Najveći blam u životu

Vicevi, smiješni clipovi, biseri forumaša..
Ruana
Reactions:
Status: Offline

Re: Najveći blam u životu

Post by Ruana » 17 Jan 2013, 12:51

Podsjeti me ona tema o Tariku.
Ljeto prije nekoliko godina sjedimo ispred nekog kafica na Stradunu a djeca ko djeca malo sjede malo trce okolo i gledaju izloge. Kad odjednom moj sin na sav glas - mama. mama vidi ko sjedi iza tebe, onaj Tarik milioner, a kako se na bosanskom kaze milioner, a drugi sav vazan dodaje milijunas. Naravno svi se poceli smijati. Ja nisam mogla ni u koga pogledati od sramote. Zavrsetak vam necu ispricati.

gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Reactions: 4

Post by gejsha » 17 Jan 2013, 14:54

Ruana wrote:Podsjeti me ona tema o Tariku.
Ljeto prije nekoliko godina sjedimo ispred nekog kafica na Stradunu a djeca ko djeca malo sjede malo trce okolo i gledaju izloge. Kad odjednom moj sin na sav glas - mama. mama vidi ko sjedi iza tebe, onaj Tarik milioner, a kako se na bosanskom kaze milioner, a drugi sav vazan dodaje milijunas. Naravno svi se poceli smijati. Ja nisam mogla ni u koga pogledati od sramote. Zavrsetak vam necu ispricati.
Baš slatko :)
0
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma

Post by gejsha » 17 Jan 2013, 14:54

Gospođa Brams wrote:Sjetih se jednog blama sa izlaska.

Dakle izašla ja sa društvom u klub. Taj klub nije baš klub u klasičnom smislu, nema stolove za sjedit, nego samo bina i prostor za plesanje. Zidovi unutra su crni i uvijek je unutra mračno.
I sad bilo je već kasno i ja se lijepo trijeznim umorna više od plesanja, stojim pozadi, i u jednom trenutku rekoh Hajd da se naslonim malo na zid. Na moje iznenađenje, "zid" nije uopće bio zid nego nekakav crni zastor koji su objesili tamo ne znam iz kojeg razloga, tako da sam ja samo lijepo proletila kroz njega i završila na podu na guzici. A moji mi se naravno smijali jer su mislili da sam pijana i da ne mogu stajat. A nisam bila, nego sam bila uvjerena da je to zid jer kao što rekoh crni su zidovi, nisam očekivala nikakav zastor, i još je bio mrak.
Al hajde, nasmijah se i ja s njima i ustadoh, šta ću.
Prošlo i to i idemo mi kući. I na jednom mjestu trebamo se penjat na pokretnim stepenicama. Ja taman izvadila iz torbe kiflu što sam si kupila tu veče kad sam bila gladna al sam je samo do pola pojela. I jedem ja tu kiflu stanem na stepenice sasvim nevino ne sluteći ništa. A ispred mene stajao prijatelj koji je visok dva metra i ima broj cipele valjda 68 i valjda nije dobro stao na tu pokretnu stepenicu i nagne se natrag i mene sruši i otkotrljam se do pola stepenica :grana a moja kifla odletila negdje u stranu
Al sreća nije mi ništa bilo, samo par masnica sam imala, i sreća što je bilo 5 ujutro pa tamo nije bilo baš puno ljudi. Trebam li spomenuti da sam imala suknju
Ti bi trebala pisati na onoj temi o našim padovima :D.
0

gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma

Post by gejsha » 24 Jan 2013, 01:46

Naumpade mi još jedan moj blam.
Kad sam bila tinejdžerka mislila sam da se za vijagru kaže dijagram. Pogrešno razumila nekoga valjda, šta ja znam :D.
I pričam ja prijateljici neki vic o Fati i Muji čini mi se, uglavnom spominjala se vijagra, i ja kažem dijagram, naravno jer sam mislila da se tako kaže. Ona me čudno gledala i blijedo se osmjehnula. Nije skontala "moj" vic, a ja tek nakon nekoliko godina se toga sjetila kad sam saznala :lupa
0

paparaci
Hadžija
Hadžija
Reactions: 1

Post by paparaci » 24 Jan 2013, 02:17

:D.

tako sam i ja skontao nesto tek nakon par godina. igrali mi jednom lopte i tu je bio jedan momak koji je u gostima. prijatelj jedan koji je igrao u njegovom timu vazda ga je zvao "kralj" ili "kralju". nakon nekoliko dana sam drugom prijatelju, koji je takodjer tad bio tu, nesto prepricavao i spomenem tog tipa. kaze, ma koji je to. ma reko onaj bolan sto ga zovu kralj. on mene opet cudno gleda. ne zna o kome je rijec. naime, samo ga je taj prijatelj tako zvao, jer takav obicaj ima i kod ostalih. samo sto sam ja to tek kasnije skontao. :oo
0
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma

Post by gejsha » 27 Jan 2013, 20:19

paparaci wrote::D.

tako sam i ja skontao nesto tek nakon par godina. igrali mi jednom lopte i tu je bio jedan momak koji je u gostima. prijatelj jedan koji je igrao u njegovom timu vazda ga je zvao "kralj" ili "kralju". nakon nekoliko dana sam drugom prijatelju, koji je takodjer tad bio tu, nesto prepricavao i spomenem tog tipa. kaze, ma koji je to. ma reko onaj bolan sto ga zovu kralj. on mene opet cudno gleda. ne zna o kome je rijec. naime, samo ga je taj prijatelj tako zvao, jer takav obicaj ima i kod ostalih. samo sto sam ja to tek kasnije skontao. :oo
:D
paparaci, ti si meni kralj! :p
0

Ruana
Reactions:

Post by Ruana » 27 Jan 2013, 21:22

I ja se danas provalih, dosli u prodavnicu i moj muz gonja ona kolica ja ubacujem i krizam sa papira. Ja se nesto zavukla kod nekih zacina on je ostao iza mene, medjutim vidio nesto drugo i produzio, a ja fino se okrenem vidim stoji covjek (ista jakna) ja covjeku ubacim u kolica ono sto sam drzala, i povucem ga "sta si se ukipio, hajde, zakasnicemo po dijete" kad ono na danskom " sigurno je zanimljivo to sto si rekla ali ja nazalost ne razumijem" samo sam ono uzela iz kolica ponovo izvinula se i produzila dalje. Kad ono cujem iza ledja , "dje me pobrka sa onim djedom"

paparaci
Hadžija
Hadžija

Post by paparaci » 27 Jan 2013, 23:25

:D. :cool

imao sam slicnih dozivljaja. nekad mi se desi da radnom kolegi ili prijatelju (svabe) nesvjesno nesto na nasem kazem, pa se onda dosjetim da me ne razumiju. prvo ostanem malo zbunjen da sam to uopste uradio, jer to inace odlicno razdvajam. a onda se slatko nasmijem.
0
NeK pUkNu DuSmAnI...

Ruana
Reactions:

Post by Ruana » 27 Jan 2013, 23:29

paparaci wrote::D. :cool

imao sam slicnih dozivljaja. nekad mi se desi da radnom kolegi ili prijatelju (svabe) nesvjesno nesto na nasem kazem, pa se onda dosjetim da me ne razumiju. prvo ostanem malo zbunjen da sam to uopste uradio, jer to inace odlicno razdvajam. a onda se slatko nasmijem.
Ja kad sam pod stresom, to mi se redovno desava. Jednom sam rekla "hajde Allahati, Betina donesi mi jednu kafu"
onda me ohladi ono "hvad siger du" (sta kazes)

paparaci
Hadžija
Hadžija

Post by paparaci » 27 Jan 2013, 23:48

:hihi

ja se obavezno na nasem istresem kad mi povuku zivce :oo

....imam jedan pogolem lenijar (30cm, ali nekih 5cm sirok) na kojem sam ispisao velikim slovima Sanica, BiH i Grmec. tokom predavanja sam se cesto znao sa njim igrati tj. smirivati zivce. jedne prilike sam ga drzao tako da je ta strana sa natpisima "gledala" prema profesoru (svabi). kako sam mahao sa njim i lomio/savijao ga, profesor me ozbiljno upita da li mu to zelim nesto reci. :D.
ma jok, rekoh. to se ja samo igram. :oo :plavi
0
NeK pUkNu DuSmAnI...

Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Reactions: 2469

Post by Zagorka » 30 Jan 2013, 20:39

Danas jedan od boljih :grana ...ulijećem kod glavne sestre u zadnji moment(već spomenu da ganjam papire neke za mater)i pitam:"Dobar dan,jeli doktorIĆ .....IĆ tu?
Žena suspregne smijeh,veli dežurni je,izvolite u njegovu kancelariju..... :123
0
Sarkazam bez granica.....:heidi2

Maja
Administrator
Administrator
Reactions: 4538

Post by Maja » 07 Feb 2013, 21:31

2002g. taman kad sam krenula na faks vratili smo naš stan kojeg smo odmah počeli krečiti, brusiti, lakirati...
Na prvoj godini je uvijek puno predavanja i ja sam bila na jednom, pa sam trebala na drugo, ali je između njih bila pauza od dva sata. Trebala sam da odem u stan i da majstorima zalijem kafu na rešou i kupim sendviće. Čim sam ušla jaknom sam zakačila svježe obojena vrata :DD
Onaj jedan majstor mi je dao razređivač i krpu da očistim i zaista, boja se skine... prebacim jaknu preko stolice i krenem praviti kafu. Kad je sve bilo gotovo, obučem jaknu i na faks. Kad smo sjeli u salu počela sam osjećati miris razređivača... a uskoro i ostali koji su se počeli okretati oko sebe i mirisati zrak uz pitanja ma šta je ovo...šta se ovo čuje...isto lak...ili je aceton.. Da nekA ne lakira nokte, začu se u pozadini. A ja se pravim luda :D. Sad mi nije jasno zašto nisam otvoreno rekla šta je bilo.
A stid mene...jedva čekam kad ću kući... Nekako sam izdržala do kraja predavanja i pobjegla uz neki izgovor ne čekajući prijateljice jer bi možda osjetile putem smrad. Je li ikad iko skontao, ne znam. Mislim da nije jer niko nije gledao u mom pravcu...ali to je sve bilo jako mučno za mene :grana
0
Image

Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 3784

Post by Krokodil Behko » 07 Feb 2013, 21:37

Sljedeći put to radi sa nitro razredjivačem. Jeste da smrdi ko vrag ali brzo ispari.
Mislim da kad ga samo protrljaš u rukama on ispari. E jedino se ne sjećam da li
i smrad ispari zajedno sa tekućinom :D
0

Ruana
Reactions:

Post by Ruana » 18 Apr 2013, 20:54

Kad je Maja otvorila onu bezobraznu temu "deblji kraci" bila sam na poslu i ja stvarno rijetko otvaram te teme. Ali u neka doba vidjeh Black komentariso i kontam odkud on na onoj temi i otvorim da vidim. Bas kad sam otvorila ulazi moja prijatejica i njen otac. Covjek hadzija.Ja samo nastavim sa njima pricat a ne poklopim kompjuter. Kad u neka doba ona poklopi a prije toga mi sve nesto ocima govorila ja nisam skuzila. Eto kriv je Black.

Fatma
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Reactions: 0

Post by Fatma » 18 Apr 2013, 20:58

Ruana wrote:Kad je Maja otvorila onu bezobraznu temu "deblji kraci" bila sam na poslu i ja stvarno rijetko otvaram te teme. Ali u neka doba vidjeh Black komentariso i kontam odkud on na onoj temi i otvorim da vidim. Bas kad sam otvorila ulazi moja prijatejica i njen otac. Covjek hadzija.Ja samo nastavim sa njima pricat a ne poklopim kompjuter. Kad u neka doba ona poklopi a prije toga mi sve nesto ocima govorila ja nisam skuzila. Eto kriv je Black.

Šta će sad hadžija misliti o tebi..hehe
0

Blackhawk
Reactions:

Post by Blackhawk » 18 Apr 2013, 20:59

Ruana wrote:Kad je Maja otvorila onu bezobraznu temu "deblji kraci" bila sam na poslu i ja stvarno rijetko otvaram te teme. Ali u neka doba vidjeh Black komentariso i kontam odkud on na onoj temi i otvorim da vidim. Bas kad sam otvorila ulazi moja prijatejica i njen otac. Covjek hadzija.Ja samo nastavim sa njima pricat a ne poklopim kompjuter. Kad u neka doba ona poklopi a prije toga mi sve nesto ocima govorila ja nisam skuzila. Eto kriv je Black.

:D. :D. :D. :D. :D.

eh neka :) :ble

Ruana
Reactions:

Post by Ruana » 18 Apr 2013, 21:02

I jos ti smijesno, neka neka pamti pa vrati. Jes me bilo stid.

Blackhawk
Reactions:

Post by Blackhawk » 18 Apr 2013, 21:06

:DD :DD pa kud zavirujes u takve temme... i treba da te sram

Ruana
Reactions:

Post by Ruana » 18 Apr 2013, 21:09

Pa da znas da si u pravu, ali ne bi ni zavirila da nisam vidjela tebe tamo. Kontam okle on tamo. Ali opomena da vise ne zavirujem.

Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Reactions: 2469

Post by Zagorka » 18 Apr 2013, 21:23

Hajde,sta pravite dramu od toga,neka hadzija zna sta zene vole,svako znanje je korisno :D.
0
Sarkazam bez granica.....:heidi2

Post Reply

Return to “Humor”