"Shortage economy" je nova prijetnja: Kako će utjecati na našu privredu i građane?

Zapošljavanje, stanje ekonomije u BiH i svijetu, recesija.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: "Shortage economy" je nova prijetnja: Kako će utjecati na našu privredu i građane?

Post by Naseef Mushroom » 28 Oct 2021, 15:59

koteljubi_kadnisamtu wrote: 28 Oct 2021, 15:48
Naseef Mushroom wrote: 28 Oct 2021, 14:18
Image
Dobro znamo ko su glupani
Kada se napiše "smo/su glupani" onda se misli da su svi krivi. Ko je uništio zajedničku vojsku i sport? Odakle je sve krenulo? Nije ni od ove fotografije, od ove fotografije je krenulo bar zvanično.
Niti smo mi JNA napravili velikosrpskom, niti smo mi krivi što su na sportskim tribinama se čule nacionalističke parole. Mi dok smo još bili pod uticajem olimpijade i mahali petokra!ama oni su već pravili planove koji su uključivali agresiju, genocid, etničko čišćenje i onda neko napiše "Svi smo budale kakvu smo ljepotu razyebali"
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6957
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2740 times
Been thanked: 1282 times
Status: Offline

Re: "Shortage economy" je nova prijetnja: Kako će utjecati na našu privredu i građane?

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 28 Oct 2021, 16:04

To se bolan tako kaze jer nije lijepo pisati i prozivati nacije ovdje. Uvijek razmisljam o tome da i ovdje ima Srba ili nekih iz mjesanih brakova koji su normalni i nisu nacionalisti, zato i kazem “mi”.
Svi imamo budala na sve strane, ali naravno da znamo ko je kriv za rat.
Twiterka

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31581
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: "Shortage economy" je nova prijetnja: Kako će utjecati na našu privredu i građane?

Post by Matan » 28 Oct 2021, 17:28

Ma kakva kriza..
cuj kriza, nema povoljni auta za sverc..
Last edited by Matan on 28 Oct 2021, 19:35, edited 1 time in total.
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: "Shortage economy" je nova prijetnja: Kako će utjecati na našu privredu i građane?

Post by Naseef Mushroom » 28 Oct 2021, 19:34

koteljubi_kadnisamtu wrote: 28 Oct 2021, 16:04 To se bolan tako kaze jer nije lijepo pisati i prozivati nacije ovdje. Uvijek razmisljam o tome da i ovdje ima Srba ili nekih iz mjesanih brakova koji su normalni i nisu nacionalisti, zato i kazem “mi”.
Svi imamo budala na sve strane, ali naravno da znamo ko je kriv za rat.
Aha
Znači da se ne uvrijede neki hajmo i Sarajlije, Zeničanine, Tuzlake i komplet Bošnjake u isti koš sa onima koji su razyebali Jugoslaviju.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6957
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2740 times
Been thanked: 1282 times
Status: Offline

Re: "Shortage economy" je nova prijetnja: Kako će utjecati na našu privredu i građane?

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 28 Oct 2021, 19:47

Citaj kako sam napisala, fino sam objasnila ko je kriv za rat i to ptice na grani znaju.
Ali ovdje govorim o kulturi dijaloga, ako hocemo dijalog onda ne mozemo poceti isti s uvredama.
Twiterka

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: "Shortage economy" je nova prijetnja: Kako će utjecati na našu privredu i građane?

Post by Naseef Mushroom » 29 Oct 2021, 11:30

koteljubi_kadnisamtu wrote: 28 Oct 2021, 19:47 Citaj kako sam napisala, fino sam objasnila ko je kriv za rat i to ptice na grani znaju.
Ali ovdje govorim o kulturi dijaloga, ako hocemo dijalog onda ne mozemo poceti isti s uvredama.
Ne možemo raspad Jugoslavije i početak rata tretirati kao dvije različite teme, znači ko je kriv za prvu tačku kriv je i za drugu
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Posao & Ekonomija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests