AMERIKA

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54003
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1925 times
Been thanked: 15263 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by HAVANA » 09 Jan 2021, 09:07

Fuddo wrote: 08 Jan 2021, 21:33
insomnia wrote: 08 Jan 2021, 21:31 Ja ne znam kako su ljudi ovoliko glupi.
Bez maske se usetati unutra. Jesu oni stvarno ocekivali da ce uspjeti srusiti vlast, sta li?
Jesu :D.
Vidis da nije normalno sekunde
Kurko.
Image
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80632
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7219 times
Been thanked: 11686 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by spacebound » 09 Jan 2021, 09:14

:ooo


Image
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 09:37

Fuddo wrote: 09 Jan 2021, 04:16
rocko wrote: 08 Jan 2021, 23:02

Predrasude ,

Za Trump glasao mahom srednji i visi stalez , masa obrazovanih , za Demokrate vazda glasa bijeda iz velegrada, Black Belt populacije( najsiromasniji u Americi,Kenija i Zimbabve za njih Swedska) i zato Biden samo u 16 drzava moze reci ja pobjedio onaj drugi pobjedio u 34 druge drzave. Al stas takav je izborni zakon.
Pa nije bas tako. Imaju podaci.
70% fakultetski obrazovanih bijelaca je glasalo za Bidena.
Bas su mi srednji stalez one alabame i ajdaha,
Najveci korisnici socijalne pomoci u drzavi su te crvene drzave.
Amerika od Kentakija nema nikakve koristi, jednog penija ne uplate u federalni budzet, sve sto daju to im se i vrati, i plus im se mora namiriti da mogu funkcionisat.
A to sve opet od para koje uplate njujork i kalifornija.
Biden je dobio 7 miliona glasova vise od kretena, i ta ce razlika u buducnosti samo rasti. Texas je sljedece izbore plav.
Fuddo bizi bolan, znas ti dobro da fakultetksi obrazovan ne znaci dobrostojeci, koliko astrofizicara ,politologa, sociologa, nastavnika fizike, matematike, geografije radi poslove za koje treba srednja skola, a koliko vkv elektricara,vodoinstalater,zandara uzima po 100-140 hiljada godisnje u drzavam gdje je za muskarce prosjecna plata 45 hiljada.
Koliko ima ukupno fakultetski obrazovanih u Americi preko 25 godina 36% stanovnistva.
Sto svagdje ima srednjeg i viseg staleza i u Alabami i Ajdahu nije tamo sve gola bijeda, vise bijede ima po NYC i Californiji , Californija drzava sa najvecim brojem ljudi koji rade dva posla da sastave kraj sa krajem.
Californija dobije 96 centi nazad od svakog dolara koji uplate. To je zato sto federalni programi ne uzimaju u obzir razliku u troskovima zivljenja nego prihod i posto su tamo nize plate ispadne da oni zive siromasnije nego neko na Havajima,a u stvari vecina tih federalnih para ide na socijalne programe koje te drzave kao finsiraju iz tih para, dio ide za poljoprivredu da nebi ja i ti kupovali ulje i brasno uvezeno iz rusije i madzarske, i za vojsku koje u tim drzavam ima stotinam hiljada, u vecini slucajeva vise vojnika ima u garnizonu nego stanovnika u okrugu a TriCare kosta .

Ko zna sta ce biti na slijedecim izborima , a plavi Texas otom po tom.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 09:38

Melek wrote: 09 Jan 2021, 08:13
Fuddo wrote: 08 Jan 2021, 21:58

Danas je navodno Nancy razgovorala sa komandantom vojske o tome. Ne vjerujem da bi ga pustili da to upotrijebi, ima procedura, nije on jedini koji to ima.
Moraju se svi sloziti.
Ima tu i jedna druga stvar. Može se vrlo lako desiti da Trump npr opstruira aktiviranje nuklearne odbrane ako npr Rusu prahne da pritisne puljku, ono u svoj svojoj predsjedničkoj desperaciji. Baš zato što se svi moraju složiti. Mislim da je to veća bojazan od one da on stane pritiskati puljke.
Nije to ba film,ima i za to plan. Uozbilji se.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 09:42

spacebound wrote: 09 Jan 2021, 08:09 Ja ba, jadna samo htjela maalo razgledat okolo. Upucalo je :(
Mnogi su razgledali sa njom a iza njenih ledja bilo 5 policajaca na 2 metra , nego se onaj uplasio i slucajno opalio jer da je htjeo nebi pucao zbog policajaca iza nje.

Kao sto se vidi na slici . Cim je upuca ti zandari prilete da joj pruze prvu pomoc.

Image

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84543
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16643 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 09:45

rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:37
Fuddo wrote: 09 Jan 2021, 04:16

Pa nije bas tako. Imaju podaci.
70% fakultetski obrazovanih bijelaca je glasalo za Bidena.
Bas su mi srednji stalez one alabame i ajdaha,
Najveci korisnici socijalne pomoci u drzavi su te crvene drzave.
Amerika od Kentakija nema nikakve koristi, jednog penija ne uplate u federalni budzet, sve sto daju to im se i vrati, i plus im se mora namiriti da mogu funkcionisat.
A to sve opet od para koje uplate njujork i kalifornija.
Biden je dobio 7 miliona glasova vise od kretena, i ta ce razlika u buducnosti samo rasti. Texas je sljedece izbore plav.
Fuddo bizi bolan, znas ti dobro da fakultetksi obrazovan ne znaci dobrostojeci, koliko astrofizicara ,politologa, sociologa, nastavnika fizike, matematike, geografije radi poslove za koje treba srednja skola, a koliko vkv elektricara,vodoinstalater,zandara uzima po 100-140 hiljada godisnje u drzavam gdje je za muskarce prosjecna plata 45 hiljada.
Koliko ima ukupno fakultetski obrazovanih u Americi preko 25 godina 36% stanovnistva.
Sto svagdje ima srednjeg i viseg staleza i u Alabami i Ajdahu nije tamo sve gola bijeda, vise bijede ima po NYC i Californiji , Californija drzava sa najvecim brojem ljudi koji rade dva posla da sastave kraj sa krajem.
Californija dobije 96 centi nazad od svakog dolara koji uplate. To je zato sto federalni programi ne uzimaju u obzir razliku u troskovima zivljenja nego prihod i posto su tamo nize plate ispadne da oni zive siromasnije nego neko na Havajima,a u stvari vecina tih federalnih para ide na socijalne programe koje te drzave kao finsiraju iz tih para, dio ide za poljoprivredu da nebi ja i ti kupovali ulje i brasno uvezeno iz rusije i madzarske, i za vojsku koje u tim drzavam ima stotinam hiljada, u vecini slucajeva vise vojnika ima u garnizonu nego stanovnika u okrugu a TriCare kosta .

Ko zna sta ce biti na slijedecim izborima , a plavi Texas otom po tom.
https://www.usnews.com/news/best-states ... y-get-back

When Senate Majority Leader Mitch McConnell, a Kentucky Republican, expressed reluctance to fund coronavirus relief for hard-hit cities and states, suggesting they would be "blue state bailouts," New York Gov. Andrew Cuomo had a quick retort.

"We put into that pot $116 billion more than we take out," Cuomo said. "Kentucky takes out $148 billion more than they put in.… Senator McConnell, who's getting bailed out here?"
I sta sad?
Dozvolite da se obratimo

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 09:48

Melek wrote: 09 Jan 2021, 08:07 Što će reći da imamo jednu situaciju da oni koji “misle svojom glavom” glasaju i podržavaju ni više ni manje nego Trumpa :lud a onako usput rušiteljicu ustavnog poretka i ekstremnu desničarku smatraju jednom finom tetom, čak šta više nacionalnim herojem :lud

A oni koji su protiv toga su glupi :D.
Ti se upires da su svi u vojsci nekakvi desnicari a tamo Capitol Police policajac koji je podlego i za cije ce ubistvo neko dobro najebat ispade isto taj vojnik veteran u trenutku pogibije jos uvijek pripadnik National Guard.

Moze covjek podrzavati Trumpa , mogu neki vidjet nju ko zlocinca drugi je vide ko heroja to je sve do ugla gledanja ali normalna osoba to vidi kao ljude sa kojim radi,komsije ,itd sa kojim se razilazi u nekim politicikim misljenjima.

Znam da je tebi tesko shvatit da demokrate i republikanci rade , zive,druze se jedni sa drugima, djeca idu u iste skole,igraju u istim timovima.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120496
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7938 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Krokodil Behko » 09 Jan 2021, 09:48

Twitter trajno suspendirao Trumpov račun, kažu da i dalje poziva na nasilje
online

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80632
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7219 times
Been thanked: 11686 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by spacebound » 09 Jan 2021, 09:50

rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:42
spacebound wrote: 09 Jan 2021, 08:09 Ja ba, jadna samo htjela maalo razgledat okolo. Upucalo je :(
Mnogi su razgledali sa njom a iza njenih ledja bilo 5 policajaca na 2 metra , nego se onaj uplasio i slucajno opalio jer da je htjeo nebi pucao zbog policajaca iza nje.

Kao sto se vidi na slici . Cim je upuca ti zandari prilete da joj pruze prvu pomoc.

Image
Bas su fino "razgledali", ona posebno :ooo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 09:52

Fuddo wrote: 09 Jan 2021, 09:45
rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:37

Fuddo bizi bolan, znas ti dobro da fakultetksi obrazovan ne znaci dobrostojeci, koliko astrofizicara ,politologa, sociologa, nastavnika fizike, matematike, geografije radi poslove za koje treba srednja skola, a koliko vkv elektricara,vodoinstalater,zandara uzima po 100-140 hiljada godisnje u drzavam gdje je za muskarce prosjecna plata 45 hiljada.
Koliko ima ukupno fakultetski obrazovanih u Americi preko 25 godina 36% stanovnistva.
Sto svagdje ima srednjeg i viseg staleza i u Alabami i Ajdahu nije tamo sve gola bijeda, vise bijede ima po NYC i Californiji , Californija drzava sa najvecim brojem ljudi koji rade dva posla da sastave kraj sa krajem.
Californija dobije 96 centi nazad od svakog dolara koji uplate. To je zato sto federalni programi ne uzimaju u obzir razliku u troskovima zivljenja nego prihod i posto su tamo nize plate ispadne da oni zive siromasnije nego neko na Havajima,a u stvari vecina tih federalnih para ide na socijalne programe koje te drzave kao finsiraju iz tih para, dio ide za poljoprivredu da nebi ja i ti kupovali ulje i brasno uvezeno iz rusije i madzarske, i za vojsku koje u tim drzavam ima stotinam hiljada, u vecini slucajeva vise vojnika ima u garnizonu nego stanovnika u okrugu a TriCare kosta .

Ko zna sta ce biti na slijedecim izborima , a plavi Texas otom po tom.
https://www.usnews.com/news/best-states ... y-get-back

When Senate Majority Leader Mitch McConnell, a Kentucky Republican, expressed reluctance to fund coronavirus relief for hard-hit cities and states, suggesting they would be "blue state bailouts," New York Gov. Andrew Cuomo had a quick retort.

"We put into that pot $116 billion more than we take out," Cuomo said. "Kentucky takes out $148 billion more than they put in.… Senator McConnell, who's getting bailed out here?"
I sta sad?
Nista , ja ti objasnio zasto je to tako , ruzno napisan federalni zakon koji pametni koriste, nisu oni krivi sto je jeftini Kentucky od NYC pa penzioneri cim se penzionisu odu iz NYC u Kentucky gdje zive dva puta bolje za isto para jos prodaju kucu u NYC pa kupe 3 puta vecu za 1/5 cijene svoje nekretnine u NYC. A kad oni dodju sa njima dodju i penzije i federalni Social Security.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 09:54

spacebound wrote: 09 Jan 2021, 09:50
rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:42

Mnogi su razgledali sa njom a iza njenih ledja bilo 5 policajaca na 2 metra , nego se onaj uplasio i slucajno opalio jer da je htjeo nebi pucao zbog policajaca iza nje.

Kao sto se vidi na slici . Cim je upuca ti zandari prilete da joj pruze prvu pomoc.

Image
Bas su fino "razgledali", ona posebno :ooo
A taj sto je upuco ce da najebe ako nista ima da ga ona 5 zandara sto su stajala iza nje slome u svlacionici.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 09:55

spacebound wrote: 09 Jan 2021, 07:32 O matero mila, imamo forumasa koji ovo podrzava :grana
Koji je taj?

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84543
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16643 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 09:56

rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:52
Nista , ja ti objasnio zasto je to tako , ruzno napisan federalni zakon koji pametni koriste, nisu oni krivi sto je jeftini Kentucky od NYC pa penzioneri cim se penzionisu odu iz NYC u Kentucky gdje zive dva puta bolje za isto para jos prodaju kucu u NYC pa kupe 3 puta vecu za 1/5 cijene svoje nekretnine u NYC. A kad oni dodju sa njima dodju i penzije i federalni Social Security.
Kakve to veze ima sa punjenjem federalnog budzeta sto neki penzioner preseli iz njujorka u kentaki?
Aha, i dalje bude na grbaci njujorku, a iz kentakija sere i jebe majku libtarDsima iz njujorka koji ga hrane?
I jos je na sve to pametan?
E jeboga taj rezon, ja rezona.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by insomnia » 09 Jan 2021, 09:56

Nije on imo sanse da pogodi nikog od njih. One se bila popela na vrata, prozor, sta li kada je pogodjena. Oni su bili jos nize na stepenicama
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80632
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7219 times
Been thanked: 11686 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by spacebound » 09 Jan 2021, 09:57

rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:55
spacebound wrote: 09 Jan 2021, 07:32 O matero mila, imamo forumasa koji ovo podrzava :grana
Koji je taj?
Pa ti, rocko
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:01

Fuddo wrote: 09 Jan 2021, 09:56
rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:52

Nista , ja ti objasnio zasto je to tako , ruzno napisan federalni zakon koji pametni koriste, nisu oni krivi sto je jeftini Kentucky od NYC pa penzioneri cim se penzionisu odu iz NYC u Kentucky gdje zive dva puta bolje za isto para jos prodaju kucu u NYC pa kupe 3 puta vecu za 1/5 cijene svoje nekretnine u NYC. A kad oni dodju sa njima dodju i penzije i federalni Social Security.
Kakve to veze ima sa punjenjem federalnog budzeta sto neki penzioner preseli iz njujorka u kentaki?
Aha, i dalje bude na grbaci njujorku, a iz kentakija sere i jebe majku libtarDsima iz njujorka koji ga hrane?
I jos je na sve to pametan?
E jeboga taj rezon, ja rezona.
Drzava plati porez koji se ubere po visini plate i po naplatama od privatnih biznisa, onda drzava ko i ti ja podnese zahtjev za povrat ono uprosteno,
isto ko sto ti ja nesto ili nista dobijemo nazada a Bezos dobije sve nazad jos mu drzava uleti 146 miliona jer ima vise da otpise.
Kad penzioner ode u Kentucky iz NYC to je onda vise korisnika SSA, Medicare a to sve ulazi u tu racunicu i onda ispadne da drzava treba vise para jer ima vise korisnika tih usluga .

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84543
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16643 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 10:02

rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:54
spacebound wrote: 09 Jan 2021, 09:50
Bas su fino "razgledali", ona posebno :ooo
A taj sto je upuco ce da najebe ako nista ima da ga ona 5 zandara sto su stajala iza nje slome u svlacionici.
Jasta ce.
Ovaj sto je upuco heroinu koja nije imala pametnija posla u zivotu do da se pentra po kongresu, dobice unapredjenje, a ovi zandari sto su ove budalase pustili unutra dobice otkaz.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:03

spacebound wrote: 09 Jan 2021, 09:57
rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:55

Koji je taj?
Pa ti, rocko
Jok ja ,ja podrzavam svacije pravo da protestvuje, mirno , ali ja nikad ne podrzavam nasilje ,nasilne metode,to bombe, gazenje ljudi autima,budalase koji bi da rafalaju po narodu.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84543
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16643 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 10:03

rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:01
Fuddo wrote: 09 Jan 2021, 09:56

Kakve to veze ima sa punjenjem federalnog budzeta sto neki penzioner preseli iz njujorka u kentaki?
Aha, i dalje bude na grbaci njujorku, a iz kentakija sere i jebe majku libtarDsima iz njujorka koji ga hrane?
I jos je na sve to pametan?
E jeboga taj rezon, ja rezona.
Drzava plati porez koji se ubere po visini plate i po naplatama od privatnih biznisa, onda drzava ko i ti ja podnese zahtjev za povrat ono uprosteno,
isto ko sto ti ja nesto ili nista dobijemo nazada a Bezos dobije sve nazad jos mu drzava uleti 146 miliona jer ima vise da otpise.
Kad penzioner ode u Kentucky iz NYC to je onda vise korisnika SSA, Medicare a to sve ulazi u tu racunicu i onda ispadne da drzava treba vise para jer ima vise korisnika tih usluga .
A ko mu pokriva te troskove?
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 09 Jan 2021, 10:05

rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:48 Ti se upires da su svi u vojsci nekakvi desnicari a tamo Capitol Police policajac koji je podlego i za cije ce ubistvo neko dobro najebat ispade isto taj vojnik veteran u trenutku pogibije jos uvijek pripadnik National Guard.

Moze covjek podrzavati Trumpa , mogu neki vidjet nju ko zlocinca drugi je vide ko heroja to je sve do ugla gledanja ali normalna osoba to vidi kao ljude sa kojim radi,komsije ,itd sa kojim se razilazi u nekim politicikim misljenjima.

Znam da je tebi tesko shvatit da demokrate i republikanci rade , zive,druze se jedni sa drugima, djeca idu u iste skole,igraju u istim timovima.
Ama šta ti je čovječe, gdje to ja napisah da su svi u oružanim snagama ekstremni desničari? Nigdje. Ali tvrdim da se ti ekstremni desničari u dobroj mjeri roje oko tih organizacija iz raznoraznih ekstremnih pobuda, čitaj napisano.

Nadalje, gdje to ja napisah da je jedan prosječni republikanac po defaultu i ekstremni desničar?

Jesi li ti uopšte svjestan o čemu ti škrabaš ovdje? Po tebi su ljudi koji utrče u Capitol i sve porazbijaju s ciljem vršenja državnog udara obične komšije koje rade, žive i druže se... Kakve su ti to mentalne nebuloze? Kakav je to uljudni komšija koji danas-sutra ruši ustavne poretke? Hajd barem da je moral, ustav, pravda i demokratija na strani tih i takvih komšija ali nix. Pa njih se, a to je sad i evidentno, stide i normalni republikanci. A ti evidentno nisi jedan od njih, već i ti imaš ekstremno desne stavove, to i sam potvrdjuješ.
Last edited by Melek on 09 Jan 2021, 10:05, edited 1 time in total.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests