Biseri s drugih foruma i portala

Vicevi, smiješni clipovi, biseri forumaša..
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 04 Aug 2012, 00:06

Sad će me optužit za vrijeđanje ali Bošnjaci su stvarno antitalenti za mnogo toga a pogotovo za sport. A mnogo toga proizilazi iz nekih davnih vremena kad ništa nisu morali raditi nego samo kahvenisat. Međurorje ima dva igrača među sto na svijetu a oni ne mogu poslat na olimpijadu nikoga ko će biti bolje plasiran od predzadnjeg. I još da uopće mogu poslat više sportaša nego se može nabrojat na prste jedne ruke gdje bi im bio kraj.
:D.

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by IM_ex » 10 Sep 2012, 20:59

Na vijest o Klas-ovom novom hljebu, koji je nazvan "Farmer", neko rece:
- Sad ce se kifle, istog sadrzaja, zvati farmerke
:oo
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Konsultant » 28 Sep 2012, 17:14

procitah lood komentar s youtube za pjesmju Dance me to the end of love - Leonard Cohen
this is the best version of this song that i have ever heard. Mr Cohen your voice is liquid sex. Delicious.

dacina_curica
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by dacina_curica » 28 Sep 2012, 19:33

Najbolji forumski lik koji je igdje i ikada forumao :klanja Menso TITO :klanja :klanja :klanja

Kalesijski slavuj na sa-x-u
Postao/la kalesijski slavuj dana 12/08/2005 09:40

uzivam u grubom nemilosrdnom sexu
za moju fantaziju je pozeljan dobar vodeni krevet za 2-3 osobe i radim sledece: povalim je i toliko jako guram da se cura uhvati izmedju boli i nemilosrdnog, pokvarenog orgazma . trga se i opire, ali pobjeci nemoze jer su joj ruke svezane sa lisicama (konopcem) koje cvrsto zategnem. preostaje joj samo da se prepusti dok joj ja guram mog gospodina, bez milosti. a kad se priblizi trenutak, ja ga izvadim i onako svezanu je prisilim da mi ga lize. primim ju za glavu i pocnem joj ga trpati naprijed-nazad u usta, grubo i pokvareno. ne prestajem sve dok joj
svaku kap svoje sperme ne iscjedim u usta. a onda me ona moli da joj samo dotaknem vrelu sa mojim jezikom i kad to napravim, svrsi najmanje 5 puta uzastopce. i onda joj za kraj pustim da rukama njezno masira mog umornog vojnika dok joj ja lizem socne sokove izmedju njenih nogu.

eto to mi najljepse u sexu


sve ovo sto gore pise sam i radio prosle godine na moru sa jednom 45 godina njemicom u prisustvu to zelim naglasiti i podvuci njenog 55 godina starog muza.
upoznali se na plazi i tako malo po malo zavede me. uvede me u njihovu hotelsku sobu i zamoli me da njen muz ostane u sobi i gleda. meni nije smetalo. a zasto bi?
ona je vodila igru, njen muz je vezo njene ruke za krevet a od mene se trazio grub nemilosrdan sex. eh ja sam moj dio posla na puno zadovoljstvo svih odlicno odradio. trajala je romansa punih 8 dana, JA, NJEMICA I NJEN MUZ, hrana, pice sve i svasta sve na racun njenog muza. ja sam ti sportski gradjen, u dobroj kondiciji, uvjek sam se bavio sportom, pun sange (3 mjeeseca prije mora sam radio na istovaranju brasna u gradskoj pekari) i dobro sam obdaren!

strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo.

njemice su lude sa njeznom predigrom i grubim nemilosrdnim sexom.
TOTALNO LUDE!

a ovde kod nas ti je nesto drugo....

evo onda idemo dalje:

u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio. POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

nase ti cure sex ne vide kao uzitak nego ko neku obavezu. legnu, vrisnu kad ubodes i vrisnu kad svrsis. sta da kazem?

ma niko mensu nemoze otjerati!
nemam ja internet subotom i nedeljom, mogu jedino radnim danima od 09.30 do 17.30, mislim internetovati.

a cudan je zivot ljudi moji, jos kao malo dijete sam volio igre sa konopcima!
ja kao dijete od 3 godine sam po kuci vezivo stolicu za stolicu, pa stolicu sa sto, pa svasta nesto za svasta nesto, pravio svakorazne cvorove pa zasjede ukucanima da se podpletu i padnu. jos kao djete od 3 sam shvatio da jedan genie sa konopcem sve moze! mati i otac po mahali pricali:"nas menso je jeftino dijete, das mu konopac i on miran i dan i noc"!
moji vrsnjaci igrali se s loptom pa eto im i sad lopta pa nek igraju a menso ce lijepo u bijeli svijet zahvaljuci konopcima.
kada sam u sa 12 godina prvi put zaveo i povalio jednu tada 20-godisnju curu i osjetio slasti sexa, bilo je samo pitanje dana kada ce te dvije stvari (konopac i sex) koje volim i koje mi se svidjaju postati jedna stvar i jedan uzitak.

i postalo je sta je postalo....

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Julia-Klara » 28 Sep 2012, 19:52

:sok Menso je String!!! konopac ti jos malo ko String :) A String voli kad ga vezem konopcom za auto i vucem uz Ilincicu i nazad :)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

dacina_curica
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by dacina_curica » 28 Sep 2012, 19:53

String je previse mlad da bi bio Menso :D Mozda je Mensin :plavi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Julia-Klara » 28 Sep 2012, 19:54

Mensin_mali :) Stringov veci (tako on kaze) ... :ha
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

dacina_curica
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by dacina_curica » 28 Sep 2012, 19:55

:valja

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Konsultant » 28 Sep 2012, 20:42

Julia-Klara wrote:Mensin_mali :) Stringov veci (tako on kaze) ... :ha
:plavi

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Mister No » 28 Sep 2012, 22:49

dacina_curica wrote:Najbolji forumski lik koji je igdje i ikada forumao :klanja Menso TITO :klanja :klanja :klanja

Kalesijski slavuj na sa-x-u
Postao/la kalesijski slavuj dana 12/08/2005 09:40

uzivam u grubom nemilosrdnom sexu
za moju fantaziju je pozeljan dobar vodeni krevet za 2-3 osobe i radim sledece: povalim je i toliko jako guram da se cura uhvati izmedju boli i nemilosrdnog, pokvarenog orgazma . trga se i opire, ali pobjeci nemoze jer su joj ruke svezane sa lisicama (konopcem) koje cvrsto zategnem. preostaje joj samo da se prepusti dok joj ja guram mog gospodina, bez milosti. a kad se priblizi trenutak, ja ga izvadim i onako svezanu je prisilim da mi ga lize. primim ju za glavu i pocnem joj ga trpati naprijed-nazad u usta, grubo i pokvareno. ne prestajem sve dok joj
svaku kap svoje sperme ne iscjedim u usta. a onda me ona moli da joj samo dotaknem vrelu sa mojim jezikom i kad to napravim, svrsi najmanje 5 puta uzastopce. i onda joj za kraj pustim da rukama njezno masira mog umornog vojnika dok joj ja lizem socne sokove izmedju njenih nogu.

eto to mi najljepse u sexu


sve ovo sto gore pise sam i radio prosle godine na moru sa jednom 45 godina njemicom u prisustvu to zelim naglasiti i podvuci njenog 55 godina starog muza.
upoznali se na plazi i tako malo po malo zavede me. uvede me u njihovu hotelsku sobu i zamoli me da njen muz ostane u sobi i gleda. meni nije smetalo. a zasto bi?
ona je vodila igru, njen muz je vezo njene ruke za krevet a od mene se trazio grub nemilosrdan sex. eh ja sam moj dio posla na puno zadovoljstvo svih odlicno odradio. trajala je romansa punih 8 dana, JA, NJEMICA I NJEN MUZ, hrana, pice sve i svasta sve na racun njenog muza. ja sam ti sportski gradjen, u dobroj kondiciji, uvjek sam se bavio sportom, pun sange (3 mjeeseca prije mora sam radio na istovaranju brasna u gradskoj pekari) i dobro sam obdaren!

strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo.

njemice su lude sa njeznom predigrom i grubim nemilosrdnim sexom.
TOTALNO LUDE!

a ovde kod nas ti je nesto drugo....

evo onda idemo dalje:

u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio. POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

nase ti cure sex ne vide kao uzitak nego ko neku obavezu. legnu, vrisnu kad ubodes i vrisnu kad svrsis. sta da kazem?

ma niko mensu nemoze otjerati!
nemam ja internet subotom i nedeljom, mogu jedino radnim danima od 09.30 do 17.30, mislim internetovati.

a cudan je zivot ljudi moji, jos kao malo dijete sam volio igre sa konopcima!
ja kao dijete od 3 godine sam po kuci vezivo stolicu za stolicu, pa stolicu sa sto, pa svasta nesto za svasta nesto, pravio svakorazne cvorove pa zasjede ukucanima da se podpletu i padnu. jos kao djete od 3 sam shvatio da jedan genie sa konopcem sve moze! mati i otac po mahali pricali:"nas menso je jeftino dijete, das mu konopac i on miran i dan i noc"!
moji vrsnjaci igrali se s loptom pa eto im i sad lopta pa nek igraju a menso ce lijepo u bijeli svijet zahvaljuci konopcima.
kada sam u sa 12 godina prvi put zaveo i povalio jednu tada 20-godisnju curu i osjetio slasti sexa, bilo je samo pitanje dana kada ce te dvije stvari (konopac i sex) koje volim i koje mi se svidjaju postati jedna stvar i jedan uzitak.

i postalo je sta je postalo....
:D. :D. :ok
High Hopes...

User avatar
niska grana
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2441
Joined: 21 May 2011, 23:01
Location: Osamnaesti tetrapak
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by niska grana » 14 Oct 2012, 19:25

Nije u pitanju forum, nego komentari na parfem Infusion d'Iris Prada za žene....već pola sata me bole i stomak i čeljusti...upomoć :valja

http://www.punmiris.com/parfem/Prada/In ... -1795.html

Izdvajam tek the best of the najbolje....
Razmisljam o tome kako bi za nosenje ovog parfema trebao biti uvedeno pravilo ponasanja.
Nesto sto bi one koji su ga nevrijedni sprijecilo u upotrebi.
Daleko,daleko sam od svake vrste snobizma, ali.. danas zelim uzeti u zastitu parfem koji ne moze sam da se brani.
Ne moze cak ni pobjeci.
Na ulazu u diskoteku stoje ljudi ciji posao je da agresivne,pijane, asocijalne osobe ostave ispred vrata; kako takve iste sprijeciti u potrosnji parfema koji bi meni mogao biti mjera za tekucu eleganciju i kultiviranost.
Prada d´Iris zasluzuje da ju nose okupane!!,umivene!!,pocesljane i trijezne osobe.
Prada ne moze plakati.
Osim mirisnim uzdasima.. ne moze se tuziti.
Ja sam ih danas cula i..tugujem.
Zalim moju finu,njeznu,odmjerenu,nikad napasnu prijateljicu. Njen blagi,dobro odgojeni smijesak treba biti jednako uzvracen,a na kezom iz ralja punih trulih zuba.
Njen cisti pogled ne treba gledati ljudske zakuzene ponore,on treba pocivati na nasim vrlinama
Kako to sprijeciti!?
Kako spasiti neduzan,cist parfem od prljavih ljudskih nakaza!?
(...) U prvi mah kada sam ga pomirisala, ostavio mi je utisak nevinog, cistog, neiskvarenog, bas se javio taj osecaj beline, sveze prostrtog vesa o kome clanice govore.
Slazem se, cak podseca na miris kuce u koju je tek stigla beba, nasmejana i okupana. Medjutim kako je stajao na mojoj kozi ta slatka beba u oblacicu pudera, postaje mlada devojka u cistoj lanenoj haljini, koja rano ujutro seta na prvom letnjem suncu. Da bi potom, nekih 45 minuta pre nego sto sasvim nestane sa ruke, postao dostojanstvena dama, na prvi pogled hladna i distancirana, ali za one strpljive koji odluce da je upoznaju prijatna i nenametljiva, toliko sigurna u sebe i svoj kvalitet da nije potrebno da bude najglasnija u prostoriji da bi joj ljudi poklonili paznju.
kao da me je neko OŠAMARIO u trenutku kad sam ga nanela. ne znam da li to zapravo postoji, ovo što ću sada opisati, osim u nekim bahanalija sadomazohističkim vezama, ali to je onaj DOBAR šamar, da se osvestiš, kad se razbudiš, kao posle pijanstva ili vraćanje u život posle pada u nesvest ili onaj zasluženi pljusak po faci kad ispadneš kreten, ili, kao što rekoh, nekome seksi, poremećeni, bezobrazni šamar.

ELEM.
bilo bolno ili ne, ovo je bilo ODUŠEVLJENJE i razbuđivanje maksimalno!

miriše čisto, fino, belo kao što mnogi rekoše, sveže, puderasto, jako, zamamno, pufnasto i vatasto i kao neki oblak ga zamišljam, livada irisa, duva vetar, a latice lete, cvetovi se otkidaju sa stabljika, ne znam da li se to ikada desilo, ali u mojoj glavi se to sada dešava, i svi ti cvetovi upadaju u vrtlog vetra, raspadaju se i ispuštaju svoje mirisne esencije, i uragan ide ka meni, ja ga vidim, meša se strah, euforija i želja- NEKA ME ODNESE, što se i dešava.
uragan irisa me kupi i baca u nebo i nema me više, raspadam se i ja i postajem iris.
pojela bih taj vrtlog, progutala, usisala, udahnula, pukla s njim.

da, ja to sada tako zamišljam.

kako sam samo prijatno iznenađena, nisam nikada nikakve nade u ovo polagala, ali sada, ALI SADA..

PLJAS! FUŠŠŠŠ!

testiranje se ITEKAKO nastavlja.
odoh da se vrtim.

°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸INFUSION D'IRIS°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
Gratias ago Tibi, Domine, quia fui in hoc mundo.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 15 Oct 2012, 00:21

:haha :haha :haha

Pa šta je ovo? Je li one hoće da ispadnu smiješne ili su ozbiljne?
Čemu ovakvi komentari?
Možda na svaki komentar dobiju popust za sljedeću kupovinu kao na knjiga.ba

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 15 Oct 2012, 00:24

PS grano kojoj forumašici namjeravaš kupiti parfem :D.

User avatar
niska grana
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2441
Joined: 21 May 2011, 23:01
Location: Osamnaesti tetrapak
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by niska grana » 16 Oct 2012, 18:35

Joj, ništa ti ne može promaći, opet me strah :D.
Maja wrote:Možda na svaki komentar dobiju popust za sljedeću kupovinu kao na knjiga.ba
To bi moglo biti jedino razumno objašnjenje, budući da su očigledno smrtno ozbiljni.

Za odjavu još jedan komentar na parfem Avignon za žene i muškarce....
Pokucao je na crna, drvena vrata... Sačekao je nekoliko minuta, kada ih je jedna stara gospođa otvorila.
Došao je kod svog prijatelja Lorenca, koji je bolovao već nekoliko godina. Uputio se direktno iz Vatikana, po nalogu samog pape. Rečeno mu je da mu je prijatelj u strašnoj situaciji, i da je opsednut demonom.
"Zdravo Đuzepe...Prošlo je toliko godina...Uđi, uđi..." reče mu stara gospođa..
"Kako je on?? Lorenco?", upita Đuzepe.. "Loše...Niakda gore..." odgovori žena, i briznu u plač. "Oh..Mila moja...Sredićemo mi to sve...", ohrabrujuće joj reče Đuzepe, i pozva svog rođaka Salvatorea, mladog čoveka, koji je bio njegov pomoćnik...
Salvatore, momak crne kose, i tamnih očiju kroči preko praga, sa blagom dozom straha od onoga što će videti.
"Odvedi nas do njega Frančeska", reče Đuzepe toj staroj gospođi. Pogledi im se susretoše, i Đuzepe kao da je video svu njenu patnju, strah i bol, koju je svih ovih godina skupljala u sebi. Ona se uputi do metalnih vrata na drugom kraju kuće. Upali svetlo pre nego što je ušla, i poče se spuštati u podrum.
Đuzepe i Salvatore su je sledili. Đuzepe je mogao osetiti strah Salvatorea, zbog njegovog ubrzanog disanja.
"Prekini da se plašiš!", drsko reče Đuzepe. "Strah mu je glavno oružje."
Kada su došli do kraja stepenica, ispred njih se nalazila šupljina u zidu,i opominjala ih da su tu nekada bila vrata, a da ih sada nema. Na ciglama sa strane Salvatore je uočio ogrebotine. Puno ogrebotina.
"Odavde ćemo moći i sami." reče Đuzepe staroj Frančeski. I uputi se prema sobi. Na sred sobe stajao je jedan metalan krevet u kome je skroz pokriven čaršafom ležao Lorenco. Virile su mu šake i stopala, jer su bile vezane za metalne šipke na vrhu i na dnu kreveta.
Ali telo se nije moglo videti.

"Lorenco!", uviknu Đuzepe...
"Irrumabo Lorenzo!!!!!" (J... Lorenca!!!) kriknu strašan glas ipod pokrivača. Salvatore potpuno preblede i nekako se stade kriti iza Đuzepea. Ovaj se okrenu prema njemu i zatraži Salvatoreu da mu iz torbe izvadi Bibliju, svetu vodicu i crnu brojanicu.

Nekoliko trenutaka kasnije, Đuzepe se približi krevetu i povuče izmazani čaršav sa tog ljudskog tela. U tom trenutku prikaza mu se nešto što do sada nikada nije video. Stari Lorenco je bio naduven, otekao. Glava mu je bila dvostruko veća nego inače, zubi i vilica potpuno izbačeni napolje, oči crvene, a kosa retka i masna. Po telu je imao ogrebotine i duboke rezove. Jedan od najgorijh ožiljaka je bio na samom mestu pupka, i izgledao je kao da je ceo srednji prst gurnut u pupak, te je ostavljena rupa u stomaku. Noge su bile normalne debljine. Nisu bile nadute. A nokti na nožnim prstima nisu rasli prema napred, već su se uvijali unazad i nabijali u cevanice. Nokat domalog prsta je nekako uspeo da se probode kroz meso i izadje na drugu stranu, kroz levi list.

Salvatore se strese od užasa.
"Irrumabo off! Te abominationes creaturis!" (J... se! Vi ogavni stvorovi!!!) razdra se Lorenco, pljujći krv po samom sebi. Đuzepe tada poče da čita Bibliju, našta Lorenco poče da se prevrće po krevetu, psujući i bacakajući se kao lud. Đuzepe ga poprska svetom vodicom, koja je ostavljala tragove po Lorencovom telu.
"Do you remember the time when we were best friends, you bastard!!!!" prosikta Lorenco... "Я трахал твою сестру!!" (J... sam ti sestru.-Ruski) "AAHAHAHAHAHAAAHAAHA!!!" krenu da se smeje misleći da je uvredio Đuzepea.

"Ućuti!", dreknu Salvatore. "Ona je moja majka!!!"..
"Alors j'ai baisé ta mère!! AHAHAHA!!!" (Onda sam ti j... majku!!-franc.)
Oba sveštenika počeše čitati Bibliju u glas, a Lorenco se cimao kao nikada do sada.
"Kaži nam ime!!!" reče Đuzepe. "KAži nam, gaa!!"

"NEEE!!! NEćeš ga dobiti!!"
Đuzepe prisloni krst od brojanice na Lorencovo čelo, i reče da Isus naređuje da demon napusti telo njegovog druga. U tom trenutku Lorenco se izvi, napravivši most nad dušekom od kreveta. Začu se pucanje kičme i istezanje kostiju. Stropošti se nazad i zahropta svojim normalnim glasom. "Gotovo je... Nema ga više u meni..." Salvatore se obradova, ali videvši da je Đuzepe ozbiljan, on zaćuta.

Đuzepe ponovo nasloni krst na čelo Lorenca i naredi mu da kaže svoje ime. "ARRRGGRRAARRRRGGG!!!", zareža Lorenco,kosa sa glave mu potpuno otpade, prsrti na nogama mu popucaše, a meso ispod noktiju poče da krvari.
"AVINJOOOOOOOOOOOON!!!!!!!!! AVINJOOOOOOON!!!!!!!!!" Lorenco krenu da se dere, i jabučica mu se izbaci iz grla, te on poče da se guši. U tom trenutku ispljunu jedan oštar kamen. I sada istinski pade u krevet.
"Avinjone, napusti telo ovog čoveka, i NIKADA se više ne vraćaj!", reče Đuzepe poljubivši Lorenca u čelo.
Lorenco se promeškolji, kao da se na kratko uplašio u snu, i bleda magla mu se izvi iz grudi. Magla se skupi u jednu kuglicu prečnika jednog centimetra, i puče poput bombe, oborivši Salvatorea i Đuzepea na hladan beton.

Nekoliko sati kasnije, Đuzepe je sedeo u dnevnoj sobi, pijući viski koji mu se poslužila Frančeska. Ogrebanog čela od pada, razmišljao je o svemu.
U ruci je držao onaj kamen koji je Lorenco ispljunuo. Kamen je bio ćilibarske boje i sa malim kružićem u sredini, u kojem je počivala neka tečnost.
"Dodaj mi nož" reče on Salvatoreu.. Ovaj mu dodade jedan metalan nož sa teškom drškom na donjoj strani. Đuzepe okrenu nož, i drškom lupi kamen, koji prsnu u milion delova. Osetio je neki miris tamjana. NJemu blizak. Miris poput crkve u kojoj je svakodnevno provodio najviše svog vremena.
"Šta je to???" zapita Salvatore.

"Τακτική υγρό!" (Obična tečnost),odgovori mu Đuzepe na grčkom jeziku. Oči mu se zacrveneše, lice mu poblede, jezik mu se izduži, a četiri zuba mu ispadoše u krilo, krvlju mu umazavši crnu mantiju...
"Avinjon, Salvatore, to je AVINJON!!!!"
Gratias ago Tibi, Domine, quia fui in hoc mundo.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Mister No » 16 Oct 2012, 20:54

Maja wrote:PS grano kojoj forumašici namjeravaš kupiti parfem :D.
Kako god okreneš Ideja zadnja na redu. Dok tebi i Heidi jos po jedan - dva pokloni, nema ona kad doć na red :tuga
High Hopes...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 16 Oct 2012, 20:57

Šta si ti? Njen glasnogovornik?
Ideji je dao sebe, a mi ostale se moramo zadovoljiti poklončićima :oo

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Mister No » 16 Oct 2012, 21:00

Maja wrote:Šta si ti? Njen glasnogovornik?
Ideji je dao sebe, a mi ostale se moramo zadovoljiti poklončićima :oo
Uvijek na strani potlačenih u ugnjetavanih :djed
Mora neko bit i uz nju, šta ste navalila na curu združenim snagama :oo
High Hopes...

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by IM_ex » 22 Nov 2012, 22:00

akosmo ja i komšija momak i ko fol cura aon muško a ija jel on vara svoju ženu ako nije sa ženom i jesam lija ondak peder a on mi dojde ko jaran i komšija znaći ko tu koga vara ako on prca ženu jelme prevarijo ako smo u ljubavnićkoj vezi inaće nepitam zasebe nego ko predpostavka ako bise to dogodilo jer jaran iz razreda kara sestru od profesora a njegova žena je daiđinica od moje rodice a ona se puca sa cjelim selom osim samenom ijoš jednim rodžakom pame interezira mlogo takije međuljudski odnosi inaće navijam za sarajevo,fala
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by Maja » 22 Nov 2012, 22:10

Jednom sam na nekom forumu nešto pisala i u postu je bilo Muhamed as. Znači ne a.s. već as.
I jedan Hrvat me napao i rekao ko sam ja da proglašavam asom Muhameda, te kakva je to glupost.
On je mislio da pišem as-prvak-šampion

:plavi

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi s raznih foruma

Post by STrendzer » 22 Nov 2012, 22:22

Mister No wrote:
dacina_curica wrote:Najbolji forumski lik koji je igdje i ikada forumao :klanja Menso TITO :klanja :klanja :klanja

Kalesijski slavuj na sa-x-u
Postao/la kalesijski slavuj dana 12/08/2005 09:40

uzivam u grubom nemilosrdnom sexu
za moju fantaziju je pozeljan dobar vodeni krevet za 2-3 osobe i radim sledece: povalim je i toliko jako guram da se cura uhvati izmedju boli i nemilosrdnog, pokvarenog orgazma . trga se i opire, ali pobjeci nemoze jer su joj ruke svezane sa lisicama (konopcem) koje cvrsto zategnem. preostaje joj samo da se prepusti dok joj ja guram mog gospodina, bez milosti. a kad se priblizi trenutak, ja ga izvadim i onako svezanu je prisilim da mi ga lize. primim ju za glavu i pocnem joj ga trpati naprijed-nazad u usta, grubo i pokvareno. ne prestajem sve dok joj
svaku kap svoje sperme ne iscjedim u usta. a onda me ona moli da joj samo dotaknem vrelu sa mojim jezikom i kad to napravim, svrsi najmanje 5 puta uzastopce. i onda joj za kraj pustim da rukama njezno masira mog umornog vojnika dok joj ja lizem socne sokove izmedju njenih nogu.

eto to mi najljepse u sexu


sve ovo sto gore pise sam i radio prosle godine na moru sa jednom 45 godina njemicom u prisustvu to zelim naglasiti i podvuci njenog 55 godina starog muza.
upoznali se na plazi i tako malo po malo zavede me. uvede me u njihovu hotelsku sobu i zamoli me da njen muz ostane u sobi i gleda. meni nije smetalo. a zasto bi?
ona je vodila igru, njen muz je vezo njene ruke za krevet a od mene se trazio grub nemilosrdan sex. eh ja sam moj dio posla na puno zadovoljstvo svih odlicno odradio. trajala je romansa punih 8 dana, JA, NJEMICA I NJEN MUZ, hrana, pice sve i svasta sve na racun njenog muza. ja sam ti sportski gradjen, u dobroj kondiciji, uvjek sam se bavio sportom, pun sange (3 mjeeseca prije mora sam radio na istovaranju brasna u gradskoj pekari) i dobro sam obdaren!

strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo.

njemice su lude sa njeznom predigrom i grubim nemilosrdnim sexom.
TOTALNO LUDE!

a ovde kod nas ti je nesto drugo....

evo onda idemo dalje:

u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio. POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

nase ti cure sex ne vide kao uzitak nego ko neku obavezu. legnu, vrisnu kad ubodes i vrisnu kad svrsis. sta da kazem?

ma niko mensu nemoze otjerati!
nemam ja internet subotom i nedeljom, mogu jedino radnim danima od 09.30 do 17.30, mislim internetovati.

a cudan je zivot ljudi moji, jos kao malo dijete sam volio igre sa konopcima!
ja kao dijete od 3 godine sam po kuci vezivo stolicu za stolicu, pa stolicu sa sto, pa svasta nesto za svasta nesto, pravio svakorazne cvorove pa zasjede ukucanima da se podpletu i padnu. jos kao djete od 3 sam shvatio da jedan genie sa konopcem sve moze! mati i otac po mahali pricali:"nas menso je jeftino dijete, das mu konopac i on miran i dan i noc"!
moji vrsnjaci igrali se s loptom pa eto im i sad lopta pa nek igraju a menso ce lijepo u bijeli svijet zahvaljuci konopcima.
kada sam u sa 12 godina prvi put zaveo i povalio jednu tada 20-godisnju curu i osjetio slasti sexa, bilo je samo pitanje dana kada ce te dvije stvari (konopac i sex) koje volim i koje mi se svidjaju postati jedna stvar i jedan uzitak.

i postalo je sta je postalo....
:D. :D. :ok

:plavi :D. joooj jes' legenda skroz..:ok

Post Reply

Return to “Humor”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests