ZANKILAJN LIGA
- Duminjo
- Urednik foruma
- Posts: 55967
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 1957 times
- Been thanked: 5770 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 22.01.
13:30 Everton - A. Villa 2
14:00 Sivaspor - Fenerbahce X
14:00 Levante - Cadiz 1
15:00 Genoa - Udinese 1
15:30 Hoffenheim - B. Dortmund 1
16:00 Brentford - Wolves 1
18:30 Bochum - Köln 1
20:45 Charleroi - Gent 2
20:45 Lazio - Atalanta 2
21:00 Lens - Marseille X
Nedelja 23.01.
13:30 Regensburg - Kiel X
14:00 Granada - Osasuna 1
14:30 PSV - Ajax X
15:00 Spezia - Sampdoria X
15:00 C. Palace - Liverpool X
16:30 Guimaraes - Estoril X
17:05 Montpellier - Monaco X
17:30 Chelsea - Totenham X
18:30 R. Vallecano - A. Bilbao X
20:45 Milan - Juventus X
Rezerve:
Subota 22.01.
15:30 B. M'Gladbach - U. Berlin X
21:30 Sporting - Braga X
13:30 Everton - A. Villa 2
14:00 Sivaspor - Fenerbahce X
14:00 Levante - Cadiz 1
15:00 Genoa - Udinese 1
15:30 Hoffenheim - B. Dortmund 1
16:00 Brentford - Wolves 1
18:30 Bochum - Köln 1
20:45 Charleroi - Gent 2
20:45 Lazio - Atalanta 2
21:00 Lens - Marseille X
Nedelja 23.01.
13:30 Regensburg - Kiel X
14:00 Granada - Osasuna 1
14:30 PSV - Ajax X
15:00 Spezia - Sampdoria X
15:00 C. Palace - Liverpool X
16:30 Guimaraes - Estoril X
17:05 Montpellier - Monaco X
17:30 Chelsea - Totenham X
18:30 R. Vallecano - A. Bilbao X
20:45 Milan - Juventus X
Rezerve:
Subota 22.01.
15:30 B. M'Gladbach - U. Berlin X
21:30 Sporting - Braga X
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18138
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3742 times
- Been thanked: 3693 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 22.01.
13:30 Everton - A. Villa X
14:00 Sivaspor - Fenerbahce 2
14:00 Levante - Cadiz 1
15:00 Genoa - Udinese 2
15:30 Hoffenheim - B. Dortmund 2
16:00 Brentford - Wolves 2
18:30 Bochum - Köln 1
20:45 Charleroi - Gent X
20:45 Lazio - Atalanta 2
21:00 Lens - Marseille X
Nedelja 23.01.
13:30 Regensburg - Kiel 1
14:00 Granada - Osasuna X
14:30 PSV - Ajax 2
15:00 Spezia - Sampdoria X
15:00 C. Palace - Liverpool 2
16:30 Guimaraes - Estoril X
17:05 Montpellier - Monaco 2
17:30 Chelsea - Totenham 1
18:30 R. Vallecano - A. Bilbao 1
20:45 Milan - Juventus X
Rezerve:
Subota 22.01.
15:30 B. M'Gladbach - U. Berlin 2
21:30 Sporting - Braga 1
13:30 Everton - A. Villa X
14:00 Sivaspor - Fenerbahce 2
14:00 Levante - Cadiz 1
15:00 Genoa - Udinese 2
15:30 Hoffenheim - B. Dortmund 2
16:00 Brentford - Wolves 2
18:30 Bochum - Köln 1
20:45 Charleroi - Gent X
20:45 Lazio - Atalanta 2
21:00 Lens - Marseille X
Nedelja 23.01.
13:30 Regensburg - Kiel 1
14:00 Granada - Osasuna X
14:30 PSV - Ajax 2
15:00 Spezia - Sampdoria X
15:00 C. Palace - Liverpool 2
16:30 Guimaraes - Estoril X
17:05 Montpellier - Monaco 2
17:30 Chelsea - Totenham 1
18:30 R. Vallecano - A. Bilbao 1
20:45 Milan - Juventus X
Rezerve:
Subota 22.01.
15:30 B. M'Gladbach - U. Berlin 2
21:30 Sporting - Braga 1
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Masamune
- DeLorean
- Posts: 42809
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 14083 times
- Been thanked: 12687 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 22.01.
13:30 Everton - A. Villa 2
ostalo ću naknadno... jedva stigoh na ovu
13:30 Everton - A. Villa 2
ostalo ću naknadno... jedva stigoh na ovu
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.
- Masamune
- DeLorean
- Posts: 42809
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 14083 times
- Been thanked: 12687 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 22.01.
14:00 Sivaspor - Fenerbahce X
14:00 Levante - Cadiz X
15:00 Genoa - Udinese 2
15:30 Hoffenheim - B. Dortmund 1
16:00 Brentford - Wolves 2
18:30 Bochum - Köln X
20:45 Charleroi - Gent 2
20:45 Lazio - Atalanta 2
21:00 Lens - Marseille X
Nedelja 23.01.
13:30 Regensburg - Kiel X
14:00 Granada - Osasuna 1
14:30 PSV - Ajax 2
15:00 Spezia - Sampdoria X
15:00 C. Palace - Liverpool 2
16:30 Guimaraes - Estoril 1
17:05 Montpellier - Monaco X
17:30 Chelsea - Totenham 1
18:30 R. Vallecano - A. Bilbao X
20:45 Milan - Juventus X
Rezerve:
Subota 22.01.
15:30 B. M'Gladbach - U. Berlin 2
21:30 Sporting - Braga 1
14:00 Sivaspor - Fenerbahce X
14:00 Levante - Cadiz X
15:00 Genoa - Udinese 2
15:30 Hoffenheim - B. Dortmund 1
16:00 Brentford - Wolves 2
18:30 Bochum - Köln X
20:45 Charleroi - Gent 2
20:45 Lazio - Atalanta 2
21:00 Lens - Marseille X
Nedelja 23.01.
13:30 Regensburg - Kiel X
14:00 Granada - Osasuna 1
14:30 PSV - Ajax 2
15:00 Spezia - Sampdoria X
15:00 C. Palace - Liverpool 2
16:30 Guimaraes - Estoril 1
17:05 Montpellier - Monaco X
17:30 Chelsea - Totenham 1
18:30 R. Vallecano - A. Bilbao X
20:45 Milan - Juventus X
Rezerve:
Subota 22.01.
15:30 B. M'Gladbach - U. Berlin 2
21:30 Sporting - Braga 1
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.
- Sheval
- Forum [Bot]
- Posts: 17562
- Joined: 02 Mar 2012, 21:53
- Has thanked: 344 times
- Been thanked: 883 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Genoa - Udinese 2
Hoffenheim - B. Dortmund 2
Brentford - Wolves 2
Bochum - Köln 2
Charleroi - Gent 2
Lazio - Atalanta 1
Lens - Marseille X
Regensburg - Kiel X
Granada - Osasuna X
PSV - Ajax 2
Spezia - Sampdoria 2
C. Palace - Liverpool 2
Guimaraes - Estoril 1
Montpellier - Monaco 2
Chelsea - Totenham 1
R. Vallecano - A. Bilbao X
Milan - Juventus X
Rezerve:
B. M'Gladbach - U. Berlin X
Sporting - Braga 1
Hoffenheim - B. Dortmund 2
Brentford - Wolves 2
Bochum - Köln 2
Charleroi - Gent 2
Lazio - Atalanta 1
Lens - Marseille X
Regensburg - Kiel X
Granada - Osasuna X
PSV - Ajax 2
Spezia - Sampdoria 2
C. Palace - Liverpool 2
Guimaraes - Estoril 1
Montpellier - Monaco 2
Chelsea - Totenham 1
R. Vallecano - A. Bilbao X
Milan - Juventus X
Rezerve:
B. M'Gladbach - U. Berlin X
Sporting - Braga 1
- Mister No
- The Good, the Bad and the Ugly
- Posts: 31657
- Joined: 28 Sep 2010, 18:17
- Has thanked: 7202 times
- Been thanked: 3914 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Genoa - Udinese x
Hoffenheim - B. Dortmund 2
Brentford - Wolves x
Bochum - Köln x
Charleroi - Gent 2
Lazio - Atalanta x
Lens - Marseille X
Regensburg - Kiel X
Granada - Osasuna 1
PSV - Ajax 2
Spezia - Sampdoria 2
C. Palace - Liverpool 2
Guimaraes - Estoril 1
Montpellier - Monaco 2
Chelsea - Totenham 1
R. Vallecano - A. Bilbao X
Milan - Juventus 2
Rezerve:
B. M'Gladbach - U. Berlin X
Sporting - Braga 1
Hoffenheim - B. Dortmund 2
Brentford - Wolves x
Bochum - Köln x
Charleroi - Gent 2
Lazio - Atalanta x
Lens - Marseille X
Regensburg - Kiel X
Granada - Osasuna 1
PSV - Ajax 2
Spezia - Sampdoria 2
C. Palace - Liverpool 2
Guimaraes - Estoril 1
Montpellier - Monaco 2
Chelsea - Totenham 1
R. Vallecano - A. Bilbao X
Milan - Juventus 2
Rezerve:
B. M'Gladbach - U. Berlin X
Sporting - Braga 1
The Dark Side Of The Forum...
- Maja
- Administrator
- Posts: 119668
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 5648 times
- Been thanked: 12171 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
20:45 Charleroi - Gent 1
20:45 Lazio - Atalanta X
21:00 Lens - Marseille 2
Nedelja 23.01.
13:30 Regensburg - Kiel 1
14:00 Granada - Osasuna 1
14:30 PSV - Ajax 2
15:00 Spezia - Sampdoria 2
15:00 C. Palace - Liverpool 2
16:30 Guimaraes - Estoril X
17:05 Montpellier - Monaco 2
17:30 Chelsea - Totenham 2
18:30 R. Vallecano - A. Bilbao 1
20:45 Milan - Juventus 1
Rezerve:
Subota 22.01.
15:30 B. M'Gladbach - U. Berlin 1
21:30 Sporting - Braga 1
20:45 Lazio - Atalanta X
21:00 Lens - Marseille 2
Nedelja 23.01.
13:30 Regensburg - Kiel 1
14:00 Granada - Osasuna 1
14:30 PSV - Ajax 2
15:00 Spezia - Sampdoria 2
15:00 C. Palace - Liverpool 2
16:30 Guimaraes - Estoril X
17:05 Montpellier - Monaco 2
17:30 Chelsea - Totenham 2
18:30 R. Vallecano - A. Bilbao 1
20:45 Milan - Juventus 1
Rezerve:
Subota 22.01.
15:30 B. M'Gladbach - U. Berlin 1
21:30 Sporting - Braga 1
- Koraci_u_noci
- Penzioner
- Posts: 24898
- Joined: 04 Jun 2020, 19:21
- Has thanked: 6971 times
- Been thanked: 6608 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Rezultati 3.kola - poluvrijeme:
Zanki 44
Duminjo 18
Maja 18
Mala 44
Tokmak 37
Sheval 16
pizarro 42
Rum 26
Marlboro 36
srculence 26
iron 46
Koraci 38
Mister 38 uslovno
Shadow - izdajica
Mute 46
Zanki 44
Duminjo 18
Maja 18
Mala 44
Tokmak 37
Sheval 16
pizarro 42
Rum 26
Marlboro 36
srculence 26
iron 46
Koraci 38
Mister 38 uslovno
Shadow - izdajica
Mute 46
Pobjeci sad od svega zelim
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18138
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3742 times
- Been thanked: 3693 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
REZULTATI 3.KOLA
Subota 22.01.
Everton - A. Villa 0:1
Sivaspor - Fenerbahce 1:1
Levante - Cadiz 0:2
Genoa - Udinese 0:2
Hoffenheim - B. Dortmund 2:3
Brentford - Wolves 1:2
Bochum - Köln 2:2
Charleroi - Gent 0:0
Lazio - Atalanta 0:0
Lens - Marseille 0:2
Nedelja 23.01.
Regensburg - Kiel 1:2
Granada - Osasuna 0:2
PSV - Ajax 1:2
Spezia - Sampdoria 1:0
C. Palace - Liverpool 1:3
Guimaraes - Estoril 3:1
Montpellier - Monaco 3:2
Chelsea - Totenham 2:0
R. Vallecano - A. Bilbao 0:1
Milan - Juventus 0:0
Evo i za rezerve, šteta što neka nije bila odložena
B. M'Gladbach - U. Berlin 1:2
Sporting - Braga 1:2
Mala 96
Mute 83
Marlboro 76
Zanki 74
iron 69
pizarro 68
Rum 64
Tokmak 63
srculence 59
Mister 58
Sheval 56
Koraci 55
Maja 34
Dumi 28 (nisu iksići upalili, danas samo jedan zalutao )
Biće i tabela uskoro
Subota 22.01.
Everton - A. Villa 0:1
Sivaspor - Fenerbahce 1:1
Levante - Cadiz 0:2
Genoa - Udinese 0:2
Hoffenheim - B. Dortmund 2:3
Brentford - Wolves 1:2
Bochum - Köln 2:2
Charleroi - Gent 0:0
Lazio - Atalanta 0:0
Lens - Marseille 0:2
Nedelja 23.01.
Regensburg - Kiel 1:2
Granada - Osasuna 0:2
PSV - Ajax 1:2
Spezia - Sampdoria 1:0
C. Palace - Liverpool 1:3
Guimaraes - Estoril 3:1
Montpellier - Monaco 3:2
Chelsea - Totenham 2:0
R. Vallecano - A. Bilbao 0:1
Milan - Juventus 0:0
Evo i za rezerve, šteta što neka nije bila odložena
B. M'Gladbach - U. Berlin 1:2
Sporting - Braga 1:2
Mala 96
Mute 83
Marlboro 76
Zanki 74
iron 69
pizarro 68
Rum 64
Tokmak 63
srculence 59
Mister 58
Sheval 56
Koraci 55
Maja 34
Dumi 28 (nisu iksići upalili, danas samo jedan zalutao )
Biće i tabela uskoro
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18138
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3742 times
- Been thanked: 3693 times
- Status: Offline
- pizarro
- Forum [Bot]
- Posts: 13556
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 4267 times
- Been thanked: 5070 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Ponuda 4. Kolo
29 Jan 2022, Subota
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo
16:00 Dundee FC - St. Mirren
16:00 Hearts - Motherwell
16:15 Beerschot VA - Waregem
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv
18:00 Zürich - Servette
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia
18:30 Seraing - Eupen
21:00 R. Oviedo - Almeria
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners
13:30 Royale Union SG - Anderlecht
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki
14:15 Lausanne - St. Gallen
16:00 Gent - Antwerp
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes
16:30 Sion - Grasshoppers
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka
21:00 Ponferradina - Tenerife
29 Jan 2022, Subota
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo
16:00 Dundee FC - St. Mirren
16:00 Hearts - Motherwell
16:15 Beerschot VA - Waregem
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv
18:00 Zürich - Servette
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia
18:30 Seraing - Eupen
21:00 R. Oviedo - Almeria
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners
13:30 Royale Union SG - Anderlecht
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki
14:15 Lausanne - St. Gallen
16:00 Gent - Antwerp
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes
16:30 Sion - Grasshoppers
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka
21:00 Ponferradina - Tenerife
- Rum
- Sebijin pulen
- Posts: 96435
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 34387 times
- Been thanked: 21132 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
29 Jan 2022, Subota
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück 1
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 1
16:00 Dundee FC - St. Mirren x
16:00 Hearts - Motherwell x
16:15 Beerschot VA - Waregem 2
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv x
18:00 Zürich - Servette 2
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 2
18:30 Seraing - Eupen x
21:00 R. Oviedo - Almeria x
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional 2
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners x
13:30 Royale Union SG - Anderlecht x
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 1
14:15 Lausanne - St. Gallen 2
16:00 Gent - Antwerp 1
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes 2
16:30 Sion - Grasshoppers 1
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus 2
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka x
21:00 Ponferradina - Tenerife x
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück 1
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 1
16:00 Dundee FC - St. Mirren x
16:00 Hearts - Motherwell x
16:15 Beerschot VA - Waregem 2
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv x
18:00 Zürich - Servette 2
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 2
18:30 Seraing - Eupen x
21:00 R. Oviedo - Almeria x
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional 2
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners x
13:30 Royale Union SG - Anderlecht x
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 1
14:15 Lausanne - St. Gallen 2
16:00 Gent - Antwerp 1
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes 2
16:30 Sion - Grasshoppers 1
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus 2
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka x
21:00 Ponferradina - Tenerife x
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18138
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3742 times
- Been thanked: 3693 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
29 Jan 2022, Subota
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück 2
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 2
16:00 Dundee FC - St. Mirren 2
16:00 Hearts - Motherwell 1
16:15 Beerschot VA - Waregem 2
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
18:00 Zürich - Servette 1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 1
18:30 Seraing - Eupen X
21:00 R. Oviedo - Almeria 2
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional X
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners X
13:30 Royale Union SG - Anderlecht 1
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
14:15 Lausanne - St. Gallen 2
16:00 Gent - Antwerp X
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes 2
16:30 Sion - Grasshoppers 2
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus X
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka 1
21:00 Ponferradina - Tenerife 2
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück 2
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 2
16:00 Dundee FC - St. Mirren 2
16:00 Hearts - Motherwell 1
16:15 Beerschot VA - Waregem 2
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
18:00 Zürich - Servette 1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 1
18:30 Seraing - Eupen X
21:00 R. Oviedo - Almeria 2
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional X
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners X
13:30 Royale Union SG - Anderlecht 1
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
14:15 Lausanne - St. Gallen 2
16:00 Gent - Antwerp X
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes 2
16:30 Sion - Grasshoppers 2
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus X
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka 1
21:00 Ponferradina - Tenerife 2
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Mutevelija
- Selonačelnik
- Posts: 86359
- Joined: 28 Nov 2015, 20:04
- Has thanked: 853 times
- Been thanked: 1647 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Ponuda 4. Kolo
29 Jan 2022, Subota
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück 1
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 2
16:00 Dundee FC - St. Mirren2
16:00 Hearts - Motherwell 1
16:15 Beerschot VA - Waregem x
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 1
18:00 Zürich - Servette1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia2
18:30 Seraing - Eupen x
21:00 R. Oviedo - Almeria x
29 Jan 2022, Subota
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück 1
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 2
16:00 Dundee FC - St. Mirren2
16:00 Hearts - Motherwell 1
16:15 Beerschot VA - Waregem x
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 1
18:00 Zürich - Servette1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia2
18:30 Seraing - Eupen x
21:00 R. Oviedo - Almeria x
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció
- ironman
- sirius
- Posts: 27121
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 14193 times
- Been thanked: 14522 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
29 Jan 2022, Subota
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück x
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo x
16:00 Dundee FC - St. Mirren x
16:00 Hearts - Motherwell 1
16:15 Beerschot VA - Waregem 2
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
18:00 Zürich - Servette 1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 1
18:30 Seraing - Eupen x
21:00 R. Oviedo - Almeria x
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional 1
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners 1
13:30 Royale Union SG - Anderlecht x
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
14:15 Lausanne - St. Gallen 1
16:00 Gent - Antwerp 1
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes x
16:30 Sion - Grasshoppers 1
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus 2
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka 1
21:00 Ponferradina - Tenerife x
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück x
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo x
16:00 Dundee FC - St. Mirren x
16:00 Hearts - Motherwell 1
16:15 Beerschot VA - Waregem 2
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
18:00 Zürich - Servette 1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 1
18:30 Seraing - Eupen x
21:00 R. Oviedo - Almeria x
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional 1
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners 1
13:30 Royale Union SG - Anderlecht x
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
14:15 Lausanne - St. Gallen 1
16:00 Gent - Antwerp 1
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes x
16:30 Sion - Grasshoppers 1
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus 2
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka 1
21:00 Ponferradina - Tenerife x
dream of spring..
...at dawn look to the east.
...at dawn look to the east.
- Zanki
- saudade / forumasica godine
- Posts: 51740
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 19310 times
- Been thanked: 22013 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
29 Jan 2022, Subota
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück x
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 2
16:00 Dundee FC - St. Mirren 1
16:00 Hearts - Motherwell 1
16:15 Beerschot VA - Waregem 1
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
18:00 Zürich - Servette 1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 1
18:30 Seraing - Eupen x
21:00 R. Oviedo - Almeria x
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional 1
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners x
13:30 Royale Union SG - Anderlecht 1
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
14:15 Lausanne - St. Gallen 2
16:00 Gent - Antwerp x
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes 2
16:30 Sion - Grasshoppers 2
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus 1
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka 1
21:00 Ponferradina - Tenerife 2
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück x
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 2
16:00 Dundee FC - St. Mirren 1
16:00 Hearts - Motherwell 1
16:15 Beerschot VA - Waregem 1
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
18:00 Zürich - Servette 1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 1
18:30 Seraing - Eupen x
21:00 R. Oviedo - Almeria x
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional 1
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners x
13:30 Royale Union SG - Anderlecht 1
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
14:15 Lausanne - St. Gallen 2
16:00 Gent - Antwerp x
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes 2
16:30 Sion - Grasshoppers 2
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus 1
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka 1
21:00 Ponferradina - Tenerife 2
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "
than intelligence to act
intelligently "
- Koraci_u_noci
- Penzioner
- Posts: 24898
- Joined: 04 Jun 2020, 19:21
- Has thanked: 6971 times
- Been thanked: 6608 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Dortmund II - VfL Osnabrück 2
Juventus U23 - FeralpiSalo x
Dundee FC - St. Mirren 1
Hearts - Motherwell x
Beerschot VA - Waregem 1
Ashdod - Maccabi Tel Aviv x
Zürich - Servette 1
Anorthosis - Omonia Nicosia 1
Seraing - Eupen x
R. Oviedo - Almeria x
Millonarios - Atlético Nacional x
Sydney FC - Central Coast Mariners x
Royale Union SG - Anderlecht 1
Panetolikos - Aris Thessaloníki x
Lausanne - St. Gallen 2
Gent - Antwerp 2
Vizela - Vitoria Guimaraes x
Sion - Grasshoppers 1
PAOK - Olympiacos Piraeus x
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
D. Zagreb - Rijeka 1
Ponferradina - Tenerife x
Juventus U23 - FeralpiSalo x
Dundee FC - St. Mirren 1
Hearts - Motherwell x
Beerschot VA - Waregem 1
Ashdod - Maccabi Tel Aviv x
Zürich - Servette 1
Anorthosis - Omonia Nicosia 1
Seraing - Eupen x
R. Oviedo - Almeria x
Millonarios - Atlético Nacional x
Sydney FC - Central Coast Mariners x
Royale Union SG - Anderlecht 1
Panetolikos - Aris Thessaloníki x
Lausanne - St. Gallen 2
Gent - Antwerp 2
Vizela - Vitoria Guimaraes x
Sion - Grasshoppers 1
PAOK - Olympiacos Piraeus x
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
D. Zagreb - Rijeka 1
Ponferradina - Tenerife x
Pobjeci sad od svega zelim
- pizarro
- Forum [Bot]
- Posts: 13556
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 4267 times
- Been thanked: 5070 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
29 Jan 2022, Subota
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück 1
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 1
16:00 Dundee FC - St. Mirren X
16:00 Hearts - Motherwell 1
16:15 Beerschot VA - Waregem 1
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
18:00 Zürich - Servette 1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 1
18:30 Seraing - Eupen 1
21:00 R. Oviedo - Almeria X
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional 2
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners 1
13:30 Royale Union SG - Anderlecht X
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
14:15 Lausanne - St. Gallen X
16:00 Gent - Antwerp X
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes X
16:30 Sion - Grasshoppers X
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus X
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka 1
21:00 Ponferradina - Tenerife X
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück 1
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 1
16:00 Dundee FC - St. Mirren X
16:00 Hearts - Motherwell 1
16:15 Beerschot VA - Waregem 1
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
18:00 Zürich - Servette 1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 1
18:30 Seraing - Eupen 1
21:00 R. Oviedo - Almeria X
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional 2
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners 1
13:30 Royale Union SG - Anderlecht X
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
14:15 Lausanne - St. Gallen X
16:00 Gent - Antwerp X
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes X
16:30 Sion - Grasshoppers X
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus X
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka 1
21:00 Ponferradina - Tenerife X
- Tokmak
- Vucin apostol
- Posts: 15189
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 974 times
- Been thanked: 961 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
29 Jan 2022, Subota
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück 2
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 2
16:00 Dundee FC - St. Mirren 1X
16:00 Hearts - Motherwell X
16:15 Beerschot VA - Waregem 1
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
18:00 Zürich - Servette 1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 1
18:30 Seraing - Eupen X
21:00 R. Oviedo - Almeria 1X
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional X
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners X
13:30 Royale Union SG - Anderlecht 1
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
14:15 Lausanne - St. Gallen 1X
16:00 Gent - Antwerp X
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes 2
16:30 Sion - Grasshoppers X2
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus X
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka 1
21:00 Ponferradina - Tenerife X
14:00 Dortmund II - VfL Osnabrück 2
14:30 Juventus U23 - FeralpiSalo 2
16:00 Dundee FC - St. Mirren 1X
16:00 Hearts - Motherwell X
16:15 Beerschot VA - Waregem 1
16:30 Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
18:00 Zürich - Servette 1
18:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 1
18:30 Seraing - Eupen X
21:00 R. Oviedo - Almeria 1X
30 Jan 2022, Nedjelja
02:15 Millonarios - Atlético Nacional X
06:05 Sydney FC - Central Coast Mariners X
13:30 Royale Union SG - Anderlecht 1
14:00 Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
14:15 Lausanne - St. Gallen 1X
16:00 Gent - Antwerp X
16:30 Vizela - Vitoria Guimaraes 2
16:30 Sion - Grasshoppers X2
18:30 PAOK - Olympiacos Piraeus X
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
17:30 D. Zagreb - Rijeka 1
21:00 Ponferradina - Tenerife X
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
- Sheval
- Forum [Bot]
- Posts: 17562
- Joined: 02 Mar 2012, 21:53
- Has thanked: 344 times
- Been thanked: 883 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Dortmund II - VfL Osnabrück 2
Juventus U23 - FeralpiSalo 2
Dundee FC - St. Mirren 2
Hearts - Motherwell 1
Beerschot VA - Waregem 2
Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
Zürich - Servette 1
Anorthosis - Omonia Nicosia X
Seraing - Eupen 2
Oviedo - Almeria 2
Millonarios - Atlético Nacional 2
Sydney FC - Central Coast Mariners 1
Royale Union SG - Anderlecht X
Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
Lausanne - St. Gallen 2
Gent - Antwerp 1
Vizela - Vitoria Guimaraes 2
Sion - Grasshoppers 2
PAOK - Olympiacos Piraeus X
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
D. Zagreb - Rijeka X
Ponferradina - Tenerife X
Juventus U23 - FeralpiSalo 2
Dundee FC - St. Mirren 2
Hearts - Motherwell 1
Beerschot VA - Waregem 2
Ashdod - Maccabi Tel Aviv 2
Zürich - Servette 1
Anorthosis - Omonia Nicosia X
Seraing - Eupen 2
Oviedo - Almeria 2
Millonarios - Atlético Nacional 2
Sydney FC - Central Coast Mariners 1
Royale Union SG - Anderlecht X
Panetolikos - Aris Thessaloníki 2
Lausanne - St. Gallen 2
Gent - Antwerp 1
Vizela - Vitoria Guimaraes 2
Sion - Grasshoppers 2
PAOK - Olympiacos Piraeus X
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera 1
Rezerva
D. Zagreb - Rijeka X
Ponferradina - Tenerife X
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 24 guests