Ko će odati počast muslimanskim žrtvama terorizma?

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Hannibal » 17 Mar 2019, 11:30

lako ti je na meni se istresat...
🐽

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81297
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7105 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Julia-Klara » 17 Mar 2019, 11:31

razguli
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Hannibal » 17 Mar 2019, 11:34

a ja konto da dodjem po tebe na aerodrom 😭
🐽

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31664
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7206 times
Been thanked: 3917 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Mister No » 17 Mar 2019, 12:45

Melek wrote: 17 Mar 2019, 11:14 Uzrok svega toga je surova glad za teritorijem. Kompleks manje vrijednosti koji tjera komsije da dograbe i ukradu sto vise, da bi bili ne(t)ko i nesto.
Smijesna je stvar ponositi se da si oteo 49% sume i vrleti od koje nema nafake, ili nekog tamo kamenjara gdje i poskoci u zadnje vrijeme skapavaju.
A istovremeno imamo retarde na raznoraznim portalima koji senluce i likuju na onih preostalih, kako kazu, "23%" (a nisam bas puno ni ubijedjen da ti procenti jos uvijek drze) za koje smatraju da su preostali neoteti, dok upravo na tim procentima jedino i imamo kakve-takve predispozicije za zivot, gledano sa aspekta kvaliteta teritorije. Jos je smjesnije da ako ti otimaci i imaju kakvu zivotnu oazu u okviru tog svog tora, takva je ipak vecinom naseljena onim stanovnistvom kojeg nisu uspjeli odatle iskorijeniti. Smijurija zesca..
Kakvih 23% ???
To je samo za net ratnike podatak.
RS ima stanovnistva i desavanja u Krajini, na potezu B.Luka-Prijedor-Gradiska-Prnjavor.
U Semberiji ima Bijeljina koja je posle B. Luke vjerovatno najaca opstina/grad u RS-u.
Uz Drinu vec ide Zvornik koji jedva dise, i to na skrge, a koga, kao i citavu tu oblast do Milica, u zivotu drzi Alumina.
Alumina je puna afera sa nekim Litvancima, 100- tine miliona je tu upitno, i pitanje sta ce biti sa njom kao i sa citavom tom regijom.
Kod Bratunca im radi rudnik Sase i drzi taj kraj u zivotu, sa jos par manjih firmi na potezu Bratunac - Srebrenica. Neka cincaona i par firmica i to je to.
Oni odatle do Gackog skoro da nemaju nista.

Pustahija!!!

Zanimljivo da je isto tako pustahija na tom potezu i sa onu tamo stranu granice, u Srbiji, pa nema ko da dodje ovamo i kada bi htio.
Gorazde u citavoj I . Bosni jedino zivi, radi i funkcionise a zna se ko je u njemu. ;)
Han Pijesak, Rogatica, Rudo to je sve jezivi propast, tamo ili sijeku i nosaju balvane ili idu u Gorazde kod brace balija da rade.
Gacko ima neku manju termoelektranu i kapak.
Uvijek me Gacko asocira na onu ojesmu "Na kraj sela cadjava mehana" :grana

Trebinje jedva prezivljava zahvaljujuci blizini Dubrovnika, a od Trebinja do Mostara imaju jos samo Ljubinje koje je obicna selendra puna cetnika penzionera i koje za 20 godina sa Bozijom pomoci vise nece postojati.
Eto to je ta sva cudesna RS i njihovih 49%.
Inace ta cudesna RS udotvorina prema realnim procjenama nema ni 900 000 stanovnika od kojih je 10 - 15 posto Bosnjaka.

Sto se silne povrsine koju UZP ovci kontrolisu ona pocinje i zavrsava u zapadnoj Hercegovini.
Ovo ostalo, mogu mahat usima.
Kurce se jos pomalo u Stocu, Kiseljaku i Vitezu, ali nece to zadugo trajat.
UZP-ovci su raselili vise Hrvata nego iko drugi.
The Dark Side Of The Forum...

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Venera » 17 Mar 2019, 14:25

spacebound wrote: 17 Mar 2019, 09:05 Sta kaze, pjevali su, nisu klali i ubijali :sok Sta su radili?
moja Spejs, tako kazu i za one follorase u Visegradu , to je za mene znak opasnosti , a na forumu napisase , to je potpuno uobicajeno

za vrijeme Juge , cettnici su folkloriasli , sakvrievni u sumama, danas to isto rade, ali otvoreno , nije im cak ni drzava BiH to zabranila :sok
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Podrinjac » 17 Mar 2019, 14:30

Mister No wrote: 17 Mar 2019, 12:45
Melek wrote: 17 Mar 2019, 11:14 Uzrok svega toga je surova glad za teritorijem. Kompleks manje vrijednosti koji tjera komsije da dograbe i ukradu sto vise, da bi bili ne(t)ko i nesto.
Smijesna je stvar ponositi se da si oteo 49% sume i vrleti od koje nema nafake, ili nekog tamo kamenjara gdje i poskoci u zadnje vrijeme skapavaju.
A istovremeno imamo retarde na raznoraznim portalima koji senluce i likuju na onih preostalih, kako kazu, "23%" (a nisam bas puno ni ubijedjen da ti procenti jos uvijek drze) za koje smatraju da su preostali neoteti, dok upravo na tim procentima jedino i imamo kakve-takve predispozicije za zivot, gledano sa aspekta kvaliteta teritorije. Jos je smjesnije da ako ti otimaci i imaju kakvu zivotnu oazu u okviru tog svog tora, takva je ipak vecinom naseljena onim stanovnistvom kojeg nisu uspjeli odatle iskorijeniti. Smijurija zesca..
Kakvih 23% ???
To je samo za net ratnike podatak.
RS ima stanovnistva i desavanja u Krajini, na potezu B.Luka-Prijedor-Gradiska-Prnjavor.
U Semberiji ima Bijeljina koja je posle B. Luke vjerovatno najaca opstina/grad u RS-u.
Uz Drinu vec ide Zvornik koji jedva dise, i to na skrge, a koga, kao i citavu tu oblast do Milica, u zivotu drzi Alumina.
Alumina je puna afera sa nekim Litvancima, 100- tine miliona je tu upitno, i pitanje sta ce biti sa njom kao i sa citavom tom regijom.
Kod Bratunca im radi rudnik Sase i drzi taj kraj u zivotu, sa jos par manjih firmi na potezu Bratunac - Srebrenica. Neka cincaona i par firmica i to je to.
Oni odatle do Gackog skoro da nemaju nista.

Pustahija!!!

Zanimljivo da je isto tako pustahija na tom potezu i sa onu tamo stranu granice, u Srbiji, pa nema ko da dodje ovamo i kada bi htio.
Gorazde u citavoj I . Bosni jedino zivi, radi i funkcionise a zna se ko je u njemu. ;)
Han Pijesak, Rogatica, Rudo to je sve jezivi propast, tamo ili sijeku i nosaju balvane ili idu u Gorazde kod brace balija da rade.
Gacko ima neku manju termoelektranu i kapak.
Uvijek me Gacko asocira na onu ojesmu "Na kraj sela cadjava mehana" :grana

Trebinje jedva prezivljava zahvaljujuci blizini Dubrovnika, a od Trebinja do Mostara imaju jos samo Ljubinje koje je obicna selendra puna cetnika penzionera i koje za 20 godina sa Bozijom pomoci vise nece postojati.
Eto to je ta sva cudesna RS i njihovih 49%.
Inace ta cudesna RS udotvorina prema realnim procjenama nema ni 900 000 stanovnika od kojih je 10 - 15 posto Bosnjaka.

Sto se silne povrsine koju UZP ovci kontrolisu ona pocinje i zavrsava u zapadnoj Hercegovini.
Ovo ostalo, mogu mahat usima.
Kurce se jos pomalo u Stocu, Kiseljaku i Vitezu, ali nece to zadugo trajat.
UZP-ovci su raselili vise Hrvata nego iko drugi.
I u Goraždu će početi četnici da upravljaju zahvaljujuci Bošnjacima

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by storm » 17 Mar 2019, 14:34

statebriga wrote: 17 Mar 2019, 14:25
spacebound wrote: 17 Mar 2019, 09:05 Sta kaze, pjevali su, nisu klali i ubijali :sok Sta su radili?
moja Spejs, tako kazu i za one follorase u Visegradu , to je za mene znak opasnosti , a na forumu napisase , to je potpuno uobicajeno

za vrijeme Juge , cettnici su folkloriasli , sakvrievni u sumama, danas to isto rade, ali otvoreno , nije im cak ni drzava BiH to zabranila :sok
Prva velika greška Daytona, šta znam čega, kojeg ugovora, ustava itd... Zabrana svake zločinačke (pred sudom presudjene) ikonografije. (ima ih još, ali dobro)
U bih može svaki idiot šetati sa četničkim, sa ustaskim znakovljem i nikome ništa (čak je u hr uzakonjeno i zabranjeno isticanje simbola ndh... Oke, druga je stvar, koliko se to na nekim područjima i poštuje)
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Nice try » 17 Mar 2019, 14:35

Krokodil Behko wrote: 17 Mar 2019, 10:05 Svaki portal koji drži do ugleda, trebao bi ukinuti komentare.
Nije ovo GB, ili Njemačka, pa da 90% komentara bude iole normalno.

Što se iče teze o žrtvama islamskog ekstremizma, kladim se da preko 90% od toga otpada upravo na muslimane. Već smo mnogo puta apsolvirali da nas ne zanimaju žrtve iz Afrike i Azije, pa ih ni ne sabiramo.
Tako nesto.
Terorizam nema veze ni sa vjerom,niti bilo kojim drugim razlogom,osim nasilja.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80542
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7187 times
Been thanked: 11642 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by spacebound » 17 Mar 2019, 14:40

statebriga wrote: 17 Mar 2019, 14:25
spacebound wrote: 17 Mar 2019, 09:05 Sta kaze, pjevali su, nisu klali i ubijali :sok Sta su radili?
moja Spejs, tako kazu i za one follorase u Visegradu , to je za mene znak opasnosti , a na forumu napisase , to je potpuno uobicajeno

za vrijeme Juge , cettnici su folkloriasli , sakvrievni u sumama, danas to isto rade, ali otvoreno , nije im cak ni drzava BiH to zabranila :sok
Sve ja to znam, iz prve ruke, nazalost.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Venera » 17 Mar 2019, 14:40

storm wrote: 17 Mar 2019, 14:34
statebriga wrote: 17 Mar 2019, 14:25

moja Spejs, tako kazu i za one follorase u Visegradu , to je za mene znak opasnosti , a na forumu napisase , to je potpuno uobicajeno

za vrijeme Juge , cettnici su folkloriasli , sakvrievni u sumama, danas to isto rade, ali otvoreno , nije im cak ni drzava BiH to zabranila :sok
Prva velika greška Daytona, šta znam čega, kojeg ugovora, ustava itd... Zabrana svake zločinačke (pred sudom presudjene) ikonografije. (ima ih još, ali dobro)
U bih može svaki idiot šetati sa četničkim, sa ustaskim znakovljem i nikome ništa (čak je u hr uzakonjeno i zabranjeno isticanje simbola ndh... Oke, druga je stvar, koliko se to na nekim područjima i poštuje)
stormaga, greska je upravo u tome, sto se kosntatno podvlaci da je Dayton finalna odluka sudbine jedne drzave, i to se stalno korsiti kao izgovor za lose stanje u BiH , no , nista nije fiksno, jer ni Dejtosnki sporazum nije pisao da su promjene unutar iste odluke nemoguce :D

BiH jednsotavno ne zabranjuje i ne kaznava ponasanje cetnika i ustasa , a Dejtonski ugovor nema veze sa zabranama ovkavih ponasanja :D
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Venera » 17 Mar 2019, 14:42

spacebound wrote: 17 Mar 2019, 14:40
statebriga wrote: 17 Mar 2019, 14:25

moja Spejs, tako kazu i za one follorase u Visegradu , to je za mene znak opasnosti , a na forumu napisase , to je potpuno uobicajeno

za vrijeme Juge , cettnici su folkloriasli , sakvrievni u sumama, danas to isto rade, ali otvoreno , nije im cak ni drzava BiH to zabranila :sok
Sve ja to znam, iz prve ruke, nazalost.
zato , primarno, tebe podrzavam u tvojim boljim planovima za tvoj zivot i zivot tvoje porodice :srce :srce

cak i da se selis iz najmrnije drzave na svijetu, opet bih te podrzala, ali s obziom da si dosla u Germaniju iz BiH , od mene ces uvijek immati podrsku :ok
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by storm » 17 Mar 2019, 14:46

statebriga wrote: 17 Mar 2019, 14:40
storm wrote: 17 Mar 2019, 14:34

Prva velika greška Daytona, šta znam čega, kojeg ugovora, ustava itd... Zabrana svake zločinačke (pred sudom presudjene) ikonografije. (ima ih još, ali dobro)
U bih može svaki idiot šetati sa četničkim, sa ustaskim znakovljem i nikome ništa (čak je u hr uzakonjeno i zabranjeno isticanje simbola ndh... Oke, druga je stvar, koliko se to na nekim područjima i poštuje)
stormaga, greska je upravo u tome, sto se kosntatno podvlaci da je Dayton finalna odluka sudbine jedne drzave, i to se stalno korsiti kao izgovor za lose stanje u BiH , no , nista nije fiksno, jer ni Dejtosnki sporazum nije pisao da su promjene unutar iste odluke nemoguce :D

BiH jednsotavno ne zabranjuje i ne kaznava ponasanje cetnika i ustasa , a Dejtonski ugovor nema veze sa zabranama ovkavih ponasanja :D
Pa vidiš da jest tako.
Tko god hoće nešto mijenjati, poboljšati, zapne na tome prvo.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Venera » 17 Mar 2019, 14:50

storm wrote: 17 Mar 2019, 14:46
statebriga wrote: 17 Mar 2019, 14:40

stormaga, greska je upravo u tome, sto se kosntatno podvlaci da je Dayton finalna odluka sudbine jedne drzave, i to se stalno korsiti kao izgovor za lose stanje u BiH , no , nista nije fiksno, jer ni Dejtosnki sporazum nije pisao da su promjene unutar iste odluke nemoguce :D

BiH jednsotavno ne zabranjuje i ne kaznava ponasanje cetnika i ustasa , a Dejtonski ugovor nema veze sa zabranama ovkavih ponasanja :D
Pa vidiš da jest tako.
Tko god hoće nešto mijenjati, poboljšati, zapne na tome prvo.
ali Dajton nije kocnica , jer, ako se nesto zeli rijestiti, definitvno se moze rijesiti :D
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by carobnjak N » 17 Mar 2019, 14:56

inače, rat za teritoriju , ukoliko na njoj nema nafte ili plina ili stanovništva koje bi ga naselilo je potpuna besmislica
to je tako još od srednjeg vijeka , a danas se moderno ratuje putem ekonomske dominacije , preuzimanjem kapitalnih
zlatnih koka u nekom društvu , tzv soft power taktika
tako da su naši sukobi na Balkanu radi samog proširivanja teritorija na kojem onda nema nikog, totalno promašeni i sa strane
vojnog aspekta , a kamoli rat kao najveći oblik nasilja
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by storm » 17 Mar 2019, 15:00

statebriga wrote: 17 Mar 2019, 14:50
storm wrote: 17 Mar 2019, 14:46

Pa vidiš da jest tako.
Tko god hoće nešto mijenjati, poboljšati, zapne na tome prvo.
ali Dajton nije kocnica , jer, ako se nesto zeli rijestiti, definitvno se moze rijesiti :D
Dobro, eto nije :D.

:cvijece
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25675
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3122 times
Been thanked: 4124 times
Contact:
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by ina » 17 Mar 2019, 15:15

Uzasno....
Pomucenom mozgu je svaki izgovor dobar da prolije krvi....
Svijest ima sidrište.

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Femea » 17 Mar 2019, 15:22

Male kazne za nosioce suludih ideja, kolektivne histerije vezane za migrante, nacionalističke izjave pojedinih političkih lidera... su samo vjetar u leđa
ovakvim spodobama.
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Venera » 17 Mar 2019, 15:22

storm wrote: 17 Mar 2019, 15:00
statebriga wrote: 17 Mar 2019, 14:50

ali Dajton nije kocnica , jer, ako se nesto zeli rijestiti, definitvno se moze rijesiti :D
Dobro, eto nije :D.

:cvijece
eto jeste, i zato BiH nema buducnosti :lupa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31664
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7206 times
Been thanked: 3917 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Mister No » 17 Mar 2019, 20:55

carobnjak N wrote: 17 Mar 2019, 14:56 inače, rat za teritoriju , ukoliko na njoj nema nafte ili plina ili stanovništva koje bi ga naselilo je potpuna besmislica
to je tako još od srednjeg vijeka , a danas se moderno ratuje putem ekonomske dominacije , preuzimanjem kapitalnih
zlatnih koka u nekom društvu , tzv soft power taktika
tako da su naši sukobi na Balkanu radi samog proširivanja teritorija na kojem onda nema nikog, totalno promašeni i sa strane
vojnog aspekta , a kamoli rat kao najveći oblik nasilja
Upravo tako!

Al ko ce cetnicima i UZP-ovcima sta objasniti???
Rat i istrebljenje ljudi iz mrznje i nekih desavanja od prije nekoliko stotina godina. :grana

Da bude zlo vece uopce ta mrznja nema opravdano uporiste u stvarnim istorijskim zbivanjima.

Zato od Bihaca do Livna, tim zapadnim dijelom BiH, nema ni insana ni hajvana kako treba.
Cisteci Bosnjake ocistili i sebe.
The Dark Side Of The Forum...

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120425
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7911 times
Status: Offline

Re: U napadu na vjernike u dvije džamije na Novom Zelandu ubijeno najmanje 40 osoba

Post by Krokodil Behko » 20 Mar 2019, 10:18

Reko Erdogan, ako ga ne ubije Novi Zeland, ubiće ga on/Turci - ni manje ni više.
online

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests