Ruska elektronska industrija danas

Sve o kompjuterima
User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Ruska elektronska industrija danas

Post by Vladimir RUS » 12 Mar 2017, 22:41

Melek wrote:Jasta si nego zadojen. Ja i geto veze nemamo jedan s drugim, nemas pojma koliko te puta kupiti mogu i tebe i staru ti :obrve a i sve vas ostale
inace poslijeratne najamne radnike koji nam sve operu, popeglaju i popuse nizakakve pare :cudi Ja da fukaru upoznajem?? Wtf ?!?
Prolupalitis. :lud
Kažem ja, zadojen mržnjom prema Rusiji i to i na temi o ruskoj elektronici. :lupa

Šta bi tek bilo da je tema o ruskoj politici ne želim ni da mislim. :oo

Oprosti mu bože, ima nas svakakvih. :grana
Melek wrote:Ja da ohladim? Ohladi ti malo o sveruskim i ostalim vlasko-trolovskim temama ovdje. Ruski vrabci, ruska elektronika :valja Nisi normalan. Ja bas diskutujem srz sve te tvoje bijede na ovom forumu, Sve je itekako relevantno, nisi se dzaba potrudio da sve tako mizerno detaljises :oo
Uživaj.

https://www.youtube.com/watch?v=OM6xvpzqCUA
Melek wrote:A mene, vidis, impresionira pojava koliko vlasi sa tih prostora palamude o majci Rusiji, to vec spada u sveopsci domen ljute patetike :oo
Piši i ti o švedskim borbenim vojnim avionima, niko ti ne brani, ali otvori svoju temu. ;)
Melek wrote:Koji kreten :lud
Ti znaci smatras da ako je neko politicka opozicija da se on de fakto okrenuo protiv drzave i da ga za to treba kazniti?!? I to po mogucnosti metkom u glavu. Pa ti nisi normalan. Jedno je biti politicki neistomisljenik i protestvovati protiv politike pozicije i za to dobit, da ponovim - metak u glavu u sred bijela dana na glavnom trgu glvavnog grada, a sasvim drugo odati drzavne tajne i za to biti trazen da se za to sudski odgovara. Jesi lud ili sta je? Shvatas li tezinu svoje zabenetanosti?? Pa ti povlacis paralelu izmedju normalne politicke opozicije i drzavnih izdajnika plus drzavnih terorista? Lud do daske.
Jedina razlika između američke i ruske škole jeste što doduše ni rusi ne ostavljaju tragove, ali zato ostavljaju veliku sumnju iza sebe, dok za američke metode saznamo obično kasnije jer su iste, kasnije se pokaže da su čak ozbiljnije nego ruske.

I u Americi ljudi dobijaju metak u glavu od predstavnika države i to prije svega od policije koja je laka na obaraču kada su u pitanju crnci i druge nebjelačke rasne grupe, dok van Amerike ljudi stradaju od američke vojske. Još kada na to dodamo i američke obavještajne službe koje, što u zemlji, što u inostranstvu, djeluju takoreći nezvanično. Najčešće (šatro) i bez znanja zemlje u kojoj operišu.

A ti bi da za Ameriku i ruku u vatru koliko su pošteni. :hihi
Melek wrote:Jebena nerast.
:roll

https://www.youtube.com/watch?v=cy7ktejcnlI
Melek wrote:Pa ti nisi normalan Kakva tema, kakva ruska elektronika ?!? Sta je to, chega ba :valja
https://www.youtube.com/watch?v=KJzvkHtfBfM

:cvike

Post Reply

Return to “Hardware & Software”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests