Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37873
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2941 times
Been thanked: 2280 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Pasaga » 05 Mar 2021, 20:35

Takve osobe se povuku iz mase,neprimjetno
vrate se u svoj siguran prostor
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6957
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2740 times
Been thanked: 1282 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 05 Mar 2021, 20:36

Pusti me Marlboro da se isplacem
Twiterka

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37362
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24761 times
Been thanked: 4682 times
Status: Online

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by ElTriconi » 05 Mar 2021, 20:36

Citam ono fps i kontam koji je to fudbal, ne more bit pes a ni oni drugi 😱

Bogami izgleda da sam okacio kopacke o klin sto se tice tog 😂
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Masamune » 05 Mar 2021, 20:36

Pasaga wrote: 05 Mar 2021, 20:35 Takve osobe se povuku iz mase,neprimjetno
vrate se u svoj siguran prostor
Upravo tako. Kratko i jasno.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26399
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1867 times
Been thanked: 4093 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Beni » 05 Mar 2021, 20:36

Anna Marri wrote: 05 Mar 2021, 19:34
Beni wrote: 05 Mar 2021, 19:32Asl
Nova sam na forumu pa ne znam baš što ti ovo znači. Još nisam naučila forumski rječnik :DD
Eh onda si mlada i nisi djete mIRC-a :oo
Fuck you a friendly note to start the day

medvjed23
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3038
Joined: 27 Mar 2019, 22:01
Has thanked: 507 times
Been thanked: 378 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by medvjed23 » 05 Mar 2021, 21:35

MarlboroGold wrote: 05 Mar 2021, 20:27 Eh evo medvjeda... on je introvert (koliko se sjećam) pa bi ti vjerovatno mogao najbolje pomoći.
a ne mogu ponuditi skoro ništa osim razumijevanja.. znam kako je koračati kroz samoću sa etiketom čudaka, znam kako je u toj tami teško do ljubavi, pa čak i do kvalitetnog drugarstva.. najpametnije što mogu reći je: treba pokušavati, ali se ne treba suviše nadati.. iz nade, dok se lomi, sipa gorčina.. poželjno je naučiti cijeniti ljepote samoće, te tako naći mir.. ako taj mir nekad, nekim čudom bude obogaćen srećom i ljubavlju, super, ako ne, nema veze..

meni se čudo desilo, ja sam sreću i ljubav uspio naći, ali meni je to ravno dobitku na lutriji.. kako dobiti na lutriji? teško, eto kako.. za svaki slučaj uplati, ali ne nadaj se previše..
too dark for finding my ground.. and trees.. shiver and sway..

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84431
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11051 times
Been thanked: 16599 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Fuddo » 05 Mar 2021, 21:42

Ejesi je ohrabrio
Svaka ti cast
Dozvolite da se obratimo

User avatar
tuzlak1212
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3793
Joined: 16 Nov 2019, 04:04
Has thanked: 213 times
Been thanked: 224 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by tuzlak1212 » 05 Mar 2021, 21:51

koteljubi_kadnisamtu wrote: 05 Mar 2021, 20:21 A sta vam je ovo introventno molim vas da neko objasni malo bolje. Ja se nikad u zivotu nisam srela sa nekim osobama koje su mi bile bliske da su takve, a mozda i jesam ali nisam znala. Da li i je tako nesto moguce? kako se predstavljaju prema drugima, jel neki imaju stit na sebi prema drugima, kako se moze znati?
Introventna osoba se tesko socijalizuje, ne mozes je naci medju bliskim ljudima a moguce je da ih ima introventnih... To se prepozna u koracima upoznavanja, tj koliko je tesko nekog upoznat. Cak i ako si ti opustena, cini ti se da te osoba druga kulira, ignorise i sl, a u stvari ona samo ima taj grc da se zblizi s tobom pa bjezi od ikakve komunikacije jer se tako ugodnije osjeca.

User avatar
tuzlak1212
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3793
Joined: 16 Nov 2019, 04:04
Has thanked: 213 times
Been thanked: 224 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by tuzlak1212 » 05 Mar 2021, 21:55

I ja sam pomalo introventna osoba... Jebeno je to kad zivot oko tebe tece a ti se bojis zivota...

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Hurija » 05 Mar 2021, 21:58

:D Cura se odjavila u pola devet , polako .
Ostalo je cutanje.

User avatar
tuzlak1212
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3793
Joined: 16 Nov 2019, 04:04
Has thanked: 213 times
Been thanked: 224 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by tuzlak1212 » 05 Mar 2021, 22:00

Hurija wrote: 05 Mar 2021, 21:58 :D Cura se odjavila u pola devet , polako .
trzni me kad se loguje :pusi

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by MunDzi » 05 Mar 2021, 22:02

Introvertnost i anksioznost nisu dvije iste stvari.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Masamune » 05 Mar 2021, 22:04

Nisu, ali znaju ići jedno uz drugo.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by harlekin » 05 Mar 2021, 22:32

Jbo te naslov,ispljuca sav displey dok sam procito glasno to,nis mogla pitat fino,ej ima jos ko da je ruzan kaj akrep :kafa

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6957
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2740 times
Been thanked: 1282 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 06 Mar 2021, 03:32

tuzlak1212 wrote: 05 Mar 2021, 21:55 I ja sam pomalo introventna osoba... Jebeno je to kad zivot oko tebe tece a ti se bojis zivota...
I kada si dosao da ovog zakljucka da jesi? Koliko je takvoj osobi potrebno vremena da znaju da su takvi?
Twiterka

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Odraz » 06 Mar 2021, 03:50

Anna Marri wrote: 05 Mar 2021, 19:30 Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Ja imam blažu socijalnu anksioznost iako zadnjih par godina čak i manju nego prije. A možda sam samo teški introvert. Po meni je najbolji način za upoznavanje online način, dakle dating apps. Ali tu je problem što mi se onda 300 njih javi i to samo radi slika, većinu njih zanima samo seks a ne zanimam ih uopće ja kao osoba. Još lijepo napišem u opisu 6-7 rečenica o sebi i što tražim te fino napišem da se ja ne mogu brzo naći sa nekim, da mi treba par tjedana ili čak mjeseci i nitko uopće ni ne čita te opise, samo gledaju slike. Oni mene upitaju bezvezna pitanja koja mi već pišu na profilu kao: odakle sam, koliko imam godina I odmah žele da se nađemo.

Uživo u mojoj blizini nema ništa, jedino noćni klubovi što ne volim i tu bi mi onda samo pijanci prilazili. Uvijek sam bila jako povučena, ne volim alkohol i pušenje. Volim samo mala druženja, ono sa par prijatelja. Kad se nalazim na glasnim mjestima gdje je puno ljudi osjećam se nelagodno i ne znam što bih pričala sa njima jer ni nemam ništa zajedničko sa njima i ne pašu mi ljudi sa toliko drugačijim karakterima.

Mogu ja čak i naći nekoga sličnog sebi, samo što je onda problem prevelika udaljenost. Stalno se pitam pa zar je moguće da nema nitko poput mene u krugu od 100 km od mene?

Nažalost ovake ljude poput mene obično smatraju čudacima, nikad nam ni ne dadnu priliku da nas upoznaju. Ali svejedno niti ja ne volim one glasne dečke koji se uvijek prave face u društvu, uvijek pričaju neke priče o pijanstvu ili neke mačo priče. Većina se cura pali na te neke popularne dečke koji su uvijek najglasniji. Ja takve ne volim a samo takve i slične nailazim. Možda sam samo baksuz. Ne sviđaju mi se dečki koji su totalno drugačiji od mene, sa kojima nemam ništa zajedničko. Ne vjerujem u ono da se suprotnosti privlače jer ja ne mogu niti pričati sa nekim tko je toliko drugačiji od mene.

Voljela bih čuti slične priče. :D
Kao da citam post moje kcerke ... :cool
Kao sto bih i nju savjetovao - sve si u pravu, pravog za sebe ces naci tako sto ces siriti krug poznanika, ici na kurseve koji te interesuju, izlaziti sa drustvom koje te interesuje i inace raditi stvari koje te interesuju i tu ces naci decka kojeg interesuju iste stvari, i on ce te sigurno prepoznati. Nije lako naci partnera, pravog partnera ... jer ces najvise upoznati ljudi koji ce ti ostati samo poznanici, ali nije i nemoguce. Ali da bi ga nasla - i on mora da pronadje tebe. I on sad vjerovatno misli isto kao i ti - gdje i kako naci djevojku kao sto si ti.
Zato pocni izlaziti, druzi se, planinari, idi u streljanu, treniraj judo, sta god nadjes da ti se svidja. Pokazi se da bi te on mogao prepoznati. :ok

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Odraz » 06 Mar 2021, 03:56

medvjed23 wrote: 05 Mar 2021, 21:35
MarlboroGold wrote: 05 Mar 2021, 20:27 Eh evo medvjeda... on je introvert (koliko se sjećam) pa bi ti vjerovatno mogao najbolje pomoći.
a ne mogu ponuditi skoro ništa osim razumijevanja.. znam kako je koračati kroz samoću sa etiketom čudaka, znam kako je u toj tami teško do ljubavi, pa čak i do kvalitetnog drugarstva.. najpametnije što mogu reći je: treba pokušavati, ali se ne treba suviše nadati.. iz nade, dok se lomi, sipa gorčina.. poželjno je naučiti cijeniti ljepote samoće, te tako naći mir.. ako taj mir nekad, nekim čudom bude obogaćen srećom i ljubavlju, super, ako ne, nema veze..

meni se čudo desilo, ja sam sreću i ljubav uspio naći, ali meni je to ravno dobitku na lutriji.. kako dobiti na lutriji? teško, eto kako.. za svaki slučaj uplati, ali ne nadaj se previše..
Kakva bolan samoca, treba zivjet' divlje i razuzdano - pored janjeta koje se okrece na tihoj vatri, sa dobrim drustvom, gajbom pive i fatat' za guzicu koga stignes, musko zensko kako ko preferira. Imas jedan zivot i iskoristi ga najbolje, jebo kukanje, neces imat' drugu sansu za popravni. :kafa

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Taare » 06 Mar 2021, 04:02

Odraz wrote: 06 Mar 2021, 03:56 Kakva bolan samoca, treba zivjet' divlje i razuzdano - pored janjeta koje se okrece na tihoj vatri, sa dobrim drustvom, gajbom pive i fatat' za guzicu koga stignes, musko zensko kako ko preferira. Imas jedan zivot i iskoristi ga najbolje, jebo kukanje, neces imat' drugu sansu za popravni.
A šta je s nama koji vjerujemo da ćemo imati još jedan život i to onaj vječni :123
Svi mi se morete obratit

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Odraz » 06 Mar 2021, 04:06

Taare wrote: 06 Mar 2021, 04:02
Odraz wrote: 06 Mar 2021, 03:56 Kakva bolan samoca, treba zivjet' divlje i razuzdano - pored janjeta koje se okrece na tihoj vatri, sa dobrim drustvom, gajbom pive i fatat' za guzicu koga stignes, musko zensko kako ko preferira. Imas jedan zivot i iskoristi ga najbolje, jebo kukanje, neces imat' drugu sansu za popravni.
A šta je s nama koji vjerujemo da ćemo imati još jedan život i to onaj vječni :123
Nema zivota bez janjeta ... mislim kakav bi to zivot bio ... ono vjecan si a zivis kao neka izmaglica? Kakav to zivot moze imati izmaglica? :123
Zato janje na ovom svijetu kad god stignes ... :klanja

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Da li itko od vas ima socijalnu anksioznost? Ako imate da li vas to sprečava u pronalasku partnera/ice?

Post by Taare » 06 Mar 2021, 04:23

Odraz wrote: 06 Mar 2021, 04:06
Nema zivota bez janjeta ... mislim kakav bi to zivot bio ... ono vjecan si a zivis kao neka izmaglica? Kakav to zivot moze imati izmaglica? :123
Zato janje na ovom svijetu kad god stignes ... :klanja
Kakva crna izmaglica, to si ti neš pomiješao. Tijela maltene kao i ova, samo perfektna :zubi
kod nas će biti i janjetine i mlade jaretine; i bifteka, i ramsteka :pusi
Svi mi se morete obratit

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests