Koje vebstranice koristite u potražnji ili ponudi posla?

Zapošljavanje, stanje ekonomije u BiH i svijetu, recesija.

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
Haliskos84
Na probnom
Na probnom
Posts: 38
Joined: 22 Mar 2015, 01:52
Status: Offline

Koje vebstranice koristite u potražnji ili ponudi posla?

Post by Haliskos84 » 21 May 2019, 17:02

Mene bi zanimalo preko kojih vebstranica ste uspijeli da dobijete posao i koje od njih koristite vi u potražnji ili ponudi posla da znam živim li ja još u 2019 godini? Mislite li vi da je došlo vrijeme(zato što skoro polovina stanovnika u BiH koji su nezaposleni ne traže sebi posao iz nekog razloga) da se bosanskohercegovačke vebstranice reformiraju mislim da se zababrani korištenje stranih jezika na njima, da se ukone svi oglasi za koje je potrebna strana radna dozvola(jer 90% od korisnika tih vebstranica nema hrvatsku putovnicu ili drugu i gube sa čitanjem tih konkursa vrijeme i sa tim novac) a oni koji imaju radnu dozvolu za evropsku uniju da koriste samo strane vebstranice, je li isto bilo potrebno da se ljudi na njima opomene od prevaranata jer ja sam više puta na posao.ba našao posao koji je kriminalan ko kod Dunmor firme koja je već zatvorena zbog kriminalnih poslova. I šta bi se još po vašem mišljenju trebalo kopirati od zemlja koji su još razvijeniji od BiH da se ostvari napredak na domaćem radnom tržištu?

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Koje vebstranice koristite u potražnji ili ponudi posla?

Post by Mutevelija » 16 Sep 2019, 15:58

Posa.ba
Zaposli.se
Joble
Fzzba
Fzztk.ba
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Posao & Ekonomija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests