OGLAS DANA

Vicevi, smiješni clipovi, biseri forumaša..
Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Pogledajte tepsiju od 50.000 maraka

Post by Alpha » 03 Feb 2015, 16:36

sta znas , mozda je neka magicna tapsija :D.


kaze meni jedan lik skuplja starine

reko hoces da ti nanu prodam :D.
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Pogledajte tepsiju od 50.000 maraka

Post by Zagorka » 03 Feb 2015, 16:52

Moja tetka ima od svoje matere(tj moje nane r.a) tepsiju stariju od ove u oglasima.Nisam mislila da je to nesto aman,niti da vrijedi toliko.Malo se ovaj zaračunao,pa nije nađena u piramidi.Za te pare nek sračuna koliko dugo mozes uzimati gotove pite.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Pogledajte tepsiju od 50.000 maraka

Post by Krokodil Behko » 03 Feb 2015, 16:54

Pitam se, ima li nišan na tepsiji? :hm
online

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Pogledajte tepsiju od 50.000 maraka

Post by Vladimir RUS » 03 Feb 2015, 20:56

Da je od zlata ni tada nebi vredila toliko.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Pogledajte tepsiju od 50.000 maraka

Post by Maja » 03 Feb 2015, 23:41

Može biti da je ubaciš praznu u šporet a izvadiš punu mesa :ideja

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by Krokodil Behko » 27 Mar 2015, 19:30

URNEBESNI OGLAS: '“Blizo pijac, pošta, škola, i sve restvo, burek preko puta..."


Image

U Paraćinu se prodaje 'luksuzna kuća', a njen vlasnik kupca je odlučio potražiti putem web stranice za prodaju nekretnina. Oglas koji je postavio privukao je pažnju cijele regije.

Prenosimo ga u cijelosti bez ikakvih ispravaka.

"Kuca na prodaju u paracin u strogom centru grada blizo pijac, posta, skola i sve restvo, burek preko puta ulice. velika kvalitetna dvo spratna kuca sa visoki plafoni (2.8) i velike sobe (8 sa 4) veliki podrum i veliko podkrovlje. Cela kuca je u parket patos a podrum u uvozne italianske plocice. cela kuca je kompletno profesionalski renorvirana od spolja i iz unutra, od krov do podrum u zadnje 8 meseci. Kuca je na prodaju sa sve naj novije moderne stvari u kucu (namestaj, bela technica, veliki televizori, zavese, tepici i sve restvo sto vidite u kucu samo ne gardarobe.

KUCA OD SPOLJA: ima nov crep, novi oluci,novi kvalitetni uvozni pvc prozori sa 3 stakla i roletne,spolnja vrata, nova ograda i kapija, balustre, nov trotovar sa plocice od napred i od pozadi, nova trava i drveca u bastu.

KUCA UNUTRA: nai novija moderna kuhinja sa novu belu techniku, novo kupatilo sa naj noviju uvoznu tuz kabinu, izolirano podkrovlje, cela kuca profesionalski ofarbana unutra i spolja, nove uvozne italiancke polcice postavljene u ceo podrum i garazu (ne vidise u sliku jeli napravljeno posle reklame)

PODRUM: ima 3 sobe, kuhinju, garazu i soba sa naj noviju automatsku masinu za grejanje na paleti koja vrlo malo trosi, a mozete i na gas i struju ako zelite.

PRVI SPRAT: naj novija kuhinja sa spais i trapezarija za familiju, velika dnevna soba sa klimu uredaj, jos jedna velika traperizarija za gosti, velika spavaca soba, novo kupatilo, hodnik, stepenice dole za podrum i stepenice gore za drugi sprat.

DRUGI SPRAT: 2 velike spavace sobe,extra veliki dnevni borovak koj bih mogli da podelite u jos dve spavace sobe ako zelite, kupatilo sa kadu, 2 balkona, jedan napred kuce jedan odpozadi kuce, hodnik sa stepenice gore za podkrovlje.

PODKROVLJE: je celo izolirano ima veliki prostor koj bih mogli da koristite jeli da nastavite jos jedan sprat ako zelite. ima grejanje kroz celu kucu u svaku sobu,kuhinje,kupatila,i podrum. ovu kucu mora da vidite da bi se uverovali kolko velika i lepa kvalitetna kuca i stvari. odma useljiva nemora i netreba nista da se uradi za dugo godine. 260000eur. cena na podgodu sa stvari ili bez stvari, kako zelite. ako se interesujete bolje bi bilo contact na email jeli nemoze uvek da me dobijete na telefon".

Vlasnik kuće u međuvremenu je ispravio oglas uz napomenu 'P.S: Nadam se da je sada gramatički ispravno, ja sam se stvarno potrudio ako još uvek ima neke greške ja se unapred izvinjavam'.
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by Maja » 28 Mar 2015, 18:07

Haha jos ko fol ispravio.
Kako je tako nepismen lik dosao u posjed tako dobre kuce :hm
Jedino ako je vani radio na bausteli a i to mi sumnjivo.

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by tovar » 31 Mar 2015, 16:35

na prodaju
ždrijebac - 2,5g - visina 156 cm na štap, započet rad s njim
Ako daš 10000 kn dobiješ GRATIS konja.
Plaćanje isključivo SOLARNO – pare na sunce! Može u 3 rate, ali kad daš treću ratu dobiješ i konja.
Nikakve zamjene me NE INTERESIRAJU! Znači, ni jednodnevni pilići, ni poluautomatske puške, ni motorne testere, ni sjemenski kukuruz, ni polovni kompjuteri, ni rotacione brusilice, ni paški sir, ni tarot karte, ni stajski đubar, ni patke, guske, plovke, morke zečevi,svinje,konji krave ,…
I da napomenem da me ne interesiraju zamjene za pseću hranu, za balans štange od yuga, za mješalice za beton, za baliranu djetelinu… Nikakvi kanapi za vješanje i sprave za mučenje ljudi me NE INTERESIRAJU!
I da ne kažeš da sam stipsa, častim te sa jednom gorčom kavom posto nam je malo prije nestalo šećera i imaš pravo na dvije čaše soka od višnje.
Samo KEŠ! Što ovde nije jasno?!
Požurite ljudi sa kupovinom da ne bih morao da spuštam cijenu na 1000 e za konja.
šalim se naravno, Što se primate?! Cijena može samo da ode gore jer ipak je kriza na Bliskom istoku, a i ovi Koreanci su mi sumnjivi (ili Korejci?! ma nije ni bitno). wink emoticon
sve ostalo molim inbox ili 0998639709 - hvala

ps
Pošto nisam bio dovoljno jasan gore pa mi se pojavljuju pitanja tipa:
Da naglasim ,nikakvi helikopteri,avioni ,migovi, ja se ljudi ne smijem na ljestve popet a ne da sjedem u helikopter ,i da napomenem nikakvi tenkovi,haubice,topovi,crijep,oluci,česme,vodokotlći,bojleri me ne zanimaju kupam se isključivo bokalčićem
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by Maja » 26 Apr 2015, 00:29

:klanja :klanja :klanja


Image

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by tovar » 26 Apr 2015, 01:05

Od toliko forumaša, Zmaja traži momka preko novina ... umjetnika ...
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by Maja » 26 Apr 2015, 01:10

Poslala sam mu sms da dođe na forum da pričamo o umjetnosti :ha

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by tovar » 26 Apr 2015, 14:27

Maja wrote:Poslala sam mu sms da dođe na forum da pričamo o umjetnosti :ha
Želim ti više sreće nego sebi koji ti stalno šaljem poruke preko ovog foruma da pričamo o animalizmu, o našoj životinjskoj privlačnosti. Eto, koliko sam nesebičan u želji da te usrećim.
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37663
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2202 times
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by Pasaga » 26 Apr 2015, 20:51

Image
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by Maja » 26 Apr 2015, 21:25

tovar wrote:
Maja wrote:Poslala sam mu sms da dođe na forum da pričamo o umjetnosti :ha
Želim ti više sreće nego sebi koji ti stalno šaljem poruke preko ovog foruma da pričamo o animalizmu, o našoj životinjskoj privlačnosti. Eto, koliko sam nesebičan u želji da te usrećim.
Registrovao se kao Bojan samo što još nije ništa pisao.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by Krokodil Behko » 12 May 2016, 23:40

Kako sam se samo smijao, kad sam vidio ovaj poliglotski naslov oglasa :haha

Image
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by Maja » 12 May 2016, 23:55

To da ga nađu i nepismeni preko tražilice (kompijuter).

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: OGLAS DANA

Post by Krokodil Behko » 12 May 2016, 23:58

To znam, jer tekst je pismeniji, ali smiješan je naslov.
online

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

NA PRODAJU UKLETA LUTKA: Psi laju na nju, noćima ne spavamo

Post by Mala_Mu » 21 Jul 2016, 17:46

Image
U hrvatskim oglasima pažnju javnosti nedavno je privukao oglas o prodaji "uklete lutke", koje se vlasnik očajnički pokušava riješiti zato što mu - ne da spavati. Lutku prodaje za 13 eura.

"Prodajem oko 100 godina (možda i stariju) lutku, besprijekorno očuvanu, bez ikakvih oštećenja, s originalnom odjećom. Navodno je iznimno vrijedna, no ne želim je imati više u svojoj blizini.

Držao sam je u podrumu u kutiji jer su psi stalno lajali na nju, a tu i tamo se iz nje znao čuti šapat ili glasić koji nam noćima nije dao spavati. U potpunosti je nezapaljiva, u što smo se nekoliko puta i sami uvjerili. Već sam je dva puta bio poklonio, no oba puta mi je bila vraćena jer su se ljudi bojali biti u njezinoj blizini.

Pokušao sam je i baciti u kontejner, ali onda sam je po povratku doma zatekao kako sjedi u fotelji kao da nikad nije ni bila bačena. Jednom smo pozvali župnika da blagoslovi lutku, međutim, pozlilo mu je čim ju je poškropio svetom vodicom i počeo moliti, pa je brzo izjurio iz kuće, poslije čega nam se više nije javljao. Sve nam je to vrlo stresno, pa sam je odlučio prodati za simboličnu cijenu", napisao je nesretni vlasnik u oglasu, uz sljedeću napomenu: "Prednost imaju kupci izvan Hrvatske ili daleko od Samobora i Zagreba".

Autor: (Am.K.)

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: NA PRODAJU UKLETA LUTKA: Psi laju na nju, noćima ne spav

Post by Čupava » 21 Jul 2016, 17:52

Mislim da Remzo zna o cemu je zapravo riječ... :D.
.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: NA PRODAJU UKLETA LUTKA: Psi laju na nju, noćima ne spav

Post by Nole » 21 Jul 2016, 18:04

Mala_Mu wrote:
Image
U hrvatskim oglasima pažnju javnosti nedavno je privukao oglas o prodaji "uklete lutke", koje se vlasnik očajnički pokušava riješiti zato što mu - ne da spavati. Lutku prodaje za 13 eura.

"Prodajem oko 100 godina (možda i stariju) lutku, besprijekorno očuvanu, bez ikakvih oštećenja, s originalnom odjećom. Navodno je iznimno vrijedna, no ne želim je imati više u svojoj blizini.

Držao sam je u podrumu u kutiji jer su psi stalno lajali na nju, a tu i tamo se iz nje znao čuti šapat ili glasić koji nam noćima nije dao spavati. U potpunosti je nezapaljiva, u što smo se nekoliko puta i sami uvjerili. Već sam je dva puta bio poklonio, no oba puta mi je bila vraćena jer su se ljudi bojali biti u njezinoj blizini.

Pokušao sam je i baciti u kontejner, ali onda sam je po povratku doma zatekao kako sjedi u fotelji kao da nikad nije ni bila bačena. Jednom smo pozvali župnika da blagoslovi lutku, međutim, pozlilo mu je čim ju je poškropio svetom vodicom i počeo moliti, pa je brzo izjurio iz kuće, poslije čega nam se više nije javljao. Sve nam je to vrlo stresno, pa sam je odlučio prodati za simboličnu cijenu", napisao je nesretni vlasnik u oglasu, uz sljedeću napomenu: "Prednost imaju kupci izvan Hrvatske ili daleko od Samobora i Zagreba".

Autor: (Am.K.)
Ima Bajaga jedniu pesmu koja glasi : Verijem, ne verujem....da je ovo bar 30% istina NASA bi mu milione dala...ove budalaštine...ma manite se...

Post Reply

Return to “Humor”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests