Steve Jobs

Sve o kompjuterima
User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95673
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33891 times
Been thanked: 20669 times
Contact:
Status: Online

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Rum » 26 Oct 2011, 23:06

Jasno da ima onih koji su Jobsa doživljavali kao osobu lošu po tehnološki razvoj. Stoga i njegova smrt nije svugdje dočekana kao tragedija. Najoštrije riječi uputio je Richard Stallman, kontroverzni je američki haker i programer, te aktivist slobodnog softvera. Appleova ideologa nazvao je osobom koja je pionir rađenja računala kao »hermetičnih kul stvari namijenjenih da posluže odvajanju budala od njihovih sloboda«. Citirao je izjavu kako mu nije drago da je umro, ali jeste da je otišao.

– Nitko nezaslužuje da umre – ni Jobs, ni gospodin Bill (misli se na Gatesa, op.a.), niti ljudi krivi za veće zločine od njihovih. Ali svi mi zaslužujemo kraj Jobsova malignog utjecaja na računarstvo, oštre su Stallmanove riječi.

Jobsova krivica, prema Stallmanu i njemu sličnima, je jednostavna. Konzumizam je nadjačao sve drugo u svijetu računala i tehnologija, što je bila davna Jobsova ideja, još od vremena kad je u spavaćoj sobi izrađivao Apple I. Računala su prestala biti sredstvo razvoja i pojačavanja znanja, a postala su »must have« roba za one koji žele biti u trendu. Proizvod za pokazivanje, poput kakve dizajnerske krpice, novog bijesnog automobila ili jahte od kakvih 12 do 15 metara bar.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Konsultant » 27 Oct 2011, 07:20

Rum wrote:Appleova ideologa nazvao je osobom koja je pionir rađenja računala kao »hermetičnih kul stvari namijenjenih da posluže odvajanju budala od njihovih sloboda«.
Nije on jedini, IBM mainframe serije su proprietary black box kutije koje se ne smiju ni otvarati. Samo njihovi ljudi po njima smiju prckati. A software je iskljucivo njihov i ne moze se maltene nista drugo instalirati. Slicno je HP serverima, UNIX verzijom,...

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Krokodil Behko » 27 Oct 2011, 09:58

I tako dodjosmo do zakljucka,da su oni svi isti.
Ne vidim razlog,da samo Apple/Jobsa,treba popljuvati.
I kad na sve to dodamo "obrnuti komunizam" googlea i facebooka a u smislu,spijunaze i prikupljanja podataka korisnika,dodjemo do zakljucka,da valjda,to tako mora biti. I kao slag po torti,Zuckerbergovo insistiranje na ukidanju anonimnosti na internetu u cjelosti. Sta je ovo ako nije jedan veliki pokusaj kontrole,svih ljudi na svijetu,koji bi u 95% slucajeva,samo malo da se druze i poigraju?
online

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Konsultant » 27 Oct 2011, 18:09

u neku ruku, da.
hp, ms, ibm.... imaju urede po evropi pa onda jos lokalni ured i lokalne partnere preko kojih se kupuje, tako da oni zaposljavaju-hrane armiju ljudi po citavoj kugli. kod appla nije tako, platis njima direct. mali iznosi, velika marza i na veliku kolicinu se nabare.
opet ponavljam, imperija appla se zasniva na par proizvoda i ako google, samsung, htc,.. uzmu dio kolaca apple ce oslabiti poprilicno jer nema alternativu koja donosi prihode sa vise strana vec ih odrzava samo direktna kupovina od njega.
nesto slicno se desilo sa myspaceom koji je istrcao u milijardere pa je prodan za milione.

sigurno ne treba po njima pljuvati, jesu popularizirali mobitele i tablete ali nisu toliko nesto spektakularno napravili da je to vasionska tehnologija. vjerovatno ce sada krenuti u kupovanje kompanija i sirenje biznisa u druge sfere.
microsoftova kinekt platforma(ne samo za igre) bi mogla biti perpektivan proizvod jer bi mogla dosta pojednostaviti upravljanje.
Jobsova krivica, prema Stallmanu i njemu sličnima, je jednostavna. Konzumizam je nadjačao sve drugo u svijetu računala i tehnologija, što je bila davna Jobsova ideja, još od vremena kad je u spavaćoj sobi izrađivao Apple I. Računala su prestala biti sredstvo razvoja i pojačavanja znanja, a postala su »must have« roba za one koji žele biti u trendu. Proizvod za pokazivanje, poput kakve dizajnerske krpice, novog bijesnog automobila ili jahte od kakvih 12 do 15 metara bar.
odlicno je ovo stallman rekao. stallman je pomalo cudak ili bolje receno outofbox, ali svaka mu je za goblena. ako ko ima vremena nek pogleda dokumenarac "revolution os".
tek prije mjesec dva sam win 2000 prebacio na xp i to sto sam morao zbog drivera inace ne bih jer su mi tamo internet, word i velika hrpa programa u potpusti zadovoljavala moje potrebe. imao sam 1,8 gb memorije viska. :hihi sad to win 7 sve to sam pojede.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Krokodil Behko » 27 Oct 2011, 18:17

Jbg zeko,opet ti je to isto.. ta "must have",strategija prodaje proizvoda na zapadu a prvenstveno u SAD,vazi i za ostale,bas sve ostale proizvodde. Ubiju svoje stanovnike reklamama tipa: "kupuj,kupuj,kupuj,samo kupuj,nikada ne pitaj,samo kupuj". A znanje i jeste doslo,bas na taj nacin. Taj lik Stallman,sta je on htio reci pod pojmom "prosirenje znanja"? Kud ce on vece prosirenje od cinjenice,da svaka kuca ima PC? Svaki je PC,konektovan na internet. Sta je to,ako nije prosirenje znanja? Jednostavno smo kanalisani i ne mozemo se izvuci. Naravno,da bi Apple,trebao izvrsiti strateska ulaganja,u prosirenje asortimana tehnologija. Eto,Nokia upravo uzvraca udarac,ili bar pokusava.
online

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Konsultant » 27 Oct 2011, 18:38

"prosirenje znanja"
nemoj me ogranicavati da prosirujem svoje znanje i ne ucjenjuj me da zavisim samo od tebe, a za uzvrat necu nista napraviti kako bih pokvario tvoj proizvod i popljuvao te. cak sta vise iskoristicu to znanje da jos stosta poboljsan. ukratko, let's make thing better & no monopoly.
sve je krenulo tako da je stallman imao problema sa passwordima i jos nekim unix serverom onda su ga proizvodjaci odkandali kao nemamo vremena da vam to popravimo. onda je on rekao, de mi objasnite sta trebamo uraditi pa cu sam pokusati. niti mu nisu htjeli pomoci. to je njemu pukao film i sam je to rijesi, razbio im enkripciju i jos svasta nesto. tip je antimaterijaliska ali voli kreirati materiju koju ce svi koristiti. o tome cesto fratri, hodze, popovi, rabini silje i propovijedaju.

pored macintosha sigurno svaka kuca nece imati pc/laptop u kuci jer su im cijene paprene, a na stranu sto hrpu toga ogranicavaju.
sta je sa indijom, afrikom i hrpom ljudi koji zivotare.

imate title na eng i njem.
[media]CjaC8Pq9-V0[/media]

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Krokodil Behko » 27 Oct 2011, 18:58

sta je sa indijom, afrikom i hrpom ljudi koji zivotare.
Sto se Indije,pa i Kine i Rusije tice,nek malo manje proizvode rakete i satelite pa ce i njihova fukara,imati PC bar u svakoj petoj kuci. Ili,nek njihovi milioneri,drze pare u zemaljskim bankama,a ne na zapadu. Tom istom zapadu,protiv kojeg se okrecu,njihove vlade. Govorimo o opstem stepenu,razvoja pojedinih sredina. Dakle,u svim njegovim segmentima. Yebes to,sto Rusi grade stakleni grad,u nekoj vukojebini u Sibiru,kad im ljudi,nemaju sta jesti,pa je kanibalizam,stalno u porastu.
A Afrika,bar onaj tropski dio,nek zavrnu slavinu zapadu i nek muski kazu: Nema drveta za male pare! Sta oni ocekuju,svi redom? Da zapad samog sebe porazi?? Mislim da je to neobicna situacija. Bilo kako bilo,tehnologija ide naprijed,ako ima profita.
da smo se vodili pricom tog Staillmana,ne bi daleko odmakli u tehnoloskom razvoju. Kompanije,moraju imati profit,da bi unaprijedjivale svoje proizvode i tehnologije. Bas kao sto Pink Floyd,nikada nije bio najslusanij bend u svijetu,tako je eto i u biznisu..
Kad smo vec kod kompanija,kako to da nisi pomenuo Siemens??
neces ga ni pomenuti,jer oni su daleko ispred svih. Mozda je Apple,najskuplja firma na svijetu ali je to lako promjenljivo. I Apple i sve ostale pobrojane firme,hardveraske,softveraske,drustvene mreze i ostala sranja,svi su oni male mace za taj Siemens. Siemens,uopce ne proizvodi ni PC ni mobitele. Nije im fora. Tako kazu. Dok su to radili,bili su najbolji i prebacili su svoje teziste na korisnije stvari. Proizvodnja modernih proizvodnih strojeva,svemirske tehnologije,inovativne tehnologije,prijenosa elektricne energije... reklo bi se,sve same,opste korisne stvari.. Za razliku od ovih ostalih. Bez facebooka,mozemo lako,zar ne? Kao i bez nove Nokie ili novog Sony plasma TV?

I na kraju,uopste nije tacno,da postoji ogranicenje znanja na internetu. taj lik lupa 300km/h. Ja sve sto zelim naci,obicno i nadjem. Kako je onda znanje ograniceno. Ko ima mozga,znace da upotrijebi,stecene informacije,za posao,kojim se bavi. Ko nema,nek se bavi necim drugim i to je to. A ono sto ne mozemo pronaci na internetu,.ne mozemo pronaci iz razloga,sto vlasnici tih info,svakako ne zele,da to stave na internet. I to je njihovo pravo. Ne vjerujem,ni da cu ja svoj JMBG stavljati na internet.
online

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31592
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3864 times
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Mister No » 27 Oct 2011, 19:16

Krokodil Behko wrote:
sta je sa indijom, afrikom i hrpom ljudi koji zivotare.


Bas kao sto Pink Floyd,nikada nije bio najslusanij bend u svijetu,tako je eto i u biznisu..
Eh, Pink Floyd... niko bolje stvari ne napravi od njih, a i neće uskoro ;)

High Hopes...

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Konsultant » 27 Oct 2011, 20:06

ha dje su aplikacija za maconju? imal toga na siranu?:)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Krokodil Behko » 29 Oct 2011, 19:06

Evo zašto će Appleov TV biti revolucionaran

Image

Pitanje koje treba postaviti oko Appleovog televizora nije hoće li ga napraviti, već kada će ga Apple predstaviti, objavili su u New York Timesu pozivajući se neimenovane izvore povezane s ovom kompanijom.

'To je siguran proizvod', rekao je jedan djelatnik Applea novinaru NY Timesa, a prema istim informacijama Jobs je počeo raditi na televizoru još prije četiri godine, nakon predstavljanja Apple TV-a – set top boxa koji na TV-u prikazuje sadržaj s iTunesa.

U biografiji Stevea Jobsa koja se nedavno pojavila na tržištu, Jobs je Isaacsonu spomenuo televizor i rekao kako će imati 'najjednostavnije korisničko sučelje koje možete zamisliti' i to bi sučelje moglo revolucionalizirati i u potpunosti promijeniti način na koji koristimo televizore, a ključna komponenta tog sučelja bit će Siri – Appleova aplikacija za upravljanje glasom.

Dakle, zaboravite daljinske upravljače – u budućnosti ćemo s našim televizorom razgovarati i, umjesto da tipkamo po upravljaču, govoriti mu što želimo gledati. Opcije ovakvog načina upravljanja su brojne – npr. možemo mu reći da potraži neku nogometnu utakmicu koja je trenutno na programu, da prebaci na komediju, da nam pusti aktualne vijesti i slično.

Upravljanjem glasom omogućit će nam iznimno jednostavno snimanje sadržaja – potrebno je samo reći: 'snimi novu epizodu Family Guyja' i sve ostalo je na televizoru tj. softveru – sam će pronaći program i vrijeme kada se ta epizoda emitira i snimiti je. Kada je poželimo pogledati nećemo morati tražiti po brojnim opcijama unutar sučelja kako bi pronašli snimljeni sadržaj, nego ćemo samo reći: 'reproduciraj snimljenu epizodu Family Guyja' i ona će se odmah pokrenuti – jednostavnije od toga zaista ne može.

Ako Apple zaista predstavi televizor kojim ćemo upravljati glasom, ponovno ćemo moći zaključiti da je Jobs bio ispred svog vremena. Naime, način na koji danas koristimo televizore i kako ćemo ih koristiti u budućnosti sve se više mijenja te već sada možemo kupiti pametne televizore koji imaju podršku Internet i pristup brojnim aplikacijama, a njihov broj s godinama bit će sve veći.

Navigacija takvim televizorima prilično je nezgodna, u što su se najbolje uvjerili u Googleu sa svojim Google TV-om. S obzirom da nema smisla da TV ekrani budu osjetljivi na dodir jer su predaleko od nas, odabiranje aplikacija, ulazak u menije te pretraživanje mora se vršiti putem daljinskih upravljača, što zna biti kompliciran proces, a veliki problem je pretraživanje sadržaja – taj je problem 'riješen' tako da su daljinskim upravljačima dodane tipkovnice što ih čini još većima i nezgodnim za upravljanje.

Zato se upravljanje glasom čini idealnim načinom za upravljanjem televizorom – riješit će problem pretraživanja sve većeg broja programa koji su nam dostupni, olakšat će snimanje i reprodukciju snimljenog sadržaja, pokretanje aplikacija i slično.

Također, njihov bi TV trebao biti povezan i s ostalim Appleovim uređajima i uslugama pa, tko ne želi glasom, može mijenjati programe putem iPhonea, iPada i iPoda Touch, a putem iClouda direktno iz oblaka moći će reproducirati filmove, serije, glazbu ili prikazivati fotografije.

U New York Timesu kažu da proizvodnja 42 inčnog Appleovog televizora još nije počela – problem su navodno previsoke cijene ekrana, ali ga na tržištu možemo očekivati krajem 2012. ili početkom 2013. godine.
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95673
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33891 times
Been thanked: 20669 times
Contact:
Status: Online

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Rum » 03 Nov 2011, 01:59

Image
Gates: pomogli Jobsu s Macom



Za razliku od neshvatljivo ogorčenog i luđačkog napada na Billa Gatesa od strane Jobsa u nedavno izašloj biografiji, Bill Gates u intervjuu koji je dao ABC-u kaže da ga sve izrečeno „nimalo ne smeta“ i u istom stilu nastavlja da je „Steve Jobs napravio fantastičan posao“.

Sve ovo izrekao je na pitanje da komentira Jobsove tvrdnje da je „… u osnovi bez ideja i nikada ništa nije izumi, te mu je stoga i bolje sada u filantropiji nego u tehnologiji. Sramno je krao tuđe ideje“, rekao je Jobs, te je još malo dodao „… (Gates je) dubinski defektno ljudsko biće“.

Ipak, Gates je rekao da usprkos nekim „teškim stvarima“ koje je pokojni Jobs izrekao o njemu tijekom svih godina koje se poznaju, ovaj nije bio maliciozan. Po Gatesu, Jobs se u raznim vremenima osjećao napadnutim sa svim strana. „Mislio je da je on dobar momak, dok smo mi svi ostali zli momci. Poštujem Stevea jer smo imali priliku raditi zajedno. Poticali smo jedan drugoga, čak i kad smo si bili konkurencija. Uopće me sve to ne smeta.“.

Dapače, nastavio je dalje, smatra da je i Microsoft imao ulogu u razvoju Maca: „Steve i ja smo radili zajedno, stvarajući Mac. Mi (Microsoft) smo imali naše ljude tamo i napravili smo ključne dijelove softvera za njega.“.

Po Gatesu, Jobs je bio frustriran što u 30 godina rad tvrtke njihovi su proizvodi često bili toliko skupi da jednostavno nisu mogli opstati na tržištu, dok je Microsoft imao proizvodi za masovno tržište i u svim cjenovnim segmentima.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95673
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33891 times
Been thanked: 20669 times
Contact:
Status: Online

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Rum » 03 Nov 2011, 02:52

[media]CBri-xgYvHQ&feature[/media]
Očigledno sam pogriješio ...

Pogriješio sam.



Vjerovao sam.



Vjerovao u ...

Obitelj.

Možda mafijašku obitelj.
Okreneš leđa, i koknu te.

Moji ljudi se vraćaju iz
Japana s tim NEC-om ...

punim Microsoftovih programa.
Tvojih, Microsoftovih programa.

Koji su skoro
identični našima.

Možda ima nekih
sličnosti, Steve.

Sličnosti?

Sličnosti?!
- Bolje zvuči: pljačke!



- Steve, svi auti imaju volan ...

ali nitko ne proglašava,
volan svojim izumom.

- Imali smo ugovor, ti i ja.
- Trebao bi ga pažljivije proučiti.

Što je ovo?

Kao da posluješ ...

sa bogomoljkom.

Zavede te i
živa proždere.


Uozbilji se, hoćeš?

I ti i ja, smo kao likovi koji
imaju bogatog susjeda ...

Xerox ...

koji nikada ne
zaključava vrata.

Ušuljao si se,
maznuti TV ...

Samo, baš kad uđeš tamo,
shvatiš da sam ja već bio.

Ja imam plijen, Steve!

A ti urlaš:
'To nije fer!'

'Ja sam ga prvi
želio ukrasti!'

Zakasnio si.

Bolji smo od vas!

- Imamo bolju stvar.
- Ne kopčaš, Steve.

To uopće, nije bitno.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Konsultant » 10 Nov 2011, 11:35

Image

Without Steve Jobs (February 24, 1955 – October 5, 2011) we would have:
No iProducts
No over expensive laptops

Without Dennis Ritchie (September 9, 1941 – October 12, 2011) we would have:
No Windows
No Unix
No C
No Programs
A large setback in computing
No Generic-text Languages.
We would all read in Binary..

They died in the same year and the same month but it seems only few notice the death of Dennis Ritchie compared to Steve Jobs.

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by komsija » 21 Nov 2011, 00:26

Zasto li se genije odrekao religije :rumenko
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Krokodil Behko » 22 Nov 2011, 10:24

mandibulas wrote:Novi detalji iz biografije pokojnog Jobs-a:

Nakon (tajne) posjete Bosni i Hercegovini, i inspekcije odredjenih Apple-ovih proizvodnih postrojenja, uvjerivsi se u uspjesan razvoj novog proizvoda u bogatoj paleti Apple-ove ponude.

Steve je odlucio da u mjesto iPhone-5 koji je planiran da se ponudi u prodaji (kako objajvljuje biografija) na proljece 2012 godine, ponudi novi proizvod (potpuno dizajniran i napravljen u Bosni i Hercegovini)
:ok

Ovo je prava stvar. Ja cu kupiti i uvijek cu ga nositi sa sobom u padze :D.
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95673
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33891 times
Been thanked: 20669 times
Contact:
Status: Online

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Rum » 19 Jun 2012, 16:37

Prve slike Ashtona Kutchera kao Stevea Jobsa

Image
Odjeven u crnu dolčevitu, izblijedjele traperice i tenisice, što je bio uobičajeni način odijevanja legendarnog čelnika Applea, Ashton Kutcher je protekli vikend primijećen u šetnji Los Angelesom.

Fotografije koje je objavio TMZ prikazuju Kutchera u šetnji tijekom pauze u snimanju filma nazvanog "Jobs: Get Inspired".
Image

Producent filma Mark Hulme nedavno je na tehnološkoj web stranici Neowin najavio da će biografski film o Jobsu izaći u posljednjem tromjesečju 2012. te da će se najviše baviti "prvim godinama Applea, njegovim osnivanjem i godinama uspona i padova".

Sony Pictures također se bavi snimanjem filma o Jobsu, ali će ovaj film biti baziran na biografiji Waltera Isaacsona koji je prije smrti razgovarao s Jobsom i njegovom užom obitelji i prijateljima.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Rockefeller » 08 Dec 2013, 01:42

Meni lično najbolja prezentacija koju sam vidio:

[ytube][/ytube]

Svijet treba više Stivova u svim sferama života.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Lebowski » 08 Dec 2013, 01:47

Ša baš je Iphone bio prvi sa touchscreenom?
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Rockefeller » 08 Dec 2013, 23:20

Tako je :cool
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: R.I.P. Steve Jobs

Post by Lebowski » 08 Dec 2013, 23:24

Pogledao sam sinoć dobar dio prezentacije, zanimljivo je to. Baš je izgledao zdrav i vitalan, mogao je još puno toga uraditi za kompaniju.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

Post Reply

Return to “Hardware & Software”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests