Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Filmovi, serije, safunice, dokumentarci, vijesti iz showbizz-a

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by Dzagoda » 04 Apr 2014, 14:40

Ma ja, sramota vidjet dupe u po scene klanja tupim nozOm :rol :D. :D. :D. :D. :D. :D.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by carobnjak N » 04 Apr 2014, 14:42

problem je što su ljudi pogubljeni pa ne znaju gdje je čemu mjesto, gdje šta i u kojoj prilici paše
Nema ništa sramotno u sexu ali to je intimna stvar i nije mu mjesto u javnosti , zato se zovu "intimni odnosi" kakvi god da su, čak i perverzije teške , druga je stvar ako to radiš u intimnom prostoru ili na javnom mjestu
Tako je neprikladno da ti dođe npr od komšije žena u vrućim hlačicama i dubokim dekolteom , a ti si npr sa svojom ženom ili porodicom . Mislim to je izazovno oblačenje i šta ti želiš s tim da postigneš, kakvu poruku šalješ :D imam osjećaj da ljudi uopće o tome ne razmisle nego eto kao vide sve tako stavile push up , podigle sise i stavile u izlog pa eto i one će kako sve
Unosiš u taj jedan neobavezni razgovor i ćaskanje tu sexulanu energiju kojoj tu nije mjesto i meni to izgleda glupo isto kao kadbi pričao samnom i odjednom počeo da pišaš :D ...kog vraga to radiš tu , idi u wc
Jedino što ih vadi iz takvog debilizma je što su ljudi maltene nesvjesni svoga ponašanja i strašno povodljivi te rade ono što vide da drugi rade
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

Ružni
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by Ružni » 04 Apr 2014, 14:42

Zagorka wrote:
ružni wrote:Kakva Furlan, Dobra, Arnerić, Savina Geršak je kraljica tog vremena :bali Film nije ništa bez golotinje i golotinja nikad nije suvišna :kafa
Pretpostavljam da nemas kcerkicu s kojom bi gledao filmove?
Kakve to veze ima s golotinjama u filmu? Valjda postoje dobna ograničenja, svaka TV je dužna staviti napomenu.

Nemam, a da imam, sigurno bi radila nešto pametnije od gledanja današnjih filmova Image

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by Dzagoda » 04 Apr 2014, 14:47

carobnjak Nurudin wrote:problem je što su ljudi pogubljeni pa ne znaju gdje je čemu mjesto, gdje šta i u kojoj prilici paše
Nema ništa sramotno u sexu ali to je intimna stvar i nije mu mjesto u javnosti , zato se zovu "intimni odnosi" kakvi god da su, čak i perverzije teške , druga je stvar ako to radiš u intimnom prostoru ili na javnom mjestu
Tako je neprikladno da ti dođe npr od komšije žena u vrućim hlačicama i dubokim dekolteom , a ti si npr sa svojom ženom ili porodicom . Mislim to je izazovno oblačenje i šta ti želiš s tim da postigneš, kakvu poruku šalješ :D imam osjećaj da ljudi uopće o tome ne razmisle nego eto kao vide sve tako stavile push up , podigle sise i stavile u izlog pa eto i one će kako sve
Unosiš u taj jedan neobavezni razgovor i ćaskanje tu sexulanu energiju kojoj tu nije mjesto i meni to izgleda glupo isto kao kadbi pričao samnom i odjednom počeo da pišaš :D ...kog vraga to radiš tu , idi u wc
Jedino što ih vadi iz takvog debilizma je što su ljudi maltene nesvjesni svoga ponašanja i strašno povodljivi te rade ono što vide da drugi rade
Apsolutno se ne bih slozila:) Nagost je prirodna:) Vrijedjanje uma, tijela, i slicno nije prirodno. Klanje motorkama nije prirodno. Radije cud a vidim lijepu zadnjicu nego tucu dva imbecila u "plemenitoj" vjestini:)

Gledam sve sa svojim kcerkama, i smijemo se uglavnom. A vala ko ne voli da vidi dobro dupe?!

E sad, to sto ja odem kod komsija u sorcu i fajn majicici, ko je komsi kriv kad je manijak, pa me ne vidi ko komsiku, nego sex simbol :D. :D.

Ovo sad lupetam, ali stvarno tako mislim: zasto me gledas u grudi?! Tako ne cujes niti rijec onog sto ti govorim :lupa Ili te mozda koristim u svoje svrhe?! :D. :D.

Treba biti jakoooooo pazljiv sa slabostima :cool
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by carobnjak N » 04 Apr 2014, 14:58

Jagoda wrote:
carobnjak Nurudin wrote:problem je što su ljudi pogubljeni pa ne znaju gdje je čemu mjesto, gdje šta i u kojoj prilici paše
Nema ništa sramotno u sexu ali to je intimna stvar i nije mu mjesto u javnosti , zato se zovu "intimni odnosi" kakvi god da su, čak i perverzije teške , druga je stvar ako to radiš u intimnom prostoru ili na javnom mjestu
Tako je neprikladno da ti dođe npr od komšije žena u vrućim hlačicama i dubokim dekolteom , a ti si npr sa svojom ženom ili porodicom . Mislim to je izazovno oblačenje i šta ti želiš s tim da postigneš, kakvu poruku šalješ :D imam osjećaj da ljudi uopće o tome ne razmisle nego eto kao vide sve tako stavile push up , podigle sise i stavile u izlog pa eto i one će kako sve
Unosiš u taj jedan neobavezni razgovor i ćaskanje tu sexulanu energiju kojoj tu nije mjesto i meni to izgleda glupo isto kao kadbi pričao samnom i odjednom počeo da pišaš :D ...kog vraga to radiš tu , idi u wc
Jedino što ih vadi iz takvog debilizma je što su ljudi maltene nesvjesni svoga ponašanja i strašno povodljivi te rade ono što vide da drugi rade
Apsolutno se ne bih slozila:) Nagost je prirodna:) Vrijedjanje uma, tijela, i slicno nije prirodno. Klanje motorkama nije prirodno. Radije cud a vidim lijepu zadnjicu nego tucu dva imbecila u "plemenitoj" vjestini:)

Gledam sve sa svojim kcerkama, i smijemo se uglavnom. A vala ko ne voli da vidi dobro dupe?!

E sad, to sto ja odem kod komsija u sorcu i fajn majicici, ko je komsi kriv kad je manijak, pa me ne vidi ko komsiku, nego sex simbol :D. :D.

Ovo sad lupetam, ali stvarno tako mislim: zasto me gledas u grudi?! Tako ne cujes niti rijec onog sto ti govorim :lupa Ili te mozda koristim u svoje svrhe?! :D. :D.

Treba biti jakoooooo pazljiv sa slabostima :cool
pa gledam zato što si ih stavila da se gledaju , nisi valjda pošla u mljekaru :D
pa prirodna je i nužda ali nećeš kakiti predamnom valjda
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by Dzagoda » 04 Apr 2014, 15:03

carobnjak Nurudin wrote: pa gledam zato što si ih stavila da se gledaju , nisi valjda pošla u mljekaru :D
pa prirodna je i nužda ali nećeš kakiti predamnom valjda
E to je to:) Sve i da kakim s oprostenjem, do gledaoca je da li ce gledati ili ne:) Zena koja ima normalne grudi, sve i da ih strpa u najveci dzemper, vide se, cak sta vise, jos je i senzulanije, ne mislis?! :zubi Naravno da karikiram sa sorcem i komsijom, ali bit je ta, nije vazno u cemu si, nego kakav si:)
Licno, vise me zanima izraz tvojih ociju dok razgovaramo, ili da li gestikuliras, negoli sta je u farmerkama:) Izvini za grublji opis, ali u sustini je tako, no?!
Treba vidjeti sumu pored drveta ;)
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by laganini » 04 Apr 2014, 15:04

..nurki nemoj stari previše molarizirat nema tu zla sve je od boga dato..jagodice čekam tvoje fotke..u šorcu.. :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by Dzagoda » 04 Apr 2014, 15:06

laganini wrote:....jagodice čekam tvoje fotke..u šorcu.. :hihi
A Bog me ne ubio ako ih ne turim ev bas ovdje, al ti moras prvi uslikat zadnjicu, i da se faca vidi :D. :D. :D. :D. :D. :D. :D.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by laganini » 04 Apr 2014, 15:07

držim te za rič...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7762 times
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by Krokodil Behko » 04 Apr 2014, 18:46

Jagoda wrote:
carobnjak Nurudin wrote: pa gledam zato što si ih stavila da se gledaju , nisi valjda pošla u mljekaru :D
pa prirodna je i nužda ali nećeš kakiti predamnom valjda
E to je to:) Sve i da kakim s oprostenjem, do gledaoca je da li ce gledati ili ne:) Zena koja ima normalne grudi, sve i da ih strpa u najveci dzemper, vide se, cak sta vise, jos je i senzulanije, ne mislis?! :zubi Naravno da karikiram sa sorcem i komsijom, ali bit je ta, nije vazno u cemu si, nego kakav si:)
Licno, vise me zanima izraz tvojih ociju dok razgovaramo, ili da li gestikuliras, negoli sta je u farmerkama:) Izvini za grublji opis, ali u sustini je tako, no?!
Treba vidjeti sumu pored drveta ;)
Kažu da se filmovi i serije računaju u scensku umjetnost.
Dakle, pričamo o umjetnosti i šta tu sad dođe golotinja. Kužiš? :)
online

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Suvišna golotinja u filmovima i serijama!?

Post by Dzagoda » 05 Apr 2014, 00:51

Krokodil Behko wrote:
Kažu da se filmovi i serije računaju u scensku umjetnost.
Dakle, pričamo o umjetnosti i šta tu sad dođe golotinja. Kužiš? :)
Image

Ja kuzim, a ti?! :D.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7762 times
Status: Offline

Ovo je najgledanija scena seksa u historiji televizije

Post by Krokodil Behko » 28 Sep 2016, 08:16

Image
Jedna od najpopularnijih humorističnih TV serija, ‘Teorija velikog praska’, doživjela je još jedno priznanje, i to od Guinnessove knjige svjetskih rekorda.

U izdanju za 2017. godinu između ostalog naći će se 11. epizoda devete sezone serije, ‘The Opening Night Excitation’, prvi put emitirana 17. decembra prošle godine.

Ona je prema službenim Guinnessovim podacima privukla najveći broj gledatelja uživo u historiji televizije. Radi se o epizodi u kojoj nakon godina i godina iščekivanja veza Amy i Sheldona uđe u novu fazu, odnosno odluče se i na krajnji korak intimnosti.

Više od 24 miliona ljudi upalilo je televizor te večeri, i kroz sljedećih sedam dana, samo kako bi vidjeli Sheldona i Amy u akciji pod plahtama, piše CBS.

Ovaj par je ‘zavlačio’ gledaoce pet godina, svađali se, mirili i gradili odnos na krajnje specifičan način. Čini se da je seks najsramežljivijeg para bio najgledaniji seks ikad.
online

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Ovo je najgledanija scena seksa u historiji televizije

Post by Chloe » 28 Sep 2016, 08:22

I ja sam jedva dočekala ovu epizodu da pogledam ... :zubi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Ovo je najgledanija scena seksa u historiji televizije

Post by gospođa Brams » 28 Sep 2016, 10:01

Ta serija je stvarno vec postala mlacenje mrtvog konja
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15112
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Ovo je najgledanija scena seksa u historiji televizije

Post by Tokmak » 28 Sep 2016, 11:28

nisam pogledao nijednu epizodu ove serije niti namjeravam and I am proud of it...
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15132
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 615 times
Been thanked: 2026 times
Status: Offline

Re: Ovo je najgledanija scena seksa u historiji televizije

Post by Laser » 28 Sep 2016, 12:35

Chloe wrote:I ja sam jedva dočekala ovu epizodu da pogledam ... :zubi
Znao sam da si voajerka. :hihi
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Ovo je najgledanija scena seksa u historiji televizije

Post by Sheval » 28 Sep 2016, 18:35

Ma nema govora.
Ja sam ovu scenu pogledao 10.000 puta...izlizao tipku REC :grana
Nema sanse...
Sirove Strasti i fascinantna Sharon Stone


User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Ovo je najgledanija scena seksa u historiji televizije

Post by Hannibal » 28 Sep 2016, 19:43

jao koja scena
🐽

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Ovo je najgledanija scena seksa u historiji televizije

Post by Podrinjac » 28 Sep 2016, 21:14

Čim ja to nisam pregledao to nema teoretske šanse da bude najgledanija scena.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Ovo je najgledanija scena seksa u historiji televizije

Post by Chloe » 29 Sep 2016, 08:37

:123 ... ko je pratio seriju njemu je to bilo .... :cool
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Post Reply

Return to “TV”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests