AMERIKA

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by CikCikCikPogodi » 19 Jan 2021, 11:48

rocko wrote: 19 Jan 2021, 09:47
Krokodil Behko wrote: 18 Jan 2021, 10:11



Texas 2024. - demokratski.

Inače, tekovine Trumpove vladavine, bit će smjesta ukinute





Istina je da je američko društvo podjeljenije nego odmah nakon građanskog rata, ali Trump je taj koji je otišao ekstremno desno i na taj način, otjerao demokrate na ljevicu.
Behko kakv ba ban zabranio ulazak 6 nena na Madagskaru i 4 u Dzibutiju iz svih tih zemalja u Ameriku udje 40 ljudi godisnje i pola od tih su diplomati u diplomatskim misijama taj ban bio predstava za narod.

Pariski sporazum nikakvog utjecaja nema na mene ili Fuddu, samo da nebude ko za Obame kada su skrsili milijarde u Zelenu Energiju a firme bankrotirale u roku od godinu dana a para nidje.

Maske se nose u svim federalnim institucijama od Aprila -Maja svaka Agencija naredila, jos ti izdaju u boji uniforme sa obiljezijma .
Jesi vidio svi Capitol Police i Secret Service sa maskama?

To se mora obnovit jer svi Federalni Krediti vec mjessec se naplacuju a privatni koji su 90% studentskih kredita su se svo vrijeme naplacivali.

Kirija nije obustavljena samo delozacije , ako ne platis sad dodje gazda kad istekne i kaze haj plati zaostalih godinu dvije kirija ako covjek nema onda ga gazda tuzi. A posto je zima u pola Amerike postoji Winter Law koji kaze nema delozacija u periodu Novembar -April.

Sve je to predstava za naivne i ne upucene.
I te klimatske promjene i Pariski Sporazum, su jedna velika ubleha. Dovoljno je pogledati dokumentarac Planet of the Humans, I ti sto trube o klimi ce skontati da je obnovljiva energija prica za malu djecu. Jer ako hoces da proizvedes obnovljivu energiju treba ti fosilna.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83786
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10909 times
Been thanked: 16203 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 19 Jan 2021, 11:50

rocko wrote: 19 Jan 2021, 09:54
Krokodil Behko wrote: 19 Jan 2021, 09:45


Republikanci moraju popraviti, svu ovu štetu.
Nemaju neke kandidate, jer ih je Trump odveo previše desno i u prvom redu su samo debili.
Koju bolan stetu? Zadrzali 50 mjesta u Senatu, znaci nikakvih revuluconarnih promjena, u Kongresu uzeli 14 mjesta vecina 218 mjesta a demokrate imaju 222 a ide 2022 i tih 4 mjesta ce otic republikancima, guverneri u 34 drzave republikanci, a 2024 Trump i Biden su u 80 godinama a nikad vise Amerikanac nece ponovit Regan 2 mandat gresku senilni starac da vodi zemlju , tako da Mike Pence je slijedeci Predsjednik .
Sto mislis sto Biden rece nemoze Bernie Sanders biti Sekretar Trgovine jer nam treba njegov glas u Kongressu ( a Berni je Nezavisni ) jer kad bi Berni bio bilo gdje naimenovan onda Republikanski Guverner Bernievog Vermonta odlucuje ko ce popunit njegovo mjesto do slijedecih izbora a posto je Nezavisni mogao bi naimenovat Republikanca.
Cuj nikakvih revolucionarnih promjena, a sve sto su kontrolisali prije 4 godine, danas ne kontrolisu.
Jucer McConnll bio majority leader u senatu, danas Schumer.
Prije cetiri godine speaker of the house bio Paul Ryan, danas Nancy Pelosi.
Jucer president bio ona budala i sarlatn, danas Biden.
I nikakva katastrofa?
S tim sto vec imas niz slucajeva da republikanski kongresmeni prelaze u independent, nece ljudi vise da se sramote, i ti vices da ce za dvije godine uzeti kongres? Jastace.
Nece Pence biti predajednik, njega freakovi smatraju izdajnikom, mada je meni on sasvim ok lik, on je bukvalno spasio drzavu neki dan. Da je on podlegao pritisku vec bi se pucalo okolo.
Sljedeci president je Kemala.
Amiiinnn
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 19 Jan 2021, 11:54

CikCikCikPogodi wrote: 19 Jan 2021, 11:48 I te klimatske promjene i Pariski Sporazum, su jedna velika ubleha. Dovoljno je pogledati dokumentarac Planet of the Humans, I ti sto trube o klimi ce skontati da je obnovljiva energija prica za malu djecu. Jer ako hoces da proizvedes obnovljivu energiju treba ti fosilna.
Kako to misliš? Treba naložiti da solarne ćelije proferceraju a vjetrenjače zarotiraju? Ne kontam...
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by CikCikCikPogodi » 19 Jan 2021, 12:01

Melek wrote: 19 Jan 2021, 11:54
CikCikCikPogodi wrote: 19 Jan 2021, 11:48 I te klimatske promjene i Pariski Sporazum, su jedna velika ubleha. Dovoljno je pogledati dokumentarac Planet of the Humans, I ti sto trube o klimi ce skontati da je obnovljiva energija prica za malu djecu. Jer ako hoces da proizvedes obnovljivu energiju treba ti fosilna.
Kako to misliš? Treba naložiti da solarne ćelije proferceraju a vjetrenjače zarotiraju? Ne kontam...
Jest treba naložiti dosta uglja ko termoelektrana da ih proizvedes. One se proizvode od kvarca, ne od pijeska.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31592
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3864 times
Status: Online

Re: AMERIKA

Post by Mister No » 19 Jan 2021, 12:56

CikCikCikPogodi wrote: 19 Jan 2021, 12:01
Melek wrote: 19 Jan 2021, 11:54

Kako to misliš? Treba naložiti da solarne ćelije proferceraju a vjetrenjače zarotiraju? Ne kontam...
Jest treba naložiti dosta uglja ko termoelektrana da ih proizvedes. One se proizvode od kvarca, ne od pijeska.
Proizvodi se el. energija u hidroelektranama, a i u nuklearkama. Tako da nije nuzno bas da se lozi ugalj u svakom slucaju.
Postoji kvarcni pijesak. Vrlo je jeftin i vrlo kvalitetan (kod nas posebno na prostoru TK).
Uglavnom prati nalazista uglja pa ga ima u velikim količinama
High Hopes...

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3278
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 19 Jan 2021, 18:43

Fuddo wrote: 19 Jan 2021, 11:50
rocko wrote: 19 Jan 2021, 09:54

Koju bolan stetu? Zadrzali 50 mjesta u Senatu, znaci nikakvih revuluconarnih promjena, u Kongresu uzeli 14 mjesta vecina 218 mjesta a demokrate imaju 222 a ide 2022 i tih 4 mjesta ce otic republikancima, guverneri u 34 drzave republikanci, a 2024 Trump i Biden su u 80 godinama a nikad vise Amerikanac nece ponovit Regan 2 mandat gresku senilni starac da vodi zemlju , tako da Mike Pence je slijedeci Predsjednik .
Sto mislis sto Biden rece nemoze Bernie Sanders biti Sekretar Trgovine jer nam treba njegov glas u Kongressu ( a Berni je Nezavisni ) jer kad bi Berni bio bilo gdje naimenovan onda Republikanski Guverner Bernievog Vermonta odlucuje ko ce popunit njegovo mjesto do slijedecih izbora a posto je Nezavisni mogao bi naimenovat Republikanca.
Cuj nikakvih revolucionarnih promjena, a sve sto su kontrolisali prije 4 godine, danas ne kontrolisu.
Jucer McConnll bio majority leader u senatu, danas Schumer.
Prije cetiri godine speaker of the house bio Paul Ryan, danas Nancy Pelosi.
Jucer president bio ona budala i sarlatn, danas Biden.
I nikakva katastrofa?
S tim sto vec imas niz slucajeva da republikanski kongresmeni prelaze u independent, nece ljudi vise da se sramote, i ti vices da ce za dvije godine uzeti kongres? Jastace.
Nece Pence biti predajednik, njega freakovi smatraju izdajnikom, mada je meni on sasvim ok lik, on je bukvalno spasio drzavu neki dan. Da je on podlegao pritisku vec bi se pucalo okolo.
Sljedeci president je Kemala.
Amiiinnn
Upravo nista revoulcionarno nemozes uradit, jer ko sto su i Republikanci imali nominalnu kontrolu ali malu vecinu i nista revulucionarno nisu uradili jer za takve promjene trebas da imas ogromnu vecinu u Kongresu i Senatu.

Fuddo sa Trumpom ko predsjednikom demokrate usle na izbore 2020 sa 232 mjesta u Kongresu a izasli sa 222 a republianci usli sa 197 izasli sa 212 a vecina je 218 , a pazi Trump bio predsjednik i nikad vise ljudi nije glasalo.

Daj 5 imena tih Senatora, Guvernera, Kongresmena koji su presli u independnts?

smirice se oni za par mjeseci i vikace Pence, Pence.
Last edited by rocko on 19 Jan 2021, 18:52, edited 2 times in total.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3278
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 19 Jan 2021, 18:47

Melek wrote: 19 Jan 2021, 10:48
rocko wrote: 19 Jan 2021, 09:33 Tako je to kad pola drzave nije za tebe glasalo a provedes 4 godine kmecuci nije moj predsjednik, i onda kad je cipela na drugoj nozi hajmo bit fini, kulturni a svako zanje sto je sijao.
Pa nije to uopšte zbog toga već zbog Nebulozine tvrdnje, odnosno bolje rečeno hajke i kampanje gdje on suludo tvrdi da je pokraden na izborima. I prošlog a i ovog puta marginale pobjednika su bile male, samo što demokrate kad gube gube dostojanstveno a ovi neoprani dižu ustanke kad legitimno izgube vlast. Čudi me da to nećeš da vidiš. Da su neoprani dostojanstveno prihvatili poraz kao i demokrate prije 4 godine, ništa od svega ovog ne bi bilo. Misliš li ti zaista dobro zemlji u kojoj si državljanin, pitam se?
De ti meni reci jel ti foliras ili stvarno se ne sjecas zadnje 4 godine? Ako je ovo drugo to je ozbiljan zdravstveni problem. Ovo se ne salim .
Da li ti zvuci poznato ":Demonstracije od DC do zadnjeg sela u kojem zivi 3 demokrate, Pussy Hats, 2 godine o Rusima i Impeachment, pleajade koje kakvih likova od Stormy Daniels i njenog sad u zatvoru za iznudu advokata, jel ista ovo zvuci poznato?

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3278
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 19 Jan 2021, 18:59

Melek wrote: 19 Jan 2021, 11:54
CikCikCikPogodi wrote: 19 Jan 2021, 11:48 I te klimatske promjene i Pariski Sporazum, su jedna velika ubleha. Dovoljno je pogledati dokumentarac Planet of the Humans, I ti sto trube o klimi ce skontati da je obnovljiva energija prica za malu djecu. Jer ako hoces da proizvedes obnovljivu energiju treba ti fosilna.
Kako to misliš? Treba naložiti da solarne ćelije proferceraju a vjetrenjače zarotiraju? Ne kontam...
U mene je zena vako malo drugacija od mene ja sve u smece ona to sortira, sjecka onu plastiku sto drzi konzerve kole, fante , etc u paketu da se ne dave morske kornjace i delfini , i postavljali mi novi krovo, i hoce zena u mene da metne one solarne panele veli haj vec kad rade krove da to sve od jednom vec su skele montirane, dodje ljudina napravi predracun mene krov kosto 30 hiljada a njegovi paneli i oprema 20 hiljada jos kad podje objasnjavat kako cu ja to naplatit iz prodaje struje elektro kompaniji moja ce ti zena ljudino mi ne potrosimo 20 hiljada struje za 7-8 godina, a ako to tako dobro de ti stavi panele a mi cemo potpisat da sav visak struje koju prodamo elektro kompanij oni isplate tvojoj firmi. Nije pristao zna da ce meni za 5 godina trebat sve te panele promijenit a kolikko ce panela prezivjet prvo ljeto jer paneli najbolje rade ovih dana kada je pohladno a vedro.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Taare » 19 Jan 2021, 19:30

Neloša ova mala što je ukrala nensijev kompić.
Ok, malo izraženija donja vilica kaže da je nekad u fameliji imala incesta, al niš strašno.

Image
Svi mi se morete obratit

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 19 Jan 2021, 20:18

rocko wrote: 19 Jan 2021, 18:59
Melek wrote: 19 Jan 2021, 11:54

Kako to misliš? Treba naložiti da solarne ćelije proferceraju a vjetrenjače zarotiraju? Ne kontam...
U mene je zena vako malo drugacija od mene ja sve u smece ona to sortira, sjecka onu plastiku sto drzi konzerve kole, fante , etc u paketu da se ne dave morske kornjace i delfini , i postavljali mi novi krovo, i hoce zena u mene da metne one solarne panele veli haj vec kad rade krove da to sve od jednom vec su skele montirane, dodje ljudina napravi predracun mene krov kosto 30 hiljada a njegovi paneli i oprema 20 hiljada jos kad podje objasnjavat kako cu ja to naplatit iz prodaje struje elektro kompaniji moja ce ti zena ljudino mi ne potrosimo 20 hiljada struje za 7-8 godina, a ako to tako dobro de ti stavi panele a mi cemo potpisat da sav visak struje koju prodamo elektro kompanij oni isplate tvojoj firmi. Nije pristao zna da ce meni za 5 godina trebat sve te panele promijenit a kolikko ce panela prezivjet prvo ljeto jer paneli najbolje rade ovih dana kada je pohladno a vedro.
Zar stvarno misliš da se sav energetski i klimatski problem čovječanstva svodi na nerentabilnost solarnih ćelija na tvom krovu?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 19 Jan 2021, 20:19

Taare wrote: 19 Jan 2021, 19:30 Neloša ova mala što je ukrala nensijev kompić.
Ok, malo izraženija donja vilica kaže da je nekad u fameliji imala incesta, al niš strašno.

Image
Gledam nju, gledam Maju :hm
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37666
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Pasaga » 19 Jan 2021, 20:20

dje maja .... :)
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 19 Jan 2021, 20:25

rocko wrote: 19 Jan 2021, 18:47
Melek wrote: 19 Jan 2021, 10:48

Pa nije to uopšte zbog toga već zbog Nebulozine tvrdnje, odnosno bolje rečeno hajke i kampanje gdje on suludo tvrdi da je pokraden na izborima. I prošlog a i ovog puta marginale pobjednika su bile male, samo što demokrate kad gube gube dostojanstveno a ovi neoprani dižu ustanke kad legitimno izgube vlast. Čudi me da to nećeš da vidiš. Da su neoprani dostojanstveno prihvatili poraz kao i demokrate prije 4 godine, ništa od svega ovog ne bi bilo. Misliš li ti zaista dobro zemlji u kojoj si državljanin, pitam se?
De ti meni reci jel ti foliras ili stvarno se ne sjecas zadnje 4 godine? Ako je ovo drugo to je ozbiljan zdravstveni problem. Ovo se ne salim .
Da li ti zvuci poznato ":Demonstracije od DC do zadnjeg sela u kojem zivi 3 demokrate, Pussy Hats, 2 godine o Rusima i Impeachment, pleajade koje kakvih likova od Stormy Daniels i njenog sad u zatvoru za iznudu advokata, jel ista ovo zvuci poznato?
Mirni protesti ponegdje kojih je uvijek bilo i biti će ali sigurno ne pokušaj okupacije Capitola i pokušaj državnog udara, kao i de facto prijetnja po život Bidenu, Penceu, i još ponešto vrlo loše. Miješaš babe i žabe. Relativiziraš ovaj crime na državnom nivou nečim trećim. Ovo što su neoprani uradili i još uvijek rade, još nije vidjeno. A ove zadnje 4 godine mi se povraćalo svaki put kad vidim Nebulozu na malom ekranu. Šandrca manga poput mog prolupalog punca samo na globalnom nivou. I još da bude taj i takav popularan nekom, halo ba :lud
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by CikCikCikPogodi » 19 Jan 2021, 20:32

rocko wrote: 19 Jan 2021, 18:43
Fuddo wrote: 19 Jan 2021, 11:50

Cuj nikakvih revolucionarnih promjena, a sve sto su kontrolisali prije 4 godine, danas ne kontrolisu.
Jucer McConnll bio majority leader u senatu, danas Schumer.
Prije cetiri godine speaker of the house bio Paul Ryan, danas Nancy Pelosi.
Jucer president bio ona budala i sarlatn, danas Biden.
I nikakva katastrofa?
S tim sto vec imas niz slucajeva da republikanski kongresmeni prelaze u independent, nece ljudi vise da se sramote, i ti vices da ce za dvije godine uzeti kongres? Jastace.
Nece Pence biti predajednik, njega freakovi smatraju izdajnikom, mada je meni on sasvim ok lik, on je bukvalno spasio drzavu neki dan. Da je on podlegao pritisku vec bi se pucalo okolo.
Sljedeci president je Kemala.
Amiiinnn
Upravo nista revoulcionarno nemozes uradit, jer ko sto su i Republikanci imali nominalnu kontrolu ali malu vecinu i nista revulucionarno nisu uradili jer za takve promjene trebas da imas ogromnu vecinu u Kongresu i Senatu.

Fuddo sa Trumpom ko predsjednikom demokrate usle na izbore 2020 sa 232 mjesta u Kongresu a izasli sa 222 a republianci usli sa 197 izasli sa 212 a vecina je 218 , a pazi Trump bio predsjednik i nikad vise ljudi nije glasalo.

Daj 5 imena tih Senatora, Guvernera, Kongresmena koji su presli u independnts?

smirice se oni za par mjeseci i vikace Pence, Pence.
Nisu nista dobili, poslije svega dosta ih se nece vise asocirati sa partijom, nego ce samo biti u njoj da mogu zadrzati neki oblik ko relevatnosti i prostora. Tako ti isto rade i Demokrati, fol nekakvo stenjanje, ne voli ono ne voli ovo, a opet u partiji. Republikaci poslije svega nece nikada vise povratiti ono sto su imali, a mogu ce je da ih poslije svega kad se slegne i izade na vidjelo rastave na proste faktore. Jedino sto Repblikanci mogu dobiti u narednoj godini je gradonacelnika New Yorka, jer su kandidovali Sullivana, vodu Guardian Angelsa, izuzetno popularan lik stanovnistvu tamo.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7762 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Krokodil Behko » 19 Jan 2021, 20:39

Lider većine u Senatu SAD-a Mitch McConnell rekao je kako smatra da je Donald Trump "isprovocirao" napad na Capitol Hill 6. januara.

Pustiše ga lagano, niz vodu
online

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Duminjo » 19 Jan 2021, 21:28

Hocel ujutro Trump izaci ili ce ga iznositi? 😂

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37666
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Pasaga » 19 Jan 2021, 21:42

Duminjo wrote: 19 Jan 2021, 21:28 Hocel ujutro Trump izaci ili ce ga iznositi? 😂
:ha :haha
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by insomnia » 19 Jan 2021, 21:43

Mota tepih ko u nadrealistima. Eno smjenilo neke iz NG. Njih 12 mescini zbog povezanosti sa ekstremnim desnicarima
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37666
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Pasaga » 19 Jan 2021, 21:44

insomnia wrote: 19 Jan 2021, 21:43 Mota tepih ko u nadrealistima. Eno smjenilo neke iz NG. Njih 12 mescini zbog povezanosti sa ekstremnim desnicarima
gulenovci .... :D.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 19 Jan 2021, 21:44

Samo, hej - cajka drpi laptop i hoće da ga doturi ni manje ni više nego - Rusima :lud

Pa ti vidi patriotizma i jada :grana
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests