KUKURUZ SNJEŽNI KUP
- pizarro
- Forum [Bot]
- Posts: 13577
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 4279 times
- Been thanked: 5085 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
4. KOLO - PONUDA
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg
21:00 Atalanta - Manchester Utd
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto
21:00 Dortmund - Ajax
21:00 Liverpool - Atl. Madrid
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis
16:30 K. Almaty - Qarabag
18:45 Randers FC - Jablonec
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt
21:00 Antwerp - Fenerbahce
21:00 Bayer Leverkusen - Betis
21:00 Ferencvaros - Celtic
21:00 Marseille - Lazio
21:00 PAOK - FC Copenhagen
21:00 Union Berlin - Feyenoord
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg
21:00 Atalanta - Manchester Utd
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto
21:00 Dortmund - Ajax
21:00 Liverpool - Atl. Madrid
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis
16:30 K. Almaty - Qarabag
18:45 Randers FC - Jablonec
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt
21:00 Antwerp - Fenerbahce
21:00 Bayer Leverkusen - Betis
21:00 Ferencvaros - Celtic
21:00 Marseille - Lazio
21:00 PAOK - FC Copenhagen
21:00 Union Berlin - Feyenoord
- Duminjo
- Urednik foruma
- Posts: 56067
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 1968 times
- Been thanked: 5805 times
- Status: Online
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
4. KOLO
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg 2
21:00 Atalanta - Manchester Utd 2
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto X
21:00 Dortmund - Ajax 2
21:00 Liverpool - Atl. Madrid X
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis X
16:30 K. Almaty - Qarabag 2
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 1
21:00 Antwerp - Fenerbahce X
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic X
21:00 Marseille - Lazio X
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1
21:00 Union Berlin - Feyenoord 1
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg 2
21:00 Atalanta - Manchester Utd 2
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto X
21:00 Dortmund - Ajax 2
21:00 Liverpool - Atl. Madrid X
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis X
16:30 K. Almaty - Qarabag 2
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 1
21:00 Antwerp - Fenerbahce X
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic X
21:00 Marseille - Lazio X
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1
21:00 Union Berlin - Feyenoord 1
- Zanki
- saudade / forumasica godine
- Posts: 51938
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 19385 times
- Been thanked: 22131 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg 2
21:00 Atalanta - Manchester Utd x
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 2
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis 1
16:30 K. Almaty - Qarabag x
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 1
21:00 Antwerp - Fenerbahce 1
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic x
21:00 Marseille - Lazio 1
21:00 PAOK - FC Copenhagen x
21:00 Union Berlin - Feyenoord x
18:45 Wolfsburg - Salzburg 2
21:00 Atalanta - Manchester Utd x
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 2
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis 1
16:30 K. Almaty - Qarabag x
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 1
21:00 Antwerp - Fenerbahce 1
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic x
21:00 Marseille - Lazio 1
21:00 PAOK - FC Copenhagen x
21:00 Union Berlin - Feyenoord x
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "
than intelligence to act
intelligently "
- Koraci_u_noci
- Penzioner
- Posts: 24959
- Joined: 04 Jun 2020, 19:21
- Has thanked: 7005 times
- Been thanked: 6649 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Wolfsburg - Salzburg 1
Atalanta - Manchester Utd 2
AC Milan - FC Porto 1
Dortmund - Ajax 1
Liverpool - Atl. Madrid 1
Flora - Anorthosis 2
K. Almaty - Qarabag x
Randers FC - Jablonec 1
Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 1
Antwerp - Fenerbahce x
Bayer Leverkusen - Betis 1
Ferencvaros - Celtic x
Marseille - Lazio x
PAOK - FC Copenhagen 1
Union Berlin - Feyenoord 1
Atalanta - Manchester Utd 2
AC Milan - FC Porto 1
Dortmund - Ajax 1
Liverpool - Atl. Madrid 1
Flora - Anorthosis 2
K. Almaty - Qarabag x
Randers FC - Jablonec 1
Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 1
Antwerp - Fenerbahce x
Bayer Leverkusen - Betis 1
Ferencvaros - Celtic x
Marseille - Lazio x
PAOK - FC Copenhagen 1
Union Berlin - Feyenoord 1
Pobjeci sad od svega zelim
- Rum
- Sebijin pulen
- Posts: 96636
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 34573 times
- Been thanked: 21244 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg 1
21:00 Atalanta - Manchester Utd 1
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 1
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis x
16:30 K. Almaty - Qarabag x
18:45 Randers FC - Jablonec x
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 1
21:00 Antwerp - Fenerbahce 2
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic 2
21:00 Marseille - Lazio 2
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1
21:00 Union Berlin - Feyenoord 1
18:45 Wolfsburg - Salzburg 1
21:00 Atalanta - Manchester Utd 1
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 1
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis x
16:30 K. Almaty - Qarabag x
18:45 Randers FC - Jablonec x
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 1
21:00 Antwerp - Fenerbahce 2
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic 2
21:00 Marseille - Lazio 2
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1
21:00 Union Berlin - Feyenoord 1
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!
- ironman
- sirius
- Posts: 27248
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 14261 times
- Been thanked: 14595 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg 1
21:00 Atalanta - Manchester Utd 1
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 1
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis 1
16:30 K. Almaty - Qarabag x
18:45 Randers FC - Jablonec x
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt x
21:00 Antwerp - Fenerbahce x
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic 2
21:00 Marseille - Lazio 1
21:00 PAOK - FC Copenhagen x
21:00 Union Berlin - Feyenoord 1
18:45 Wolfsburg - Salzburg 1
21:00 Atalanta - Manchester Utd 1
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 1
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis 1
16:30 K. Almaty - Qarabag x
18:45 Randers FC - Jablonec x
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt x
21:00 Antwerp - Fenerbahce x
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic 2
21:00 Marseille - Lazio 1
21:00 PAOK - FC Copenhagen x
21:00 Union Berlin - Feyenoord 1
dream of spring..
...at dawn look to the east.
...at dawn look to the east.
- Shadow
- Svemirka
- Posts: 51719
- Joined: 06 Apr 2020, 08:13
- Has thanked: 21052 times
- Been thanked: 20885 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
4. . KOLO - PONUDA
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg 2
21:00 Atalanta - Manchester Utd X
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 2
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis 2
16:30 K. Almaty - Qarabag X
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt X
21:00 Antwerp - Fenerbahce X
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic X
21:00 Marseille - Lazio 1
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1
21:00 Union Berlin - Feyenoord 1
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg 2
21:00 Atalanta - Manchester Utd X
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 2
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis 2
16:30 K. Almaty - Qarabag X
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt X
21:00 Antwerp - Fenerbahce X
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic X
21:00 Marseille - Lazio 1
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1
21:00 Union Berlin - Feyenoord 1
Mirno more
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18144
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3747 times
- Been thanked: 3707 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg 2
21:00 Atalanta - Manchester Utd X
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 2
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis X
16:30 K. Almaty - Qarabag 2
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 2
21:00 Antwerp - Fenerbahce 2
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic 2
21:00 Marseille - Lazio 1
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1
21:00 Union Berlin - Feyenoord 2
18:45 Wolfsburg - Salzburg 2
21:00 Atalanta - Manchester Utd X
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 2
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis X
16:30 K. Almaty - Qarabag 2
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 2
21:00 Antwerp - Fenerbahce 2
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic 2
21:00 Marseille - Lazio 1
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1
21:00 Union Berlin - Feyenoord 2
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Sheval
- Forum [Bot]
- Posts: 17562
- Joined: 02 Mar 2012, 21:53
- Has thanked: 344 times
- Been thanked: 883 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Wolfsburg - Salzburg 2
Atalanta - Manchester 2
AC Milan - FC Porto 1
Dortmund - Ajax X
Liverpool - Atl. Madrid 1
Flora - Anorthosis 2
K. Almaty - Qarabag 2
Randers FC - Jablonec 2
Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 2
Antwerp - Fenerbahce 2
Bayer Leverkusen - Betis X
Ferencvaros - Celtic 2
Marseille - Lazio X
PAOK - FC Copenhagen X
Union Berlin - Feyenoord X
Atalanta - Manchester 2
AC Milan - FC Porto 1
Dortmund - Ajax X
Liverpool - Atl. Madrid 1
Flora - Anorthosis 2
K. Almaty - Qarabag 2
Randers FC - Jablonec 2
Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 2
Antwerp - Fenerbahce 2
Bayer Leverkusen - Betis X
Ferencvaros - Celtic 2
Marseille - Lazio X
PAOK - FC Copenhagen X
Union Berlin - Feyenoord X
- Maja
- Administrator
- Posts: 119794
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 5692 times
- Been thanked: 12248 times
- Contact:
- Status: Online
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg
21:00 Atalanta - Manchester Utd 2
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 1
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis 1
16:30 K. Almaty - Qarabag x
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 2
21:00 Antwerp - Fenerbahce 2
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic 2
21:00 Marseille - Lazio 1
21:00 PAOK - FC Copenhagen 2
21:00 Union Berlin - Feyenoord 2
18:45 Wolfsburg - Salzburg
21:00 Atalanta - Manchester Utd 2
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 1
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis 1
16:30 K. Almaty - Qarabag x
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 2
21:00 Antwerp - Fenerbahce 2
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic 2
21:00 Marseille - Lazio 1
21:00 PAOK - FC Copenhagen 2
21:00 Union Berlin - Feyenoord 2
- Mister No
- The Good, the Bad and the Ugly
- Posts: 31687
- Joined: 28 Sep 2010, 18:17
- Has thanked: 7224 times
- Been thanked: 3932 times
- Status: Online
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 1
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis X
16:30 K. Almaty - Qarabag 2
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt x
21:00 Antwerp - Fenerbahce 2
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic 2
21:00 Marseille - Lazio x
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1
21:00 Union Berlin - Feyenoord 2
18:45 AC Milan - FC Porto 1
21:00 Dortmund - Ajax 1
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 1
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis X
16:30 K. Almaty - Qarabag 2
18:45 Randers FC - Jablonec 1
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt x
21:00 Antwerp - Fenerbahce 2
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 1
21:00 Ferencvaros - Celtic 2
21:00 Marseille - Lazio x
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1
21:00 Union Berlin - Feyenoord 2
The Dark Side Of The Forum...
- Koraci_u_noci
- Penzioner
- Posts: 24959
- Joined: 04 Jun 2020, 19:21
- Has thanked: 7005 times
- Been thanked: 6649 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Brzinsko prolazno, ostalo jos 6 utakmica
Dumi 36
Zanki 25
Koraci 14
Rum 34
Iron 34
Shadow 25
Srcule 51
Sheval 23
Maja 15
Mister 25
Dumi 36
Zanki 25
Koraci 14
Rum 34
Iron 34
Shadow 25
Srcule 51
Sheval 23
Maja 15
Mister 25
Pobjeci sad od svega zelim
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18144
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3747 times
- Been thanked: 3707 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
REZULTATI 4.KOLA
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg 2:1
21:00 Atalanta - Manchester Utd 2:2
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1:1
21:00 Dortmund - Ajax 1:3
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 2:0
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis 2:2
16:30 K. Almaty - Qarabag 1:2
18:45 Randers FC - Jablonec 2:2
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 1:2
21:00 Antwerp - Fenerbahce 0:3
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 4:0
21:00 Ferencvaros - Celtic 2:3
21:00 Marseille - Lazio 2:2
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1:2
21:00 Union Berlin - Feyenoord 1:2
srculence 82
Mister No 58
Rum 57
Maja 54
Duminjo 53
Sheval 49
ironman 39
Zanki 32
Shadow 32
Koraci 31
Korak je ispao a Zanki i Shadow će se boriti za opstanak.
Imaće dodatnu ponudu pa ćemo videti.
Nakon toga ćemo znati i parove za sledeće kolo, ko će s kim odmeriti snage
Utorak, 02 Nov 2021
18:45 Wolfsburg - Salzburg 2:1
21:00 Atalanta - Manchester Utd 2:2
Srijeda, 03 Nov 2021
18:45 AC Milan - FC Porto 1:1
21:00 Dortmund - Ajax 1:3
21:00 Liverpool - Atl. Madrid 2:0
Cetvrtak, 04 Nov 2021
16:30 Flora - Anorthosis 2:2
16:30 K. Almaty - Qarabag 1:2
18:45 Randers FC - Jablonec 2:2
18:45 Olympiacos Piraeus - Eintracht Frankfurt 1:2
21:00 Antwerp - Fenerbahce 0:3
21:00 Bayer Leverkusen - Betis 4:0
21:00 Ferencvaros - Celtic 2:3
21:00 Marseille - Lazio 2:2
21:00 PAOK - FC Copenhagen 1:2
21:00 Union Berlin - Feyenoord 1:2
srculence 82
Mister No 58
Rum 57
Maja 54
Duminjo 53
Sheval 49
ironman 39
Zanki 32
Shadow 32
Koraci 31
Korak je ispao a Zanki i Shadow će se boriti za opstanak.
Imaće dodatnu ponudu pa ćemo videti.
Nakon toga ćemo znati i parove za sledeće kolo, ko će s kim odmeriti snage
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18144
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3747 times
- Been thanked: 3707 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Specijalna ponuda za devojke, imate 10 utakmica, pobednica u ovom duelu obezbeđuje mesto u borbi za trofej u kupu
Nisam imala neki izbor utakmica ali moramo znati još jednog učesnika
Srećno!
Ponedeljak 08.11.
00:00 U.N.A.M. Pumas - Cruz Azul
02:06 Santos Laguna - Atl.San Luis
13:00 Radnički 1923 - Mladost
18:00 Sloboda - Velež Mostar
21:00 Tenerife - Girona
Utorak 09.11.
13:30 Slavija - Željezničar Banja Luka
Sreda 10.11.
00:35 Agropecuario - Belgrano
13:00 Zlatibor Čajetina - IMT Novi Beograd
17:00 Javor - Rad Beograd
17:00 Mačva - Železničar Pančevo
Možemo krenuti sa navijanjem!
Zanki, Shadow
Nisam imala neki izbor utakmica ali moramo znati još jednog učesnika
Srećno!
Ponedeljak 08.11.
00:00 U.N.A.M. Pumas - Cruz Azul
02:06 Santos Laguna - Atl.San Luis
13:00 Radnički 1923 - Mladost
18:00 Sloboda - Velež Mostar
21:00 Tenerife - Girona
Utorak 09.11.
13:30 Slavija - Željezničar Banja Luka
Sreda 10.11.
00:35 Agropecuario - Belgrano
13:00 Zlatibor Čajetina - IMT Novi Beograd
17:00 Javor - Rad Beograd
17:00 Mačva - Železničar Pančevo
Možemo krenuti sa navijanjem!
Zanki, Shadow
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Shadow
- Svemirka
- Posts: 51719
- Joined: 06 Apr 2020, 08:13
- Has thanked: 21052 times
- Been thanked: 20885 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Ponedeljak 08.11.
00:00 U.N.A.M. Pumas - Cruz Azul 1
02:06 Santos Laguna - Atl.San Luis 1
13:00 Radnički 1923 - Mladost X
18:00 Sloboda - Velež Mostar 1
21:00 Tenerife - Girona 1
Utorak 09.11.
13:30 Slavija - Željezničar Banja Luka 1
Sreda 10.11.
00:35 Agropecuario - Belgrano X
13:00 Zlatibor Čajetina - IMT Novi Beograd X
17:00 Javor - Rad Beograd 1
17:00 Mačva - Železničar Pančevo 1
00:00 U.N.A.M. Pumas - Cruz Azul 1
02:06 Santos Laguna - Atl.San Luis 1
13:00 Radnički 1923 - Mladost X
18:00 Sloboda - Velež Mostar 1
21:00 Tenerife - Girona 1
Utorak 09.11.
13:30 Slavija - Željezničar Banja Luka 1
Sreda 10.11.
00:35 Agropecuario - Belgrano X
13:00 Zlatibor Čajetina - IMT Novi Beograd X
17:00 Javor - Rad Beograd 1
17:00 Mačva - Železničar Pančevo 1
Mirno more
- Zanki
- saudade / forumasica godine
- Posts: 51938
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 19385 times
- Been thanked: 22131 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Ponedeljak 08.11.
00:00 U.N.A.M. Pumas - Cruz Azul 2
02:06 Santos Laguna - Atl.San Luis x
13:00 Radnički 1923 - Mladost 2
18:00 Sloboda - Velež Mostar x
21:00 Tenerife - Girona 1
Utorak 09.11.
13:30 Slavija - Željezničar Banja Luka x
Sreda 10.11.
00:35 Agropecuario - Belgrano 1
13:00 Zlatibor Čajetina - IMT Novi Beograd 1
17:00 Javor - Rad Beograd 1
17:00 Mačva - Železničar Pančevo 2
00:00 U.N.A.M. Pumas - Cruz Azul 2
02:06 Santos Laguna - Atl.San Luis x
13:00 Radnički 1923 - Mladost 2
18:00 Sloboda - Velež Mostar x
21:00 Tenerife - Girona 1
Utorak 09.11.
13:30 Slavija - Željezničar Banja Luka x
Sreda 10.11.
00:35 Agropecuario - Belgrano 1
13:00 Zlatibor Čajetina - IMT Novi Beograd 1
17:00 Javor - Rad Beograd 1
17:00 Mačva - Železničar Pančevo 2
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "
than intelligence to act
intelligently "
- Duminjo
- Urednik foruma
- Posts: 56067
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 1968 times
- Been thanked: 5805 times
- Status: Online
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Ponedeljak 08.11.
00:00 U.N.A.M. Pumas - Cruz Azul 2
02:06 Santos Laguna - Atl.San LUIS 1
13:00 Radnički 1923 - MLADOST 1
18:00 Sloboda - Velež Mostar 1
21:00 Tenerife - Girona 1
Utorak 09.11.
13:30 Slavija - Željezničar Banja Luka 1
Sreda 10.11.
00:35 Agropecuario - Belgrano X
13:00 Zlatibor Čajetina - IMT Novi Beograd X
17:00 Javor - Rad Beograd X
17:00 Mačva - Železničar Pančevo 1
00:00 U.N.A.M. Pumas - Cruz Azul 2
02:06 Santos Laguna - Atl.San LUIS 1
13:00 Radnički 1923 - MLADOST 1
18:00 Sloboda - Velež Mostar 1
21:00 Tenerife - Girona 1
Utorak 09.11.
13:30 Slavija - Željezničar Banja Luka 1
Sreda 10.11.
00:35 Agropecuario - Belgrano X
13:00 Zlatibor Čajetina - IMT Novi Beograd X
17:00 Javor - Rad Beograd X
17:00 Mačva - Železničar Pančevo 1
- Mister No
- The Good, the Bad and the Ugly
- Posts: 31687
- Joined: 28 Sep 2010, 18:17
- Has thanked: 7224 times
- Been thanked: 3932 times
- Status: Online
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Ponedeljak 08.11.
00:00 U.N.A.M. Pumas - Cruz Azul 1
02:06 Santos Laguna - Atl.San LUIS 1
13:00 Radnički 1923 - MLADOST 1
18:00 Sloboda - Velež Mostar 1
21:00 Tenerife - Girona 1
Utorak 09.11.
13:30 Slavija - Željezničar Banja Luka 1
Sreda 10.11.
00:35 Agropecuario - Belgrano 1
13:00 Zlatibor Čajetina - IMT Novi Beograd 1
17:00 Javor - Rad Beograd 1
17:00 Mačva - Železničar Pančevo 1
00:00 U.N.A.M. Pumas - Cruz Azul 1
02:06 Santos Laguna - Atl.San LUIS 1
13:00 Radnički 1923 - MLADOST 1
18:00 Sloboda - Velež Mostar 1
21:00 Tenerife - Girona 1
Utorak 09.11.
13:30 Slavija - Željezničar Banja Luka 1
Sreda 10.11.
00:35 Agropecuario - Belgrano 1
13:00 Zlatibor Čajetina - IMT Novi Beograd 1
17:00 Javor - Rad Beograd 1
17:00 Mačva - Železničar Pančevo 1
The Dark Side Of The Forum...
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18144
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3747 times
- Been thanked: 3707 times
- Status: Offline
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Ma šta vas dvojica izvodite
Evo nove ponude za kup
1/4 finala
PAROVI
srculence - Zanki/Shadow
Mister No - ironman
Rum - Sheval
Maja - Duminjo
PONUDA
Četvrtak 11.11.
18:00 Armenia - North Macedonia
20:45 Greece - Spain
20:45 Romania - Iceland
20:45 Slovakia - Slovenia
Petak 12.11.
20:45 Austria - Israel
20:45 Italy - Switzerland
20:45 Northern Ireland - Lithuania
Subota 13.11.
15:00 Bosnia & Herzegovina - Finland
Nedelja 14.11.
15:00 Croatia - Russia
18:00 North Macedonia - Iceland
20:00 Ghana - South Africa
20:45 Greece - Kosovo
20:45 Luxembourg - Ireland
20:45 Portugal - Serbia
20:45 Spain - Sweden
Parovi u polufinalu ce biti određeni prema broju bodova. Prvi protiv četvrtog i drugi protiv trećeg.
Evo nove ponude za kup
1/4 finala
PAROVI
srculence - Zanki/Shadow
Mister No - ironman
Rum - Sheval
Maja - Duminjo
PONUDA
Četvrtak 11.11.
18:00 Armenia - North Macedonia
20:45 Greece - Spain
20:45 Romania - Iceland
20:45 Slovakia - Slovenia
Petak 12.11.
20:45 Austria - Israel
20:45 Italy - Switzerland
20:45 Northern Ireland - Lithuania
Subota 13.11.
15:00 Bosnia & Herzegovina - Finland
Nedelja 14.11.
15:00 Croatia - Russia
18:00 North Macedonia - Iceland
20:00 Ghana - South Africa
20:45 Greece - Kosovo
20:45 Luxembourg - Ireland
20:45 Portugal - Serbia
20:45 Spain - Sweden
Parovi u polufinalu ce biti određeni prema broju bodova. Prvi protiv četvrtog i drugi protiv trećeg.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Mister No
- The Good, the Bad and the Ugly
- Posts: 31687
- Joined: 28 Sep 2010, 18:17
- Has thanked: 7224 times
- Been thanked: 3932 times
- Status: Online
Re: KUKURUZ JESENJI KUP
Četvrtak 11.11.
18:00 Armenia - North Macedonia 1
20:45 Greece - Spain 2
20:45 Romania - Iceland 2
20:45 Slovakia - Slovenia 1
Petak 12.11.
20:45 Austria - Israel 1
20:45 Italy - Switzerland 1
20:45 Northern Ireland - Lithuania 1
Subota 13.11.
15:00 Bosnia & Herzegovina - Finland 1
Nedelja 14.11.
15:00 Croatia - Russia 1
18:00 North Macedonia - Iceland 1
20:00 Ghana - South Africa 1
20:45 Greece - Kosovo 1
20:45 Luxembourg - Ireland 2
20:45 Portugal - Serbia 1
20:45 Spain - Sweden 1
18:00 Armenia - North Macedonia 1
20:45 Greece - Spain 2
20:45 Romania - Iceland 2
20:45 Slovakia - Slovenia 1
Petak 12.11.
20:45 Austria - Israel 1
20:45 Italy - Switzerland 1
20:45 Northern Ireland - Lithuania 1
Subota 13.11.
15:00 Bosnia & Herzegovina - Finland 1
Nedelja 14.11.
15:00 Croatia - Russia 1
18:00 North Macedonia - Iceland 1
20:00 Ghana - South Africa 1
20:45 Greece - Kosovo 1
20:45 Luxembourg - Ireland 2
20:45 Portugal - Serbia 1
20:45 Spain - Sweden 1
The Dark Side Of The Forum...
Who is online
Users browsing this forum: Masamune and 36 guests