Njemac, Italijan, a ne Bugarin..
Ko će da dođe o ovu vukoj...? Da mu skakuću po glavi "eksperti", da mu se svako miješa u posao, ... I to za nikakve pare.
Jedina opcija neki novajlija, kome na CVu nebi bio bitan "neuspjeh", ili neko, ko je na zalasku karijere, al i za njega važi napisano ovo iz prve rečenice.

Nije sve u treneru. Generacija koja je 2014 išla u Brazil je bio naš zenit: Džeko. Misimović, Ibišević, Pjanić, Spahić, Begović i ostali.
Sad fino sklapat, kako i koliko se može, obnoviti tim i naprijed s ciljem da se dostigne to što su uspjeli ovi 2014te.

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Vrag » 14 Nov 2021, 13:20

Petev je za sve ove sto su bili Murinjo, a u biti ima najgoru ekipu. Ubrzo cemo biti u rangu Estonije. Dzeko ima 35 godina, vjerovatno njegove zadnje kvalifikacije. Ovi ostali su tu negdje koja godina dole. Ovo sto je vani i igra i ne igra. Na kraju moras uzeti iz domace lige. :D. :D. :D.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37924
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Pasaga » 14 Nov 2021, 13:49

otkako su zene pocele komentarisat repku,sve ide uheravo
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3971 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Veca » 14 Nov 2021, 14:21

:hihi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mala_Mu » 14 Nov 2021, 14:23

Kad sam se ja prestala oko ovog stresirati

Sta kaze Lulic "Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"
I ja da cupam sebi zivce, hocu klinac :D.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Hurija » 14 Nov 2021, 14:24

Pasaga wrote: 14 Nov 2021, 13:49 otkako su zene pocele komentarisat repku,sve ide uheravo
Žene su počele i suditi utakmice,moš misliti Pašaga.


:D.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42996
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14200 times
Been thanked: 12770 times
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Masamune » 14 Nov 2021, 14:42

Mala_Mu wrote: 14 Nov 2021, 14:23 Kad sam se ja prestala oko ovog stresirati

Sta kaze Lulic "Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"
I ja da cupam sebi zivce, hocu klinac :D.
Ne bi on to nikad izjavio u nekom intervju i slično, već mu je izletilo pred kamerama u razgovoru sa Handanovičem. Sve dok je tako po pitanju neprofesionalizma neće biti bolje. Treba neko da progovori o tome sad od trenutno aktivnih igrača ako ima tih stvari, pa nek odjekne u javnosti. Koga briga što više neće biti pozvani kad ne možemo pasti više, a možda i možemo na nivo Andore.

Ali jok treba tako kao Lulić da budu negdje uhvaćeni, pa se i taj Lulić kasnije pravdao da nije tako mislio kako je ispalo. Ili trebaš ispasti šupak pa da kreneš o tome pričati tek kad te prestanu zvati u reprezentaciju poput Begovića. Svi su oni igrali duži niz godina za ovu reprezentaciju i niko ni riječ nije rekao dok su igrali za istu, a trebali su tad.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84546
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16647 times
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Fuddo » 14 Nov 2021, 14:50

MarlboroGold wrote: 14 Nov 2021, 14:42
Mala_Mu wrote: 14 Nov 2021, 14:23 Kad sam se ja prestala oko ovog stresirati

Sta kaze Lulic "Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"
I ja da cupam sebi zivce, hocu klinac :D.
Ne bi on to nikad izjavio u nekom intervju i slično, već mu je izletilo pred kamerama u razgovoru sa Handanovičem. Sve dok je tako po pitanju neprofesionalizma neće biti bolje. Treba neko da progovori o tome sad od trenutno aktivnih igrača ako ima tih stvari, pa nek odjekne u javnosti. Koga briga što više neće biti pozvani kad ne možemo pasti više, a možda i možemo na nivo Andore.

Ali jok treba tako kao Lulić da budu negdje uhvaćeni, pa se i taj Lulić kasnije pravdao da nije tako mislio kako je ispalo. Ili trebaš ispasti šupak pa da kreneš o tome pričati tek kad te prestanu zvati u reprezentaciju poput Begovića. Svi su oni igrali duži niz godina za ovu reprezentaciju i niko ni riječ nije rekao dok su igrali za istu, a trebali su tad.
Bez obzira na sve, stoji to da ima javasluka, neodgovornosti, kako cemo, lako cemo…
Al i taj tim sa Lulicem, budimo realni, napravio je maximum iz kvaliteta kojeg je imao.
Odlazak na SP, nekoliko baraza, i kapak.
To je vazda bilo krpljenje, povuci potegni, nikad ni Safet nije imao kompletan tim, vazda je morao improvizovati, jedan se povrijedi, zavali nekog na poziciju koju ne igra, i imas hrkljus.
Nemas kvalitet, mozes samo usima mahat, i Petev je iz ovog izvukao maksimum. Realno, imao je jedan peh sa kazahstanom, i ovu katastrofu jucer, a iznenadjenje je da nije bilo vise takvih utakmica.
Treba cojeka ostaviti na miru, zna da radi, dokazao je da zna posloziti i ovako los tim, odigrati super, nadat se da ce ovi mladjahni malo da se trznu, i onda probat igrati bolje.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96657
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34591 times
Been thanked: 21255 times
Contact:
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rum » 14 Nov 2021, 14:52

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Vrag » 14 Nov 2021, 19:21

Zar jos postoje fanatikosi i ljuti krajsnici

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96657
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34591 times
Been thanked: 21255 times
Contact:
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rum » 16 Nov 2021, 15:12

SportZenica
Zeničke ulice bez prodavača rekvizita i navijača pred večerašnji meč Zmajeva

Image

Sudeći po danas zatečenom stanju oko zeničkog stadiona Bilino polje na kojem tek samo nekoliko zaštitara i radnika te zaštitna ograda sugeriraju da večeras Bosna i Hercegovina protiv Ukrajine (20.45 sati) igra posljednju kvalifikacijsku utakmicu za Svjetsko fudbalsko prvenstvo 2022. godine u Kataru, može se zaključiti kako večeras tribine tog stadiona neće biti ni izbliza popunjene kao u subotu, kada je na tom stadionu gostovala Finska.

Mada su sve ulaznice unaprijed rasprodate, jer su se prodavali “paketi” ulaznica za obje domaće utakmice Zmajeva, danas na zeničkim ulicama, do ovog trenutka, uopće nema navijača niti su prodavači rekvizita izložili svoje štandove s kapama, šalovima…Čak na platou ispre Hotela Internacional, prilikom posjete oko 9.20 sati, novinari nisu zatekli ni zdravstveno osoblje zaduženo za brzo-antigensko testiranje navijača s kupljenim ulaznicama. Fudbalski savez BiH je, naime, i za ovu utakmicu, uz predočenu ulaznicu, osigurao besplatno testiranje za navijače, koje je trebalo početi u 8.30 sati te trajati do 20.30 s
Radnici su prilikom novinarske posjete prosijecali zaštitnu žicu, kako bi sa istočne strane zeničkog stadiona otvorili novi ulaz za tribinu Sjever.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96657
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34591 times
Been thanked: 21255 times
Contact:
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rum » 16 Nov 2021, 15:13

Image :plavi
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96657
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34591 times
Been thanked: 21255 times
Contact:
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rum » 16 Nov 2021, 15:18

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96657
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34591 times
Been thanked: 21255 times
Contact:
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rum » 16 Nov 2021, 15:19

Zima al hajd zagrijavanje
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42996
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14200 times
Been thanked: 12770 times
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Masamune » 16 Nov 2021, 15:44

Fuddo wrote: 14 Nov 2021, 14:50
MarlboroGold wrote: 14 Nov 2021, 14:42
Ne bi on to nikad izjavio u nekom intervju i slično, već mu je izletilo pred kamerama u razgovoru sa Handanovičem. Sve dok je tako po pitanju neprofesionalizma neće biti bolje. Treba neko da progovori o tome sad od trenutno aktivnih igrača ako ima tih stvari, pa nek odjekne u javnosti. Koga briga što više neće biti pozvani kad ne možemo pasti više, a možda i možemo na nivo Andore.

Ali jok treba tako kao Lulić da budu negdje uhvaćeni, pa se i taj Lulić kasnije pravdao da nije tako mislio kako je ispalo. Ili trebaš ispasti šupak pa da kreneš o tome pričati tek kad te prestanu zvati u reprezentaciju poput Begovića. Svi su oni igrali duži niz godina za ovu reprezentaciju i niko ni riječ nije rekao dok su igrali za istu, a trebali su tad.
Bez obzira na sve, stoji to da ima javasluka, neodgovornosti, kako cemo, lako cemo…
Al i taj tim sa Lulicem, budimo realni, napravio je maximum iz kvaliteta kojeg je imao.
Odlazak na SP, nekoliko baraza, i kapak.
To je vazda bilo krpljenje, povuci potegni, nikad ni Safet nije imao kompletan tim, vazda je morao improvizovati, jedan se povrijedi, zavali nekog na poziciju koju ne igra, i imas hrkljus.
Nemas kvalitet, mozes samo usima mahat, i Petev je iz ovog izvukao maksimum. Realno, imao je jedan peh sa kazahstanom, i ovu katastrofu jucer, a iznenadjenje je da nije bilo vise takvih utakmica.
Treba cojeka ostaviti na miru, zna da radi, dokazao je da zna posloziti i ovako los tim, odigrati super, nadat se da ce ovi mladjahni malo da se trznu, i onda probat igrati bolje.
Ja Peteva uopšte ne krivim. Čovjek zna postaviti taktiku i igru i to je dokazao, ali ne možeš ti sa ovakvim limitiranim igračima + sa onim standardnim koji odigraju jednu utakmicu kako treba od pet.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96657
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34591 times
Been thanked: 21255 times
Contact:
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rum » 16 Nov 2021, 20:14

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96657
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34591 times
Been thanked: 21255 times
Contact:
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rum » 16 Nov 2021, 20:16

Zali boze struje
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24969
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 7009 times
Been thanked: 6657 times
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Koraci_u_noci » 16 Nov 2021, 20:57

Ne znam, u vrijeme kad sam jos isao na utakmice je navijanje bilo skroz drugacije, raznovrsnije se i pjevalo, svi su bili ukljuceni, a kad se nije pjevalo i skandiralo, zvizdalo se i hucalo i tako vrsio pritisak na protivnika. Sad se sve svodi na Bosna je sampion, a upitno je koliko to moze nositi ekipu i ucinit goste nesigurnim. Posebno sad kad nemamo dovoljno jaku reprezentaciju
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96657
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34591 times
Been thanked: 21255 times
Contact:
Status: Online

Re: Nogometna/fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rum » 16 Nov 2021, 21:46

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests