Angela Merkel

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Offline

Re: Angela Merkel

Post by Krokodil Behko » 22 Aug 2021, 09:15

Angela Merkel i zvanično predstavila Lanšeta, kao kandidata za njenog nasljednika.
Nekako mi je previše uštogljen. Možda bolje da pobijedi Analena.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Offline

Re: Angela Merkel

Post by Krokodil Behko » 13 Sep 2021, 15:03

Evo istine

Đilas je, na konferenciji za novinare ispred zgrade predsjednika Republike, kazao da je Merkel istorijski ličnost, koja je obilježila epohu u Njemačkoj i u Evropi, iza koje će ostati mnoge stvari, ali njeno nasljeđe su i Viktor Orban i Janez Janša i Aleksandar Vučić.

Ako mene pitate – najviše Vučić. Uz njenu podršku je došao na vlast, mogu da kažem da ga je dovela na vlast. Kada je Boris Tadić, koji je sedeo u istoj ovoj zgradi, tokom njene posete odbio da povuče srpsku policiju sa severa Kosova, Vučić je rekao – ja ću to uraditi, ilustrovao je Đilas.
online

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Angela Merkel

Post by amidza idriz » 13 Sep 2021, 15:31

Vučić je rekao – ja ću to uraditi,
...i slagao. Ni prvi ni zadnji put. Lagace ove EU hostaplere sve dok moze a poslije njega ce doci jos veci lazov i tako vjekovima.
Laz je u srpskom bicu(oprostite vi posteni Srbi vas 16).
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

Zing-Zong
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 106
Joined: 06 Jul 2021, 02:50
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Angela Merkel

Post by Zing-Zong » 13 Sep 2021, 15:46

Krokodil Behko wrote: 13 Sep 2021, 15:03 Evo istine

Đilas je, na konferenciji za novinare ispred zgrade predsjednika Republike, kazao da je Merkel istorijski ličnost, koja je obilježila epohu u Njemačkoj i u Evropi, iza koje će ostati mnoge stvari, ali njeno nasljeđe su i Viktor Orban i Janez Janša i Aleksandar Vučić.

Ako mene pitate – najviše Vučić. Uz njenu podršku je došao na vlast, mogu da kažem da ga je dovela na vlast. Kada je Boris Tadić, koji je sedeo u istoj ovoj zgradi, tokom njene posete odbio da povuče srpsku policiju sa severa Kosova, Vučić je rekao – ja ću to uraditi, ilustrovao je Đilas.
O ovome Reuf Bajrović piše već godinama.Dolaskom Angele na vlast prestalo je isto korištenje Bonskih ovlasti,počeo je uvlakački odnos prema Rusiji,tj Srbiji...al' de ti to objasni "liberalima" kojima je Reuf nacionalista koji zavadja narod sa Njemačkom i EU

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27248
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14261 times
Been thanked: 14596 times
Status: Offline

Re: Angela Merkel

Post by ironman » 13 Sep 2021, 16:33

Reufa mrzi fgr i to onaj dio koji podanicki sisa sisu parmaka i toljage..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Angela Merkel

Post by Pasaga » 13 Sep 2021, 19:10

Krokodil Behko wrote: 13 Sep 2021, 15:03 Evo istine

Đilas je, na konferenciji za novinare ispred zgrade predsjednika Republike, kazao da je Merkel istorijski ličnost, koja je obilježila epohu u Njemačkoj i u Evropi, iza koje će ostati mnoge stvari, ali njeno nasljeđe su i Viktor Orban i Janez Janša i Aleksandar Vučić.

Ako mene pitate – najviše Vučić. Uz njenu podršku je došao na vlast, mogu da kažem da ga je dovela na vlast. Kada je Boris Tadić, koji je sedeo u istoj ovoj zgradi, tokom njene posete odbio da povuče srpsku policiju sa severa Kosova, Vučić je rekao – ja ću to uraditi, ilustrovao je Đilas.
Andja je zlo za balkan ....
to sam govorio odmah,i to cu ponovit uvjek ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests