ZANKILAJN LIGA
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18144
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3747 times
- Been thanked: 3710 times
- Status: Offline
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18144
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3747 times
- Been thanked: 3710 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Malo podsećanje na pravila a postaviću sad i parove za naredno kolo.srculence7 wrote: ↑28 Feb 2022, 23:14 DRUGI DEO SEZONE
Obe zone imaće isti broj kola, bez obzira što u Zelenoj ima manji broj igrača. To znači da će se sa nekim ponovo u duelu sastati i imati prilike za revanš.
Završna faza lige biće duel između pobednika Roze i Zelene zone u kojoj će pobednik iz Roze zone ući sa 7 bodova prednosti jer je bio bolje rangiran u prvom delu lige.
Naravno tip 1 će biti 7 bodova, tip 2 - 8 i X kao i dosad 10.
To će odlučiti osvajača lige.
Srećno
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18144
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3747 times
- Been thanked: 3710 times
- Status: Offline
- Masamune
- DeLorean
- Posts: 42999
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 14200 times
- Been thanked: 12772 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
PONUDA 6. KOLA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder
15:00 Goztepe - Kayserispor
15:00 Empoli - Spezia
15:30 Koln - Mainz
16:00 Watford - Leeds
16:00 Hearts - Hibernian
17:00 Borac - Zrinjski
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo
18:30 Hertha - Union Berlin
18:30 Eupen - Oostende
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen
13:00 Bordeaux - Metz
15:00 Norwich - Burnley
15:00 Leicester - Crystal Palace
15:00 Sassuolo - Atalanta
16:30 Portimonense - Farmalicao
17:00 Lens - Nice
17:30 Manchester City - Liverpool
19:00 Strasbourg - Lyon
19:30 Fenerbahce - Galatasaray
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder
15:00 Goztepe - Kayserispor
15:00 Empoli - Spezia
15:30 Koln - Mainz
16:00 Watford - Leeds
16:00 Hearts - Hibernian
17:00 Borac - Zrinjski
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo
18:30 Hertha - Union Berlin
18:30 Eupen - Oostende
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen
13:00 Bordeaux - Metz
15:00 Norwich - Burnley
15:00 Leicester - Crystal Palace
15:00 Sassuolo - Atalanta
16:30 Portimonense - Farmalicao
17:00 Lens - Nice
17:30 Manchester City - Liverpool
19:00 Strasbourg - Lyon
19:30 Fenerbahce - Galatasaray
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.
- Duminjo
- Urednik foruma
- Posts: 56109
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 1970 times
- Been thanked: 5814 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder X
15:00 Goztepe - Kayserispor 2
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 1
16:00 Hearts - Hibernian X
17:00 Borac - Zrinjski X
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende 2
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz X
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace 2
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice X
17:30 Manchester City - Liverpool 1
19:00 Strasbourg - Lyon X
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 1
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 2
13:30 St. Pauli - Werder X
15:00 Goztepe - Kayserispor 2
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 1
16:00 Hearts - Hibernian X
17:00 Borac - Zrinjski X
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende 2
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz X
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace 2
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice X
17:30 Manchester City - Liverpool 1
19:00 Strasbourg - Lyon X
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 1
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 2
- Masamune
- DeLorean
- Posts: 42999
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 14200 times
- Been thanked: 12772 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
PONUDA 6. KOLA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder X
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 2
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski X
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende X
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace X
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice X
17:30 Manchester City - Liverpool X
19:00 Strasbourg - Lyon X
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden X
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 1
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder X
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 2
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski X
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende X
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace X
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice X
17:30 Manchester City - Liverpool X
19:00 Strasbourg - Lyon X
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden X
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 1
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.
- Zanki
- saudade / forumasica godine
- Posts: 52007
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 19426 times
- Been thanked: 22187 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder 1
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 1
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin x
18:30 Eupen - Oostende X
13:30 St. Pauli - Werder 1
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 1
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin x
18:30 Eupen - Oostende X
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "
than intelligence to act
intelligently "
- Shadow
- Svemirka
- Posts: 51719
- Joined: 06 Apr 2020, 08:13
- Has thanked: 21052 times
- Been thanked: 20887 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder 2
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz X
16:00 Watford - Leeds X
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo X
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende X
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen X
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace X
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao X
17:00 Lens - Nice X
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon X
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden X
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 2
13:30 St. Pauli - Werder 2
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz X
16:00 Watford - Leeds X
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo X
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende X
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen X
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace X
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao X
17:00 Lens - Nice X
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon X
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden X
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 2
Mirno more
- Rum
- Sebijin pulen
- Posts: 96693
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 34625 times
- Been thanked: 21267 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder 1
15:00 Goztepe - Kayserispor 2
15:00 Empoli - Spezia 2
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 2
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende 1
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 2
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace 1
15:00 Sassuolo - Atalanta 1
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice 2
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon 1
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden X
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg x
13:30 St. Pauli - Werder 1
15:00 Goztepe - Kayserispor 2
15:00 Empoli - Spezia 2
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 2
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende 1
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 2
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace 1
15:00 Sassuolo - Atalanta 1
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice 2
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon 1
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden X
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg x
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!
- Tokmak
- Vucin apostol
- Posts: 15208
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 976 times
- Been thanked: 966 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
PONUDA 6. KOLA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder 1X
15:00 Goztepe - Kayserispor 2
15:00 Empoli - Spezia X
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 2
16:00 Hearts - Hibernian X
17:00 Borac - Zrinjski X
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo X
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende 1
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder 1X
15:00 Goztepe - Kayserispor 2
15:00 Empoli - Spezia X
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 2
16:00 Hearts - Hibernian X
17:00 Borac - Zrinjski X
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo X
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende 1
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
- Tokmak
- Vucin apostol
- Posts: 15208
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 976 times
- Been thanked: 966 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley 1X
15:00 Leicester - Crystal Palace 2
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao X
17:00 Lens - Nice 2
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon 1X
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 1X
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 2
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley 1X
15:00 Leicester - Crystal Palace 2
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao X
17:00 Lens - Nice 2
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon 1X
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 1X
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 2
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
- ironman
- sirius
- Posts: 27268
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 14273 times
- Been thanked: 14616 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder x
15:00 Goztepe - Kayserispor 1
15:00 Empoli - Spezia 2
15:30 Koln - Mainz x
16:00 Watford - Leeds 2
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski x
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin x
18:30 Eupen - Oostende 1
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley x
15:00 Leicester - Crystal Palace 1
15:00 Sassuolo - Atalanta 1
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice x
17:30 Manchester City - Liverpool x
19:00 Strasbourg - Lyon 1
19:30 Fenerbahce - Galatasaray x
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 2
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg x
13:30 St. Pauli - Werder x
15:00 Goztepe - Kayserispor 1
15:00 Empoli - Spezia 2
15:30 Koln - Mainz x
16:00 Watford - Leeds 2
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski x
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin x
18:30 Eupen - Oostende 1
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley x
15:00 Leicester - Crystal Palace 1
15:00 Sassuolo - Atalanta 1
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice x
17:30 Manchester City - Liverpool x
19:00 Strasbourg - Lyon 1
19:30 Fenerbahce - Galatasaray x
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 2
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg x
dream of spring..
...at dawn look to the east.
...at dawn look to the east.
- Maja
- Administrator
- Posts: 119838
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 5703 times
- Been thanked: 12283 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder 1
15:00 Goztepe - Kayseri 1
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 1
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Ber 2
18:30 Eupen - Oostende 1
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley X
15:00 Leicester - Crystal Palace 1
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimo - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice X
17:30 Manchester C - Liverp X
19:00 Strasbourg - Lyon 1
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo 1
17:30 Eintracht - Freiburg X
13:30 St. Pauli - Werder 1
15:00 Goztepe - Kayseri 1
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 1
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Ber 2
18:30 Eupen - Oostende 1
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley X
15:00 Leicester - Crystal Palace 1
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimo - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice X
17:30 Manchester C - Liverp X
19:00 Strasbourg - Lyon 1
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo 1
17:30 Eintracht - Freiburg X
- Mister No
- The Good, the Bad and the Ugly
- Posts: 31690
- Joined: 28 Sep 2010, 18:17
- Has thanked: 7226 times
- Been thanked: 3933 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder 1
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia X
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 1
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende X
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley x
15:00 Leicester - Crystal Palace 1
15:00 Sassuolo - Atalanta X
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice X
17:30 Manchester City - Liverpool 1
19:00 Strasbourg - Lyon 1
19:30 Fenerbahce - Galatasaray X
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 2
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 1
13:30 St. Pauli - Werder 1
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia X
15:30 Koln - Mainz 1
16:00 Watford - Leeds 1
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende X
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley x
15:00 Leicester - Crystal Palace 1
15:00 Sassuolo - Atalanta X
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice X
17:30 Manchester City - Liverpool 1
19:00 Strasbourg - Lyon 1
19:30 Fenerbahce - Galatasaray X
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 2
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 1
The Dark Side Of The Forum...
- Koraci_u_noci
- Penzioner
- Posts: 24972
- Joined: 04 Jun 2020, 19:21
- Has thanked: 7009 times
- Been thanked: 6658 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
St. Pauli - Werder 1
Goztepe - Kayserispor x
Empoli - Spezia 1
Koln - Mainz 1
Watford - Leeds 1
Hearts - Hibernian x
Borac - Zrinjski x
Pacos Ferreira - Maritimo x
Hertha - Union Berlin x
Eupen - Oostende x
Herenveen - Groningen x
Bordeaux - Metz 1
Norwich - Burnley 2
Leicester - Crystal Palace 1
Sassuolo - Atalanta x
Portimonense - Farmalicao x
Lens - Nice 1
Manchester City - Liverpool x
Strasbourg - Lyon 1
Fenerbahce - Galatasaray x
Rezerve
Sandhausen - Dynamo Dresden 1
Eintracht Frankfurt - Freiburg 2
Goztepe - Kayserispor x
Empoli - Spezia 1
Koln - Mainz 1
Watford - Leeds 1
Hearts - Hibernian x
Borac - Zrinjski x
Pacos Ferreira - Maritimo x
Hertha - Union Berlin x
Eupen - Oostende x
Herenveen - Groningen x
Bordeaux - Metz 1
Norwich - Burnley 2
Leicester - Crystal Palace 1
Sassuolo - Atalanta x
Portimonense - Farmalicao x
Lens - Nice 1
Manchester City - Liverpool x
Strasbourg - Lyon 1
Fenerbahce - Galatasaray x
Rezerve
Sandhausen - Dynamo Dresden 1
Eintracht Frankfurt - Freiburg 2
Pobjeci sad od svega zelim
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18144
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3747 times
- Been thanked: 3710 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder X
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz X
16:00 Watford - Leeds 2
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende X
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace 2
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao X
17:00 Lens - Nice 2
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon X
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 1
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg X
13:30 St. Pauli - Werder X
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz X
16:00 Watford - Leeds 2
16:00 Hearts - Hibernian 1
17:00 Borac - Zrinjski 2
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo 1
18:30 Hertha - Union Berlin 2
18:30 Eupen - Oostende X
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen 2
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace 2
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao X
17:00 Lens - Nice 2
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon X
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 1
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg X
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- pizarro
- Forum [Bot]
- Posts: 13585
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 4284 times
- Been thanked: 5090 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Subota 09.04.
13:30 St. Pauli - Werder 2
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz X
16:00 Watford - Leeds 1
16:00 Hearts - Hibernian X
17:00 Borac - Zrinjski 1
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo X
18:30 Hertha - Union Berlin X
18:30 Eupen - Oostende X
13:30 St. Pauli - Werder 2
15:00 Goztepe - Kayserispor X
15:00 Empoli - Spezia 1
15:30 Koln - Mainz X
16:00 Watford - Leeds 1
16:00 Hearts - Hibernian X
17:00 Borac - Zrinjski 1
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo X
18:30 Hertha - Union Berlin X
18:30 Eupen - Oostende X
- Sheval
- Forum [Bot]
- Posts: 17562
- Joined: 02 Mar 2012, 21:53
- Has thanked: 344 times
- Been thanked: 883 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Goztepe - Kayserispor 1
Empoli - Spezia 1
Koln - Mainz 2
Watford - Leeds 2
Hearts - Hibernian X
Borac - Zrinjski 1
Pacos Ferreira - Maritimo 2
Hertha - Union Berlin 2
Eupen - Oostende 1
Herenveen - Groningen 2
Bordeaux - Metz 1
Norwich - Burnley 2
Leicester - Crystal Palace 2
Sassuolo - Atalanta 2
Portimonense - Farmalicao 2
Lens - Nice X
Manchester City - Liverpool 2
Strasbourg - Lyon X
Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Sandhausen - Dynamo Dresden X
Eintracht Frankfurt - Freiburg 1
Empoli - Spezia 1
Koln - Mainz 2
Watford - Leeds 2
Hearts - Hibernian X
Borac - Zrinjski 1
Pacos Ferreira - Maritimo 2
Hertha - Union Berlin 2
Eupen - Oostende 1
Herenveen - Groningen 2
Bordeaux - Metz 1
Norwich - Burnley 2
Leicester - Crystal Palace 2
Sassuolo - Atalanta 2
Portimonense - Farmalicao 2
Lens - Nice X
Manchester City - Liverpool 2
Strasbourg - Lyon X
Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Sandhausen - Dynamo Dresden X
Eintracht Frankfurt - Freiburg 1
- Zanki
- saudade / forumasica godine
- Posts: 52007
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 19426 times
- Been thanked: 22187 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen x
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace 1
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao x
17:00 Lens - Nice 1
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon 2
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 1
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 1
12:15 Herenveen - Groningen x
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley 2
15:00 Leicester - Crystal Palace 1
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao x
17:00 Lens - Nice 1
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon 2
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 1
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 1
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 1
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "
than intelligence to act
intelligently "
- Mutevelija
- Selonačelnik
- Posts: 86359
- Joined: 28 Nov 2015, 20:04
- Has thanked: 853 times
- Been thanked: 1647 times
- Status: Offline
Re: ZANKILAJN LIGA
17:00 Borac - Zrinjski x
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo x
18:30 Hertha - Union Berlin 1
18:30 Eupen - Oostende 2
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen x
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley x
15:00 Leicester - Crystal Palace x
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice x
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon 1
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 2
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden x
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 1
16:30 Pacos Ferreira - Maritimo x
18:30 Hertha - Union Berlin 1
18:30 Eupen - Oostende 2
Nedjelja 10.04.
12:15 Herenveen - Groningen x
13:00 Bordeaux - Metz 1
15:00 Norwich - Burnley x
15:00 Leicester - Crystal Palace x
15:00 Sassuolo - Atalanta 2
16:30 Portimonense - Farmalicao 1
17:00 Lens - Nice x
17:30 Manchester City - Liverpool 2
19:00 Strasbourg - Lyon 1
19:30 Fenerbahce - Galatasaray 2
Rezervne
Nedjelja:
13:30 Sandhausen - Dynamo Dresden x
17:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg 1
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 59 guests