Najveći blam u životu

Vicevi, smiješni clipovi, biseri forumaša..
Post Reply
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11742 times
Contact:
Status: Offline

Najveći blam u životu

Post by Maja » 11 Jul 2010, 23:18

meni se desio prije par godina kad sam prvi put išla u Interex. tata me čekao u autu a ja sam ušla i kupila što mi treba i pošla prema vratima koja se inače sama otvaraju ali koja su samo ulazna a ja to nisam znala. prilazim vratima..ništa, usporavam, panika me hvata dok im se približavam al opet ništa, neće da se otvore iako sam se skroz primakla. pitam nekog dedu koji mi je bio najbliži kuda mogu izaći i on mi pokaže vrata za izlaz na potpuno drugom kraju Interexa. ništa, ne obazirući se na kamere i ljude oko mene laganini otkližem do izlaznih vrata i zakunem se u sebi da neću u Interex sljedećih 10 godina :lol

User avatar
Del Boy
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1433
Joined: 04 Jul 2010, 17:36
Location: Sarajevo
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Del Boy » 11 Jul 2010, 23:27

hahahahhahahhahahahaha Ja sam se zapucao u takva vrata u merkatoru dok sam bio vani sa Sanjarom Lutalicom. :D

A ima puno blamova u mom zivotu.. :D Jos se sijecam kad me je "jaran" podapeo u 8. razredu na casu biologije.. al' sam se sje*o. :ooo
Zatim par puta sam zapeo na ulici za nesto pred trebama (kud ces gore..) Pao sa razdelije itd, itd. :D
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11742 times
Contact:
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Maja » 11 Jul 2010, 23:33

hajd pa polako piši jedan po jedan. al deeeetaljno opiši

User avatar
Sanjar.Lutalica
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 953
Joined: 21 Jun 2010, 21:53
Location: Sarajevo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 58 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Sanjar.Lutalica » 12 Jul 2010, 01:41

Del Boy wrote:hahahahhahahhahahahaha Ja sam se zapucao u takva vrata u merkatoru dok sam bio vani sa Sanjarom Lutalicom. :D

A ima puno blamova u mom zivotu.. :D Jos se sijecam kad me je "jaran" podapeo u 8. razredu na casu biologije.. al' sam se sje*o. :ooo
Zatim par puta sam zapeo na ulici za nesto pred trebama (kud ces gore..) Pao sa razdelije itd, itd. :D

Del Boy mogu ti ja dodat jos par tvojih : Pao sa stolice u kaficu , ispo pjan iz trole , detalji sa nove godine ...

dosta je Bgm.
Whatever doesn't kill us makes us even more annoying.

User avatar
Del Boy
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1433
Joined: 04 Jul 2010, 17:36
Location: Sarajevo
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Del Boy » 12 Jul 2010, 10:17

Sanjar.Lutalica wrote:
Del Boy wrote:hahahahhahahhahahahaha Ja sam se zapucao u takva vrata u merkatoru dok sam bio vani sa Sanjarom Lutalicom. :D

A ima puno blamova u mom zivotu.. :D Jos se sijecam kad me je "jaran" podapeo u 8. razredu na casu biologije.. al' sam se sje*o. :ooo
Zatim par puta sam zapeo na ulici za nesto pred trebama (kud ces gore..) Pao sa razdelije itd, itd. :D

Del Boy mogu ti ja dodat jos par tvojih : Pao sa stolice u kaficu , ispo pjan iz trole , detalji sa nove godine ...

dosta je Bgm.
Mala je ovo tema za sve to. :D
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.

Patriot
Na probnom
Na probnom
Posts: 34
Joined: 29 Sep 2010, 16:58
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Patriot » 29 Sep 2010, 18:34

idem ti sa curom iz skole i lagano niz stepenice najdenom nema mene kad pogleda ja na guzici na dnu stepenica xD

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Sanjarko » 29 Sep 2010, 19:48

a meni nedavno sta se desilo :D
nazove me drustvo da idemo na bilijar i ja se nabrzaka spremim(da ne kazem skockam):D
i dodjem tamo skinem jaknu a majica naopako obucena hahaha
a dobro izvadila sam se da mi je to da me ne bi urekli hahahaha
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11742 times
Contact:
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Maja » 29 Sep 2010, 21:22

nije baš najveći blam al hajd.

kupili smo digitalnu antenu i sestra mi govori kako ćemo imati rtl, novu i dva hrt-a. našli smo ti mi sve te programe ali i još neki nepoznat. zovem ja sestru i kažem joj kako mi imamo i TV Knin a ona se čudi i ne vjeruje. ja sam je na kraju uspjela ubijediti ali sam poslije par dana saznala da ono KN nije Knin već Kapital network tj poslovna televizija :lol

i sad me ona provaljiva pred svima :puca

User avatar
crni_vilenjak
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 181
Joined: 29 Sep 2010, 12:15
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by crni_vilenjak » 14 Oct 2010, 18:59

ovo je i blam i sjeb istovremeno haha. otisao ja sa prijateljicom na kafu na igman i meni lose gume bile nisam smio se spustit dole te ostavim auto na putu al da ga vidim sa velikog polja gdje smo sjedili, i ajd sve ok al ono ja pogledam nema kola u momentu nekom, opet ustanem pogledam nema, pa nema. ja izletim van al nema pa nema, ja nazad unutra trazim telefon da javim muriji da su mi auto ukrali alarmirao policiju i federacije i RS-a jebote, ljudi blokade postavili sve se diglo na noge bilo. ja krenem prema gore sa nekim konobarom objasnjavam koje je auto kad kako prilazim viri crno nest vidim ja moje auto haha.. 3 sata pravdao se po policijama jbg. ukratko naisla grtalica i kako je snijeg sklonila sakrila mi onu stranu auta sto sam je ja vidio iz restorana i nisam vidio dok prisao blize nisam haha.. et jbg al izblamirao sam se ko budala al i sjebao bio hihi..

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11742 times
Contact:
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Maja » 14 Oct 2010, 19:14

:plavi

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by merylin » 14 Oct 2010, 19:21

ej ja se sjetih svog početka u plesnoj školi :lol
Imala sam tada 15-16 godina i jednom na treningu nam trener reče da sljedeći puta obučemo sandale sa visokom podpeticom i suknjice kako bi izgledali sami sebi elegantniji za vrijeme plesa...fazon je u tome što ja kod kuće nisam našla odgovarajuću suknjicu :laugh obučem šorc a preko zavežem maramu i tako na trening...zaplesala se salsa,vrti se vamo tamo,trener mijenja partnerice i taman ja došla na red,kad hoppp... spade mi marama s kukova :plavi ...osta ja u šorcu...trener zakoči s plesom i pošto je uočio nezgodu okrenu glavu i poče se smijati :haha
Blam da ne može veći... :ooo poslije je jedno mjesec dana bila zajebancija na moj račun...ali preživila sam .
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by merylin » 14 Oct 2010, 19:46

:haha uspjela se popiškiti... joooj :plavi
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by carobnjak N » 14 Oct 2010, 21:17

hahah ja cu se jednog sijecati do kraja zivota.Elem ,kao mladi gimnazijalac na ljetnom raspustu odlucim ja biti konobar i zaraditi koju markicu sebi.I to bio neki kao rokerski kafic,a tu stalno navracala jedna starija studentkinja sa svojim frajerima i stalno me nesto palila "te si sladak vo no,sta mi gledas u pedu"..ja se odma zacrvenim :sram (jer sam fakat i gledao stalno,imala oni neku podignutu i prcastu guzu)i kao odem prati case :oo . I jedan dan dodje ti ona sa drustvom,njih 5-6 komada i naruce one svoje sokice sa slagom,cokoladom itd (sto kolega jedan tu govorio kad one naruce "pones im i shnitu kruha uz oto" :ooo )ja to sve natovarim i kad sam donio i poceo da im stavljam na stol,ova me fol slucajno okrzne rukom po bedru i ja se trznem i fljaas ! istresem joj sve to u krilo..pa se onda jos izgubim dok su one vristale i pocnem joj sa truHlexom brisati krilo :valja Onda ona meni :sta to radis?ne pipaj me! Kako cu ovakva kroz grad sad ?....hehe i onda nakon 5min takve paljevine dodjemo do kompromisa da ja skinem svoje lewiske i dam njoj da ih obuce i ode se kuci presvuc :zid . I ode ona u mojim hosama ,a ja ostanem iza sanka u kosulji i gacama,kao eto nje za 5min.Al ja cekaj ,cekaj tako 2h nje nema haha al srecom bio kolega tu pa ja nisam morao izlaziti van sanka. I jos onda kad je dosla i donijela mi hlace ,veli mi "sta ti je ovo bijelo oko slica matere ti?jooj pa mogla sam ograjisati jos" a ja jadan jeo sendwic i kanulo majoneze izgleda :hmm
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11742 times
Contact:
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Maja » 14 Oct 2010, 21:46

hahahahaha jest jest majoneza

User avatar
genetsko.mekinje
Na probnom
Na probnom
Posts: 39
Joined: 17 Oct 2010, 00:08
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by genetsko.mekinje » 25 Oct 2010, 23:47

danas mi se desio crnjak nevidjen....jaranica me zovnu i haj ono da se jaranski u obraz poljubimo neko je zvao ona krenu prema meni i okrenu glavu i direkt u usne ,sva sreca nije niko vidio,bio je mrak,i poljubac je malo potrajao xD
Covjek uci dok je ziv i opet umre glup.
Fin insan i ocajan polupokusaj sminkera. :smrc
Bolje 5 do 12 neg nijednu poslije 1.
Kada mi je rekla koje sve poze hoce,
istjerao sam je napolje.
Sta, ona misli, da sam ja kaskader!?

:klanja :klanja

User avatar
dino.h.mustafic
Na probnom
Na probnom
Posts: 17
Joined: 25 Oct 2010, 12:05
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by dino.h.mustafic » 27 Oct 2010, 12:26

Meni se nije nikada desio nikakav blam i nisam prisustvovao nikakvom blamu.
Zapravo jesam. Radim u kafani i doživljavam razne blamove. Povraćanja, tuče, psovke, svađe. Sve to često bude smiješno nakon 3-4 dana.
Kaže jedan moj gost, Semir, govoreći o "zdravom živlejnju": Mik Džeger popuši svaki dan tri kutije Marlbora i popije litar viskija, nikad u životu nije okusio mlaćanice ni bijelog luka, pa evo mu sedamdeset godina, a izgleda bolje od mene, mada, i ja u zadnje vrijeme izgledam baš dobro.

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9730
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by String » 27 Oct 2010, 18:23

Prije par godina sam svirao sa Batom Kosticem svaki dan od 10-17h a svirali smo u istoj prostoriji Doma mladih u Tz gdje je i moj bend imao probe. Ja sam par dana prije iza table na kojoj smo zapisivali note nasao 1L Stock-a i otvorio ga i pomalo pio sa bendom svaki dan. Kada sam jedan dan dosao da sviram sa Batom padne mi na pamet kad smo pauzu pravili da i njega pocastim tim istim Stockom. Kad ce Bato: "Pa majku mu od vas se nista ne moze sakriti to je moj Stock ko je to popio pola?" Kad nisam u zemlju propao:)
Image

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11742 times
Contact:
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Maja » 27 Oct 2010, 18:26

ma daj odlazi..........

User avatar
BH FANATIKOS
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 302
Joined: 31 Oct 2010, 20:12
Location: LIVNO
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by BH FANATIKOS » 03 Nov 2010, 13:41

crni_vilenjak wrote:ovo je i blam i sjeb istovremeno haha. otisao ja sa prijateljicom na kafu na igman i meni lose gume bile nisam smio se spustit dole te ostavim auto na putu al da ga vidim sa velikog polja gdje smo sjedili, i ajd sve ok al ono ja pogledam nema kola u momentu nekom, opet ustanem pogledam nema, pa nema. ja izletim van al nema pa nema, ja nazad unutra trazim telefon da javim muriji da su mi auto ukrali alarmirao policiju i federacije i RS-a jebote, ljudi blokade postavili sve se diglo na noge bilo. ja krenem prema gore sa nekim konobarom objasnjavam koje je auto kad kako prilazim viri crno nest vidim ja moje auto haha.. 3 sata pravdao se po policijama jbg. ukratko naisla grtalica i kako je snijeg sklonila sakrila mi onu stranu auta sto sam je ja vidio iz restorana i nisam vidio dok prisao blize nisam haha.. et jbg al izblamirao sam se ko budala al i sjebao bio hihi..
jojjj ti si bio trjezan ja sam u 4 ujutro vidio da mi nema audija 100 gdje vazda parkiram a vraco se sa nekom trebom iz diska i kazem njoj fino haj ti stopaj ode ja u muriju i tamo ulazim svi spavaju a ja ko kauboj galamim da j.... drzavu dok murija spava drugi kradu vozila .... :oo i haj iako me neki sluzbenik ubjedjivo da vozilo iz 86 godine jos benzinca 2,2 motor niko ne krade ja ko mahnit ubjedjujem ga da tu svako vece parkiram ...poslje ga nasli uredno parkiranog ispred diska a ja izbjego kaznu od 500km za lazno prijavljivanje uz pomoc zeta i jarana jer su dobri sa komandirom nekim pa mi oprostili .... :sram
BOLJE DA MALO LJULJA NEGO DA ZULJA

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95673
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33888 times
Been thanked: 20667 times
Contact:
Status: Online

Re: Najveći blam u životu

Post by Rum » 03 Nov 2010, 16:04

Osnovna skola 8 razred odgovarao biologiju, i pitala me uciteljica glavni dijelovi uha .ja ko iz topa ocna jabucica(lafo znam poceo nabrajati),sjedi kaze Aldine jedan... :sok
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

Post Reply

Return to “Humor”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests