Miralem Pjanić

Kutak za sportski trenutak
User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by KOMESAR » 09 Jan 2016, 15:57

Snimili mi tako spot o jednom našem Ilidžanskom košarkašu. Tri puna dana uvježbavali i na kraju jedva pravarili neki klub u Qataru.
tako i ti:
Iz deset godina igranja nađeš tri situacije,ma hajde molim te.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by Hannibal » 09 Jan 2016, 15:59

KOMESAR wrote:Snimili mi tako spot o jednom našem Ilidžanskom košarkašu. Tri puna dana uvježbavali i na kraju jedva pravarili neki klub u Qataru.
tako i ti:
Iz deset godina igranja nađeš tri situacije,ma hajde molim te.
koga ste to snimali?
🐽

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by KOMESAR » 09 Jan 2016, 16:01

Hannibal Lecter wrote:
KOMESAR wrote:Snimili mi tako spot o jednom našem Ilidžanskom košarkašu. Tri puna dana uvježbavali i na kraju jedva pravarili neki klub u Qataru.
tako i ti:
Iz deset godina igranja nađeš tri situacije,ma hajde molim te.
koga ste to snimali?
Bilo je to negdje '97,generacija Edina Bavčića,neću sad ime da spominjem.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by Hannibal » 09 Jan 2016, 16:01

KOMESAR wrote:
Hannibal Lecter wrote:
KOMESAR wrote:Snimili mi tako spot o jednom našem Ilidžanskom košarkašu. Tri puna dana uvježbavali i na kraju jedva pravarili neki klub u Qataru.
tako i ti:
Iz deset godina igranja nađeš tri situacije,ma hajde molim te.
koga ste to snimali?
Bilo je to negdje '97,generacija Edina Bavčića,neću sad ime da spominjem.
Nema veze, ne znam te starije
🐽

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by KOMESAR » 09 Jan 2016, 16:06

Hannibal Lecter wrote:
KOMESAR wrote:
Hannibal Lecter wrote:
KOMESAR wrote:Snimili mi tako spot o jednom našem Ilidžanskom košarkašu. Tri puna dana uvježbavali i na kraju jedva pravarili neki klub u Qataru.
tako i ti:
Iz deset godina igranja nađeš tri situacije,ma hajde molim te.
koga ste to snimali?
Bilo je to negdje '97,generacija Edina Bavčića,neću sad ime da spominjem.
Nema veze, ne znam te starije
Nije baš '97,bilo je to nešto kasnije,a kad sam spomenuo Bavčića samo da kažem da smo njega učili da drži i vodi koš. loptu kad je imao punih 16.godina.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by Hannibal » 09 Jan 2016, 16:09

znam za to. pricao mi je trener, a i edinov otac za to. on je prije kosarke trenirao fudbal, al se zbog visine prekomandovo u kosarku :D
s obzirom da je kasno poceo trenirati napravio je strasnu karijeru, igrao je neko vrijeme i za reprezentaciju.
🐽

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by greeneyes » 09 Jan 2016, 16:11

KOMESAR wrote:Snimili mi tako spot o jednom našem Ilidžanskom košarkašu. Tri puna dana uvježbavali i na kraju jedva pravarili neki klub u Qataru.
tako i ti:
Iz deset godina igranja nađeš tri situacije,ma hajde molim te.
Nadje se ovdje mnogo više od tri situacije, samo moraš biti koliko toliko dobar poznavaoc fudbala, što ti i tebi slični očigledno niste. I naravno moraš biti iole objektivan. Jer ti kad nekoga mrziš uhvatit ćeš se za jednu pocrnjelu slamku i toga se držati ko pijan plota.

Al' ajde, gora sam ja budala što sa neznalicama pričam o fudbalu.
Samo sabura

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by greeneyes » 09 Jan 2016, 16:14

I opet nsite skinuli naočale za varenje, il' ste se kasno dosjetili toga pa vidjeste samo tri dobre situacije. :o

Šta dijete od 20 godina radi protiv Švaba.

[ytube][/ytube]
Samo sabura

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by rethna » 09 Jan 2016, 16:21

greeneyes wrote:
KOMESAR wrote:Snimili mi tako spot o jednom našem Ilidžanskom košarkašu. Tri puna dana uvježbavali i na kraju jedva pravarili neki klub u Qataru.
tako i ti:
Iz deset godina igranja nađeš tri situacije,ma hajde molim te.
Nadje se ovdje mnogo više od tri situacije, samo moraš biti koliko toliko dobar poznavaoc fudbala, što ti i tebi slični očigledno niste. I naravno moraš biti iole objektivan. Jer ti kad nekoga mrziš uhvatit ćeš se za jednu pocrnjelu slamku i toga se držati ko pijan plota.

Al' ajde, gora sam ja budala što sa neznalicama pričam o fudbalu.
Isto tako i kad nekog dizes i idealizujes ti u tom vidis samo najbolje i njegove kvalitete umnogstrucujes od stvarne slike.

Sto se tice zadnjeg,nema potrebe za uzdizanjem i vrijedjanjem.
Question everything.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by KOMESAR » 09 Jan 2016, 16:28

Hannibal Lecter wrote:znam za to. pricao mi je trener, a i edinov otac za to. on je prije kosarke trenirao fudbal, al se zbog visine prekomandovo u kosarku :D
s obzirom da je kasno poceo trenirati napravio je strasnu karijeru, igrao je neko vrijeme i za reprezentaciju.
Istina Bavčić je napravio karijeru,ali nikad nije bio vrhunski igrač tipa Marković,Bukva,Hadžić, Pešić, Vučević, Benaček, Radovanoviž, Izić...
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by greeneyes » 09 Jan 2016, 16:35

Ne idealizujem ja nikoga, x puta sam nakon tekme žalio se na Pjanića, Misketa, Džeku, Spahića etc. Ja sam samo realan. Nisma od onih koji kad jednom pljunu na jednog igrača nastavljaju s istom, tj. predje im u naviku, a poslije im jednostavno "bad" pljunuti na sebe kad isti počne igrati vrhunski pa odna samo nastave s pljuvanjem. :mah

A Pjanića su najveći fubalski stručnjaci ocijenili i dali svoj sud o njemu, kao i pravi navijači Rome koji ga proglasiše najboljim igračem Rome. A samo povezivanje s Realom, Barcelonom govori svoje. A vi se jed'te od muke. Vi biste voljeli da Pjanić npr. predje u Real i da igra loše samo da bi mogli sutra reći-e šta sam ti ja rekao, krampa. Ja se gnušam od takve sorte i takvih tobož navijača Bosne i Heregovine. :mah

Stvari ponekad treba nazivati pravim imenom, a ako je uzdizanje to što ja argumentovano(za razliku od vas pljuvača) branim svoj stav onda ok. :DD
Samo sabura

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by greeneyes » 09 Jan 2016, 16:38

A vi se manite Bavčića i nekih pričica o istom, ovo je tema o Miralemu Pjaniću, što možda nijeste zaključili jer vam je teško pročitati njegovo ime i prezime.
Samo sabura

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by rethna » 09 Jan 2016, 17:00

greeneyes wrote:Ne idealizujem ja nikoga, x puta sam nakon tekme žalio se na Pjanića, Misketa, Džeku, Spahića etc. Ja sam samo realan. Nisma od onih koji kad jednom pljunu na jednog igrača nastavljaju s istom, tj. predje im u naviku, a poslije im jednostavno "bad" pljunuti na sebe kad isti počne igrati vrhunski pa odna samo nastave s pljuvanjem. :mah

A Pjanića su najveći fubalski stručnjaci ocijenili i dali svoj sud o njemu, kao i pravi navijači Rome koji ga proglasiše najboljim igračem Rome. A samo povezivanje s Realom, Barcelonom govori svoje. A vi se jed'te od muke. Vi biste voljeli da Pjanić npr. predje u Real i da igra loše samo da bi mogli sutra reći-e šta sam ti ja rekao, krampa. Ja se gnušam od takve sorte i takvih tobož navijača Bosne i Heregovine. :mah

Stvari ponekad treba nazivati pravim imenom, a ako je uzdizanje to što ja argumentovano(za razliku od vas pljuvača) branim svoj stav onda ok. :DD
I Beniteza recimo nazivaju strucnjak :roll
Nemamo mi tu sta voljeti,vec samo isticemo kakva je trenutna slika i kako to vidimo ako predje.Ja bih prvi volio da ne budem upravu ali realno gledajuci(kad vec zelis realnost) tesko da ce me Pjanic demantovati.
Ti se mozes gnusati dokle hoces ali ne mozes za nekoga drugog odlucivati kakav je on navijac i koliko voli reprezantaciju.Niti imas tu moc niti pravo.
To sto ja volim reprezentaciju ne znaci da moram velicati i hvaliti ono sto ne postoji.I ja se recimo gnusam od Pjaniceve igre za repku gdje ga samo vidjeh na grafickom prikazu formacije :rol

Aha znaci pravo ime za nas je NEZNALICE,a opet s druge strane ti si strucnjak.Zanimljivo :hm
Question everything.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by greeneyes » 09 Jan 2016, 18:03

rethna wrote: I Beniteza recimo nazivaju strucnjak :roll
Nemamo mi tu sta voljeti,vec samo isticemo kakva je trenutna slika i kako to vidimo ako predje.Ja bih prvi volio da ne budem upravu ali realno gledajuci(kad vec zelis realnost) tesko da ce me Pjanic demantovati.
Ti se mozes gnusati dokle hoces ali ne mozes za nekoga drugog odlucivati kakav je on navijac i koliko voli reprezantaciju.Niti imas tu moc niti pravo.
To sto ja volim reprezentaciju ne znaci da moram velicati i hvaliti ono sto ne postoji.I ja se recimo gnusam od Pjaniceve igre za repku gdje ga samo vidjeh na grafickom prikazu formacije :rol

Aha znaci pravo ime za nas je NEZNALICE,a opet s druge strane ti si strucnjak.Zanimljivo :hm
A to Benitez nije fudbalski potkovaniji, upućeniji od tebe, ostale co.,mene ili?

Pa slika vam je očito pogrešna. Ne možeš za Pjanića reći da je doslovno olupina, bezvrijedan igrač(cijena 3-4 miiona i sl. baljezgarije) kad čovjek igra u fantastičnoj formi i kao što rekoh stručna lica su zadivljena njegovom igrom. Dalje, ne mo'š reći da ne vrijedi tih para, tj. smijati se pomenutoj cifri kad po svim parametrima vrijedi tih para. Slavni i hajmo reći najstručniji Transfermarkt ga procjenjuje na 35 milione ojra, tek ulazi u najbolje godine+ima ugovor još dvije godine. I vi se smijete toj cifri? Ko je ovdje objektivan, Ti, Komesar i ostala co. ili ja koji činjenično podupire svoje stavove?

ps: u ovom gore spomenutom pasusu spominjem sve vas s kojima diskutujem, ne samo tebe. Da ne bude nisam ja to rekao.

Naravno da ću se gnušati nad osobama koji mrze igrače svoje domovine(tu je i Džeko isto pod strašnim kritikama i pljuvačinama) i toliko ih pljuju, a isti ih prikazali na najbolji mogući način svugdje(SP, općenito u svijetu fudbala, medju navijačima i sl.) i ističu odakle su svugdje. To što ti i nekolicina očekujete da Pjanić igra sam, predribla pet igrača, po mogućnosti asisitira ili zabije gol i naravno u defanzivi isto ne smije ga manjakti. Ono, da bude kao neka tekućina koja će doprijeti na svaki dio terena. Messi je Messi pa ne može ništa sam. I onog trenutka kad shvatite da pojedinac ne može sam ništa, tad ćemo pričati realno. A ove priče i svo svaljivanje loših rezultata na Pjanićeva ledja je čista bezobraština. :mah

Ja opovrgnuh da sam stručnjak i sveznalica. Opet pogrešno donosiš zaključke ne bi l' od sebe napravio žrtvu, a mene predstavio kao umišljenu osobu, pritom rabiš jeftini sarkazam. Ne, ja sam osoba koja argumentovano priča, ne držim se šupljaka i raznoraznih pričica nastalih gledajuć' raznorazne fantazijske filmvoe u kojima je baš sve moguće.
Samo sabura

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by Hannibal » 09 Jan 2016, 20:06

OBAVJESTENJE
forumas @greeneyes je prvi forumas kojeg sam kaznio upisivanjem jednog kaznenog boda. ukoliko dobije jos 4 takva bit cu primoran da ga banujem na mjesec dana. ja se iskreno nadam da se ovo vise nece ponoviti i da cemo se nastaviti lijepo druziti jer zbog toga smo prvenstveno i dosli na ovaj forum. razlog kaznjavanja je naravno vrijedjanje forumasa zbog mimoilazenja u misljenju. hvala
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by storm » 27 Feb 2016, 20:45

[ytube][/ytube]

zvizzz :D
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by Podrinjac » 27 Feb 2016, 21:02

Misimović je za ovog Pjanića Zidan. A ovaj Pjanić je prosjek igrač koji može da se nametne samo u prosječnoj Romi, a protiv jačih ekipa bukvalno se izgubi.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by storm » 27 Feb 2016, 21:08

Podrinjac wrote:Misimović je za ovog Pjanića Zidan. A ovaj Pjanić je prosjek igrač koji može da se nametne samo u prosječnoj Romi, a protiv jačih ekipa bukvalno se izgubi.
Pa nije ni Misimović sad neka top klasa bio, na staranu navijačke strasti :cudi
Pjanić kao veznjak sa 9 golova do sad u sezoni i nema loš učinak...a da je više od solidnog veznjaka europske klase- i nije.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by Podrinjac » 27 Feb 2016, 21:12

storm wrote:
Podrinjac wrote:Misimović je za ovog Pjanića Zidan. A ovaj Pjanić je prosjek igrač koji može da se nametne samo u prosječnoj Romi, a protiv jačih ekipa bukvalno se izgubi.
Pa nije ni Misimović sad neka top klasa bio, na staranu navijačke strasti :cudi
Pjanić kao veznjak sa 9 golova do sad u sezoni i nema loš učinak...a da je više od solidnog veznjaka europske klase- i nije.
Nije bio top klasa ali za Pjanića jeste. Čovjek je za repku igrao srcem gotovo svaku tekmu, i meni je to dovoljno da ga više veličam od Pjanića. Svaka čast Pjaniću, ali on Misimovića ne može stići, bar po meni.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Miralem Pjanić

Post by storm » 27 Feb 2016, 21:16

Podrinjac wrote:
storm wrote:
Podrinjac wrote:Misimović je za ovog Pjanića Zidan. A ovaj Pjanić je prosjek igrač koji može da se nametne samo u prosječnoj Romi, a protiv jačih ekipa bukvalno se izgubi.
Pa nije ni Misimović sad neka top klasa bio, na staranu navijačke strasti :cudi
Pjanić kao veznjak sa 9 golova do sad u sezoni i nema loš učinak...a da je više od solidnog veznjaka europske klase- i nije.
Nije bio top klasa ali za Pjanića jeste. Čovjek je za repku igrao srcem gotovo svaku tekmu, i meni je to dovoljno da ga više veličam od Pjanića. Svaka čast Pjaniću, ali on Misimovića ne može stići, bar po meni.
Što se repke tiče, tu se slažem :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: pizarro and 20 guests