Dešavanja u školama BiH

Pozorište, slikarstvo, škola, fakultet, istraživanja, izumi.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Calla » 20 Jan 2022, 14:00

Naseef Mushroom wrote: 20 Jan 2022, 13:41
Calla wrote: 20 Jan 2022, 13:03

Ne vidim ja nikakvu ironiju pa zato da ti ravnopravno uzvratim.

box
Kokosar, feministicka kokos na istom nivou
vratila sam ti milo za drago :pracka
Zene niti su, niti ce Ikada zivjeti bez opasnosti u svjetu koja vreba sa svih strana I vidi vraga a tko li je to glavni zlocko u svjetu sto ih zajebava kud god krenule??
Glavne zloćke su muškarci siledžije, manijaci, silovatelji i seljačine koji misle da je svako žensko objekat ali problem je isto ovaj današnji feminizam koji ženama puni glavu kako one trebaju biti nezavisne i jake i raditi stvari, bilo gdje i u bilo koje doba gdje se i hrabriji muškarci omišljaju da li trebaju na ta mjesta dolaziti.
Logicno,
al ajde da zamislimo da smo uspjesni ili mocni kao ljudi ove planete da samo na jedan dan eliminiramo ovog zlocastog uzrocnika muskarca iz zone problema, znas I sam da pod takvim uslovima feministicki pokret ne bih ni postojao.
Last edited by Calla on 20 Jan 2022, 14:17, edited 1 time in total.
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14106 times
Been thanked: 12695 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Masamune » 20 Jan 2022, 14:01

The 51st State wrote: 20 Jan 2022, 13:33 FJhJjTlaAAArH00.png

Pa kaze civilizacija, samo da ne bude bocvana transparetna, a zanzibar nije.
Kad tvoja braca porade na transparentnosti i otvorenosti onda ce takva kritika biti osnovana, jer gotovo svaka ozbiljna studija ukazuje na podatke koji nisu raspolozivi iz Saudije i slicnih zemalja.

Sve dok nisu i dok ljude sa strane istjeruju govnjivom motkom iz svojih zemalja, a vecini ne daju ni da primirisu jer postoji mogucnost talasanja, a koji su clanovi raznih medjunarodnih institucija i udruzenja koji se bave time, smijesno je to tvoje busanje u prsa.

Vidimo na primjeru tvoje brace sto dolaze u Evropu. Sve ljudi sa ispravnim vrijednostima, doktori nauka i vrlo kulturni da bi sve Evropljane mogli educirati. Niko nije dosao iz plemena niti se ponasaju plemenski kao rulja.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 14:05

Neks su tvoja braca iz bocvane i nikaragve poradila na transparetnosti. Ubi te sljepilo, s obzirom da je tebi idol sam harris koji ne bi imo nista protiv nuklearne anihilacije muslimanskih zemalja to nije ni cudno, samo si pateticno smijesan u drzanju mantre o transparetnosti i kada je ocigledno da to nije slucaj samo da bi hranio i njegovao svoj podanicki kognitivni bias.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14106 times
Been thanked: 12695 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Masamune » 20 Jan 2022, 14:10

Nikog ja ne idealiziram od njih i nemoj poturati bezveze. Iako Harrisa cijenim u nekim segmentima evidentno je i njegovo teško guranje cionista.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 14:14

Samo manje punjenja propagandom o netransparetnosti barem po ovom pitanju oko zlostavljanja zena, debunkirano more puta, cak sta vise najvise prijavljuju na bliskom istoku seksualno uznemiravanje. ;)

A da se vratimo kako to izgleda po normama 21 vijeka, realno ja bi se poklopio usima, a ne upiro prste u druge.
FJAS3IIaUAI3KSi.png
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14106 times
Been thanked: 12695 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Masamune » 20 Jan 2022, 14:19

Mislim da je jasno da se u vezi (ne)transparentnosti nećemo složiti... ali da ne idemo dalje u tu priču. Bar je meni mrsko.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 14:21

A ne vidim razloga zasto kada imaju dostupne informacije, nije bliski istok divlji zapad i bez monitoringa un agencija, no dobro kako zelis.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5774 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Duminjo » 20 Jan 2022, 14:35

Hurija wrote: 20 Jan 2022, 10:19 Tema o konobarici i Loli koji je hvatao je bila odavno za zaključati.

Uprkos tome bilo je bas neumjesnih komentara i ni sama ne razumijem zašto je spojena sa sada ovom temom .Mislim da je Nasef u pravu .

Vijest o ucenici/profesoru je ubacena u postojecu jer se radi o djelu koje se kvalifikuje otprilike isto.
muskarac ufatio konobaricu zaguz na njenom radnom mjestu.
muskarac na svom radnom mjestu ufatio maloljetnu ucenicu za straznjicu.

Nevjerovatno koliko se dva, skoro ista slucaja, gledaju drugacije.
Neki bi rekli da je spajanje ove dvije teme maliciozno ili neko spinovanje jer, kad se pojavio ugledni clan drustva sa jos gorim djelom (maloljetnica), propada u vodu sve ono sto su pisali o kafanama i konobarici. Kako ga opravdat sunce mu zarko..

Ista tema, facanje zaguz. Nema potrebe da se bunite sto je spojeno. Ko je pisao o konobarici, pisao je na temi o njoj i vidis se naslov te teme u tim postovima. Ko pise o profesoru, isto se vidi naslov teme iznad posta... Jedino se ne vidi nikakva veza sa islamom al imam osjecaj da to pedeskecu i malboru ne smeta..

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Naseef Mushroom » 20 Jan 2022, 14:36

Calla wrote: 20 Jan 2022, 14:00
Naseef Mushroom wrote: 20 Jan 2022, 13:41
Glavne zloćke su muškarci siledžije, manijaci, silovatelji i seljačine koji misle da je svako žensko objekat ali problem je isto ovaj današnji feminizam koji ženama puni glavu kako one trebaju biti nezavisne i jake i raditi stvari, bilo gdje i u bilo koje doba gdje se i hrabriji muškarci omišljaju da li trebaju na ta mjesta dolaziti.
Logicno,
al ajde da zamislimo da smo uspjesni ili mocni kao ljudi ove planete I da samo na jedan Dan ovog zlocastog uzrocnika muskarca eliminiramo iz zone problema, pa znas I sam da feministicki pokret ne bih ni postojao.
Pa to je ta naivnost i forsiranje girl power gdje se gubi osjećaj za realnost.
Ti stvarno misliš da smo mi muškarci jedno veliko udruženje gdje ujedinjeni možemo zaustaviti svakog nasilnika u svojim redovima? Da je tako jednostavno zaustavili bi onda prvo nasilje muškarca nad muškarcem. Da sutra odem na kahvu ne znam hoće li me ko pepeljarom pogoditi.

Pa na ovom forumu ne možemo ujedinjeni utjecati na svakog forumaša, ne znamo hoće li se danas registrovati neki trol, ne znamo hoće li neko u idućem postu napisati nešto za bana ili hoće li se kulturna rasprava pretvoriti u svađu punu uvreda a misliš da bi se tako lahko mogla kontrolisati tolika populacija?

Izvini ali to što pišeš ima 0% veze sa realnošću i vise liči na govor miss svijeta kako bi donijela mir u svijetu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31601
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2683 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Matan » 20 Jan 2022, 14:37

Dokle ste...
:123
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 14:40

Calla wrote: 20 Jan 2022, 14:32
The 51st State wrote: 20 Jan 2022, 14:22

:lup cestitam prevazisla si samu sebe u pisanju besmislica.

Ovako savremena zena 21 vijeka posmatra muslimane kao samoubice. Ima smisla.
:lup e pa, malo morgen ces mi podvaliti preusmjeravanjem paznje, velicanje tvojih gluposti :fuckoff
pratim ja ovu tvoju taktiku manipulisanja duze vrjeme :remzo
Na sta si aludirala kada si pricala da bi trebo da se samoubijem? Znas li da je tako nesto krivicno djelo na zapadu recimo jer se moze smatrati kao navodjenje. Bojim se da edit...

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 14:48

@Duminjo ako je to za edita omda ne znam za sta je njena sugestija prema meni. ali haj znam da mogu nervirati pa zanemarite flagrantne i nenormalne uvrede.

Mislim movo je ok jeli tako :)
State 51,pa ti se svakako moras samoubiti po pravilima zivljenja koje ti licno zastupas

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by MunDzi » 20 Jan 2022, 15:04

Naseef Mushroom wrote: 20 Jan 2022, 13:51
MunDzi wrote: 20 Jan 2022, 12:04
U posljednje vrijeme se gubis.
"Zlonamjerno spinovanje" ti je postala postapalica.
Poceo si bukvalno svakog ko ne dijeli tvoje misljenje etiketirati sa "zlonamjeran spin".
Nećeš nikada dočekati da se ja gubim, ja znam svoj pravac i držim se toga dok drugi izluđuju u manjku argumenata.

Pa kako nije spinovanje na ovoj temi? Spojila je se tema konobarica sa temom maloljetna osoba i ispada da je se vodila rasprava da li se smiješ nabacivati učenici a pisalo je se o nečemu potpuno drugačijem.
Matana koji je samo naveo kako razmišljaju bolesni alkoholičari proglasiste da pravda silovanje.
Ja i ostali forumaši koji upozoravamo na tipična ponašanja standardnih gostiju u određenim objektima ispadamo da pravdamo te likove a krivimo žene što ih izazivaju iako želimo samo ukazati da na nekim mjestima ne možeš zlo nikada promjeniti, samo ga možeš izbjegavati.
Pa vec sam docekala jer si se pogubio na ovoj temi.
Po tebi su svi maliciozni na ovoj temi, naravno osim 51 koji potpisuje tvoje postove.
Fokusiran si na "normalnost" pojave da neko nadje za shodno da nekog uhvati za guzicu, umjesto da se fokusiras na nenormalnost te pojave.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5774 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Duminjo » 20 Jan 2022, 15:06

The 51st State wrote: 20 Jan 2022, 14:48 @Duminjo ako je to za edita omda ne znam za sta je njena sugestija prema meni. ali haj znam da mogu nervirati pa zanemarite flagrantne i nenormalne uvrede.

Mislim movo je ok jeli tako :)
State 51,pa ti se svakako moras samoubiti po pravilima zivljenja koje ti licno zastupas
Tvoje bilo na kraju i pri ruci.. sabura 😁

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 15:09

Duminjo wrote: 20 Jan 2022, 15:06
The 51st State wrote: 20 Jan 2022, 14:48 @Duminjo ako je to za edita omda ne znam za sta je njena sugestija prema meni. ali haj znam da mogu nervirati pa zanemarite flagrantne i nenormalne uvrede.

Mislim movo je ok jeli tako :)

Tvoje bilo na kraju i pri ruci.. sabura 😁
Ma i nemoj kad bolje skontam, neka sramote, da umije bolje ne bi.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5774 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Duminjo » 20 Jan 2022, 15:15

The 51st State wrote: 20 Jan 2022, 15:09
Duminjo wrote: 20 Jan 2022, 15:06

Tvoje bilo na kraju i pri ruci.. sabura 😁
Ma i nemoj kad bolje skontam, neka sramote, da umije bolje ne bi.
et sad ispade samo Callina sramota a sto sam tvoje obriso i sto nju neko nazove feministickom kokoskom, nista..

malo sam obriso, fino se igrajte da bezveze ne kljucam

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by The 51st State » 20 Jan 2022, 15:19

Duminjo wrote: 20 Jan 2022, 15:15
The 51st State wrote: 20 Jan 2022, 15:09

Ma i nemoj kad bolje skontam, neka sramote, da umije bolje ne bi.
et sad ispade samo Callina sramota a sto sam tvoje obriso i sto nju neko nazove feministickom kokoskom, nista..

malo sam obriso, fino se igrajte da bezveze ne kljucam
Ja odgovoram samo za sebe, a moje obrisano pisanje cak se moze smatrati adekvatnim odgovom na njene prizemne i primitivne insinuacije.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5774 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Duminjo » 20 Jan 2022, 15:21

ljudski je nekad otici malo u ofsajd

vraticemo se na temu/e

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Naseef Mushroom » 20 Jan 2022, 15:26

Duminjo wrote: 20 Jan 2022, 14:35
Hurija wrote: 20 Jan 2022, 10:19 Tema o konobarici i Loli koji je hvatao je bila odavno za zaključati.

Uprkos tome bilo je bas neumjesnih komentara i ni sama ne razumijem zašto je spojena sa sada ovom temom .Mislim da je Nasef u pravu .

Vijest o ucenici/profesoru je ubacena u postojecu jer se radi o djelu koje se kvalifikuje otprilike isto.
muskarac ufatio konobaricu zaguz na njenom radnom mjestu.
muskarac na svom radnom mjestu ufatio maloljetnu ucenicu za straznjicu.

Nevjerovatno koliko se dva, skoro ista slucaja, gledaju drugacije.
Neki bi rekli da je spajanje ove dvije teme maliciozno ili neko spinovanje jer, kad se pojavio ugledni clan drustva sa jos gorim djelom (maloljetnica), propada u vodu sve ono sto su pisali o kafanama i konobarici. Kako ga opravdat sunce mu zarko..

Ista tema, facanje zaguz. Nema potrebe da se bunite sto je spojeno. Ko je pisao o konobarici, pisao je na temi o njoj i vidis se naslov te teme u tim postovima. Ko pise o profesoru, isto se vidi naslov teme iznad posta... Jedino se ne vidi nikakva veza sa islamom al imam osjecaj da to pedeskecu i malboru ne smeta..
Spajanje dvije teme nije bilo zlonamjerno, više je bilo kao hvatanje za slamku u nedostatku argumenata za orginal temu
(kao u onom filmu kada branioc nije u stanju da odbrani svog klijenta pa uvodi mače u sud i kaže "sad zamislite da je se to ovom mačetu desilo" gdje sva porota uzvikuje žalosno aaaah i na kraju branioc dobija slučaj)
ali je se dobio zlonamjeran efekat, najbolje dokazuje postavljanje Facebook screenshota gdje neki pravdaju hvatanje maloljetnice uz komentar da je isti mentalitet na forumu iako niko na forumu nije napisao tako nešto.

Ti slučaji nisu isti i samim tim što pišeš da su skoro isti slučaj znači da u podsvjesti znaš da nije isto.

Ali ukratko zašto nije isto.
Mi znamo samo priču, guzica, šamar, kazna za obadvoje i to je to. Ne znamo njihovu historiju, znaju li se od prije, jesu li bili u vezi, kako je dovelo do te situacije, da li su imali prije seks pa sad neće da ima nikakve veze sa njim, ne znamo ništa.

Razlika je što nemamo toliko informacija kod priče o konobarici pa se kreće sa lovom na (muške) vještice jer gledamo stvari samo crno ili bijelo dok kod maloljetnih djevojaka je itekako crno ili bijelo jer nema nikakvog opravdanja niti treba bilo kakva informacija zašto je punoljetni muškarac pokušao bilo šta sa maloljetnom osobom jer on je pogriješio.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zenica: Podignuta optužnica protiv profesora zbog sumnje da je učenicu uhvatio za stražnjicu

Post by Naseef Mushroom » 20 Jan 2022, 15:35

MunDzi wrote: 20 Jan 2022, 15:04
Naseef Mushroom wrote: 20 Jan 2022, 13:51
Nećeš nikada dočekati da se ja gubim, ja znam svoj pravac i držim se toga dok drugi izluđuju u manjku argumenata.

Pa kako nije spinovanje na ovoj temi? Spojila je se tema konobarica sa temom maloljetna osoba i ispada da je se vodila rasprava da li se smiješ nabacivati učenici a pisalo je se o nečemu potpuno drugačijem.
Matana koji je samo naveo kako razmišljaju bolesni alkoholičari proglasiste da pravda silovanje.
Ja i ostali forumaši koji upozoravamo na tipična ponašanja standardnih gostiju u određenim objektima ispadamo da pravdamo te likove a krivimo žene što ih izazivaju iako želimo samo ukazati da na nekim mjestima ne možeš zlo nikada promjeniti, samo ga možeš izbjegavati.
Pa vec sam docekala jer si se pogubio na ovoj temi.
Po tebi su svi maliciozni na ovoj temi, naravno osim 51 koji potpisuje tvoje postove.
Fokusiran si na "normalnost" pojave da neko nadje za shodno da nekog uhvati za guzicu, umjesto da se fokusiras na nenormalnost te pojave.
Ne, ja itekako smatram to nenormalnim ali sam svjestan da je to prisutno oko nas i moje je da upozorim slabije i naivnije od mene koja mjesta trebaju izbjegavati.

Ne smatraš ni ti pedofiliju normalnom pa kada kažeš nekom djetetu da ne ulazi u auto kod nepoznatih osoba ni ti nisi fokusirana na normalnost pojave da se dijete dodiruje ali si svjesna da će ta opasnost uvijek biti prisutna i jedino šta možeš učiniti je davati djeci savjete kako da budu oprezniji.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Kultura, umjetnost, edukacija, nauka”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests