Disney

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51590
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21014 times
Been thanked: 20811 times
Status: Offline

Re: Disney

Post by Shadow » 12 Apr 2022, 08:55

Sta je to :plavi
Mirno more

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96388
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34361 times
Been thanked: 21091 times
Contact:
Status: Offline

Re: Disney

Post by Rum » 12 Apr 2022, 08:57

Shadow wrote: 12 Apr 2022, 08:55 Sta je to :plavi
https://m.imdb.com/title/tt10234724/
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80453
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7142 times
Been thanked: 11582 times
Status: Offline

Re: Disney

Post by spacebound » 12 Apr 2022, 09:47

ironman wrote: 11 Apr 2022, 22:26 Screenshot_20220411-203604_Instagram.jpg

06.05. :ooo
Multiverse of Madness :poludio
Exchan ❌️

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27044
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14158 times
Been thanked: 14467 times
Status: Offline

Re: Disney

Post by ironman » 12 Apr 2022, 12:32

spacebound wrote: 12 Apr 2022, 09:47
ironman wrote: 11 Apr 2022, 22:26 Screenshot_20220411-203604_Instagram.jpg

06.05. :ooo
Multiverse of Madness :poludio
Ulazak u fazu 4 ( ludila :ooo ).
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27044
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14158 times
Been thanked: 14467 times
Status: Offline

Re: Disney

Post by ironman » 12 Apr 2022, 12:36

Rum wrote: 12 Apr 2022, 08:47 FB_IMG_1649745649399.jpg
ironman wrote: 11 Apr 2022, 22:26 Screenshot_20220411-203604_Instagram.jpg

06.05. :ooo
:D.
Odlican je..ima u sebi nesto i od batmanove tame plus Oscar koji je stvoren da odglumi obicnog covjeka sa njegovim belajima :ooo
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51639
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19270 times
Been thanked: 21941 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by Zanki » 13 Apr 2022, 15:50

Dejan Lovren ili kako su Miki i Paja zbog homoseksualnosti završili u gulagu

U ova nedoba često se zabavljam zamišljajući društvo i društvene elite, kakve će biti u slučaju da Vladimir Putin pobijedi u svjetskom ratu. Inače, nije to nimalo nemoguće ni nevjerojatno. Ukoliko ga Ukrajinci svojim živim tijelima ne zaustave, Europljani sigurno neće. Oni će ostati hipnotizirani Putinovim propagandnim zveckanjem atomskim bombama, pa će zaboraviti da i sami njima raspolažu, i tako će Vladimir Putin, ne obrane li se Ukrajinci, pregaziti Europu i posvuda uspostaviti svoju vlast.

I onda u tim mračnim maštarijama, koje su vjerojatno zamjena za očaj i depresiju, bavim se sastavljanjem budućih hrvatskih vlada, pažljivo birajući ministre među Putinovim zagovornicima i zaslužnicima. Bezazlena je i posve infantilna takva zabava, udaljena od stvarnosti, jer previđa gorku istinu da bi se pod Putinom u rasporedu naših elita jedva što promijenilo. Samo što bi isti ljudi dobili neke druge funkcije, pa bi tako Andrej Plenković avanzirao u velikog gubernatora gubernije Bruxelles, Zoran Milanović postao bi zamjenik visokog predstavnika Ramzana Kadirova za Bosanski kalifat, Kolinda Grabar Kitarović bila bi unaprijeđena u predsjednicu Europske udruge matrojški… I postradali bi na kraju, u Europi u kojoj više ne bi bilo Ukrajinaca da je obrane, samo onih nekoliko nevoljnika u Hrvatskoj – ne bi ih bilo više od troje-četvero, koji su se zamjerili Rusima. A Gordan Grlić Radman? On ne bi ništa, on bi bio zeko koji priča gluposti.

Tako bi, dakle, bilo u stvarnosti. A kako je stvarnost otrovnija od novičoka, čovjeku je lakše da mašta. I u toj maštariji o Putinovoj vladi u Hrvatskoj jedno mi se ime redovito javlja. Ime je to ministra za omladinu i šport Dejana Lovrena. U rano proljeće 2022. Lovren je kapetan sanktpeterburškog Zenita, kluba koji je pod specijalnom Putinovom skrbi, jer za većinskog vlasnika ima Gazprom. U vrijeme kada su sportaši sa Zapada na privremenom radu u Rusiji, dodatno potaknuti dekretima međunarodnih nogometnih institucija, napuštali ruske klubove i bježali kući, jer to više nije bio nogomet, nego je to bio rat, Lovren ostao je čvrst kao stijena. Istina, bio je ozlijeđen, ili se samo pravdao ozljedom, jer je vrijeme bilo osjetljivo i čovjek je mogao jednom krivom političkom procjenom protraćiti karijeru, ali svejedno mu nije na um padalo da se povede za Europom ili za solidarnost s narodom Ukrajine, koju su u to vrijeme zazivali svi “truli liberali” ovoga svijeta. Lovren je stajao na svojoj poziciji, dosljedan i čvrst kao betonski stup ispred Putinova šesnaesterca. Za običnu čeljad, slobodnu od moralnih obzira, obvezanu samo svojim vječnim siromaštvom i strahom od gladi, Lovrenova je odluka imala veze samo s novcem. Ali u biti, novac je u toj stvari marginalan, tojest uzročnoposljedičan.

Dejan Lovren šutio je, dakle, kao betonski stup i kao isposnik stoper navrh tog stupa, sve dok servis za dječje crtane programe Walta Disneyja nije nakanio da, u skladu s politikom zapadnoga svijeta, na svojoj platformi poveća količinu LGBTQ sadržaja. Razmišljamo li kao truli liberali, bolećivi humanisti i pizde sa Zapada, Disneyjeva će nam se odluka svidjeti, jer je njezin cilj da se od malih nogu prevenira zlostavljanje onih koji su različiti. No, mislimo li onako kako i treba misliti kapetan kluba čiji je veliki šef, neokrunjeni ruski car, zabranio svaku homoseksualnu propagandu, a pederima obećao dugogodišnje robije i logore, otkazat ćemo pretplatu na Disney+, te o tome preko twittera izvijestiti butum dunjaluk, sve uz aktivistički poziv na bojkot Disneya+. O ratu u Ukrajini na Lovrenovom twitteru, logično, ni riječi, jer rat, za razliku od pedera i lezbijki, ne predstavlja ugrozu za Lovrenov vrijednosni sustav. Osim toga, on je, za razliku od mene koji ga sa strane promatram, dobro svjestan koliko je važno znati poštivati razlike u karakterima vladara i njihovih režima. Hrvati će ti, ako si Lovren, lako i spremno halaliti Ukrajinu, ali Putin ti neće tako lako oprostiti pedere. I Ukrajinu.

Prije četiri godine, u Rusiji, u finalu Svjetskog prvenstva, neki su ludo hrabri ljudi demonstrirali protiv Putina, pa utrčali na teren na kojem se igrala utakmica. Lovren se zaletio i polomio jednog od njih, bacio ga na zemlju i htio tući. Toliko da bi mu neki pribraniji nogometni sudac uručio crveni karton. Godinu ranije, krajem kolovoza 2017, Dejan Lovren je, štiteći Zdravka Mamića, pred sudom radikalno promijenio iskaz koji je dao u istrazi. Neki bi ga pribraniji sudac nakon toga osudio za lažno svjedočenje, jer naprosto nije moguće da je istina i jedno, i drugo. Ali i na nogometnom igralištu, i u životu, Zenitov kapetan i stoper vrlo dobro procjenjuje stvari. On je univerzalni pravednik, netko tko uvijek biva na pravoj strani, onoj koja je jača i pobjeđuje. Lovren je to i u naizgled nemogućim situacijama. Kada se svijet nađe u ratu, za obje strane on je žrtva i pravednik. U Rusiji, kapetan Zenita, žrtva nastrane i perverzne Disneyjeve internacionale, koja nastupa kao pokrovitelj ukrajinskih “nacista i narkomana”, kako Ukrajince nazivaju Putin i putinovci. U Hrvatskoj, pak, na Zapadu, u Europskoj Uniji, Lovren je žrtva “nesretnih okolnosti”, koji, premda ozlijeđen, putuje s reprezentacijom u Katar, e da bi mu se tako, veli Zlatko Dalić, pružila podrška u “teškim trenucima”. Ali što su u svemu ovom za Lovrena “teški trenuci”?

Naravno da je Lovren aktivakser. Ili je bio antivakser dok je to bilo aktualno. Putin voli antivaksere, premda je Rusija autorizirala i proizvela prilično moćnu i efikasnu vakcinu, te je nazvala po sovjetskom svemirskom brodu. Ali, budimo realni, vakcine su za tetkice, i za sve one koji se pouzdaju u novi svjetski poredak, u Židove i Washington, u Sorosa i Walta Disneyja. Ono što Vladimir Putin demonstrira, i čime opčinjava “ruski svijet”, antivaksere, kapetane i igrače svojih nogometnih klubova, u osnovi isto je ono čime su svoje svjetove opčinjavali svi veliki imperatori našega vijeka: grandiozni karneval umiranja! Pritom, neće on uplašiti neprijatelje, a s njima i sve nježnije dušice na Zapadu, spremnošću svojih armija da ubijaju ljude po Ukrajini, nego će ih uplašiti, krv će im u žilama zamrznuti, spremnošću vlastitih ljudi da bespotrebno, karnevalski umiru. Recimo, ako je istina, ako nije propagandna izmišljotina, da su se ruski vojnici hladno zaputili kroz Crvenu šumu, kroz Рудий ліс – kako bi napisali i rekli Ukrajinci, a čini se da je istina, koliko god to bilo nastrano i ludo, tada imamo razloga da, evo sad, premremo i osijedimo od straha. Naime, to znači da ti ljudi ne vjeruju ni u radijaciju, kao što ne vjeruju u vakcine. I skora smrt koja ih čeka – ako već i nisu mrtvi dok mi ovo pripovijedamo – neće ih u njihovom nevjerovanju demantirati. Radijacija je, kao i vakcina, dio zavjere. I nema te smrti koja ih može razuvjeriti. Smrt je za te junake smiješni epifenomen. Muškarčine umiru, tetkice se cijepe! I ne idu u šumu, boje se vuka i zeke!

Dejan Lovren toliko je stilski zaokružen i dovršen lik, bez gotovo ijednog proturječnog detalja u biografiji, karakterom je toliko predvidljiv da se čitatelju učini da može pretpostaviti svaki njegov postupak, svaki stav i opredjeljenje. Do kraja stereotipno zadan, takav bi lik u romanu bio nezanimljiv, e da nije konteksta i okvira romaneskne pripovijesti, koja je nepredvidljiva i sva u proturječnostima. Likova kakav je stoper Zenita i hrvatske nogometne reprezentacije, biva u književnosti. Prvi mi na um pada Grigorij Aleksandrovič Pečorin, aristokrat, ignorant i plitka duša, koji umije u svakom trenutku držati glavu iznad bujice epohe, i sve dok ne postrada u dvoboju – premda je pitanje je li smrt za njega stradanje, Pečorin biva jači od sudbine. Ništa u njemu nije tragično ni jedinstveno, jer je on sav opći. Kao i Dejan Lovren. On je, Pečorin, junak našeg doba, u istoimenom romanu Mihaila Ljermenotova. Stereotipan glavni lik, oko kojeg se zbiva povijest. U njegovoj se trivijalnosti i prostoti njegove duše ogledaju izrečene i neizrečene tragedije. Od njega se istovremeno odbija sve što se u njemu ogledalo. Leden je i nezainteresiran Pečorin za svijet koji istinski pati. Doista, kada bi književni likovi mogli čitati, bilo bi zanimljivo da Dejan Lovren pročita “Junaka našeg doba” Mihaila Ljermontova.
Miljenko Jergović
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31519
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2679 times
Been thanked: 5105 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by Matan » 13 Apr 2022, 15:53

Pored Netflix, Amazon Prime, sad prikljucili malom i to..9 Euro mjesecno..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27044
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14158 times
Been thanked: 14467 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by ironman » 13 Apr 2022, 16:01

antivax,antiradioactive,antibrain i Gordan mali zeko koji prica gluposti,fenomenalno :D.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by Duh » 13 Apr 2022, 17:06

Analizu nogometasa treba pustiti zenama.
Njegovoj npr...

o srce vatreno...
i onda su cekali da suker nesto pametno kaze.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by insomnia » 13 Apr 2022, 17:08

Kakav pateticni proljev od teksta pa malar bio i Miljenko
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by The 51st State » 13 Apr 2022, 17:18

Za to si u pravu ali miljenko stari dobri prevrtaner od apologetika tudjmana i draze, do fgr podguzne muhe, uvijek u misiji odbrame najvecih gadarija za pare.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by Duh » 13 Apr 2022, 17:20

a ruznog li ad hominema od jergovica, rekao bi alhemicar.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by Šabović Adis » 13 Apr 2022, 17:23

A mora da je tekst pogodio u žicu čim se ovaj toliko pjeni. :hihi
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by Duh » 13 Apr 2022, 17:28

sta god zajebes...odmah protiv pedera i podrska je tu.
strah me da i dodik ne podje vikati da pederi napadaju, napravit ce cudo...a samo sto ga nisu smakli.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42741
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14054 times
Been thanked: 12644 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by Masamune » 13 Apr 2022, 17:29

Nije loš tekst samo ne vidim potrebu da se ovoliko bave Lovrenom koji je, ipak, samo obični fudbaler.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by The 51st State » 13 Apr 2022, 17:33

Ne vidi normalan svijet ali lovren je zrtva cancel scene koja je srecom samo u zacetku kod nas, ima po njemu da se istovari sav liberalni degenricni sljam po modusu operandi koji je vec dobrano ustanovljen.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42741
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14054 times
Been thanked: 12644 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by Masamune » 13 Apr 2022, 17:37

Tu se donekle slažem. Počelo je i kod nas i u okolini.

Kad vidim šta priča npr. ona Jelena Veljača, pa kaže bijeli muškarci na Balkanu na pozicijama moći... pa how jbt
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27044
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14158 times
Been thanked: 14467 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by ironman » 13 Apr 2022, 17:52

A ybt imas daljinski,nadjes Fatmira i njegove teorije po cijeli dan slusas :D.
Kao da bih ja otkazao kablovsku samo zato sto na njoj ima kanala koji mi idu na neku stvar..
A ako ne znas odgajati i posvetiti paznju djetetu nego se bojis da ce ono posto je primorano 24h gledati u flat screen, nemoj prosipati suplju o programskoj semi Disneya i kako oni vide planetu..ovo o Lovrenovim bulaznjenjima..
Koliko god zatvarali oci na planeti disu kisik i gay i trans i ne znam vec sa kojim orjentacijama ljudska bica koja su kad ih stavis na magnetnu identicna svima nama,nema tog nacina da se razlikuje super straight primjerak nekog plemenskog vodje koji ubija sve koji nisu po njegovoj volji od nekog gay muskarca iz New Orleansa..plus,jos nisam naisao na clanak u kojemu se neki gay odrice necega zato sto je previse straight :ooo
Tacno sam ubijedjen da ako postoje izvanzemaljci i vide nas ono npr. kroz teleskop sa tamne strane Mjeseca(da oni to mogu :oo ) ..vjerovatno im izgledamo kao neka kosmicka sala..msm mi ljudi na planeti Zemlji..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42741
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14054 times
Been thanked: 12644 times
Status: Offline

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by Masamune » 13 Apr 2022, 17:55

Ma ja samo ne volim ubijanje u mozak koje dolazi od strane LGBTQ klike... ne smetaju mi. Šta me briga i da se na otvorenom dva muškarca drže za ruke. U Minhenu sam vidio transeksualku u muškom WC-u za pišoarom... šta me briga. Ali laganini ba bez stvaranja revolta kod običnih ljudi, a pogotovo silovanje nekih stvari po pitanju djece, odgoja, vaspitanja i obrazovanja

Galamdžije među njima su manjina unutar njihove zajednice. Većina homoseksualaca, transeksualaca i drugih se ne slažu sa agresivnim LGBTQ pokretima.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Online

Re: Dejan Lovren otkazao pretplatu Disneyu (FOTO)

Post by Naseef Mushroom » 13 Apr 2022, 18:23

Duh wrote: 13 Apr 2022, 17:28 sta god zajebes...odmah protiv pedera i podrska je tu.
strah me da i dodik ne podje vikati da pederi napadaju, napravit ce cudo...a samo sto ga nisu smakli.
:oo
Mađarska / Milorad Dodik progovorio o LGBT populaciji pa nasmijao sve

Image

Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik je jedan od učesnika 4. Demografskog samita u Budimpešti.

Lider SNSD-a se prisutnima obratio u govoru o LGBTQ populaciji, dodajući da takve osobe nameću svoje vrijednosti i dobio - aplauz.

Na trenutke je njegov govor nalikovao nastupu stand-up komičara te je imao isključive stavove o spomenutoj populaciji, baš poput drugih krajnjih desničara.

"Kako je moguće - ja to mogu da govorim, jer mi svakako nećemo biti primljeni u Evropsku uniju, pa ne moram da se ulagujem i da pričam ono što želite da čujete. Naprosto, mislim da Evropa mora da promijeni svoj pristup. Kako je moguće da ja ne mogu govoriti i da je politički nekorektno govoriti da je majka žena, a otac muškarac. Izvinite, ja to ne mogu naučiti. Ne da mi logika u glavu", govorio je Dodik.

Oni meni hoće da nametne svoje vrijednosti, a ja bježim od toga, kazao je Dodik i onda sve nasmijao.

"Nemoj da me diraš bolan. Skloni se od mene, radi šta hoćeš, ali nemoj mene da diraš. I sad sam ja nekorektan, a oni korektni. Postoji roditelj broj 1 i roditelj broj 2. Još nisam da su roditelj broj 1 i broj 2 rodili dijete", kazao je Dodik i izazvao smijeh kod prisutnih.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Antene, kablovska, resiveri, TV oprema”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests