Programer /Webdesigner

Sve o kompjuterima
Post Reply
Prevoznik.ba
Na probnom
Na probnom
Posts: 28
Joined: 06 Jul 2015, 16:32
Status: Offline

Programer /Webdesigner

Post by Prevoznik.ba » 12 Aug 2015, 14:22

Cao Raja,

Dali ovdje ima neko ko je zainteresovan za jedan manji projekat ili zna nekog ko zna nekog. (Placa se po dogovoru).

Treba da se napravi:
1. Logo za firmu
2. Webstranica (sa podstranicama)
3. Firmina stranica na socijalnim medijama (Facebook).
4 SEO za stranicu da bi bila medu prvim na google.

Hajde da vas cujem jel iko zainteresovan..
WWW.PREVOZNIK.BA
DIJELIMO TROŠKOVE, PUTUJMO ZAJEDNO, POŠALJIMO STVARI PRIVATNO

Notos
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 165
Joined: 25 Apr 2012, 23:09
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Notos » 13 Aug 2015, 13:57

Jel misliš na ovu stranicu prevoznik.ba? Stranica ti je 100% krš.. za SEO bi moro imat min validan SSL certifikat i stranicu optimiranu za mobilne uređaje i male ekrane.. ovo ti je čisto amaterski rad.

Posebno SEO ti je skupa stvar i bolje se obrati profesionalcima.. al ti bi sigurno da to bude jeftino?

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Vladimir RUS » 13 Aug 2015, 21:11

Ako hoces da uspes trebace ti profesionalno odradjen sajt, a to ti je od hiljadu KM pa nadalje, profesionalno odradjena SEO optimizacija ukljucujuci SEO marketing koji mora biti kostantan, to ti je najskuplji dio.

Prevoznik.ba
Na probnom
Na probnom
Posts: 28
Joined: 06 Jul 2015, 16:32
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Prevoznik.ba » 14 Aug 2015, 08:10

Notos wrote:Jel misliš na ovu stranicu prevoznik.ba? Stranica ti je 100% krš.. za SEO bi moro imat min validan SSL certifikat i stranicu optimiranu za mobilne uređaje i male ekrane.. ovo ti je čisto amaterski rad.

Posebno SEO ti je skupa stvar i bolje se obrati profesionalcima.. al ti bi sigurno da to bude jeftino?
Hvala ti na odgovoru, vidim da uopste nisi procitao ili nisi razumio tekst koji je napisan.
Prevoznik uopste nije nigdje spomenut, al zahvaljujem se na tome sto si podijelio svoje misljenje, mozda bi mi ti mogao pokazati neki projekat koji si ti postavio na noge, tako da mi pokazes kako stranica treba da izgleda a da nije Krs. Mozda drugi put nazovem tebe da mi uradis projekat.

Nisam pitao za cijenu, nego sam trazio nekog ko bi znao da odradi projekat. A cijena kao napisano po dogovoru.

Prije nego sto si me pljuvao, mogao si mi preporuciti nekog profesionalca, mozda si cak i ti mogao da zaradis nesto kad se vec razumijes.
WWW.PREVOZNIK.BA
DIJELIMO TROŠKOVE, PUTUJMO ZAJEDNO, POŠALJIMO STVARI PRIVATNO

Prevoznik.ba
Na probnom
Na probnom
Posts: 28
Joined: 06 Jul 2015, 16:32
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Prevoznik.ba » 14 Aug 2015, 08:12

Vladimir RUS wrote:Ako hoces da uspes trebace ti profesionalno odradjen sajt, a to ti je od hiljadu KM pa nadalje, profesionalno odradjena SEO optimizacija ukljucujuci SEO marketing koji mora biti kostantan, to ti je najskuplji dio.

Nije govor o cijeni, nego o nekom ko zna..
AKo imas nekog, javi mi. Ako ne onda nikom nista.
WWW.PREVOZNIK.BA
DIJELIMO TROŠKOVE, PUTUJMO ZAJEDNO, POŠALJIMO STVARI PRIVATNO

Notos
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 165
Joined: 25 Apr 2012, 23:09
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Notos » 14 Aug 2015, 10:47

Prevoznik.ba wrote:
Notos wrote:Jel misliš na ovu stranicu prevoznik.ba? Stranica ti je 100% krš.. za SEO bi moro imat min validan SSL certifikat i stranicu optimiranu za mobilne uređaje i male ekrane.. ovo ti je čisto amaterski rad.

Posebno SEO ti je skupa stvar i bolje se obrati profesionalcima.. al ti bi sigurno da to bude jeftino?
Hvala ti na odgovoru, vidim da uopste nisi procitao ili nisi razumio tekst koji je napisan.
Prevoznik uopste nije nigdje spomenut, al zahvaljujem se na tome sto si podijelio svoje misljenje, mozda bi mi ti mogao pokazati neki projekat koji si ti postavio na noge, tako da mi pokazes kako stranica treba da izgleda a da nije Krs. Mozda drugi put nazovem tebe da mi uradis projekat.

Nisam pitao za cijenu, nego sam trazio nekog ko bi znao da odradi projekat. A cijena kao napisano po dogovoru.

Prije nego sto si me pljuvao, mogao si mi preporuciti nekog profesionalca, mozda si cak i ti mogao da zaradis nesto kad se vec razumijes.
Nije pljuvanje, tehnička kritika, ništa lično.

Nema ti ko šta preporučit, nađi sajt/projekat koji ti se sviđa i vidi ko je radio.

Prevoznik.ba
Na probnom
Na probnom
Posts: 28
Joined: 06 Jul 2015, 16:32
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Prevoznik.ba » 14 Aug 2015, 12:27

Notos wrote:
Prevoznik.ba wrote:
Notos wrote:Jel misliš na ovu stranicu prevoznik.ba? Stranica ti je 100% krš.. za SEO bi moro imat min validan SSL certifikat i stranicu optimiranu za mobilne uređaje i male ekrane.. ovo ti je čisto amaterski rad.

Posebno SEO ti je skupa stvar i bolje se obrati profesionalcima.. al ti bi sigurno da to bude jeftino?
Hvala ti na odgovoru, vidim da uopste nisi procitao ili nisi razumio tekst koji je napisan.
Prevoznik uopste nije nigdje spomenut, al zahvaljujem se na tome sto si podijelio svoje misljenje, mozda bi mi ti mogao pokazati neki projekat koji si ti postavio na noge, tako da mi pokazes kako stranica treba da izgleda a da nije Krs. Mozda drugi put nazovem tebe da mi uradis projekat.

Nisam pitao za cijenu, nego sam trazio nekog ko bi znao da odradi projekat. A cijena kao napisano po dogovoru.

Prije nego sto si me pljuvao, mogao si mi preporuciti nekog profesionalca, mozda si cak i ti mogao da zaradis nesto kad se vec razumijes.
Nije pljuvanje, tehnička kritika, ništa lično.

Nema ti ko šta preporučit, nađi sajt/projekat koji ti se sviđa i vidi ko je radio.

Ja trazim nekog ko ce raditi samnom na duge staze.
Imam jedan projekt u toku, a druga 3 cekaju dok se ovo zavrsi.

Ako neko razmislja na duge staze onda bujrum, a samo za jedan obicni projekat nije meni u interesu.
WWW.PREVOZNIK.BA
DIJELIMO TROŠKOVE, PUTUJMO ZAJEDNO, POŠALJIMO STVARI PRIVATNO

Notos
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 165
Joined: 25 Apr 2012, 23:09
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Notos » 15 Aug 2015, 16:52

OK, ti tražiš nekog da radi sa tobom na ozbiljnim web projektima, nazivaš sebe "prevoznik.ba" i onda ne želiš da neko procjeni ozbiljnost tog poziva po tehničkom kvalitetu stranice na prevoznik.ba?

Prevoznik.ba
Na probnom
Na probnom
Posts: 28
Joined: 06 Jul 2015, 16:32
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Prevoznik.ba » 17 Aug 2015, 22:19

Notos wrote:OK, ti tražiš nekog da radi sa tobom na ozbiljnim web projektima, nazivaš sebe "prevoznik.ba" i onda ne želiš da neko procjeni ozbiljnost tog poziva po tehničkom kvalitetu stranice na prevoznik.ba?
Nemam absolutno nista protiv misljenja drugih ljudi.. U mom svijetu nepostoji negativna kritika. Od negativne mozes nesto da naucis a od pozitivne imas cistu pohvalu svome poslu.. Covijek kroz cijeli zivot uci, i zato i treba da prihvati iskrenu kritiku. Negativnu da okrene u pozitivnu.. Poslije tvoje kritike sam sebi postavljao pitanje, sta fali Prevozniku.ba i sta bi mogao uraditi bolje.. Sa rijecima Stranica ti je Krs nazalost nemogu nista da zapocnem.. Daj mi konkretnu kritiku i ja cu ti se zahvaliti.

A cilje ove teme je cisto bio da se raspitam dali ima programera koji su zainteresovani i zele da zarade.
WWW.PREVOZNIK.BA
DIJELIMO TROŠKOVE, PUTUJMO ZAJEDNO, POŠALJIMO STVARI PRIVATNO

Notos
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 165
Joined: 25 Apr 2012, 23:09
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Notos » 18 Aug 2015, 18:13

https://validator.w3.org/check?uri=prev ... ne&group=0

Stranica kod mene izgleda ovako.. čisto sumnjam da je to planirano...

Image

Inače ti je dizajn i tehnika oko 10 godina zastario. Pogledaj malo modernije dizajne šta i kako se radi.. i koristi HTML 5.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Konsultant » 19 Aug 2015, 06:35

Treba dodati:

Code: Select all

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />

User avatar
Senf
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 485
Joined: 11 Jul 2015, 23:03
Status: Offline

Re: Programer /Webdesigner

Post by Senf » 27 Aug 2015, 13:52

Ja ti mogu logo odraditi..a web mi je poprilicno mrsko

Post Reply

Return to “Hardware & Software”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests