Grčka

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

Post Reply
User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Grčka

Post by drugrankovic » 29 Jan 2015, 08:33

Tektonski poremecaj od jacine 34,16 potrefio je EU u grčkoj. Levičarska partija sa sirizom odvojevala je pobjedu i noćna mora vještice njemačke andje se pretvorila u javu. :cool


Formiraće se socijalistička vlada, KOMUNIZAM IS ON THE ORAD AGAIN! :bravo


Polako, biće ovo svakako godina prekretnica u svjetu, svašta će se događati a mi ćemo imati primjer u grcima tj vidjeti kako će oni proći. Takodje primjer će biti kako će mala zemlja madjarska se suprostavit velikoj ameriki, i kada dodje na red uslovljavanje brisela srbiji oko sankcija rusiji (koje je neodloživo tokom polovine godine) politička situacija u evropi će se sve više mjenjati.


Narod u srbiji ovom pobjedom vidi i svoju vlast tj da su svi oni lopovi i da se daju pod ruke mocnika za pare, pošto samo tako može tzv prepodioc srbije vučić da se nazove izjavo da u je žao što je pobjedio siriza i da su grci pogrješili.


Narod, mora da preuzme politiku, a to je nepobitno i krenulo je... Neće biti lako, ko to i očekuje od svjetskih ala, ali narod može...


Šuška se šuška, angeli sledi pljuska! :haha :haha :haha
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Melek » 29 Jan 2015, 19:24

Hehe, jesi ti svjestan koja je Grcka kozojebina u Evropi? Nije cak ni vukojebina, nego bas ono kozojebina. Pa za njih su danas i Rumuni dobrostojeci premda prose.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Julia-Klara » 29 Jan 2015, 19:26

ja danas rekoh da sam se bas nasmijala ovoj temi :hihi
i jos uvijek me drzi

:ha
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by STrendzer » 29 Jan 2015, 19:27

kazu-"izgubili ko grcka"!...ne kaze se to dzaba,tek onako,ima to svoje.. :pusi
:hihi

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by radeta62 » 29 Jan 2015, 19:41

Neko ce opet reci srbi i njihove zavere ali Aleksis Cipras je skolovan u americi moguce je da ameri zele jos vise destabilizovati evropu i smanjiti ekonomsku i politicku dominaciju Nemacke.Vreme ce pokazati koliko sam bio u pravu. :kafa

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by STrendzer » 29 Jan 2015, 19:54

EU ce grke izbacit iz EU

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Melek » 29 Jan 2015, 20:00

radeta62 wrote:Neko ce opet reci srbi i njihove zavere ali Aleksis Cipras je skolovan u americi moguce je da ameri zele jos vise destabilizovati evropu i smanjiti ekonomsku i politicku dominaciju Nemacke.Vreme ce pokazati koliko sam bio u pravu. :kafa
Pogledaj jednom istini u oci.
Pravoslavna bratija voli da obitava na dnu dna :cudi
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by storm » 29 Jan 2015, 20:04

camargue wrote:EU ce grke izbacit iz EU
Davno bi se to desilo, samo nijemci štite svoje investicije u grčkoj.... ali kad to izvuku ( a izvlače ) nabit će ih niz stepenice ...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Veca » 29 Jan 2015, 20:10

...samo sto nisu!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by radeta62 » 29 Jan 2015, 20:11

Melek wrote:
radeta62 wrote:Neko ce opet reci srbi i njihove zavere ali Aleksis Cipras je skolovan u americi moguce je da ameri zele jos vise destabilizovati evropu i smanjiti ekonomsku i politicku dominaciju Nemacke.Vreme ce pokazati koliko sam bio u pravu. :kafa
Pogledaj jednom istini u oci.
Pravoslavna bratija voli da obitava na dnu dna :cudi
Na osnovu cega si to zakljucio?

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Melek » 29 Jan 2015, 20:13

radeta62 wrote:
Melek wrote:
radeta62 wrote:Neko ce opet reci srbi i njihove zavere ali Aleksis Cipras je skolovan u americi moguce je da ameri zele jos vise destabilizovati evropu i smanjiti ekonomsku i politicku dominaciju Nemacke.Vreme ce pokazati koliko sam bio u pravu. :kafa
Pogledaj jednom istini u oci.
Pravoslavna bratija voli da obitava na dnu dna :cudi
Na osnovu cega si to zakljucio?
:valja
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Veca » 29 Jan 2015, 20:14

:plavi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Julia-Klara » 29 Jan 2015, 20:17

rekoh ja da je tema shega :valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by radeta62 » 29 Jan 2015, 20:24

Melek wrote:
radeta62 wrote:
Melek wrote:
radeta62 wrote:Neko ce opet reci srbi i njihove zavere ali Aleksis Cipras je skolovan u americi moguce je da ameri zele jos vise destabilizovati evropu i smanjiti ekonomsku i politicku dominaciju Nemacke.Vreme ce pokazati koliko sam bio u pravu. :kafa
Pogledaj jednom istini u oci.
Pravoslavna bratija voli da obitava na dnu dna :cudi
Na osnovu cega si to zakljucio?
:valja
Gde ti zivis,sudbina sveta je na pravoslavnim zemljama ako nas pregaze svi ima da budete Zombi.
Image

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Krokodil Behko » 30 Jan 2015, 11:14

Ovaj čovjek sad je vođa grčke policije

Image

NIKOS VOUTSIS hrvao se s naoružanim policajcima 2013. na ulicama Atene. Novi grčki ministar unutarnjih poslova bio je u prvom redu demonstracija ispred sjedišta bivše nacionalne medijske kuće ERT u Ateni, piše The Independent.

Stotine službenika preuzelo je kontrolu nad zgradom nakon što ju je Vlada zatvorila zbog mjera štednje u lipnju 2013. U studenom je država poslala policiju da raščisti zgradu.

Sirizin ministar bio je jedan od vođa pobune protiv snaga reda. Hrabro je stajao kraj muškarca s pancirkom, kacigom i štitom te ga smireno pokušavao uvjeriti da ga pusti u zgradu. Samo malo više od godine kasnije on kontrolira rad policije.

[ytube][/ytube]
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Julia-Klara » 30 Jan 2015, 11:33

al' su se razmahali, sto bi reko nas svijet "kurche se , a ne mogu da polete"

elem, gospoda trazi SMANJENJE duga :lud prvo se zaduze, u Evropi su poznati kao najveci neradnici, i sad kmece i traze da im se dug smanji... Juncker fino rekao neka pozovu svoje milijardere koji su novac iznijeli iz Grce i stavili u EU banke (pretpostavljamo Svica) da plate POREZE KOJE SU DUZNI, znaci ako vec VOLE SVOJU DRZAVU toliko neka daju sto joj pripada

kuJac=paJac ...

s druge strane pljuje se na Angelu :lud Njemacka je dala 53 milijarde erua kako bi se pomoglo Grckoj , i sada treba reci poreskim obveznicima da se dio para nikada nece vratiti? ne budite smijesni

Grcka se igra, i to opasno se igra ... neka zapita svoje gradjane koji rade u EU zele li van iz iste ili ne ... ljudi bjeze iz zemlje (Grcke) glavom bez obzira, cak ih je i Ceska puna
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Melek » 30 Jan 2015, 11:50

Grk ti nikad, ama bas NIKAD nece dati kvito kad nesto kupis od njega i s tim se ponosi! To sam iskusio bezbroj puta na mojim putovanjima u tu "zemlju". Njihov nacionalni ponos sve do skora je bio ne placati porez drzavi i diciti se time. Gradnja ilegalnih objekata, rad na crno itd itd, to je sve anti-EU a sad kad su tamo uletili (vise sretni neg' pametni, jelda) sad ajoj kuku..
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Veca » 30 Jan 2015, 11:55

Julia-Klara wrote:al' su se razmahali, sto bi reko nas svijet "kurche se , a ne mogu da polete"

elem, gospoda trazi SMANJENJE duga :lud prvo se zaduze, u Evropi su poznati kao najveci neradnici, i sad kmece i traze da im se dug smanji... Juncker fino rekao neka pozovu svoje milijardere koji su novac iznijeli iz Grce i stavili u EU banke (pretpostavljamo Svica) da plate POREZE KOJE SU DUZNI, znaci ako vec VOLE SVOJU DRZAVU toliko neka daju sto joj pripada

kuJac=paJac ...

s druge strane pljuje se na Angelu :lud Njemacka je dala 53 milijarde erua kako bi se pomoglo Grckoj , i sada treba reci poreskim obveznicima da se dio para nikada nece vratiti? ne budite smijesni

Grcka se igra, i to opasno se igra ... neka zapita svoje gradjane koji rade u EU zele li van iz iste ili ne ... ljudi bjeze iz zemlje (Grcke) glavom bez obzira, cak ih je i Ceska puna


:ok ...cekam sta ce bit'!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Julia-Klara » 30 Jan 2015, 11:56

upravi tako,Melek!
kontali su da ce nego trpiti njihova sranja,ali je ista stvar i sa Spanjolcima, Portugalcima i Italijanima... Sto juznije to tuznije
Ebo te, ja pricam sa jednim kolegom talijanom ovdje, covjek prije hoce platiti kaznu za parkiranje nego sto ce otici na legalan parking i platiti 8 sati te mirno sjediti na poslu... kaze, iz ponizenja mu, nije mu to u krvi da placa parking i da vozi kako pravila kazu :lud

najjace mi je sto se sad grci loze na patriptizam, a ako nastave (ili istraju) u idejama koje im servira ovaj novi naebace ko zuti, pa ce molit i Angelu i EU i pete i desete da ih spasu Rusije, kad im ovaj duboko sukne medju guzove...ali valjda hoce d anauce na svojoj kozi ...ako,ako :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by drugrankovic » 30 Jan 2015, 15:43

Julia-Klara wrote:al' su se razmahali, sto bi reko nas svijet "kurche se , a ne mogu da polete"

elem, gospoda trazi SMANJENJE duga :lud prvo se zaduze, u Evropi su poznati kao najveci neradnici, i sad kmece i traze da im se dug smanji... Juncker fino rekao neka pozovu svoje milijardere koji su novac iznijeli iz Grce i stavili u EU banke (pretpostavljamo Svica) da plate POREZE KOJE SU DUZNI, znaci ako vec VOLE SVOJU DRZAVU toliko neka daju sto joj pripada

kuJac=paJac ...

s druge strane pljuje se na Angelu :lud Njemacka je dala 53 milijarde erua kako bi se pomoglo Grckoj , i sada treba reci poreskim obveznicima da se dio para nikada nece vratiti? ne budite smijesni

Grcka se igra, i to opasno se igra ... neka zapita svoje gradjane koji rade u EU zele li van iz iste ili ne ... ljudi bjeze iz zemlje (Grcke) glavom bez obzira, cak ih je i Ceska puna


KOMUNIZAM IS ON THE ROAD AGAIN :djed



sjebati imperijalizam koji pravi sluge od ljudi... samo polako...

ako je mogo pica majstor iz kanade bit inistar odbrane u hrvatskoj sto ne more ovaj coveculjak u grckoj...

ako je vama celo bio vodja specijalaca...


i sad se podsprdati drugome...

daleko vam kuca, ta vaša eu...


žive samo oni koji utekoše u nju... a ni to ne moze vazdan, kad ih pocnu terat... a ovi po hrvatskoj, sloveniji, rumuniji, sve to boranija...
nishta se oparilo nije...


no, krenulo je, rekoh vidjecemo... o bela cao, bela cao bela cao bela cao cao cao...

narod mora preuzet stvar u svoje ruke... :djed
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests