G: Rusija, Švedska, Austrija, C.Gora, Moldavija, Lihtenštajn

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: G: Rusija, Švedska, Austrija, C.Gora, Moldavija, Lihtenš

Post by laganini » 28 Mar 2015, 17:42

...ma daj druze to je politicki stav srba koji nilom ne daju pravo na optredjeljenje...cak ni drugom oku u glavi... :zubi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: G: Rusija, Švedska, Austrija, C.Gora, Moldavija, Lihtenš

Post by drugrankovic » 28 Mar 2015, 17:55

ovo je jedan narod a ti pričaj šta oćeš... malo ti je što je tito i makedonce proglasio narodom, pa i ovdje bi jel...


no, oni iz RS navijači su zaista krkani :lud

oće da budu veći katolik od pape


s namjerom se islo na tenzije, a na drugoj strani milovi krkani (koji nijesu većina u pravoslavnom rodu crne gore, ne računam na muslimane šiptare, i hrvate, ti si su matično protiv srbije) i belaj neminovan :cudi

osudjujem prije svega te konje iz RS

ići navijat protiv CG a ovamo brtastvo...

pokazaše pravoslavci još jendom kolko im niko ne treba da ih zavadi... jedni su drugima previše :djed

lako je sad osinut na cg i kaznit je... a zaboli me ovaj durmitorski kurac i za ove ovdje sto laprdaju kao bruka... pa vidjesmo ko se bruko...

pravoslavna armija? p.... materna :djed

sa tugom sam to posmatrao, a plus sto sam sve znao unaprjed, pa sam i pisao na chatu na samom pocetku obavestio da dolazi tz armija pravoslavna rusa i srba iz rs... i da su parole na zastavama i stadionu u stanju ključanja...


čak sam rekao da neće to izdržat do kraja... brat mi je bio na stadionu, i primao sam informacije sa lica mjesta...

tužno :cudi

ja bi zabranio ovima iz RS da dolaze organizovano u bg na utakmice :djed

očito nijesu normalni...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: G: Rusija, Švedska, Austrija, C.Gora, Moldavija, Lihtenš

Post by storm » 10 Oct 2015, 00:16

Crnogorci ostali bez šansi za plasman, borba Šveđana i Rusa

Crna Gora ostala je bez šansi za Euro domaćim porazom od Austrije 2:3. Crnogorci su nakon gola bivšeg Dinamovca Beqiraja vodili 2:1, ali je Austrija preokrenula u posljednjih deset minuta preko Arnautovića i Sabitzera. Pobjednički gol Austrija je postigla s igračem više jer je u 87. minuti isključen Vučinić, strijelac prvog gola za Crnu Goru.

Kolo prije kraja Crna Gora ima jedanaest bodova i više ne može do trećeg mjesta koje drži Švedska koja je s 2:0 pobijedila Lihtenštajn.




Švedskoj za izravan plasman treba pobjeda protiv Moldacije i poraz Rusije na domaćem terenu od Crne Gore.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119218
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11748 times
Contact:
Status: Online

Re: G: Rusija, Švedska, Austrija, C.Gora, Moldavija, Lihtenš

Post by Maja » 04 Nov 2015, 00:02

Zašto se trener Rusije onako čudno ponaša? Ljulja se, trlja dlanovima bedra i pravi čudne face.

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests