Dešavanja u školama BiH

Pozorište, slikarstvo, škola, fakultet, istraživanja, izumi.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Naseef Mushroom » 20 Jan 2022, 10:24

Calla wrote: 20 Jan 2022, 10:15 Postedi nas zaglupljivanja, zatupljivanja, zaludivanja
ako ikako moze :srcee
Poštedie i vi nas zlonamjernih spinovanja.
Mogli ste u ovu temu ubaciti i članak da je brat sestri napravio dijete i onda ispinovati da je se na ovoj temi na 30 stranica diskutovali da li brat i sestra smiju imati djecu.
Radikalni feminizam upakovan u emojije, srcadi i glumljenja nevinosti.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Calla » 20 Jan 2022, 10:29

Kada budete spremni I ti I ovaj state 51 da živite po pravilima 21 stoljeca, ekonomija, ekologija, etika I ekumenizam e tek onda cu vas svrstati u dobre sugovorniike a do tada dok ne savladate sve navedeno ici cete mi na zivce zato sto dolazim na isto mjesto gdje ste I vi. :123
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Masamune » 20 Jan 2022, 10:30

Spejsu treba banovati jer namjerno spinuje, okreće teme na njen mlin i vas oslikava kao da branite pedofile, seksualne predatore itd :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 10:34

Calla wrote: 20 Jan 2022, 10:29 Kada budete spremni I ti I ovaj state 51 da živite po pravilima 21 stoljeca, ekonomija, ekologija, etika I ekumenizam e tek onda cu vas svrstati u dobre sugovorniike a do tada dok ne savladate sve navedeno ici cete mi na zivce zato sto dolazim na isto mjesto gdje ste I vi. :123
samo zivi ko ti brani,ja ne zelim ako su ovo pravila kao kod ove individue ispod., a jesu. iako je vremensko odredjivanje pravila teski anahronizam i obrazovna zatucanost. a po pitanju ekologije, etike, ekuenizma i ekonomije ne mozes nam cipele obrisati


User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Masamune » 20 Jan 2022, 10:40

Opet nesto cega je 0,000x %

De jos koji primjer da povecas malo procenat 😁
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 10:42

kao i obicno fulas poentu, ovo je pravilo 21 vijeka, moras se nauciti da ne koristis logicku gresku brojeva u raspravi.
Last edited by The 51st State on 20 Jan 2022, 10:43, edited 1 time in total.

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Calla » 20 Jan 2022, 10:42

Eh da zaboravih I edukaciju,

slusate li vi mene vas dvojica neke lijepe teme sa osvjezenjem i opstankom zene u razvoju bosanske civilizacije. :srcee
Ne vrjedajte mi vise ovaj moj zenski mozak,


dojadili ste mi :srcee
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Masamune » 20 Jan 2022, 10:45

The 51st State wrote: 20 Jan 2022, 10:42 kao i obicno fulas poentu, ovo je pravilo 21 vijeka, moras se nauciti da ne koristis logicku gresku brojeva u raspravi.
Imate i vi sekte koje sunete žene i također teže šerijatu. Pa hoćemo li sav islam mjeriti po tim sektašima kojih nema ni 1%?

Samo ti nastavi sa tim besmislenim gargamelisanjem.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

bosanski migrant
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 494
Joined: 21 Jul 2021, 14:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 69 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by bosanski migrant » 20 Jan 2022, 10:47

Da se nadovežem na ranije postove...Islam zaista ima odgovor i rješenja za ovakve pojave...
Vješanje na trgu, skraćivanje za glavu, gađanje kamenčićima dok ne umru

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 10:48

MarlboroGold wrote: 20 Jan 2022, 10:45
The 51st State wrote: 20 Jan 2022, 10:42 kao i obicno fulas poentu, ovo je pravilo 21 vijeka, moras se nauciti da ne koristis logicku gresku brojeva u raspravi.
Imate i vi sekte koje sunete žene i također teže šerijatu. Pa hoćemo li sav islam mjeriti po tim sektašima kojih nema ni 1%?

Samo ti nastavi sa tim besmislenim gargamelisanjem.
teznja serijatu je sasvim pohvalna stvar, a sto se tice "sunecenja zena" to je kulturoloska norma koja nije obavezujuca po islamu. ti ga mozes mjeriti samo po svom manjkavom subjektivitetu lisenog merituma.

naravno da cu nastaviti dokle god kmecite.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 10:51

bosanski migrant wrote: 20 Jan 2022, 10:47 Da se nadovežem na ranije postove...Islam zaista ima odgovor i rješenja za ovakve pojave...
Vješanje na trgu, skraćivanje za glavu, gađanje kamenčićima dok ne umru
ti kao ateista ne bi trebao imati problem sa tim iako ovo sto si rekao nema veze ni sa cim osim sa emocionalnom turbulencijom lisenog bilo kojeg konteksta.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Masamune » 20 Jan 2022, 10:54

Idi tamo medju te pa pitaj je li to kulturoloski. Mozda bi ostao bez glave.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 10:55

idi i ti u bocvanu da uzivas u carima liberalne demokratije.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Naseef Mushroom » 20 Jan 2022, 11:00

Calla wrote: 20 Jan 2022, 10:29 Kada budete spremni I ti I ovaj state 51 da živite po pravilima 21 stoljeca, ekonomija, ekologija, etika I ekumenizam e tek onda cu vas svrstati u dobre sugovorniike a do tada dok ne savladate sve navedeno ici cete mi na zivce zato sto dolazim na isto mjesto gdje ste I vi. :123
Ja sam veći prijatelj žena i više im želim dobro nego ti feministička kokoško koja se kao bori za prava žena a najveći si im neprijatelj jer bi ih sve bacila u vatru, kao neki general koji svjesno svoje vojnike gura u smrt da bi ispao heroj.

Baš zato pošto im želim dobro i poštujem žene pišem čitavo vrijeme na ovoj i ostalim temama da žene ne bi trebale ulaziti u neke lokale, raditi određene poslove i biti u određenim krugovima jer znam kakav je svijet okrutan dok vi forsirate priču "Mala obuci minić i izadi u 1 izađi na mjesta koja i mnogi muškarci izbjegavaju jer si jaka, moderna i nezavisna".

Baš zato što je 21. stoljeće sam svjestan koliko su kriminal i opasnost evoluirale, da mjesta gdje su nekada djeca mogla igrati se navečer da je danas opasno tu i preko dana prolaziti, da su u ovom stoljeću Zenica, Tuzla, Doboj postali opasniji u poredenju sa prošlim stoljećem a kamoli Sarajevo, Beograd, Beč i Berlin.

Ovdje se stvarno osobe koje pristupaju realno i zrelo situaciji postavljaju kao negativci a oni koji isporučuju djevojke na tacni manijacima kao vekiki prijatelji ženskog roda :lud
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Masamune » 20 Jan 2022, 11:01

bosanski migrant wrote: 20 Jan 2022, 10:47 Da se nadovežem na ranije postove...Islam zaista ima odgovor i rješenja za ovakve pojave...
Vješanje na trgu, skraćivanje za glavu, gađanje kamenčićima dok ne umru
Mogu tamo gdje je Islam ujedno i zakon. Kad se docepaju demokratije onda ne mogu tako, pa moraju biti fini i moraju se koristiti demokratskim pravima 😁
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 11:04

naravno i pobijedice ih u skladu sa istom, bice jako kmecanje.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Naseef Mushroom » 20 Jan 2022, 11:09

MarlboroGold wrote: 20 Jan 2022, 11:01
bosanski migrant wrote: 20 Jan 2022, 10:47 Da se nadovežem na ranije postove...Islam zaista ima odgovor i rješenja za ovakve pojave...
Vješanje na trgu, skraćivanje za glavu, gađanje kamenčićima dok ne umru
Mogu tamo gdje je Islam ujedno i zakon. Kad se docepaju demokratije onda ne mogu tako, pa moraju biti fini i moraju se koristiti demokratskim pravima 😁
U pravu si. Nije džaba osnivač Njihove Stranke pisao da je alarmantno što će za par godina biti više Bošnjaka nego Srba pa se poslije ljuti kada mu Mirnes Ajanović kaže da je gori od karadžića jer to ni on nikada nije izjavio.

A za taj drugi dio znaš i sam da nisi u pravu. Gdje god dođe musliman u zapadnu državu tu on nastavlja sa svojom tradicijom i religijom dok cuckold zapadnjak koji je se odrekao svega, svoje religije, tradicije, porodičnih vrijednosti i ostalih oblasti svog identiteta samo gleda i kmeči šta mu rade, postao je žrtva u sopstvenoj državi.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Masamune » 20 Jan 2022, 11:10

:valja
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Calla » 20 Jan 2022, 11:10

Naseef Mushroom wrote: 20 Jan 2022, 11:00
Calla wrote: 20 Jan 2022, 10:29 Kada budete spremni I ti I ovaj state 51 da živite po pravilima 21 stoljeca, ekonomija, ekologija, etika I ekumenizam e tek onda cu vas svrstati u dobre sugovorniike a do tada dok ne savladate sve navedeno ici cete mi na zivce zato sto dolazim na isto mjesto gdje ste I vi. :123
Ja sam veći prijatelj žena i više im želim dobro nego ti feministička kokoško koja se kao bori za prava žena a najveći si im neprijatelj jer bi ih sve bacila u vatru, kao neki general koji svjesno svoje vojnike gura u smrt da bi ispao heroj.

Baš zato pošto im želim dobro i poštujem žene pišem čitavo vrijeme na ovoj i ostalim temama da žene ne bi trebale ulaziti u neke lokale, raditi određene poslove i biti u određenim krugovima jer znam kakav je svijet okrutan dok vi forsirate priču "Mala obuci minić i izadi u 1 izađi na mjesta koja i mnogi muškarci izbjegavaju jer si jaka, moderna i nezavisna".

Baš zato što je 21. stoljeće sam svjestan koliko su kriminal i opasnost evoluirale, da mjesta gdje su nekada djeca mogla igrati se navečer da je danas opasno tu i preko dana prolaziti, da su u ovom stoljeću Zenica, Tuzla, Doboj postali opasniji u poredenju sa prošlim stoljećem a kamoli Sarajevo, Beograd, Beč i Berlin.

Ovdje se stvarno osobe koje pristupaju realno i zrelo situaciji postavljaju kao negativci a oni koji isporučuju djevojke na tacni manijacima kao vekiki prijatelji ženskog roda :lud
Bla bla bla,, kokosaru, :bravo
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 11:11

Naseef Mushroom wrote: 20 Jan 2022, 11:09
MarlboroGold wrote: 20 Jan 2022, 11:01
Mogu tamo gdje je Islam ujedno i zakon. Kad se docepaju demokratije onda ne mogu tako, pa moraju biti fini i moraju se koristiti demokratskim pravima 😁
U pravu si. Nije džaba osnivač Njihove Stranke pisao da je alarmantno što će za par godina biti više Bošnjaka nego Srba pa se poslije ljuti kada mu Mirnes Ajanović kaže da je gori od karadžića jer to ni on nikada nije izjavio.

A za taj drugi dio znaš i sam da nisi u pravu. Gdje god dođe musliman u zapadnu državu tu on nastavlja sa svojom tradicijom i religijom dok cuckold zapadnjak koji je se odrekao svega, svoje religije, tradicije, porodičnih vrijednosti i ostalih oblasti svog identiteta samo gleda i kmeči šta mu rade, postao je žrtva u sopstvenoj državi.
moze samo kmecati i smijati se od muke.
FJKMIa0WYAQC4LN.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Post Reply

Return to “Kultura, umjetnost, edukacija, nauka”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests