Ukrajina

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by laganini » 11 Feb 2015, 08:15

..thompson širi tržište..:hihi ima nešto u toj pjesmi valjda imaju neki drugi pozdrav osim za dom spremni da ih ne optuže da su ustashe drug već je :888
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by drugrankovic » 11 Feb 2015, 08:23

storm wrote:
Lebowski wrote:Treba sve u zatvor poslati ili im oduzeti drzavljanstva.

Oni dole idu braniti Siriju od Sirijaca, Srbi brane Ruse umjesto da Kosovo oslobadjaju, Hrvatska muku muci sa cirilicom j pederima a ovi ce za Ukrajince ginuti. ko je ovdje :lud
Ni sa ćirilicom ni sa gay populacijom nema problema u hrvatskoj..... ne širi dezinformacije....porazbijano i jedno i drugo :valja




to je na stid i obraz tvojima... ta porazbijana cirilica...


rekla bi moja baba: stidi se guice kad obraza nemaš :djed
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by laganini » 11 Feb 2015, 08:26

..ne za pohvalu je da u vojvodini nema hrvata :hm
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by drugrankovic » 11 Feb 2015, 08:33

Lebowski wrote:Treba sve u zatvor poslati ili im oduzeti drzavljanstva.

Oni dole idu braniti Siriju od Sirijaca, Srbi brane Ruse umjesto da Kosovo oslobadjaju, Hrvatska muku muci sa cirilicom j pederima a ovi ce za Ukrajince ginuti. ko je ovdje :lud


doce taj dan :djed a sto se tice ukrajine SRBIN JE DONEO ZAKON ko ode robija, a ovi kad dodju takodje robija... ako dodju...


jesu rusi ratovali kao dobrovoljci u bosni, bilo je, kao i ovih shvaba i raznih neonacista u rvatskoj koji su u startu dotrcali da kolju srbe...

ali srbin donio ZAKON O ZABRANI, tu se mi razlikujemo od ove bagre... :cudi


i njihov ministar mora da opravda ulogu onih placenika iz njemacke, ukrajine.... sto je srba otislo, otislo je i to sto je krenulo ne more se vrnut a da na robiju ne ode...


toliko o nama

a za kosovo? ne brigaj mada normalno zboris :djed
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by laganini » 11 Feb 2015, 08:36

..već se vide prvi rezultati u onim dijelovima di su hrvati oslobođen dio okupiranog područja :aplauz
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by Podrinjac » 11 Feb 2015, 12:09

storm wrote:
Lebowski wrote:Treba sve u zatvor poslati ili im oduzeti drzavljanstva.

Oni dole idu braniti Siriju od Sirijaca, Srbi brane Ruse umjesto da Kosovo oslobadjaju, Hrvatska muku muci sa cirilicom j pederima a ovi ce za Ukrajince ginuti. ko je ovdje :lud
Ni sa ćirilicom ni sa gay populacijom nema problema u hrvatskoj..... ne širi dezinformacije....porazbijano i jedno i drugo :valja
Nemoj lagat' :hihi

Image

:plavi :plavi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by storm » 11 Feb 2015, 12:12

Sad si me skrsio sličicom/argumentom :grana A da budem iskren i ne smetaju me, kako ni cirilicne ploče sa izuzetkom vukovara...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by laganini » 11 Feb 2015, 12:15

..bolje peder nego chetnik :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by Podrinjac » 11 Feb 2015, 12:15

stavit ću ja i video gej parade u Zagrebu, nije problem. Ne vidi se da je išta porazbijano.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by laganini » 11 Feb 2015, 12:17

..čemu neredi ko im je kriv :zubi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by storm » 11 Feb 2015, 12:17

Podrinjac wrote:stavit ću ja i video gej parade u Zagrebu, nije problem. Ne vidi se da je išta porazbijano.
Da, i :kafa

Stavi ga sebi,malo se kulture nagledaj ;)
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by Podrinjac » 11 Feb 2015, 12:22

storm wrote:
Podrinjac wrote:stavit ću ja i video gej parade u Zagrebu, nije problem. Ne vidi se da je išta porazbijano.
Da, i :kafa

Stavi ga sebi,malo se kulture nagledaj ;)
Malo se i ti kulture nagledaj. Ti si spominjao razbijanje ćirilice i pedera. A koliko je to u kulturi, ja ne znam. :cudi

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by laganini » 11 Feb 2015, 12:26

..meni je baš kulturno kad se dva brkata frajera povaćaju :888
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: UKRAJINA:Hrvatski i srpski dobrovoljci na suprotnim stra

Post by storm » 11 Feb 2015, 13:03

Podrinjac wrote:
storm wrote:
Podrinjac wrote:stavit ću ja i video gej parade u Zagrebu, nije problem. Ne vidi se da je išta porazbijano.
Da, i :kafa

Stavi ga sebi,malo se kulture nagledaj ;)
Malo se i ti kulture nagledaj. Ti si spominjao razbijanje ćirilice i pedera. A koliko je to u kulturi, ja ne znam. :cudi
Loš ti je smisao za humor i sarkazam.. Al nisi ti kriv :sjedi
Vrijeme radi za tebe :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37663
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2202 times
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by Pasaga » 11 Feb 2015, 21:35

Прави разлози изненадне посете Меркел и Оланда и њихове изненадне „мировне мисије“ у Украјини/Русији су заправо покушај спашавања великог броја „ЕУ војника“ тј.страних плаћеника,НАТО фашиста и осталих који су „заробљени“у котлу Дебаљцева.
Према информацијама руске информативне службе и Новорусије у котлу Дебаљцева се не налазе само укро*фашистичке банде,већ и регуларне НАТО јединице ( њихов удео износи око 25% од свих опкољених)*укупно 2500 војника.
Од осталих издвајају се:

Амерички специјалци 100 војника
*Припадници падобранаца из Велике Британије 100 војника
Припадници француске „Легије странаца“ 100 војника
Пољски војници 100 војника
Израелски војници око 30 војника
Хрватски војници 30 војника

Постоје још многи други војници и плаћеници регрутовани у разним земљама:

Литванци, Естонци, Летонци, косовски Албанци, Грузијци, муслимани из Босне, Турци итд.

Око 700 страних војника се досад спасило приликом евакуације преобучени као цивили.Преостали који су опкољени у котлу Дебаљцева имају неизвесну судбину!

http://www.srbijadanas.net/otkriven-...ih-placenika/#
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37663
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2202 times
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by Pasaga » 11 Feb 2015, 21:40

Tek će stizati. Ne samo iz Sirije...

U nastavku: hrvatski Ćetnici u šumi!


ARTILJERIJA ČEKA KONTRANAPAD: Ruski vojnici opkolili Hrvate!


PLANETA 17:30, 10.02.2015.


Sada moramo da odbijemo napade sa spoljne strane kotla iz Svetlodarska, rekao je komandant ruske jedinice

Foto: Reuters
Ne propustite...(VIDEO) BITKA ZA DEBALJCEVO: Proruske snage drže grad pod opsadom, Kijev poručuje da lažu

UKRAJINA - Armija Novorosije saopštila je da je u ponedeljak u 9.25 sati po moskovskom vremenu zauzela selo Logvinovo, na autoputu koji je predstavljao jedinu vezu opkoljenih snaga kijevske hunte u Debaljcevu sa glavninom.

Time je u kotlu potpuno zatvoreno oko 9.000 vojnika, a procenjuje se da je među njima 2.200 najamnika, Amerikanaca, Poljaka, Belgijanaca, Britanaca, Francuza, Izraelaca i - Hrvata!
Logvinovo je seoce od petnaestak domaćinstava, a prve kuće udaljene su oko 50 metara od autoputa. Armija Novorosije odmah je pristupila utvrđivanju zauzetih položaja u iščekivanju očajničkog pokušaja opkoljenih da probiju obruč.

Zamenik ministra Odbrane Donjecke Narodne Republike Eduard Basurin, saopštio je da su presretnuti razgovori radio vezom opkoljenih na engleskom, poljskom, francuskom i flamanskom jeziku. On je rekao da ne raspolaže ličnim stvarima i dokumentima najamnika iz tih zemalja. Međutim, pošto je debaljcevski kotao potpuno zatvoren, očekuju se i takvi dokazi prisustva stranih najamnika.
Na internetu je čak objavljena fotografija ruskih boraca gotovo u samom centru Debaljceva, ali se pretpostavlja da je reč o izviđačkoj grupi. Takođe su se ukrajinske jedinice bez borbe povukle sa prilaza važnom selu Krasnij Pahar na spoljnom zidu kotla.

Trupe NATO

Oko Debaljceva već su se predavali ukrajinski vojnici. Mnogi od njih prešli su u redove Armije Novorosije i predočili podatke o opkoljenim ukrajinskim snagama. Već su formirane tri čete od zarobljenika na tom delu ratišta.
I
Izveštači sa terena navode povezani sa komandirima ruskih jedinica navode da su u ukrajinskim redovima ne samo plaćenici, već i pripadnici regularnih trupa zemalja NATO. Izveštači su Basurinov spisak najamnika proširili na Izraelce i Hrvate.

Pretpostavlja se da je deo najamnika pobegao iz Debaljceva tokom jednodnevnog primirja prošle nedelje koje je ugovoreno radi evakuacije civila. Međutim, građane su Ukrajinci sprečavali da uđu u autobuse, pa se smatra da su većinu od 700 evakuisanih činili najamnici, visoki oficiri i nacisti desnog sektora koje je za bekstvo optužio ukrajinski poslanik Taras Pastuh.

Bekstvo bez borbe

U ponedeljak je tokom prve polovine dana ukrajinski front oko Debaljceva pokazivao znake kolebanja. Andrej Caplijenko, novinar ukrajinske televizije, saopštio je da su tenkovi i oklopna vozila Armije Novorosije izašli na autoput kod Logvinova i vatrom sprečili kolonu tehnike da prođe. On je ocenio da nastupa katastrofa ako se Rusi utvrde u Logvinovu. Njegov kolega Jurij Butusov kaže da je reč o krupnoj ruskoj jedinici.
"Posle zauzimanja Ugljegorska i Kalinovke autoput je bio na dohvat ruke Rusima. Njihove diverziono-izviđačke grupe već su izlazile na trasu sa obe strane. Ali ovog puta to je jedinica prve linije pojačana tenkovima", piše Butusov.

Istovremeno, stigla je informacija da su jedinice kijevske hunte bez boja napustile sela Graznoje i Aleksandrovskoje, raspoložena između sedam kilometara udaljenih Ugljegorska i Debaljceva. Time je stvorena pretnja da se Debaljcevski kotao preseče na dva dela.

Artiljerija čeka kontranapad

Komandir ruske jedinice saopštio je da je Debaljcevski kotao zvanično zatvoren.

"Zauzeli smo Logvinovo i dva brda oko mesta, kao i još nekoliko sela. Veoma smo suzili kotao. Sada moramo da odbijemo napade sa spoljne strane kotla iz Svetlodarska (Ukrajinci imaju u rezervi dve taktičke grupe sa po pešadijskim, tenkovskim i mehanizovanim bataljonom i mešovitom grupom artiljerije). Našim snagama izdato je naređenje da obustave nastupanje i utvrde se za odbranu. Opet nastupa vreme za rad artiljerije. Mi ćemo da kuvamo naciste u kotlu, ali još nije vreme za radovanje. Vikaćemo "ura" kada u kotlu više ne bude ni jednog ukrajinskog vojnika", rekao je komandir i dodao da su na drugoj strani kotla snage kijevske hunte gotovo izbačene iz Černuhina, gde kontrolišu još tri ulice i izvišicu na zapadnoj strani mesta.U Černuhinu su uglavnom najamnici.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by Krokodil Behko » 11 Feb 2015, 23:46

Pasaga wrote:Прави разлози изненадне посете Меркел и Оланда и њихове изненадне „мировне мисије“ у Украјини/Русији су заправо покушај спашавања великог броја „ЕУ војника“ тј.страних плаћеника,НАТО фашиста и осталих који су „заробљени“у котлу Дебаљцева.
Према информацијама руске информативне службе и Новорусије у котлу Дебаљцева се не налазе само укро*фашистичке банде,већ и регуларне НАТО јединице ( њихов удео износи око 25% од свих опкољених)*укупно 2500 војника.
Од осталих издвајају се:

Амерички специјалци 100 војника
*Припадници падобранаца из Велике Британије 100 војника
Припадници француске „Легије странаца“ 100 војника
Пољски војници 100 војника
Израелски војници око 30 војника
Хрватски војници 30 војника

Постоје још многи други војници и плаћеници регрутовани у разним земљама:

Литванци, Естонци, Летонци, косовски Албанци, Грузијци, муслимани из Босне, Турци итд.

Око 700 страних војника се досад спасило приликом евакуације преобучени као цивили.Преостали који су опкољени у котлу Дебаљцева имају неизвесну судбину!

http://www.srbijadanas.net/otkriven-...ih-placenika/#
Jao kad oni pišu ratne izvještaje :D
Ovo me podsjeća na izvještaje sa ratišta moje brigade. Mislim da su javili, da su nam pobili bar 30.000 vojnika u brigadi, tokom rata, a kod njih samo dva lakše ranjena :haha
online

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 12 Feb 2015, 00:40

jes vši izvještaji su bili realni... n maglaj je u toku 24 h palo 10 000 projektila... :haha
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 12 Feb 2015, 00:52

nego u debaljcevu se ovima crno piše... pobunjenici ga imaju u šaci... sad ide artiljerija... trch u podrume... ko pacovi :obrve


hrvati su u azovu , s neonacistima pod ruku :djed

kad izuzmemo te neonaciste ukrajinske, tamo i nema naroda normalnog, vojska dezertira stalno... u kotlu su dakle od zla oca i josh rdje majke :djed

neonacisti, shvaba nanu li mu, ameri zlikovci, englezi bagra, legija stranaca, židovi, i ustaše... lepo društvance :obrve

nema se šta žaliti... nijesu to ukrajinci no ološ...


a gospodji merkel reci da dodje na pregovore kad otegnu papke, nema sad pomoci i fol primirje :jok
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 12 Feb 2015, 00:59

koga da zalis? amere i engleze sto svuigde po svjetu za interes ubijaju...

shvabu ???

legiju stranaca placenike i olos poslednju???

zidove koji maltretiraju palestinu pa sad pod ruku s amerima koji im to odobravaju...

ustaše?


ebo ih ko ih sastavi... takvu priliku propustiti i sad pregovarati? moze, al posle... bagra, uvjek pregovara kad treba guicu spasti ili zbog interesa...

kad samo vidim sastav, udri nek ne ostane kamen na kamenu ... da vide dje su dosli... i da ne treba nos turati dje mu mjesto nije...

sjutra ce o isilu da trube :123


a vidj ovu bagru...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests