Biseri s drugih foruma i portala

Vicevi, smiješni clipovi, biseri forumaša..
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 03 Feb 2012, 20:29

Nisi valjda čitao :plavi

Ma najbolji :cool

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 03 Feb 2012, 20:31

معلم

Zadnji registrovani :D.
Sad je neki klon :D.

By the way ...
Na probnom
Na probnom
Posts: 11
Joined: 08 Feb 2012, 14:31
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by By the way ... » 10 Feb 2012, 00:18

Maja wrote:Ne pitajte kako sam se našla na ribarskom forumu :plavi

Odlučih da otvorim temu

Naslov: Par pitanja

4. kako se zaštititi od hladnoća, pomaže li nakurnjak

Neki lik odgovara:

4. To je zabluda. Nakurnjak sluzi kao ukras. Licno posjedujem jedan koji oblikom i bojom potsjeca na zastavu federacije BiH. Svake nove godine ili od izbora do izbora djed mraz dodje i metne poklon u njega. Od hladnoce se stiti masovnim ispustanjem stetnih gasova koji nam iz godine u godinu "donose" sve topliju klimu.
Behko, odgovarac je ludji, znam coveka licno. Struja .......

By the way ...
Na probnom
Na probnom
Posts: 11
Joined: 08 Feb 2012, 14:31
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by By the way ... » 10 Feb 2012, 00:19

String wrote:
"Drustvo, moram ici kuci jesti. Stari ce mi srati."
Najjace, definitivno ....

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Krokodil Behko » 10 Feb 2012, 00:23

By the way ... wrote:
Maja wrote:Ne pitajte kako sam se našla na ribarskom forumu :plavi

Odlučih da otvorim temu

Naslov: Par pitanja

4. kako se zaštititi od hladnoća, pomaže li nakurnjak

Neki lik odgovara:

4. To je zabluda. Nakurnjak sluzi kao ukras. Licno posjedujem jedan koji oblikom i bojom potsjeca na zastavu federacije BiH. Svake nove godine ili od izbora do izbora djed mraz dodje i metne poklon u njega. Od hladnoce se stiti masovnim ispustanjem stetnih gasova koji nam iz godine u godinu "donose" sve topliju klimu.
Behko, odgovarac je ludji, znam coveka licno. Struja .......

Ma vidim i ja da je ko ..kakva struja? ma njegovu odvalu, bi dalekovod ne moze prenijeti :plavi
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 10 Feb 2012, 10:22

De ga dovuci ovamo :obrve

User avatar
silence
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9687
Joined: 18 Oct 2010, 23:07
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by silence » 30 Apr 2012, 16:54

--

--------------
Image
Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja:
onaj koji žuri govori prije nego što sazna,
odgovara prije negoli nešto shvati,
odluči prije negoli provjeri,
kudi prije nego što se u nešto uvjeri.
(Arapska poslovica)

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Mister No » 30 Apr 2012, 18:29

silence wrote:--

--------------
Image

:D. :D. :D.
High Hopes...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 12 Jul 2012, 17:12

Originalni turci su Azijati,slicno kao cigani,zgoljavi,tamnoputi,veoma neugledni,divljaci koji su maltene ziveli na konju...s nogama zakrivljenima zbog valjda jahanja/zivljenja na konju....slika i prilika mongoloida.

Danasnji Turci su mesavina svih naroda koji su imali tu nesrecu da se izmesaju s tim azijatskim mongoloidnim divljacima.Naravno do mesavine Srba i ostalih Evropskih Hriscana bilo je mahom prisilno(zensko roblje) koje se stapalo dugim vremenskim periodom,zivljenja pod okupacijom tih mongoloidnih divljaka .

Evo slike i prilike originalnih turaka/inja.Pogledajte ove mongloide kopija originalnih turko-mongoloida pihhhhh bljaaakkkk

turkish-people.jpg

http://www.pbase.com/ohadr/image/65631757

Srbi)originalni)su (znamo) ljudi veoma stameni,stasiti,visoki,naociti ...
jedan od najljepsih ljudskih bica na planeti..Uostalom slicno kao i ostali Sloveni narocito Pravoslavni.Moja malenkost je slika i prilika tog originalnog Srbende visok zamalo 2m,plecat,koscat,
pravilno-lepih crta lica....uostalom kopija SrboHercegovaca iz stare Hercegovine Svetog Save dedovine.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Zagorka » 12 Jul 2012, 20:58

"japija" za zeta,samo takva....em' je skroman,em nije nacionalist pun mrznje,em zna historiju dobro,inteligentan decko,em su mu zaključci sve bolji od boljeg :D.

....velim ja,bitno je da si plećat,da moReš pivkare popit' dosta,i podrignuti muški....konačno ga nađoh.... :jupi :ooo
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
niska grana
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2441
Joined: 21 May 2011, 23:01
Location: Osamnaesti tetrapak
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by niska grana » 17 Jul 2012, 23:47

Ne znam tačno zašto, ali sam se ovome valjao....očito mu je prekipilo.
Dugo vremena i truda sam uložio u borbu protiv idiotizacije društva ali sada sam odustao i po uzoru na prosječnog rvata želim iz toga svega izvuć korist za sebe. dakle:

Mislim za sebe da sam neidiot a za svoju okolinu da je idiotizirano društvo.

Sada se pitam kakve su mi perspektive i mogu li ja kao neidiot dominirati društvom idiota?

No međutim postavlja se postavlja se pitanje; mogu li ja svoj neidiotizam iskoristiti na način da dominiram idiotima ili moj neidiotizam u idiotiziranom društvu ne samo da nemože doći do izražaja, već je i nedostatak?

Gledao sam neki dan film "blindness" radi se o nekoj bolesti od koje su svi oslijepili osim jedne žene. U filmnu ta je žena dominantan lik i vođa samo zato jer ima to jedno čulo više. Ona vidi u društvu slijepih.
Mogu li ja svoj neidiotizam u društvu idiota iskoristiti kao što je ta žena iskoristila osjet vida? Treba napomenuti da je žena bila ispravnog morala pa je radila za dobrobit kolektiva, ali to je već neka duga tema.
Nije sada bitno želim li ja raditi za dobrobit sebe ili kolektiva već mogu li dominirati ili je to nemoguće pošto neidiotizam u društvu idiota nije čulo već se radi o kompleksnijem pojmu pa ne podliježe istim zakonitostima kao vid u društvu slijepih.
Gratias ago Tibi, Domine, quia fui in hoc mundo.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Sheval » 17 Jul 2012, 23:48

:plavi
Da,malo mu je ujadilo :D

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 18 Jul 2012, 00:06

Iz Dubrovnika sam, rođen 24. kolovoza 1995. Živcira me što u ovoj našoj jadnoj državi nije ni zakonita ni regulirana prostitucija. Naime, nedruštveni sam čudak (nekomunikativan, neobičan). Ne zanima me druženje ni s kim, pa ni sa ženskima. Zanima me isključivo spolno odnošenje. Nuđeno mi je hodanje (ne znam ni što to znači, ja želim samo umočiti), nuđeno mi je i spolno odnošenje (ali ženske su bile ružne). Pošto su ženske pogrješno odgojene da jako teško ili mojih godina nikako ne daju rodnice, preostaje mi samo platiti prostitutku. Veliki sam napaljenik, samozadovoljavam se svako malo (počeo sam s 8 godina), ne mogu više izdržati. Govore da se na izlascima umače. Ja se slučajno našao ispred noćnog kluba sinoć i vidio gomilu svojih vršnjaka tamo. Ali svi samo izvode neartikulirane pokrete na odvratnu srpsku glazbu, loču i druže se. Nitko ne umače. Sumnjam da bi izlaženjem išta dobio nego priliku gledati ženske. Tako da je gotovo sigurno da mi je jedini način plaćanje. Treba mi lijepa (po mogućnosti savršena) ženska: sise 4, 5 ili 6; dobro oblikovana stražnjica; skladna; lijepo lice; lijepa stopala (to mene osobito pali); bez spolnih bolesti i bez estetskih operacija. Nešto od ovoga može izostati (lice može biti malo ružnije, ženska može biti malo deblja), ali bolje bi bilo da ne izostane ništa (želim savršenstvo za novac). Kako i gdje naći? Kako se kreću cijene? Treba li biti punoljetan i ako treba mogu li reći da imam 19 godina (ne će valjda provjeravati)? Nije mi žao novaca, sve bih dao za ostvarenje maštarija nakupljenih tijekom evo već više od 8 godina samozadovoljavanja.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 18 Jul 2012, 00:25

Isti autor kao ovaj gore. Znači zeza narod :ooo

Ko je osjetljiviji neka ne čita.
Zanimaju me vulgarizmi i njihova uloga u jeziku.

Dakle, vulgarizam bi bila riječ koju nije pristojno koristiti. Znači li to da te riječi treba potpuno odbaciti i iz rječnika izbaciti ili da nisu primjerene samo u određenim prilikama? Moje je osobno mišljenje da su te riječi isto bogatstvo jezika i da ih treba koristiti u svakodnevnom govoru i u umjetnosti (književnost, glazba). Samo smatram da ih se ne bi smjelo koristiti u razgovoru s nepoznatim ljudima niti u javnosti (službene prilike).

Ne znam zašto je nekima riječ sisa vulgarizam, to je sasvim u redu riječ. Mi smo sisavci, ni dojkavci ni grudavci ni cicavci.

Psovka ima učinak ublažavanja boli. Kad se udariš čekićem po prstu, ne ćeš zanosno reći kako je lijep zalazak sunca, već nešto sočno opsovati. Međutim ja gotovo pa ne psujem jer su psovke meni besmislene. Počet ću od glagola jebati. Što znači jebati? Je li to istoznačnica prihvaćenom glagolu spolno se odnositi? Ako jest, onda bi uvijek morao ići s povratno-posvojnom zamjenicom: jebati se. Jer ne možeš spolno odnositi nekoga. Međutim, neki kažu da se jebe kurcem. "j.... ti mater. " "Što ćeš ti, čime? " Znači, moraš imati kurac da bi jebao. Ali kako onda postoji rečenica: "Jebala te ona. " Ona nema kurac, znači ne može jebati. Znači li jebati samo držati spolni ud u rodnici? Ili je to širi pojam? "Jeb'o ti to. " Spolno se možeš odnositi samo s nekim, ne s nečim. Koji je onda smisao tog izraza? "Jeb'o te on. " Što sam ja tebi izrazito loše rekao poželjevši da se netko spolno poodnosi s tobom? Biti zabejan izgleda znači biti zafrkan, prevaren, povučen za jezik. No, kakve to veze ima s jebanjem (spolnim odnošenjem)? Ako rečeš da si najebao, zapravo priopćavaš da ti se loše piše. Kakve to ima veze sa spolnim odnošenjem? Znači, glagol jebati/jebavati može imati i značenja koja nemaju nikakve veze sa spolnim odnošenjem. To mi čini taj glagol potpuno besmislenim. p..... Što je p....? Koji je to organ? Ako je to rodnica (u koju se meće), onda je besmislena rečenica: "On nije vidio pičke. " Jer rodnica se ne može vidjeti, u nju se meće. p.... znači dražica u rečenici: "Ližem pičku. " Jer rodnicu ne možeš lizati, nego dražicu. U rečenici: "Hajde u pičku materinu" p.... znači maternica. Jer si kao zametak razvijao se u maternici, ne u rodnici. Znači p.... može značiti i rodnica i dražica i maternica. Tri različita organa! Rečenica: "On je p..... " To obično znači da je strašljiv, bojažljiv, plah. Pa kakve to veze ima s rodnicom, dražicom ili maternicom?! I riječ p.... potpuno je besmislena. Riječ kurac. To znači spolni ud. Međutim... "Proći ću sa 5. " "Hoćeš kurac. " Kakve veze ima spolni ud s time što ti ne ćeš ostvariti što govoriš? Tu riječ kurac ima potpuno drugo značenje. I kurac je besmislena riječ. Izrazi ne seri i govno čine mi se smislenima. Ne trkeljaj gluposti - ne seri (ne obavljaj veliku nužnost). Ima smisla. Bezveze govoriš, izbacuješ otpad. Govno - otpad. Ti si jedno najobičnije govno. Ima smisla.

Možete me informirati je li hrvatski među siromašnijim ili među bogatijim jezicima po pitanju vulgarizama? Jesu li vulgarizmi slični u drugim jezicima i ima li ih svaki jezik?

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Mister No » 18 Jul 2012, 00:33

:ooo

Jako talentovan tip sa osebujnim smislom za humor. Malo vuce na Granu samo sto ovaj nas ne psuje..ne do Bog :oo
High Hopes...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 18 Jul 2012, 00:34

Aha u pravu si. Vuče na granu.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Mister No » 18 Jul 2012, 00:37

Maja wrote:Aha u pravu si. Vuče na granu.
Nesto mi pade na pamet, da Grana, ono kad se izgubio, nije odluto na taj forum pa postove na njemu lijepio :ooo

A mi ga dzaba po sumama trazili :(
High Hopes...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 18 Jul 2012, 00:39

:D.

Ma ko će njemu znati. Ili je možda otišao da negdje iskali sav bijes koji je nakupljao ovdje mjesecima. Vidiš da se nikad nije naljutio, ni povisio ton. To nije normalno. Isto kao Konsultant....... biće da je neki poremećaj u pitanju :hm

















































:D.

User avatar
niska grana
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2441
Joined: 21 May 2011, 23:01
Location: Osamnaesti tetrapak
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by niska grana » 18 Jul 2012, 00:53

Jao, jao.... (nikad našem narodu ugoditi :cudi ).... :D.
Gratias ago Tibi, Domine, quia fui in hoc mundo.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Mister No » 18 Jul 2012, 01:05

niska grana wrote:Jao, jao.... (nikad našem narodu ugoditi :cudi ).... :D.

Evo upravo si Maju demantovao svojom ostrom reakcijom :ooo :valja
High Hopes...

Post Reply

Return to “Humor”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests