Madjarska

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Briselska Policija prekinula gay orgy na kojem su bili EU diplomati

Post by Naseef Mushroom » 02 Dec 2020, 11:18

insomnia wrote: 02 Dec 2020, 10:07 Jel bio grof?
Image
Uh nemoj samo njega uvlačiti u diskusiju. Kada god ga neki 12godišnjak na Klix portalu nazove četnikom on krene sa monologom "Kako da objasnim svom tati zasto me zovu četnikom?".
Treba nas još ubijati u glavu sa "Kako da objasnim tati što mi kažu da sam gay?"
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120162
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Krokodil Behko » 19 Jun 2021, 09:54

Image


Katolički list Glas koncila objavio je intervju s mađarskim premijerom Viktorom Orbanom. S Orbanom su razgovarali glavni urednik Branimir Stanić i novinar Ivan Tašev, koji su događaj opisali zaključkom „bio je to razgovor među kršćanima“. To je uostalom vidljivo iz naslova u kojem je citirana misao mađarskog velikodršca „Kršćanstvo je stvorilo slobodnog čovjeka, obitelj i naciju“.

U intervjuu je spomenut i odnos MOL-INA, koji opterećuje odnose Hrvatske i Mađarske.

„Neosnovanom špekulacijom“, nazvao je Viktor Orbán, povremene tvrdnje koji su pomaganje njihove države u potresom pogođenom području na Banovini povezivali s rješavanjem neostvarenih projekata MOL-a. „Kada pomažemo, idemo za srcem, ne za džepom“, kazao je Orbán u intervjuu za Glas Koncila pa dodao:

„Moj načelni pristup je ovaj: postoje ugovori i sporazumi o slobodnoj trgovini, zajedničko tržište, europske regulative, sve je to važno. Međutim, svaka država pripada svojemu narodu. Hrvatska pripada Hrvatima, a što se tamo događa određuju Hrvati. Očekujem i molim od lidera susjednih država da nam kažu gdje smo poželjni, u kojem sektoru, a u kojem nismo poželjni. I molim ih da njihovo stajalište bude dugoročno, da nam jednostavno kažu: 'Da, u ovom ste sektoru rado viđeni, ali u nekom drugom niste.' Mi ćemo to razumjeti jer i mi razmišljamo tako“, kazao je hrvatskim novinarima prvi čovjek mađarske izvršne vlasti u Budimpešti.


Govorio i o papi

Orban je politiku opisao kao borilačku vještinu koja traje dan i noć. Spomenuo je da će sljedeće desetljeće „obilježiti epidemije i migracije“, a govorio je i o odnosu s papom Franjom, Svjetskom euharistijskom kongresu koji će se održati u septembru u Budimpešti te kršćanskoj baštini srednjoeuropskih naroda. Pritom je priznao kako „doista postoji razlika u stajalištima i pristupima Svetoga Oca i mađarske vlade u odnosu prema migracijama, koja je očita i vidljiva cijelom svijetu. Mi smo snažno protiv migracija, a Katolička Crkva ima svoje stajalište. Iz toga se lako može konstruirati priča da se Sveti Otac i predsjednik mađarske vlade »ne razumiju«, »ne slažu«, te da se, najzad, »ne žele ni vidjeti«. Usput je, prilično jasno dao do znanja kako Ivana Pavla II preferira u usporedbi s Franjom: „Poljski papa značio je i političko izbavljenje jer izbavljenje je čin slobode, on nam je donio to izbavljenje u političkom smislu. Smatramo da se ne bismo riješili komunista da nismo imali poljskoga papu. Možemo biti vjernici ili ne, ali poljskoga papu možemo poštovati kao svetca.“

Branio je i svoju sve veći bliskost s komunističkim režimom u Kini. „Mađarska privreda vezana je za izvoz - dakle, mi moramo biti u poslovnom odnosu sa svijetom. A činjenica je da težište svjetske privrede prelazi na istok, dakle mađarski mladi moraju se osposobiti za poslovanje podjednako u zapadnom i istočnom svijetu“, rezonira Orban.

'Migracije su zlo'

Isto tako, još jednom je potvrdio da su za njega podjednako zlo migracije i zapadna liberalne demokracije. Orban kaže „zapadnjaci su odlučili živjeti u postnacionalnom i postkršćanskom svijetu, i mi to poštujemo. No oni žele još više. Oni žele da i mi živimo na taj način“. A potom će dodati:

„Potpuno smo uvjereni da se migracija ne događa spontano, nego organizirano. To na zapadu smatraju teorijom zavjere, no sve je to ipak organizirano s političkim i poslovnim motivima, a posljedice toga bit će dovođenje velikih muslimanskih masa na europski kontinent. Smatram da svi koji se ne budu branili za 20 godina neće prepoznati svoju zemlju. Promjena će se dogoditi uz vanjski utjecaj, koji im je jednostavno nametnut. Mislim da bi Nikola Zrinski znao što se treba učiniti u takvoj situaciji“, piše Jutarnji.hr.
online

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Naseef Mushroom » 19 Jun 2021, 12:27

Mašta o Zrinskom protiv muslimana u EU a na kraju će završiti kao Čović protiv muslimana u BiH.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26582
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13852 times
Been thanked: 14130 times
Status: Online

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by ironman » 19 Jun 2021, 14:11

Budalu nit yb nit kuci vodi..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by insomnia » 19 Jun 2021, 14:25

Pa realno horde arapcina jesu ogroman problem
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Šabović Adis » 19 Jun 2021, 14:30

Nisu ako uredno plaćaju poreze i dadžbine. :oo
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31219
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2654 times
Been thanked: 5014 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Matan » 19 Jun 2021, 14:31

Nije nitko problem..
vec je logika, ako u jednoj drzavi uvezes 50% drugog naroda , da si sjebo totalno
svoj narod..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26582
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13852 times
Been thanked: 14130 times
Status: Online

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by ironman » 19 Jun 2021, 14:32

Svi se sjecamo sta im je Moamer govorio i kako je upozoravao i na sta..
A ipak ga roknuse..
I ostvari se sve.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31219
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2654 times
Been thanked: 5014 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Matan » 19 Jun 2021, 14:33

Imam jedan par iz Irana u svojoj zgradi..
druzimo se..divni ljudi..
nisu religiozni, i takvi ljudi nikada nece biti problem..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Šabović Adis » 19 Jun 2021, 14:35

Ma kakav problem, svakoj državi treba jeftine radne snage. Ako se baš ne može doći do besplatne, jel. :oo
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31219
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2654 times
Been thanked: 5014 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Matan » 19 Jun 2021, 14:37

Šabović Adis wrote: 19 Jun 2021, 14:35 Ma kakav problem, svakoj državi treba jeftine radne snage. Ako se baš ne može doći do besplatne, jel. :oo
Pa i mene su primili, nije da me vole..
ali korektni su..dok sam i ja korektan.
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by insomnia » 19 Jun 2021, 14:38

Šabović Adis wrote: 19 Jun 2021, 14:30 Nisu ako uredno plaćaju poreze i dadžbine. :oo
Placaju karinu
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Šabović Adis » 19 Jun 2021, 14:39

animals wrote: 19 Jun 2021, 14:37
Šabović Adis wrote: 19 Jun 2021, 14:35 Ma kakav problem, svakoj državi treba jeftine radne snage. Ako se baš ne može doći do besplatne, jel. :oo
Pa i mene su primili, nije da me vole..
ali korektni su..dok sam i ja korektan.
Toeto. :oo
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Šabović Adis » 19 Jun 2021, 14:40

insomnia wrote: 19 Jun 2021, 14:38
Šabović Adis wrote: 19 Jun 2021, 14:30 Nisu ako uredno plaćaju poreze i dadžbine. :oo
Placaju karinu
Oh, pa ne moraju baš novcem.
More im se i od bubrega odbit. :pusi
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Odraz » 19 Jun 2021, 14:41

Bas cu otici malo na odmor u Madjarsku, cisto da ne moze spavat' mirno. :plavi

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Odraz » 19 Jun 2021, 14:43

To hrvatska stampa prenosi, a ne prenose sto mu je u kancelariji karta velike Madjarske sa Hrvatskom u njoj ... :valja

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Šabović Adis » 19 Jun 2021, 14:48

Samo para ponesi, nemaš zime. :ok
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Odraz » 19 Jun 2021, 14:54

Šabović Adis wrote: 19 Jun 2021, 14:48 Samo para ponesi, nemaš zime. :ok
Pa ne mislim Orbana cascavat' nego provocirat. :cudi

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by dadojović » 19 Jun 2021, 14:57

Stalno nešto iz te Mađarske: te Videoton, te Orban...
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: ORBAN: "Velike muslimanske mase dovode se u Europu. Zrinski bi znao šta napraviti"

Post by Šabović Adis » 19 Jun 2021, 15:12

Odraz wrote: 19 Jun 2021, 14:54
Šabović Adis wrote: 19 Jun 2021, 14:48 Samo para ponesi, nemaš zime. :ok
Pa ne mislim Orbana cascavat' nego provocirat. :cudi
A kako misliš kokuz uć u Mađarsku? Naguzove? :valja
Ne mereeee 👉👌

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests