Promjena spola

Savjeti za zdraviji i bolji život

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by MunDzi » 07 Oct 2021, 17:50

Hurija wrote: 07 Oct 2021, 17:47
MunDzi wrote: 07 Oct 2021, 17:46:grana
Nisi dobro sestro visim, hajde prilezi malo.



:hihi
Visis, visis.

Pazi da ti ne prekinem kanafu da ne bubnes od pod. :oo
Hajde cao. :D.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10909 times
Been thanked: 16210 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by Fuddo » 07 Oct 2021, 17:51

Pa sto nije posto Ramiza, da se rimuje, stamuje?
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by Hurija » 07 Oct 2021, 17:53

MunDzi wrote: 07 Oct 2021, 17:50
Hurija wrote: 07 Oct 2021, 17:47

Nisi dobro sestro visim, hajde prilezi malo.



:hihi
Visis, visis.

Pazi da ti ne prekinem kanafu da ne bubnes od pod. :oo
Hajde cao. :D.
:D


Kanaf i praćka se vrati nazad a znaju i odalamiti podobro.. Samo oprezno .
Ostalo je cutanje.

User avatar
saint_mirad
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1104
Joined: 22 Sep 2020, 20:37
Has thanked: 80 times
Been thanked: 213 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by saint_mirad » 07 Oct 2021, 17:56

bgm naida nije loša uopšte u ovom novom izdanju.😁

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by MunDzi » 07 Oct 2021, 17:57

:ble

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by Hurija » 07 Oct 2021, 18:00

saint_mirad wrote: 07 Oct 2021, 17:56 bgm naida nije loša uopšte u ovom novom izdanju.😁
E nek ti onda rađa i djecu .


:kita
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12330 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by Masamune » 07 Oct 2021, 18:04

Interesantno je kako vas kopka 0,xxx % ljudi na svijetu
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by greeneyes » 07 Oct 2021, 18:11

Svega u Bozijoj basci
Samo sabura

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36843
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23154 times
Been thanked: 4506 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by ElTriconi » 07 Oct 2021, 18:28

Naseef Mushroom wrote: 07 Oct 2021, 14:55 Ali pazi izjave "Kada su me pitali šta ću biti kada narastem rekao sam da ću biti žena", ja dok nisam porastao nisam ni znao šta sam. Mislim, znao sam da sam dječak ali nisam bio svjestan da je to jedan od dva spola važna za reprodukciju jer nisam bio zreo za takvo razmišljanje.

Slična priča je kada pederi i transseksualci pričaju da su u djetinjstvu shvatili da su takvi.
Dok su većina hetero muškaraca kao mali dječaci radije se rugali djevojčicama i krali im stvari umjesto da ih privlače i dok bi većina dječaka sa 6 godina rekli za djevojčice da su fuj umjesto da su lijepe i ona stvar im služi samo za piškiti, većina pedera izjavljuje da su već sa 6 godina znali da su pederi i transseksuakci su već sa 8 shvatili da su ustvari žene.
Ko normalan u prvom razredu osnovne shvata koji ga spol privlači i da li je više žena nego muškarac?

I onda još i dalje neki tvrde da to nije bolest.

Moj sin uopšte ne mora izjaviti da je peder, dovoljno je da je sa 6 godina mi došao i rekao da je hetero i da ga privlači žensko tijelo, ja bih ga odmah vodio doktoru da provjerim je li poremećaj horrmona jer to nije ponašanje i razmišljanje za jedno dijete u tim godinama.
Mene usteljica pitala kae sta bi ti volio bit kad narastes ja reko doktor. Kae sto ja kaem jer su im velke plate :srcee

Cuj rec da budes zensko pa da ondar budes domacica, bizi goni 😂
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by greeneyes » 07 Oct 2021, 18:30

ElTriconi wrote: 07 Oct 2021, 18:28
Naseef Mushroom wrote: 07 Oct 2021, 14:55 Ali pazi izjave "Kada su me pitali šta ću biti kada narastem rekao sam da ću biti žena", ja dok nisam porastao nisam ni znao šta sam. Mislim, znao sam da sam dječak ali nisam bio svjestan da je to jedan od dva spola važna za reprodukciju jer nisam bio zreo za takvo razmišljanje.

Slična priča je kada pederi i transseksualci pričaju da su u djetinjstvu shvatili da su takvi.
Dok su većina hetero muškaraca kao mali dječaci radije se rugali djevojčicama i krali im stvari umjesto da ih privlače i dok bi većina dječaka sa 6 godina rekli za djevojčice da su fuj umjesto da su lijepe i ona stvar im služi samo za piškiti, većina pedera izjavljuje da su već sa 6 godina znali da su pederi i transseksuakci su već sa 8 shvatili da su ustvari žene.
Ko normalan u prvom razredu osnovne shvata koji ga spol privlači i da li je više žena nego muškarac?

I onda još i dalje neki tvrde da to nije bolest.

Moj sin uopšte ne mora izjaviti da je peder, dovoljno je da je sa 6 godina mi došao i rekao da je hetero i da ga privlači žensko tijelo, ja bih ga odmah vodio doktoru da provjerim je li poremećaj horrmona jer to nije ponašanje i razmišljanje za jedno dijete u tim godinama.
Mene usteljica pitala kae sta bi ti volio bit kad narastes ja reko doktor. Kae sto ja kaem jer su im velke plate :srcee

Cuj rec da budes zensko pa da ondar budes domacica, bizi goni 😂
Triconja, bi l' dao Naidi da ti ga oblajva?
Samo sabura

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36843
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23154 times
Been thanked: 4506 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by ElTriconi » 07 Oct 2021, 18:32

greeneyes wrote: 07 Oct 2021, 18:30
ElTriconi wrote: 07 Oct 2021, 18:28

Mene usteljica pitala kae sta bi ti volio bit kad narastes ja reko doktor. Kae sto ja kaem jer su im velke plate :srcee

Cuj rec da budes zensko pa da ondar budes domacica, bizi goni 😂
Triconja, bi l' dao Naidi da ti ga oblajva?
Pa da mi vicu da sam peder, bizi goni :valja
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12330 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by Masamune » 07 Oct 2021, 18:33

Jedino što predstavlja problem su one gluposti da se mogu takmičiti u sportu u kategoriji žena (ako su rođeni kao muškarci) ili da koriste isti WC a viri ćuna i slično, a što može stvoriti neugodnosti. Unisex WC na svakom ćošku i riješen problem. Ono u vezi sporta i sve slično tome treba zaustaviti. Sve ostalo... bezveze je osuđivati tako mali procenat ljudi na planeti.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by greeneyes » 07 Oct 2021, 18:36

ElTriconi wrote: 07 Oct 2021, 18:32
greeneyes wrote: 07 Oct 2021, 18:30
Triconja, bi l' dao Naidi da ti ga oblajva?
Pa da mi vicu da sam peder, bizi goni :valja
Jezik za zube, a Naida svoj pod zilu
Samo sabura

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36843
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23154 times
Been thanked: 4506 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by ElTriconi » 07 Oct 2021, 18:37

MarlboroGold wrote: 07 Oct 2021, 18:33 Jedino što predstavlja problem su one gluposti da se mogu takmičiti u sportu u kategoriji žena (ako su rođeni kao muškarci) ili da koriste isti WC a viri ćuna i slično, a što može stvoriti neugodnosti. Unisex WC na svakom ćošku i riješen problem. Ono u vezi sporta i sve slično tome treba zaustaviti. Sve ostalo... bezveze je osuđivati tako mali procenat ljudi na planeti.
Cuj uniseks, goni ih bolan, da useru i da mecu ono za ono svuda po cenifi. Hocu kad udjem pisat da pisam a ne da mi se zeldac okrece 🤗☺️
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12330 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by Masamune » 07 Oct 2021, 18:38

ElTriconi wrote: 07 Oct 2021, 18:37
MarlboroGold wrote: 07 Oct 2021, 18:33 Jedino što predstavlja problem su one gluposti da se mogu takmičiti u sportu u kategoriji žena (ako su rođeni kao muškarci) ili da koriste isti WC a viri ćuna i slično, a što može stvoriti neugodnosti. Unisex WC na svakom ćošku i riješen problem. Ono u vezi sporta i sve slično tome treba zaustaviti. Sve ostalo... bezveze je osuđivati tako mali procenat ljudi na planeti.
Cuj uniseks, goni ih bolan, da useru i da mecu ono za ono svuda po cenifi. Hocu kad udjem pisat da pisam a ne da mi se zeldac okrece 🤗☺️
Ja govorim o trećem WC-u pored standardnih. Nećeš ih gledati ako uđeš u muški ili žene u ženskom.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36843
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23154 times
Been thanked: 4506 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by ElTriconi » 07 Oct 2021, 18:38

greeneyes wrote: 07 Oct 2021, 18:36
ElTriconi wrote: 07 Oct 2021, 18:32

Pa da mi vicu da sam peder, bizi goni :valja
Jezik za zube, a Naida svoj pod zilu
Image

:D.
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12330 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by Masamune » 07 Oct 2021, 18:39

Mada ono gore je trošak i valja to finansirati, a to je prepreka.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by greeneyes » 07 Oct 2021, 18:41

MarlboroGold wrote: 07 Oct 2021, 18:38
ElTriconi wrote: 07 Oct 2021, 18:37

Cuj uniseks, goni ih bolan, da useru i da mecu ono za ono svuda po cenifi. Hocu kad udjem pisat da pisam a ne da mi se zeldac okrece 🤗☺️
Ja govorim o trećem WC-u pored standardnih. Nećeš ih gledati ako uđeš u muški ili žene u ženskom.
Halo ba, to je namah jedan sto manje u tenu. A sto donosi morevit 3 zene vise i pare, dakako, a dodatni wc jok
Samo sabura

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by Naseef Mushroom » 07 Oct 2021, 18:59

spacebound wrote: 07 Oct 2021, 15:05 Pa ako nisi ti ne znaci da drugi ne znaju. Ja se sa 6 godina "smrtno" zaljubila :D. U djecaka, dakako. I sad se sjecam tog cirkusa :valja Vrlo rano sam naucila i kako mama i tata prave bebu i sa 7 godina kad smo se igrale(i) barbika Ken i ona su vodili ljubav. Jedna kaze ovo, jedna ono, pa nismo znale s koje strane, ko kako treba biti, ali smo znale(i) sustinu :D.
Znaci da postoje djeca koja znaju i osjecaju od, uslovno receno, rane dobi.


Slazem se ja da je glupost da se djeci dozvoljava da biraju pol, pa nije to biranje kisnog mantila, ali isto vjerujem i da ima ljudi zarobljenih u pogresnom tijelu, samo pktrebne su godine, sazrijevanje i formiranje licnosti da bi mogla sama da odluci sta zeli uciniti.
MarlboroGold wrote: 07 Oct 2021, 15:33 Ne igraju se djeca isključivo sa barbikama, autićima itd. do škole šta već, kao i na početku školskog uzrasta. Ima i vrlo radoznale djece koja poprilično rano znaju postavljati neočekivana pitanja, tj. pitanja koja ne priliče njihovom uzrastu. Isto tako kopčaju između redova, tako da mogu povezivati određene stvari bez da poznaju suštinu. Međutim, djecu to ne interesuje dok hormoni ne udare u glavu. Ne ide dalje od npr. neke simpatije i tako to.

Kad postave određena pitanja tipa kako sam rođen/a i slično djeci bi trebalo donekle objasniti kako stvarno jeste, a ne kao kod nas kad kažu rode te donijele. Znaju i djeca da su to gluposti.
Znam i sam bezbroj slučaja gdje djeca nađu erotski časopis i radoznalo gledaju kao i gdje od sestre ukradu Barbiku i Kena pa ih gole valjaju :oo ali to se radi sa tolikom dozom nezrelosti koje apsolutno nema veze sa razmišljanjen "Ja sam sa 6 godina shvatio da me privlače muškarci a ne žene" koje uopšte ne može biti razmišljanje jednog djeteteta u tim godinama.

Jedno je što ti spacebound pišeš da si imala u tim godinama simpatiju a drugo je postavljati sebi pitanja kao tinejdžer u kritičnim godimama gdje su hormoni van kontrole.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Kako je Ramiz postao Naida: Kada su me pitali 'šta ćeš biti kad porasteš', ja sam rekla 'žena'

Post by greeneyes » 07 Oct 2021, 19:00

Ja se ne sjecam da l' se nama ko malima dizala cundara
Samo sabura

Post Reply

Return to “Zdravlje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests