BILL GATES

Sve o kompjuterima
User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Naseef Mushroom » 04 May 2021, 11:44

Krokodil Behko wrote: 04 May 2021, 09:17
Procenjeno je da su do 2014. godine donirali više od 28 milijardi dolara u fondaciju a ta suma samo raste godinama.

Čovjek je dao makar šestinu bogatstva sirotinji.

Ne znam tačno, ali čini mi se da je izjavio, kako on svojoj djeci neće ostaviti baš mnogo para. Planira pokloniti preko 90% svog bogatstva.

I onda dođe neki antivakser, dreto sa jacije i piše do duboko u noć, kako kjafir Bill hoće da čipuje narod.
Kamo sreće, da su bogati muslimani ovakvi. Bill Gates nije dao $500.000.000 za sliku Da Vinčija, upitne originalnosti, nego je to ipak učinio neki musliman koji se igra boga.
Moj brat Arap ako nije kome pomogao bar nije upropastio 5 narednih generacija sa svakakvim čipovanjima.
Što se tiče mene može kupiti 100 takvih slika sve dok mene ne dira a ovaj dira mene i čitavo čovječanstvo.
A to sa jacijom i kjafirom, ne piše samo Bošnjo to već nema države koja nije razotkrila njegove namjere.

I Hitler je pomagao financijski svakoj majci za svako novorođeno dijete dok je u isto vrijeme smještavao Jevreje u gasnu komoru tako da ako neko pomaže jednoj strani ne znači da ne može u isto vrijeme nešto užasno činiti.
Krokodil Behko wrote: 04 May 2021, 10:24 Šta bi rekla, za ovog milijardera, koji nikad nikom ništa inje poklonio, ali i sam kaže, da su zgodne cure potrošnija roba, od njegovih para?
Gospođici je odgovor ubrzo stigao, i to od strane nikog drugog do direktora korporacije J.P. Morgan:

"Pročitao sam tvoj post s velikim zanimanjem. Postoji mnogo djevojaka vani koje imaju slična pitanja kao što su tvoja. Dopusti mi da ti odgovorim iz profesionalnog ugla. Moj godišnji prihod je veći od 500 tisuća dolara, što zadovoljava tvoje potrebe.

Sa stajališta poslovne osobe, loša bi odluka bila tebe oženiti. Ostavimo pojedinosti na stranu i pokušajmo to gledati kao razmjenu "ljepote" za "novac". Osoba A pruža ljepotu, dok osoba B tu ljepotu plaća novcem. Međutim, ovdje postoji jedan ozbiljan problem. Tvoja ljepota će nestati, ali moj novac neće, ne bez nekog valjanog razloga. Činjenica je da se moj prihod može uvećavati iz godine u godinu, dok ti iz godine u godinu teško da možeš biti ljepša.

Stoga, sa stajališta ekonomije ja sam uvažavanje imovine, a ti si amortizacija imovine. Ako je tvoja imovina samo ljepota, ona za deset godina neće vrijediti ništa. Rječnikom "Wall Streeta" svaka trgovina ima početnu točku, a izlazak s tobom je "točka početka trgovine".

Ako je trgovinska vrijednost nečega pala, mi ćemo je prodati jer nije dobra ideja nešto što propada držati dugoročno. Možda će ti ovo grubo zvučati, ali propadanjem tvoje ljepote biznismen će vas prodati ili dati pod "zakup". I pazi djevojko, svatko sa 500 tisuća dolara godišnje zarade nije budala. Možda će izaći s tobom, ali te neće oženiti. Savjetovao bih te da odustaneš od svoje potrage za bogatim čovjekom. Inače, i sama možeš postati uspješna i zarađivati 500 tisuća godišnje. U tome imaš veće šanse nego oženiti bogatu budalu".

Plus što je odlučiuo da nam devastira Ligu Prvaka. Gatesw se makar ne petlja u nogomet, a i da se petljas, bio bi protiv te elitizacije.
Šta me interesuje Liga prvaka i šta misli o ženama? Gates i ostali mi ukrali dvije godine života.
Ne mogu čestito izlaziti na javna mjesta, da mi žena nije frizerka ličio bi na majmuna.
Ustvari uticao je Gates i na Ligu Šampiona. Gledam Ligu Šampiona i doživljaj je kao da gledam Proleter Teslić protiv Tekstilac Dervente, ljudi sanjaju da odu normalno na utakmicu, toliki minusi i 0 prihoda, sve je stalo sve propada između ostalog i Liga Šampiona i komplet fudbal.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by bosnjakinja » 04 May 2021, 11:45

Julia-Klara wrote: 04 May 2021, 11:41 Pa eto, ocito da ti i bosnjakinja vidite i gledate samo ono sto zelite vidjeti, drugo i drugacije ne postoji.

Zene iz grada jadnice, ove sa sela manekenke, plus ove sa sela imaju neke gene koje is prave "golddigericama" jer se udaju za one koji su bogatiji :ovaj Svasta nesto sto veze s mozgom nema
Al hajde, nisam drugacije ni navikla od nje :kafa
Jesil cula za sarkazam? Nisi ni poentu mojih postova skontala ko kad citas temu na vrat na nos,i onda upadnes ko padobranac

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80748
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9938 times
Been thanked: 6769 times
Status: Online

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Julia-Klara » 04 May 2021, 11:47

Cula jesam, ali ga ti ne znas napisati :cudi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by bosnjakinja » 04 May 2021, 13:01

edit

Ma ustvari sto meni ovo treba,postim ,uvijek se ovako uhvatim da pretjeram


neka misli ko sta hoce,ja sam rekla svoje pozz :D :123

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by arzuhal » 04 May 2021, 14:29

Kad stanu nolku zemlju dijelit, pa u čijoj je šljiva, pa se pjena oko usta ufati, pa sikira krene, oj...
uzmi Lysobact

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Krokodil Behko » 04 May 2021, 16:44

Naseef Mushroom wrote: 04 May 2021, 11:44
Krokodil Behko wrote: 04 May 2021, 09:17


Čovjek je dao makar šestinu bogatstva sirotinji.

Ne znam tačno, ali čini mi se da je izjavio, kako on svojoj djeci neće ostaviti baš mnogo para. Planira pokloniti preko 90% svog bogatstva.

I onda dođe neki antivakser, dreto sa jacije i piše do duboko u noć, kako kjafir Bill hoće da čipuje narod.
Kamo sreće, da su bogati muslimani ovakvi. Bill Gates nije dao $500.000.000 za sliku Da Vinčija, upitne originalnosti, nego je to ipak učinio neki musliman koji se igra boga.
Moj brat Arap ako nije kome pomogao bar nije upropastio 5 narednih generacija sa svakakvim čipovanjima.
Što se tiče mene može kupiti 100 takvih slika sve dok mene ne dira a ovaj dira mene i čitavo čovječanstvo.
A to sa jacijom i kjafirom, ne piše samo Bošnjo to već nema države koja nije razotkrila njegove namjere.

I Hitler je pomagao financijski svakoj majci za svako novorođeno dijete dok je u isto vrijeme smještavao Jevreje u gasnu komoru tako da ako neko pomaže jednoj strani ne znači da ne može u isto vrijeme nešto užasno činiti.
Krokodil Behko wrote: 04 May 2021, 10:24 Šta bi rekla, za ovog milijardera, koji nikad nikom ništa inje poklonio, ali i sam kaže, da su zgodne cure potrošnija roba, od njegovih para?




Plus što je odlučiuo da nam devastira Ligu Prvaka. Gatesw se makar ne petlja u nogomet, a i da se petljas, bio bi protiv te elitizacije.
Šta me interesuje Liga prvaka i šta misli o ženama? Gates i ostali mi ukrali dvije godine života.
Ne mogu čestito izlaziti na javna mjesta, da mi žena nije frizerka ličio bi na majmuna.
Ustvari uticao je Gates i na Ligu Šampiona. Gledam Ligu Šampiona i doživljaj je kao da gledam Proleter Teslić protiv Tekstilac Dervente, ljudi sanjaju da odu normalno na utakmicu, toliki minusi i 0 prihoda, sve je stalo sve propada između ostalog i Liga Šampiona i komplet fudbal.

Prije nego što si počeo pisati post, jesil proučio kakvu hatmu/dovu/nešta, za zdravlje našeg druga Billa i da budeš obrazli, jer ti taj post ne bi ni napisao, niti bi imao laptop, niti OS u njemu, da ti nije Gatesa. Ako ti je OS kopija, nemoj mislit da nas Microsoft ne može utrnuti, u jednom jedinom danu - sve piratske windowse.
online

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Naseef Mushroom » 04 May 2021, 17:05

Krokodil Behko wrote: 04 May 2021, 16:44
Naseef Mushroom wrote: 04 May 2021, 11:44
Moj brat Arap ako nije kome pomogao bar nije upropastio 5 narednih generacija sa svakakvim čipovanjima.
Što se tiče mene može kupiti 100 takvih slika sve dok mene ne dira a ovaj dira mene i čitavo čovječanstvo.
A to sa jacijom i kjafirom, ne piše samo Bošnjo to već nema države koja nije razotkrila njegove namjere.

I Hitler je pomagao financijski svakoj majci za svako novorođeno dijete dok je u isto vrijeme smještavao Jevreje u gasnu komoru tako da ako neko pomaže jednoj strani ne znači da ne može u isto vrijeme nešto užasno činiti.


Šta me interesuje Liga prvaka i šta misli o ženama? Gates i ostali mi ukrali dvije godine života.
Ne mogu čestito izlaziti na javna mjesta, da mi žena nije frizerka ličio bi na majmuna.
Ustvari uticao je Gates i na Ligu Šampiona. Gledam Ligu Šampiona i doživljaj je kao da gledam Proleter Teslić protiv Tekstilac Dervente, ljudi sanjaju da odu normalno na utakmicu, toliki minusi i 0 prihoda, sve je stalo sve propada između ostalog i Liga Šampiona i komplet fudbal.

Prije nego što si počeo pisati post, jesil proučio kakvu hatmu/dovu/nešta, za zdravlje našeg druga Billa i da budeš obrazli, jer ti taj post ne bi ni napisao, niti bi imao laptop, niti OS u njemu, da ti nije Gatesa. Ako ti je OS kopija, nemoj mislit da nas Microsoft ne može utrnuti, u jednom jedinom danu - sve piratske windowse.
Sigurno si vozio ili si se vozio u Golfu. Nacistička Njemačka je odgovorna za Volkswagen.
Sigurno si kao mlađi imao walkman i slušao si audio kasete. Hitlerova Njemačka je ustvari prva koja je koristila audio snimke, faktički izumitelji.
Znači rijetko će se ko držati nekog principa ako su mnoge stvari koji su određene licnosti izumili ili napravili popularnim sastavni dio života a nemaju alternativu. Ne bi ni mnogi Jevreji bojkotovali njemačka auta da ne postoje i druga auta.

Ustvari i kada bi se toga držao, nije ništa do Gatesa jer je većinu ideja ukrao.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Krokodil Behko » 04 May 2021, 17:18

Naseef Mushroom wrote: 04 May 2021, 17:05
Krokodil Behko wrote: 04 May 2021, 16:44


Prije nego što si počeo pisati post, jesil proučio kakvu hatmu/dovu/nešta, za zdravlje našeg druga Billa i da budeš obrazli, jer ti taj post ne bi ni napisao, niti bi imao laptop, niti OS u njemu, da ti nije Gatesa. Ako ti je OS kopija, nemoj mislit da nas Microsoft ne može utrnuti, u jednom jedinom danu - sve piratske windowse.
Sigurno si vozio ili si se vozio u Golfu. Nacistička Njemačka je odgovorna za Volkswagen.
Sigurno si kao mlađi imao walkman i slušao si audio kasete. Hitlerova Njemačka je ustvari prva koja je koristila audio snimke, faktički izumitelji.
Znači rijetko će se ko držati nekog principa ako su mnoge stvari koji su određene licnosti izumili ili napravili popularnim sastavni dio života a nemaju alternativu. Ne bi ni mnogi Jevreji bojkotovali njemačka auta da ne postoje i druga auta.

Ustvari i kada bi se toga držao, nije ništa do Gatesa jer je većinu ideja ukrao.

Pričaj ti šta hoćeš, ali ja sam od njega vidio korist, a od Arapa baš i nisam
online

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Lavlje_srce » 04 May 2021, 22:01

Chloe wrote: 04 May 2021, 08:48Ne radi to Lavlje. :ljut
Ne pravi moje greške. Šta te briga, kome smeta, nek' ne čita ... :D
Piši kad ti se piše, gdje ti se piše i šta ti se piše, ostale otkači - pa i mene i ovaj post ako ti se ne dopada... :ooo .... :cvijece
Hvala ti mila moja, ali nesto mi se vise i ne pise. Proci ce valjda. :pusa
saint_mirad wrote: 04 May 2021, 09:47Da je bogdom samo na ovoj temi, na makar 5 drugih sam vidio ovo vaše love-hate prepucavanje. 😅
Čudi me da se dosad niste blokirali međusobno.
Pa dobro, daj da pogledamo sta se danas desilo na temi - red kompleksa, red spama, red gluposti, red vrijedjanja. Mi nemamo love-hate prepucavanje, ono sto se desava je da sam izlozena njegovom trolanju u redovnim vremenskim intervalima i on to radi - a) zato jer sam na forumu b) zato sto imam jasne stavove koji su cesto dijametralno suprotni njegovim, c) zato sto je impulsivan po prirodi. Covjek razliku u misljenju nalazi nepodnosljivom. Zacini to sa tripom o njegovoj'neodoljivosti' kojoj je valjda bilo izlozeno 99% forumasica i eto problema. Mene covjek zanima k'o lanjski snijeg inace, neka je zdrav i ziv svojoj porodici. S druge strane, u nasem prepucavanju ima barem natruha humora s vremena na vrijeme, a vidite li vi sebe? ;)

Ovo iznad je retoricko pitanje, ne moras se zamarati odgovorom. :mah

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24719
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6881 times
Been thanked: 6515 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Koraci_u_noci » 04 May 2021, 22:05

Sigurno je kont'o sve danas cu sutra cu. I oduzi se
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31164
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2648 times
Been thanked: 4994 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Matan » 04 May 2021, 22:56

bosnjakinja wrote: 04 May 2021, 13:01 edit

Ma ustvari sto meni ovo treba,postim ,uvijek se ovako uhvatim da pretjeram


neka misli ko sta hoce,ja sam rekla svoje pozz :D :123
Poslije svakog posta naglasis da postis...
ma koga interesuje, jel ti postis..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1074 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by bagra » 05 May 2021, 08:45

Julia-Klara wrote: 04 May 2021, 11:33nigdje nisam vidjela ovu vijest osim ovdje, tako da je necu uzeti u razmatranje :kafa
Image
ma puko Rum na Melindu
pa ne zna mlad dje udara
nema sta drugo bit :cudi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Krokodil Behko » 05 May 2021, 10:13

Uprkos enormnom bogatstvu njihovih roditelja, svako od njih naslijedit će "tek" po 10 miliona dolara, otkrio je svojevremeno Bill Gates.
Status vjerovatno najmoćnijeg i najutjecajnijeg bračnog para na svijetu počeli su graditi 2000. godine kada su osnovali Fondaciju "Bill & Melinda Gates". U nešto više od 20 godina to je postala najveća privatna fondacija na svijetu, koja danas raspolaže s gotovo 50 milijardi dolara. Pretpostavlja se da je do 2018. samo bračni par Gates kroz nju donirao više od 36 milijardi dolara, a Fondacija se uglavnom koncentrira na pitanja globalnog zdravlja, obrazovanja i društvenog razvoja. Tako je, naprimjer, lani donirala 250 miliona dolara za borbu protiv koronavirusa.
online

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1074 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by bagra » 05 May 2021, 12:03

ja, i ? sto bi bake reko :oo

po 10 miliona dolara velis samo :hm
al mogu mislit dzeparca im eh...
neoporezivog onog

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42117
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13757 times
Been thanked: 12309 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Masamune » 05 May 2021, 12:10

Antivakseri im bacili sihire na brak. Ovi nasi sa foruma su vjerovatno nosioci tih aktivnosti.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42117
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13757 times
Been thanked: 12309 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Masamune » 05 May 2021, 12:15

animals wrote: 04 May 2021, 22:56
bosnjakinja wrote: 04 May 2021, 13:01 edit

Ma ustvari sto meni ovo treba,postim ,uvijek se ovako uhvatim da pretjeram


neka misli ko sta hoce,ja sam rekla svoje pozz :D :123
Poslije svakog posta naglasis da postis...
ma koga interesuje, jel ti postis..
Mora se naglasiti, jer ako se ne naglasi isto kao da ne posti. Tako i sa ovim forumskim imenom i ostalom pricom.

Odlike turbo Bosnjaka.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22238
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12753 times
Been thanked: 12338 times
Status: Online

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Dori » 05 May 2021, 12:46

Koraci_u_noci wrote: 04 May 2021, 22:05 Sigurno je kont'o sve danas cu sutra cu. I oduzi se
Dohakala im izolacija....Tako mu i treba kad je izmislio Coronu :D.
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24719
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6881 times
Been thanked: 6515 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Koraci_u_noci » 05 May 2021, 13:37

Dori wrote: 05 May 2021, 12:46
Koraci_u_noci wrote: 04 May 2021, 22:05 Sigurno je kont'o sve danas cu sutra cu. I oduzi se
Dohakala im izolacija....Tako mu i treba kad je izmislio Coronu :D.
Procitah nedavno dobru knjigu Das Corona Dossier od Flo Osrainika, koja se dotoce i njihove fondacije i bas sam dosta korisnih informacija dobio. Nije doduse stvorio Coronu, ali nije ni filantrop kakvim se predstavlja i dobro mu je dosla. Samo mrvice iz fondacije se dodjeljuju bez ikakvog interesa, dok se vecina ulaze ili u dionice najvecih korporacija ili za finansiranje medija ili za podrsku nekoj drzavi bliskih firmi, sve sa ciljem lobiranja, vrsenja uticaja na odluke i maksimiziranju profita kako fondacije tako i tih povezanih korporacija i firmi.
Ona je i najveci finansijer WHO-a i Bil je ustvari direktor iz sjene
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by Hurija » 05 May 2021, 13:38

:D

Oguliće ga Hanuma.
Ostalo je cutanje.

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1074 times
Status: Offline

Re: Bil i Melinda Gejts se razvode posle 27 godina braka i svi se pitaju šta će biti sa njihovim bogatstvom od 130 milij

Post by bagra » 05 May 2021, 13:58

Hurija wrote: 05 May 2021, 13:38 Oguliće ga Hanuma.
ma dobro ce on jos proc
nije se dzamijski uzeo ono

tvoj bi bez gaca hodo :osama

Post Reply

Return to “Hardware & Software”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests