Ukrajina

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by storm » 16 Feb 2015, 13:50

Eto i tvoj je odgovor tipično srpski :cudi uvijek vi na pravdi boga i koječega sve pobjeđujete i širite teritorij .... no realnost je ispala malo drukčija :zubi
btw, nije ovo izvorno hrvatski ćlanak...samo prenose :sjedi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 16 Feb 2015, 13:59

nije srpski... rekoh cinjenice, i novinari al jazire obajsvishe raspad i rasulo ukrjainske vojske... i poraze, a debaljcevo u beznadju i milosti prorusa...

:cudi

i sad kad je mir potpisan, odjednom rvatski uspjesi veliki...

pa rekoh sta to zauzeshe? livadu?

porosenko i nema s cim drugim da se pohvali... osim nekom livadom... a narod ukrjainski ce ga sjebat ubrzo, jer dezertira i odbija poslushnost... ostaju mu samo nacisti i njihovi saborci placenici...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by storm » 16 Feb 2015, 14:01

ama otišlo 20tak hrvata i takva panika :lupa

zamisli da smo satniju poslali :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by vila » 16 Feb 2015, 14:03

storm wrote:ama otišlo 20tak hrvata i takva panika :lupa

zamisli da smo satniju poslali :D.
Bas se i ja čudim.,,,novinarska histerija
a zapravo se radi o vrlo malom broju

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 16 Feb 2015, 14:12

cu kad od dvadeset pravite velebit... sa biste sa satnijom? popeli se na mon blan i uspust sjebali sve kineze :valja
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by storm » 16 Feb 2015, 14:17

drugrankovic wrote:cu kad od dvadeset pravite velebit... sa biste sa satnijom? popeli se na mon blan i uspust sjebali sve kineze :valja
:jok nije mount blanc u tom smjeru .....ural bi bio na redu za gaženje :hihi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 16 Feb 2015, 14:18

nego, da ja vas kocke pitam, dok se vi kurcite i ponosite zlikovcima veljko maric robija u srbbiji za svoja zvjerstva... i ima jos jedan slucaj koji ga ceka kad odcjepi 12 godina :lup

i to mi nije pravo, no jbg, vi svakog oslobodite, a onog koljaca kojeg nesto osudite docekate sa famfare i vatromet uz tompsona...

e pa eto vam sad, predjete granicu i ? op la, prdekana... naucili i mi od vas neshto...


kad necete da realno osudite, a ne oni su heroji jel?

i sad ce maric da bude jeben, kad se srbendi proste, samo zato sto jedino tako srbbija moze da zlikovcu obezbjedi da robija ono sto je zsluzio, posto kod vas ce bit ko u hotelu il jos grdje oslobodjen...


licemerje gospodo, shvatite ovo ko dobronamjerno... nijesam za to da maric ovdje robija, al nijesam da se pusti tek tako tamo dje ce bit heroj... kakav heroj, p.... obicna, i zlikovac...


no ipak, vjerujem da mu je u zabeli bio pakao...


a opet mi ga i zao u neku ruku al sami ste krivi...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by vila » 16 Feb 2015, 14:25

Ranko
Pretpostavljam da mislis na glavaša.,,,pa iskreno tesko ces naci nekog tko bi njega dozivio herojem
osim naravno njegove stranacke masinerije
a sto se tice slucaja maric,,,pa vidjet cemo koliko ce taj zakon opstati

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 16 Feb 2015, 14:39

veljko je ubica... hrvatska je znala nije procesuirala.. sad je kasno, jer da su htjeli procesuirat ne bi on ovdje zavrshio... srbija ga ne bi trazila...ali sad bi ga rvatska nazad da robija tamo?

tesko... pa da mu bude ko u hotelu... zakasnjela reakcija, kad ste uctali koji sad kurac kmecite?

on robija za ubistvo starca u oktobru 1991, a tek ce za cepanje stomaka nozem kad je zaklo u spetembru 1991 i mucenja civila u ropstvu...


znalo se znalo, al se nije procesuiralo... a ovamo se skace na seseljov govor mrznje? za koji robija 14 godina? :valja

e zato maric najebo, rece srbija, pa kurac cete vise budalom ikog pravit.... samo sto na slepcu se obishe kola... on je go kurton da prostish, i nekako mi nije milo sto robija ovdje... no sta drugo krvniku? da ga pustis, da se snjim hvale i ponose?

aj budi pametan... da se drugacije postavite bar malo... ovako ima ga karaju oklagijom josh dugo...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 16 Feb 2015, 14:41

veljko maric, je samo primjer kako se slobodno moze u rvatskoj hodat i ako si klao civile i starce...


ali i primjer zajeban, nijesam za to da se izviljavaju nad njim, jer u zabeli nije imao sigurno komfor vec pakao...

ovakvi slucajevi samo nas udaljavaju...

njegova supruga moze da se zahvali thompsonu i euforiji za svakog zlocinca koju napravite poslije...


aj vrcem se na temu, samo rekoh i o maricu...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 16 Feb 2015, 14:43

vila wrote:Ranko
Pretpostavljam da mislis na glavaša.,,,pa iskreno tesko ces naci nekog tko bi njega dozivio herojem
osim naravno njegove stranacke masinerije
a sto se tice slucaja maric,,,pa vidjet cemo koliko ce taj zakon opstati


glavash josh napravio hajku nad pupovcem... i covjek umalo...


mada pupovac nije covjek vec podkupljiva gnjida, koja koristi obe strane
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 18 Feb 2015, 19:19

Salahuddin wrote:Rankovicu, zasto ti smetaju Hrvati u Ukrajini? Sta si ti radio u Bosni? Bosna nije tvoja zemlja ali ti odlucio da treba pomoci snagama koje su ionako bile deset puta jace od onih protiv koje sti nasao shodno da se boris. Zato cuti o dobrovoljcima. Rusi se otvoreno mijesaju u sukob u Ukrajini a ostali moraju da cute? Kurko. Vi i Rusi ste jako cudni. Vi bipravili nezavisne zemlje od tudjeg teritorija, pa makar tu zivjela samo po dva Srbina ili Rusa. :123

pokazuješ kolko bi pravdo i crnog djavola samo da ratuje protiv rusa, jer je tu problem sto rusiju smatraš kako i srbiju :djed


ja i bosna isto što i hrvat u ukrajini? :lud


i sam znaš kolko lupaš al aj...


ako nista bar po porjeklu... no ajde...

samo ti trucaj :lup


a jovan divjak je bosanac jel? :zubi i imo pravo jel ? aj cuti salahudine sve manje zasluzujes paznju u nekoj raspravi...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by fruit » 18 Feb 2015, 19:26

Jovan je ljudina
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 18 Feb 2015, 20:25

za svoj cef :djed

prodavo je oruzje prije sukoba, primio pare, nije to patriotski uradio ... optuzen za to i osudjen, i op prebeg... pa patriota, bosanac u srcu?

potom ga vodase po svjetu pokazujuci fol multietnicnost... a potom jovo kuka pismima sto je zapostavljen u vojsci, neke bezvezne duznosti, pa potom vracanje cina generala aliji... pismo opet... razlog, skrivane cinjenice o mnogim progonima i zločinima nad srbima u sarajevu...



poenta, hteo jovo mnogo više... dobro im je došao za propagandu... ali alav jovo, nikad zadovoljan...


no kako god, moze jovo bit tamo, koji je rodom beogradjanin, kaze otac mu iz bosanske krajine, pa i mene je majko bas otalen...


dakle salahudine? ne trucaj vishe... moze jovo moze ranko...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 19 Feb 2015, 23:05

civili su stradali sa svih strana... poslusaj malo i ti garapliju :djed i ne samo njega... ali ne vrijedi, vec ublehe prodajete, no zivite s tim vasa stvar...


zao mi je salahudine svakog nevinog covjeka... rat je to bio krvavi... ali vasa mrznja prema srbima nije od juce... eno ti hrvatske, i kad je niko ne spominje, oni kmece nesto uvjek protiv srba...


i nije mi jasno zasto odmah pri spominjanju II sv rata, pocnete ismijavanje... pa nije se moglo u jugoslaviji od titoista, provukose se rvati i vi za ndh... a za bilo sto je sa srpske strane ucinjeno sad urlanje do neba?


pa ne moze tako...


vidji ovako, moj pradjed nikola iz kazanaca je 1914 posao u srbiju kao dobrovoljac da se bori, jer nije htjeo da kao sluga austrougarske ubija srbina... muslimani i hrvati skoro svi to jesu i sa kakvim zarom...

e vidish, onda pradjed nikola ovamo, a 1993 njegov praunuk goran tamo... svoj svome... nikakav ja stranac niejsam tamo a ti pricaj sto ti volja...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by drugrankovic » 20 Feb 2015, 19:46

drzi se teme...

a sto se toga tice, isto ko i 41-ve... samo nema vise naivnih da cekaju da ih bacite u jame...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by laganini » 20 Feb 2015, 20:03

...je ubijali ste iz predotrožnosti..preventivno :hm
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by storm » 17 Apr 2015, 22:27

U Ukrajinu sletjela 176. padobranska brigada us army ..... danima je napeto u zračnim prostorima oko rusije, iznad zapadne europe...samo jedna kriva odluka, jednog pilota može biti okidač za sukob dosad neviđenih razmjera ....

vrijeme je za trk po konzerve :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Ukrajina

Post by radeta62 » 08 May 2015, 16:23

Cackaju ameri mecku ,cackaju....ali dobice sta zasluzuju... :drk

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120150
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7765 times
Status: Online

Re: Ukrajina

Post by Krokodil Behko » 04 Jun 2015, 10:12

Separatisti krenuli u munjevitu ofanzivu: Pokrenuli su desetke tenkova, puca se na sve strane, ima i mrtvih

[img]imageshack.com/i/f0IgUZjqj[/img]

Četiri mjeseca nakon sporazuma u Minsku istok Ukrajine ponovno 'gori'. Ukrajinske službe tvrde da su ruski separatisti iz Donjecka pokrenuli veliku ofenzivu i da je ionako krhko primirje jako ugroženo
Obje strane potvrđuju da se oko grada Marinka u okrugu Donbas vode velike borbe, ali i Rusi i Ukrajinci imaju svoju verziju priče što se tamo događa.

- Nažalost, naši vojnici su danas bili primorani ponovno uzeti oružje koje nisu dirali mjesecima. Napad ruskih terorista je počeo u 4 ujutro. Pokrenuli su veliku ofenzivu, potpuno ignoriraju sporazum iz Minska - navodi se u priopćenju ukrajinske vojske, a sličnu verziju imaju i mirovni promatrači.

- Primijetili smo 37 tenkova u blizini Donjecka i 10 tenkova kod Luganska. Dakle, priču o povlačenju teškog naoružanja možete zaboraviti...

Oglasio se i premijer Ukrajine Arsenij Jacenjuk.

- Za sve je kriva Rusija. Oni potiču teroriste na vojne akcije i krše sporazum iz Minska.

Separatisti iz Donjecka potvrdili su da se na 15 kilometara od grada vode teške borbe... Ipak, njihova verzija priče je nešto drukčija od one ukrajinske.

- Do 7.30 ujutro poginulo je 15 naših vojnika. Ukrajinska vojska je granatirala i rudnik Skočinskoje u kojem je ostalo zarobljeno 375 rudara. Nemaju vode i situacija je izrazito teška. Pogođen je i rudnik Abakumov, ali srećom, u njemu nije bilo nikoga - stoji u priopćenju vojske proruskih separatista, a njihov glasnogovornik Eduard Barušin je dodao:

- Mi u ofenzivi? Ma kakvi, to je potpuno netočno. Oni napuštaju teritorij, mi ga samo zauzimamo - pomalo bizarnu izjavu dao je Barušin...


(jutarnji.hr)
online

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests