Bollywood

Filmovi, serije, safunice, dokumentarci, vijesti iz showbizz-a

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bollywood

Post by paparaci » 09 Nov 2012, 23:23

u svabiji su prije mozda dvije godine bili popularni filmi iz bollywood-a. ja sam jedan pogledao i rekao dosta. pa ljudi moji, svako deset minuta pjevaju i plesu - bez obzira da li bili u zalosti ili u radosti. kad nisam poludio. svi su im na isti kalup.

jedino sto mi se svidja, jeste njihova nosnja. ovdje mislim prvenstveno na zene. odmor za oci u svakom pogledu.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bollywood

Post by Maja » 09 Nov 2012, 23:27

paparaci wrote:u svabiji su prije mozda dvije godine bili popularni filmi iz bollywood-a. ja sam jedan pogledao i rekao dosta. pa ljudi moji, svako deset minuta pjevaju i plesu - bez obzira da li bili u zalosti ili u radosti. kad nisam poludio. svi su im na isti kalup.

jedino sto mi se svidja, jeste njihova nosnja. ovdje mislim prvenstveno na zene. odmor za oci u svakom pogledu.
:D. :D.

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bollywood

Post by paparaci » 09 Nov 2012, 23:35

pa film koji inace svega traje mozda sat i pol u vrh glave - oni na taj nacin razvuku na dva i vise sati. kad na to dodas reklame - Bajram.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Bollywood

Post by Heidi » 10 Nov 2012, 00:47

veze vi nemate :oo

[ytube][/ytube] :srce :ooo
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bollywood

Post by paparaci » 10 Nov 2012, 01:21

sa njim je dobar onaj i'm not a terrorist mr. president. tako nekako.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Bollywood

Post by Heidi » 10 Nov 2012, 14:10

paparaci wrote:sa njim je dobar onaj i'm not a terrorist mr. president. tako nekako.

my name is khan :srce na nosilima me iz kina iznijeli :D. :roll
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20666 times
Contact:
Status: Offline

Bollywood u šoku: Ubila se glumica Jiah Khan

Post by Rum » 05 Jun 2013, 23:23

Image
Beživotno tijelo bolivudske glumice Jiah Khan pronađeno je u njenom stanu u Mumbaiju, saopćila je indijska policija
Kako javlja BBC glumicu je pronašla njena majka, a prema prvim informacijama Khan je izvršila samoubistvo vješanjem.

Smrt 25-godišnje Jiah Khan, čije je pravo ime Nafisa Khan, šokirala je njene kolege u Bollywoodu. Niko ne može vjerovati da je djevojka sama sebi oduzela život. Policija je saopćila da istražuje slučaj i da će ispitati sve njene susjede i poznanike.

Khan je debitirala 2007. godine uz jednog od najpopularnijih indijskih glumaca Amitabha Bachchana i od tada ostvarila niz zapaženih uloga.

Rođena je u New Yorku, a odrasla u Londonu. Zbog karijere u Bollywoodu se preselila u Indiju.

ImageImage

[ytube][/ytube]
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bollywood u šoku: Ubila se glumica Jiah Khan

Post by paparaci » 06 Jun 2013, 01:10

zalosno. sta covjeka natjera na tako nesto?
iako takav cin nicim ne opravdavam - ipak bih lakse shvatio nekog sa ekzistencijalnim problemima. ali ovo nikako.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26323
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14204 times
Been thanked: 3753 times
Status: Online

Re: Bollywood u šoku: Ubila se glumica Jiah Khan

Post by Veca » 06 Jun 2013, 11:34

...zalosno :tuga
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bollywood u šoku: Ubila se glumica Jiah Khan

Post by gejsha » 06 Jun 2013, 11:45

Prelijepa je, nek joj je laka zemlja :(
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: Bollywood u šoku: Ubila se glumica Jiah Khan

Post by Katja » 06 Jun 2013, 12:21

paparaci wrote: iako takav cin nicim ne opravdavam - ipak bih lakse shvatio nekog sa ekzistencijalnim problemima. ali ovo nikako.
Kako to ide kod tebe... ovaj se smije ubit, ovaj ne smije, ovaj i ovaj smije, ona trojica ne...? :ooo

Paparaci, teško da ti i ja možemo prosuditi koliko je opravdano nečije samoubojstvo, čak i kad ga osobno poznajemo a kamoli ovako preko novina. :cudi

Nama se mogu činiti njeni problemi mizerni i nikakvi a ona možda boluje od depresije ili nekog drugog poremećaja raspoloženja koji mijenjaju fiziologiju mozga (neravnoteža neurotransmitera) i pred tom bolesti je isto tako nemoćna kao što je invalid nemoćan podići se iz one svoje stolice.
No ljudi nikada neće doći invalidu i reći - ajde šta si zasjeo, diž' se! - a često će olako suditi oboljelima od depresije.

Pa čak i kada netko ne zna za kliničku sliku te bolesti, neka samo razmisli.... osoba koja se ubila.... zar zaista netko vjeruje da se ubila "za bezveze" ili radi gluposti? Mi svi imamo snažan instinkt za preživljavanjem, zamislimo samo u kakvom očaju i beznađu mora biti onaj tko odlući dići ruku na sebe.

Osuditi ga olako, nehumano je i prema njemu i njegovim bližnjima.

User avatar
Fatma
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2971
Joined: 13 Mar 2013, 12:49
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bollywood u šoku: Ubila se glumica Jiah Khan

Post by Fatma » 06 Jun 2013, 14:42

Depresija je veoma opasna bolest...najgore je što nju malo ko razumije,a iskida čovjeka...

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bollywood u šoku: Ubila se glumica Jiah Khan

Post by paparaci » 06 Jun 2013, 15:50

Katja wrote:
paparaci wrote: iako takav cin nicim ne opravdavam - ipak bih lakse shvatio nekog sa ekzistencijalnim problemima. ali ovo nikako.
Kako to ide kod tebe... ovaj se smije ubit, ovaj ne smije, ovaj i ovaj smije, ona trojica ne...? :ooo

Paparaci, teško da ti i ja možemo prosuditi koliko je opravdano nečije samoubojstvo, čak i kad ga osobno poznajemo a kamoli ovako preko novina. :cudi
kao sto vec rekoh. takav cin nema opravdanja bez obzira o kome se radilo.
Nama se mogu činiti njeni problemi mizerni i nikakvi a ona možda boluje od depresije ili nekog drugog poremećaja raspoloženja koji mijenjaju fiziologiju mozga (neravnoteža neurotransmitera) i pred tom bolesti je isto tako nemoćna kao što je invalid nemoćan podići se iz one svoje stolice.
slazem se i shvatam te. ali ona je imala mogucnost npr. dati se na lijecenje ili jednostavno pobjeci od svega ako joj je postalo previse ili sta vec.

Pa čak i kada netko ne zna za kliničku sliku te bolesti, neka samo razmisli.... osoba koja se ubila.... zar zaista netko vjeruje da se ubila "za bezveze" ili radi gluposti?
mislis da toga nema?

mnogi su jednostavno kukavice. boje se ili im je tesko uhvatiti se sa eventualno velikim problemima u kostac.
Mi svi imamo snažan instinkt za preživljavanjem, zamislimo samo u kakvom očaju i beznađu mora biti onaj tko odlući dići ruku na sebe.
pa trebalo bi biti da je tako. ali mnogi su spremni na takav potez zbog mnog manjih stvari. covjek obicno uvijek ima izbor.

Osuditi ga olako, nehumano je i prema njemu i njegovim bližnjima.
nehumano je i egoisticno presuditi sebi ostavljajuci svoje bliznje u beskrajnom bolu i patnji za sobom.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20666 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bollywood

Post by Rum » 24 Sep 2019, 21:22

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

Post Reply

Return to “TV”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests