Najveći blam u životu

Vicevi, smiješni clipovi, biseri forumaša..
Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Alpha » 04 Jan 2015, 10:47

u onom trenutku kad si sa djevojkom al je zovnes drugim imenom , kako je to nezgodno , bas pozelis da se zemlja otvori ... :lupa sreca pa sam se vazda znao izvaditi :D.
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Biba » 06 Mar 2015, 15:23

Joj bilo je kojecega al jedan mi trenutno pade na pamet...Imala sam mozda 13 godina i isla se ispovijedati kod popa..Usla ja u ispovijedaonicu a uhvatila me trema.I ja umjesto da kazem da sam jednom opsovala Boga ali to sam zatajila na zadnjoj ispovijedi jer me bilo jako sramota.. ja sam popu rekla da sam zatajila Boga a covjek izbecio oci i pito me kako ja to mislim jer...Boga je zatajio samo sveti Petar, i to cak tri puta....joj kak me je bilo sstid, jedva sam cekala izaci van..uh......inace nisam psovala..a eto...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6778 times
Status: Online

Re: Najveći blam u životu

Post by Julia-Klara » 06 Mar 2015, 15:25

o tome ni u snu ne pricam :grana
stid me same sebe
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Biba » 06 Mar 2015, 16:28

Ama nema stida...Joj sta se meni jos desilo.Skuplo se drustvo ispred nase kuce, ma sijelo...I jedna zena pocela hvaliti Šokice i Šokce a meni izletilo da su skoro sve Sokice odreda bile kurbetine...dado i mama odu na stan u njive da cure mogu dilbere docekivati...ma i babe seoske su cure podvodile...al tek kad sam to izlanila, sjetila sam se da je ta zena Sokica..a hbga...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Sibila » 06 Mar 2015, 17:17

imala sam ih na desetine......

zadnji je bio simpatican..........cizmice suknja sira do ispod koljena .........odlazim u toalet, izlazim i iz toaleta..................vidim ljudi se smiju.................neki.......................sta bi., suknja se dijelom zavratila elem sreca da nije visio tolalet papir za mnom....dakle vidjela se noga komplet, i dio guze..... ) sreca pa je ko beton .......) :o bila tad jel :ooo

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Maja » 06 Mar 2015, 18:43

Bibo zatajila Boga :haha

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Krokodil Behko » 06 Mar 2015, 19:25

Tigris wrote:imala sam ih na desetine......

zadnji je bio simpatican..........cizmice suknja sira do ispod koljena .........odlazim u toalet, izlazim i iz toaleta..................vidim ljudi se smiju.................neki.......................sta bi., suknja se dijelom zavratila elem sreca da nije visio tolalet papir za mnom....dakle vidjela se noga komplet, i dio guze..... ) sreca pa je ko beton .......) :o bila tad jel :ooo
Pa jel bar bilo kakvih vanrednih upucavanja, nakon toga?
Ako nije, to je sigurno neki pešovansko-iluminatski klan :hm
online

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Sibila » 06 Mar 2015, 21:51

ma zinule oci behko...znas kako to muski zacas....................al tu ionako niko interesantan nije bio........ :kafa

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Sibila » 06 Mar 2015, 21:53

paparaci wrote:....jedan u nizu je bio pri jednoj prezentaciji pred profom i studentima za vrijeme studija. toliku sam tremu imao da sam se sav izgubio. sta bi dao da sam jednostavno mogao propasti u zemlju. :oo


ma nsta to, ja kad sam bila u osnovoj....muzickoj ..............joj kakvu sam provalu imala....................na svom kao nekom koncertu :plavi :plavi :plavi


al eto, odsvirah nekako :ooo

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Biba » 17 Apr 2015, 15:42

E ja sam jednom odnijela doktoru nalaz krvi.Ušla, fino sjela i kažem da sam ga pogledala i da je sve dobro...i da se ja poslije trećeg antibiotika osjećam odlično i da mogu ići raditi.Doktor je gledao nalaz, okrenu se prema meni i šutke me malo gledao...a onda je rekao - Nećete vi još dugo, dugo ići raditi! ...ja bena nisam gledala sedimentaciju...katasrofa...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Zagorka » 17 Apr 2015, 15:48

Biće da smo ja i Rada Čokolada bile u istoj diskoteci.Jer sam baš takvu vidjela curu,znači strpala je suknju u gaće(zadnju stranu),nije skontala i takva izišla iz wc-a i otišla za stol piti.Ali ovo je bilo davno.Gaće su bile bijele,pamučne(to ako tovar krene istraživati).
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Johny
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3313
Joined: 03 Mar 2012, 22:25
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Johny » 17 Apr 2015, 16:05

Maja wrote:Moj prvi ginekološki pregled :grana
Menstruacije su mi bile neredovne, ne bih dobila po 2-3 mjeseca i onda kad dobijem trajalo bi mi po dvije sedmice.
Zbog sumnje na ciste na jajnicima poslana sam ginekologu.
Nisam znala na koji način se pregledavaju nevine djevojke i eto...samo sam se pojavila tamo.
Ginekologinja mi je rekla da mi mora biti pun mokracni mjehur da bi uradila ultrazvuk jajnika a da je kod mene potpuno al potpuno prazan. Rekla mi je da odem kupiti Cole (ne vode) i to dva litra i da to popijem.
Sestra koja je bila sa mnom otišla je kupiti tako da sam ti sjedila u čekaonici sa bocom kole kraj sebe. Negdje na pola boce dr je izašla i pitala me piški li mi se al nije bilo ni naznake toga da bih mogla.
Rekla mi je da dokrajčim bocu i ja sam 2l kole popila za dvadesetak minuta :D.
Imala sam osjećaj da svi koji prolaze hodnikom znaju da sam nevina :D. :D. :D. :D. :D.
Na kraju je ispalo da su jajnici sasvim OK i s vremenom se menstruacija stabilizirala.
eeee ,,,davno je to bilo sefice :rumenko

nakon koronografije u Tz imao sam malih poteskoca da se krv iz vene na preponi zaustavi..dr. je to pripisao mladosti i ubrzanom pulsu ali nebitno,,
svakih 10-tak min je dolazila sestra da izvidi stanje,,malko su me uprparili jer nisam znao sta se dogadja
nisam obracao paznju da je svaki put dolazila druga sestrica sa vragolastim smijeskom...ja kontam da zele da me ohrabre,vide cure da sam pobijelio kao zid...
tek kasnije neki dedo otkri misteriju i ubise me od zahebancije,,ispali dedo "jestel ljudi vidjeli sto sestrice malom mjere ranu a nas niko ni da pogleda"
kad su me otpustali okupile se sve seke i nesto sapucu,,,a meni dedine rijeci zvone u glavi,,ubio me blam
valjda zene nisu vidjele nikad nista manje u zivotu :cudi :cudi

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Biba » 17 Apr 2015, 17:38

Eto ja došla napisati svoj blam ali Johny me omeo malo u tome... :hihi...Ma ustala ja jedno jutro rano, istuširala se ..naviklala kosu, našminkala..ma i štiklice sam obula :moj tadašnji suprug je bio hrvatski vojnik i vozio je hranu kombijem.Ja sam putovala s njim na posao u jedno malo udeljenije selo.Radila sam s predškolcima.I tako ja dođem pred školu i gledam...ništa čudno, došla sam rano i nigdje nikoga...Vidim ja ravnatelja škole na prikolici kako istovara neke cigle i raspričam se s njim dok ostali ne dođu..Vidim ja nešto meni čudno, nitko ne dolazi a mirno je ..ne padaju granate...Kaže meni ravnatelj _ Pa eto Bibo, kad si već samo ti došla, možeš sa mnom cigle istovarati..a ja gledam i mislim...On se počne grohotom smijati i reče da se šali, ne moram istovarati cigle....a ja se sjetim..da je 1. maj :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Maja » 17 Apr 2015, 23:41

Danas oborila pola police u Konzumu :rumenko

Neko parkirao prepunjena kolica i ja sam normalno prošla kraj njih ali zakačih svojom korpom nešto kad počeše stvari padati. Srećom nije bilo ništa lomljivo. Samo vidiš glave izviruju da vide šta je bilo a ja kupim s poda i vraćam na policu :123
Kad sam došla na kasu vidim u korpi nešto što nisam uzela. Palo s police u korpu. Onaj kao dugi upaljač što se s njim pale roštilji, plinske boce i špareti. 12,50 KM. Te vraćaj.

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Podrinjac » 18 Apr 2015, 00:13

Najveći blam mi je bio pad u punom autobusu. Pošto je bio pun, naravno ja sam stajao. Sjećam se, vozač je naglo zakočio, a ja sam usljed inercije bio odgurnut. Najgore je bilo što se nisam imao za šta uhvatiti jer je bio pun bus, tako da sam trehno na guzicu. A masa ko masa, počeše se smijati.

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by kuplung » 18 Apr 2015, 13:26

Teglu krastavaca krenuo staviti u korpu, isklizne, razbije se bas onako zvucno. Kako pocistiti? Kako se sporazumiti s prodavacicom na stranskom jeziku?

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by tovar » 23 Apr 2015, 07:40

Jednom davno, u liftu, ja prdnuo misleći da se neće čuti a razguzio ga da se pošteno čulo pa mi jedan stari reko:"Kako lijepo pjeva u usta ju yebem."
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by storm » 23 Apr 2015, 13:14

:plavi
Podsjeti me na moj blam... Trcim ja lagano, sluske u usima... Taj dan je pjevačica bila nesto raspolozena... I ja odvalim... Podsvijest ono, ne cujem ja, ne cuje nitko jer mjuza grmi na sluskama... Kad se sjetih da ima par iza mene :grana
Ne moram spominjati da sam naglo pojačao tempo :oo
Jest me bilo sramota :grana
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Biba » 23 Apr 2015, 13:39

A tko bi se svega i sjetio.Bilo je blamova kolko oces.Prije godinu dana dosla ja u postu podignit nesto para.Znam da ima na racunu a postarica uzela moju karticu i kaze da cu ja slabo s tom karticom ista podici.Ja odmah pomislila da nemam para na racunu, kad ono...ja dala onu karticu od dopunskog osiguranja...A postarica se smije kaze da to nije nista....neki djed bio proturio postarici slicicu svetog Ante i htio tugica para...eto...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by storm » 23 Apr 2015, 14:13

:valja imam jos jedan... Izgleda sam i ja prepun blamova samo se ne volim sjetiti :hihi

Vozim se cijelu noć s mora i onako pred jutro prodjem zagreb, ono kontam aha granica ce sad vadim osobnu... Frajer uzme, gleda... Kako je bilo na moru g.M......, ja ono... Ma odlično ali posao eto, pa morao malo prije... Steta... Uh kaze on bas mi je zao bla bla bla...
Ali ja bi ipak sam 5kuna trebao, a osobnu cete malo dalje pokazati :haha

A ono fakat naplatne kućice 500 metara ispred granice :grana ali ja sav munjen nisam ni gledao :valja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Humor”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests