Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Naši ljubimci, priroda, čuvanje okoliša.

Moderator: spacebound

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28489
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1498 times
Been thanked: 1495 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by uvijek_kontra » 21 Jun 2019, 10:52

A ja mislim da vrijeme da ljudi shvate da ne zivimo kao sto su nekad zivjeli i da je svakom njegov problem najveci i najbitniji u tom nekom momentu. Pa bio to za nekog slomljen nokt, a za nekog drugog slomljena ruka.

Ne vidim razlog da Brams ovdje ne pise, jos manje da se zbog toga pravi hajka kao sto se pravi. Cura je napisala sta ima i sta sad? Netko drugi ce joj birati teme gdje da pise sta joj je na dusi? I ne vjerujem da je ocekivala sazaljenje ili razumijevanne, nije to njen fazon, mozda je samo htjela podjelit ono sto joj je na umu jer ce se, mozda, osjecati bolje. Zar je to pogresno? Hajmo sad ispravljat svaki upis na bilo koju temu jer svakako 60% postova ne pasu tamo gdje su napisani.

Spomenula je virus zapadnog Nila koji je, btw, i smrtonosan i ko god se nadovezao, nasalio na to nije bas svoj pa bila tema zasto volimo ljeto il zasto mrzimo ljeto. I nemojte mi o sali, molim vas. Cisto podjebavanje. Kao da je ona sad fina dama sto samo sjedi na terasi, ne radi nista osim kuknjave o komarcima. Bar sam ja tako shvatila obracanje njoj. Bljak. Ne volim to, niti mogu presutit. Neki ocigledno imate tvrdu kozu pa i ne primjecujete takve stvari, a mene to digne do plafona. Ne morate suosjecati, a ne morate ni dodavati ulje na vatru.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Chloe » 21 Jun 2019, 11:15

Podrinjac wrote: 21 Jun 2019, 10:18
Chloe wrote: 21 Jun 2019, 06:36 Brams, njega ne uzimaj zdravo za gotovo. Znaš da nisam podbornik vrijedjanja i krajnosti a on to napiše na svoj specifičan način, da mislim kako većina i ne prihvata ozbiljno....
Naravno da nismo svi isti, ni u čemu pa ni u podnoșenju visokih/niskih temperatura.

Mada ni sama ne shvatam zašto nekom smeta ako neko nešto ne voli, ili objașnjava pa idu komentari "kmečiș, dramiș, patetika". :cudi pa mene redovno prozivaju. :D

Hajde, ne ljuti se. Brz oporavak ti želim. Pripazi se, insana najčešće stresovi stignu a ti si imala naporan period. :pusa :cvijece
Pa što si mu onda dala reakciju?
Meni je njegovo pisanje smiješno. I već sam rekla to. :cudi (:hm dodușe ne uvijek i sve e nekom postu, ali sa ovim se to desilo)
Bude postova kojima se neki smiju a ja im dam palac dole jer ih shvatim kao uvredu kao i Brams Harleta pa je razumijem. Ona je jedna od onih koja ne ismijava i ne ponižava neistomišljenike kad piše pa mi je pravo žao i sram što se našla uvredjena a meni post bio smiješan i ja mu dala takvu reakciju. Zato sam se javila...

Udarite sad, evo ledja.... Neće biti prvi put :hihi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Vrag » 21 Jun 2019, 11:21

Podrinjac wrote: 21 Jun 2019, 10:18
Chloe wrote: 21 Jun 2019, 06:36 Brams, njega ne uzimaj zdravo za gotovo. Znaš da nisam podbornik vrijedjanja i krajnosti a on to napiše na svoj specifičan način, da mislim kako većina i ne prihvata ozbiljno....
Naravno da nismo svi isti, ni u čemu pa ni u podnoșenju visokih/niskih temperatura.

Mada ni sama ne shvatam zašto nekom smeta ako neko nešto ne voli, ili objașnjava pa idu komentari "kmečiș, dramiș, patetika". :cudi pa mene redovno prozivaju. :D

Hajde, ne ljuti se. Brz oporavak ti želim. Pripazi se, insana najčešće stresovi stignu a ti si imala naporan period. :pusa :cvijece
Pa što si mu onda dala reakciju?
Bolje reakciju nego 2 boda

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Salko » 21 Jun 2019, 11:21

Chloe wrote: 21 Jun 2019, 11:15
Podrinjac wrote: 21 Jun 2019, 10:18

Pa što si mu onda dala reakciju?
Meni je njegovo pisanje smiješno. I već sam rekla to. :cudi (:hm dodușe ne uvijek i sve e nekom postu, ali sa ovim se to desilo)
Bude postova kojima se neki smiju a ja im dam palac dole jer ih shvatim kao uvredu kao i Brams Harleta pa je razumijem. Ona je jedna od onih koja ne ismijava i ne ponižava neistomišljenike kad piše pa mi je pravo žao i sram što se našla uvredjena a meni post bio smiješan i ja mu dala takvu reakciju. Zato sam se javila...

Udarite sad, evo ledja.... Neće biti prvi put :hihi
Jel ja mogu klizeći


:888





OT.
Zato što ne volim zimu
:ooo
"ignorance is bliss"

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Chloe » 21 Jun 2019, 11:28

Ma fora je șto sam ja od onih koja uživam u svakom godišnjem dobu, to sam x puta ponovila. Ne mrzim ih, niti idem s tim hejtanjem i teme sam shvatila kao zezu i pišem na obje. Prednosti mahane ljeta.

Na temu

Volim na Plavim vodama piti kafu u debelom hladu, slușati žubor vode i forumati.. :D
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Divlja_u_srcu » 21 Jun 2019, 12:20

Nice try wrote: 21 Jun 2019, 09:22 Volim zvuk zrikavaca,ujutru,navečer,onu gluhu vrućinu koja "guta" svaki zvuk.
zvuk zrikavaca mi najviše nedostaje ovdje.:(
tog ovdje nema, potpuno tiho i sve sto cujes je tišina i pokoji cvrkut ptice.
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Nice try » 21 Jun 2019, 12:23

Divlja_u_srcu wrote: 21 Jun 2019, 12:20
Nice try wrote: 21 Jun 2019, 09:22 Volim zvuk zrikavaca,ujutru,navečer,onu gluhu vrućinu koja "guta" svaki zvuk.
zvuk zrikavaca mi najviše nedostaje ovdje.:(
tog ovdje nema, potpuno tiho i sve sto cujes je tišina i pokoji cvrkut ptice.
Vjerujem :pusa
Jučer mojoj curici nešto smetao zvuk,rekoh dušo nemoj tako,to je znak ljeta,vrućine,života.A ja sam tako navikla na njih i njihov zvuk da ih skoro i ne čujem.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Divlja_u_srcu » 21 Jun 2019, 12:25

Nice try wrote: 21 Jun 2019, 12:23
Divlja_u_srcu wrote: 21 Jun 2019, 12:20

zvuk zrikavaca mi najviše nedostaje ovdje.:(
tog ovdje nema, potpuno tiho i sve sto cujes je tišina i pokoji cvrkut ptice.
Vjerujem :pusa
Jučer mojoj curici nešto smetao zvuk,rekoh dušo nemoj tako,to je znak ljeta,vrućine,života.A ja sam tako navikla na njih i njihov zvuk da ih skoro i ne čujem.
nemaš pojma koliko si sretna, uzivaj. :pusa
jel’ima kod vas onih svjetlaca,,sto svjetle kad padne mrak..neznam jel’se tako zovu.🤔
i oni mi nedostaju..
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Nice try » 21 Jun 2019, 12:32

uvijek_kontra wrote: 21 Jun 2019, 10:52 A ja mislim da vrijeme da ljudi shvate da ne zivimo kao sto su nekad zivjeli i da je svakom njegov problem najveci i najbitniji u tom nekom momentu. Pa bio to za nekog slomljen nokt, a za nekog drugog slomljena ruka.

Ne vidim razlog da Brams ovdje ne pise, jos manje da se zbog toga pravi hajka kao sto se pravi. Cura je napisala sta ima i sta sad? Netko drugi ce joj birati teme gdje da pise sta joj je na dusi? I ne vjerujem da je ocekivala sazaljenje ili razumijevanne, nije to njen fazon, mozda je samo htjela podjelit ono sto joj je na umu jer ce se, mozda, osjecati bolje. Zar je to pogresno? Hajmo sad ispravljat svaki upis na bilo koju temu jer svakako 60% postova ne pasu tamo gdje su napisani.

Spomenula je virus zapadnog Nila koji je, btw, i smrtonosan i ko god se nadovezao, nasalio na to nije bas svoj pa bila tema zasto volimo ljeto il zasto mrzimo ljeto. I nemojte mi o sali, molim vas. Cisto podjebavanje. Kao da je ona sad fina dama sto samo sjedi na terasi, ne radi nista osim kuknjave o komarcima. Bar sam ja tako shvatila obracanje njoj. Bljak. Ne volim to, niti mogu presutit. Neki ocigledno imate tvrdu kozu pa i ne primjecujete takve stvari, a mene to digne do plafona. Ne morate suosjecati, a ne morate ni dodavati ulje na vatru.
Svakome je njegov problem najveći,da.
Ne i drugima.
Sve je išlo na šalu,tema je šaljiva i zato sam rekla da ne možemo očekivati da nas svako tješi ili sažalijeva ili nešto takvo.Neko ima drugačiji način komunikacije,npr. Harlekin,drugačije pokaže emociju.Nismo nastali na traci.Ne treba se kačiti za svaku riječ niti misliti da neko mrzi,podj..je i sl. ako se našalio.Možda je i on došao sa sto svojih problema u glavi i to je njegov način da se razonodi.
Dajte malo pozitive,pa cijeli blok aktivnih tema je o žaljenju na ovo,na ono :D
Tek ste zagrizle u život i nemojte stvarati toliko negativnosti u sebi i oko sebe.
Zdravstveni problemi ako ih neko i ima,u to ne ulazim i nisam ništa u vezi s tim omalovažavala,ali ovo definitivno nisu teme gdje će svako pokazati razumjevanje.


Danas je prvi dan ljeta :D
Pustite me da se na miru radujem što ne moram ložiti ovih par mjeseci dok istovremeno razmišljam gdje i kako naručiti novu turu drva :valja
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Nice try » 21 Jun 2019, 12:34

Divlja_u_srcu wrote: 21 Jun 2019, 12:25
Nice try wrote: 21 Jun 2019, 12:23

Vjerujem :pusa
Jučer mojoj curici nešto smetao zvuk,rekoh dušo nemoj tako,to je znak ljeta,vrućine,života.A ja sam tako navikla na njih i njihov zvuk da ih skoro i ne čujem.
nemaš pojma koliko si sretna, uzivaj. :pusa
jel’ima kod vas onih svjetlaca,,sto svjetle kad padne mrak..neznam jel’se tako zovu.🤔
i oni mi nedostaju..
Ah,uvijek nešto fali.
Nema ovdje gdje sam udata,ali u Čapljini ih je bilo.Predmrak bismo ih hvatali u sklopljene dlanove i tako trčali ulicom sa "lampom" u rukama :srce
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Salko » 21 Jun 2019, 12:35

Nice try wrote: 21 Jun 2019, 12:32


Danas je prvi dan ljeta :D
Pustite me da se na miru radujem što ne moram ložiti ovih par mjeseci dok istovremeno razmišljam gdje i kako naručiti novu turu drva :valja
Ja se grijem ekološki

na struju
:888
"ignorance is bliss"

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Vrag » 21 Jun 2019, 12:35

Nice try wrote: 21 Jun 2019, 12:34
Divlja_u_srcu wrote: 21 Jun 2019, 12:25

nemaš pojma koliko si sretna, uzivaj. :pusa
jel’ima kod vas onih svjetlaca,,sto svjetle kad padne mrak..neznam jel’se tako zovu.🤔
i oni mi nedostaju..
Ah,uvijek nešto fali.
Nema ovdje gdje sam udata,ali u Čapljini ih je bilo.Predmrak bismo ih hvatali u sklopljene dlanove i tako trčali ulicom sa "lampom" u rukama :srce
:heidi

User avatar
exampLe
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1343
Joined: 06 May 2019, 09:40
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by exampLe » 21 Jun 2019, 12:40

:inasab
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Chloe » 21 Jun 2019, 12:41

Iako znam da nije dobro za organizam volim hladan schweppes bitter lemon, tako dobro sjeda u vrelim danima, zimi ga haman i ne pijem. :kafa
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15377
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 650 times
Been thanked: 2130 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Laser » 21 Jun 2019, 12:42

Volim ljeto, volim i ljetne patnje, jest pomalo mazohistički al šta mogu kad volim.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15377
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 650 times
Been thanked: 2130 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Laser » 21 Jun 2019, 12:44

Chloe wrote: 21 Jun 2019, 11:15
Udarite sad, evo ledja.... Neće biti prvi put :hihi
Ne po leđima, nipošto.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Chloe » 21 Jun 2019, 12:47

Laser wrote: 21 Jun 2019, 12:44
Chloe wrote: 21 Jun 2019, 11:15
Udarite sad, evo ledja.... Neće biti prvi put :hihi
Ne po leđima, nipošto.
Kod nas se tako kaže, kad shvataș da nisi u pravu a puno osoba se okomi na tebe. "ma udarite, evo ledja" ... :D
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15377
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 650 times
Been thanked: 2130 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Laser » 21 Jun 2019, 13:33

Chloe wrote: 21 Jun 2019, 12:47
Laser wrote: 21 Jun 2019, 12:44

Ne po leđima, nipošto.
Kod nas se tako kaže, kad shvataș da nisi u pravu a puno osoba se okomi na tebe. "ma udarite, evo ledja" ... :D
Nemože tako.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Vanilla » 21 Jun 2019, 13:38

Sladoledi :bali ljeti nema kakvih nema :apl
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zašto volimo ljeto? (hejteri iš iš)

Post by Rum » 21 Jun 2019, 13:38

Vanilla wrote: 21 Jun 2019, 13:38 Sladoledi :bali ljeti nema kakvih nema :apl
Poguzija podrig
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Ekologija, priroda, životinje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests