AMERIKA

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by prog321 » 09 Jan 2021, 10:05

Jarane ne bih se ni ja penzionisao u new yorku.
Logicno kentacky. Ili jos bolje florida.
Sve ljepse cistije a upola jeftinije.

To je ko kad bi neko zivio u bajernu i cudio se sto penziju ponese u grcku ili hrvatsku.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:11

Fuddo wrote: 09 Jan 2021, 10:02
rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:54

A taj sto je upuco ce da najebe ako nista ima da ga ona 5 zandara sto su stajala iza nje slome u svlacionici.
Jasta ce.
Ovaj sto je upuco heroinu koja nije imala pametnija posla u zivotu do da se pentra po kongresu, dobice unapredjenje, a ovi zandari sto su ove budalase pustili unutra dobice otkaz.
Fuddo znas ti da to tako ne radi posebno sa Capitol Police , ljudi came u hodnicima po cijeli dan, on je zavrsio karijeru, ovih 5 ga kopaju jer da je bilo potrebe oni bi pucali jer su im bile back stops ciste. Eto ih na slici nakon sto su nju iznijeli na nosilima. Vidi kao su sve ostale povaljali da igraju poljubi pod.

Image
Last edited by rocko on 09 Jan 2021, 10:12, edited 1 time in total.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:12

prog321 wrote: 09 Jan 2021, 10:05 Jarane ne bih se ni ja penzionisao u new yorku.
Logicno kentacky. Ili jos bolje florida.
Sve ljepse cistije a upola jeftinije.

To je ko kad bi neko zivio u bajernu i cudio se sto penziju ponese u grcku ili hrvatsku.
Zna Fuddo ba to sve.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by prog321 » 09 Jan 2021, 10:13

Trebao bi da zna. :oo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80587
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7213 times
Been thanked: 11661 times
Status: Online

Re: AMERIKA

Post by spacebound » 09 Jan 2021, 10:15

rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:03
spacebound wrote: 09 Jan 2021, 09:57

Pa ti, rocko
Jok ja ,ja podrzavam svacije pravo da protestvuje, mirno , ali ja nikad ne podrzavam nasilje ,nasilne metode,to bombe, gazenje ljudi autima,budalase koji bi da rafalaju po narodu.
Onda su, u najmanju ruku, zanimljive definicije kojima se vodis :oo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Hurija » 09 Jan 2021, 10:18

Ljudi moji ovo je bila neorganizovana rulja a imaju i posebne jedinice obučene za suzbijanje nereda ,smešna mi je konstatacija da je pokusan državni udar .
Ostalo je cutanje.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84505
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11062 times
Been thanked: 16623 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 10:19

rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:12
prog321 wrote: 09 Jan 2021, 10:05 Jarane ne bih se ni ja penzionisao u new yorku.
Logicno kentacky. Ili jos bolje florida.
Sve ljepse cistije a upola jeftinije.

To je ko kad bi neko zivio u bajernu i cudio se sto penziju ponese u grcku ili hrvatsku.
Zna Fuddo ba to sve.
Kakav bolan kentaki, sta cu dole medju onim haharima?
Nema nista.
Sam siju duhan, prave moonshine, i Miluju se medjusobno. Brat sestru, sestra amidzica, amidzic tetku helen...i tako u krug.
Svak ziv ima cetiri sise, dvije napred, dvije nazad, i po dva zuba u glavi.
Ja jednom svratim, vidim znak za restorane, naka brda. Doso tamo, izadjem iz auta, odjednom magare prodje.
Gledam, sta je ovo, traljam oci, fakat magare, ode nedje preko parkinga. Ojebote, vidi reko ovo. Nije proslo malo, eto jos jednog. Dje idu, i sto nako bauljaju okolo, pojma nemam.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by prog321 » 09 Jan 2021, 10:23

Hahaha
I ja sam vidio magarad. Ali u juznoj karolini.
I neke konje.

Zaglavio u nekoj nedodziji. Vozio 12h prema floridi i rekoh da svratim na kahvu.
znak za benzinsku. . Idem tamo a neka magarad po cesti. Hodaju slobodno. Niko ne obraca paznju samo ja zin'o. :D.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84505
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11062 times
Been thanked: 16623 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 10:26

rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:11
Fuddo wrote: 09 Jan 2021, 10:02

Jasta ce.
Ovaj sto je upuco heroinu koja nije imala pametnija posla u zivotu do da se pentra po kongresu, dobice unapredjenje, a ovi zandari sto su ove budalase pustili unutra dobice otkaz.
Fuddo znas ti da to tako ne radi posebno sa Capitol Police , ljudi came u hodnicima po cijeli dan, on je zavrsio karijeru, ovih 5 ga kopaju jer da je bilo potrebe oni bi pucali jer su im bile back stops ciste. Eto ih na slici nakon sto su nju iznijeli na nosilima. Vidi kao su sve ostale povaljali da igraju poljubi pod.

Image
Pa jesu, povaljali kad je gospodja fasovala kursum.
Nju je upuco secret service.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:27

Melek wrote: 09 Jan 2021, 10:05
rocko wrote: 09 Jan 2021, 09:48 Ti se upires da su svi u vojsci nekakvi desnicari a tamo Capitol Police policajac koji je podlego i za cije ce ubistvo neko dobro najebat ispade isto taj vojnik veteran u trenutku pogibije jos uvijek pripadnik National Guard.

Moze covjek podrzavati Trumpa , mogu neki vidjet nju ko zlocinca drugi je vide ko heroja to je sve do ugla gledanja ali normalna osoba to vidi kao ljude sa kojim radi,komsije ,itd sa kojim se razilazi u nekim politicikim misljenjima.

Znam da je tebi tesko shvatit da demokrate i republikanci rade , zive,druze se jedni sa drugima, djeca idu u iste skole,igraju u istim timovima.
Ama šta ti je čovječe, gdje to ja napisah da su svi u oružanim snagama ekstremni desničari? Nigdje. Ali tvrdim da se ti ekstremni desničari u dobroj mjeri roje oko tih organizacija iz raznoraznih ekstremnih pobuda, čitaj napisano.

Nadalje, gdje to ja napisah da je jedan prosječni republikanac po defaultu i ekstremni desničar?

Jesi li ti uopšte svjestan o čemu ti škrabaš ovdje? Po tebi su ljudi koji utrče u Capitol i sve porazbijaju s ciljem vršenja državnog udara obične komšije koje rade, žive i druže se... Kakve su ti to mentalne nebuloze? Kakav je to uljudni komšija koji danas-sutra ruši ustavne poretke? Hajd barem da je moral, ustav, pravda i demokratija na strani tih i takvih komšija ali nix. Pa njih se, a to je sad i evidentno, stide i normalni republikanci. A ti evidentno nisi jedan od njih, već i ti imaš ekstremno desne stavove, to i sam potvrdjuješ.
Ma takvi ili budu istjerani iz vojske ili sami odu kad im prvi ugovor istekne , ali ne vole oni da budu na radaru drzave.
To je od 70 miliona koji su glasali za Trumpa sacica cak i su samo jedna mala grupa u odnosu na broj demonstranat taj dan , kakav ba drzavni udar. To su isti tip ljudi ko kod nas koji idu na utakmicu ne da gledaju utakmicu nego da se pobiju i prave nerede poslije utakmice.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:30

Fuddo wrote: 09 Jan 2021, 10:26
rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:11

Fuddo znas ti da to tako ne radi posebno sa Capitol Police , ljudi came u hodnicima po cijeli dan, on je zavrsio karijeru, ovih 5 ga kopaju jer da je bilo potrebe oni bi pucali jer su im bile back stops ciste. Eto ih na slici nakon sto su nju iznijeli na nosilima. Vidi kao su sve ostale povaljali da igraju poljubi pod.

Image
Pa jesu, povaljali kad je gospodja fasovala kursum.
Nju je upuco secret service.
Nije nego su ljudi im naredili jer ovo su SWAT a nije ba secret service nego prasinar iz Capitol Police ,oni cuvaju Congress a ne Secret Service
To su dvije potpuno razlicite organizacije

The U.S. Capitol Police said Thursday that an employee responsible for fatally shooting a rioter outside the House chamber has been placed on administrative leave and is under investigation.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 09 Jan 2021, 10:31

Hej, normalne komšije koje žive, rade i druže se sa političkim neistomišljenicima a vamo ne daju da ovi legitimno pobijede na izborima i pripreme oružanu pobunu u slučaju toga :lud

I to je, ko fol, nnormalno.

:bua
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:31

spacebound wrote: 09 Jan 2021, 10:15
rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:03

Jok ja ,ja podrzavam svacije pravo da protestvuje, mirno , ali ja nikad ne podrzavam nasilje ,nasilne metode,to bombe, gazenje ljudi autima,budalase koji bi da rafalaju po narodu.
Onda su, u najmanju ruku, zanimljive definicije kojima se vodis :oo
U Americi svako ima pravo da protestuje protiv bilo cega, nacisti se skupe pa setaju u uniforma.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:32

Melek wrote: 09 Jan 2021, 10:31 Hej, normalne komšije koje žive, rade i druže se sa političkim neistomišljenicima a vamo ne daju da ovi legitimno pobijede na izborima i pripreme oružanu pobunu u slučaju toga :lud

I to je, ko fol, nnormalno.

:bua
Ko ba neda , ko priprema da je to tako davno bi se pucalo.
4 godine ljudi vristal nije moj predsjednik, pricali o nekim Rusima i tako u nedogled i onda se cudi kad ovi drugi protestuju. sta sijes to zanjes.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80587
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7213 times
Been thanked: 11661 times
Status: Online

Re: AMERIKA

Post by spacebound » 09 Jan 2021, 10:34

rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:31
spacebound wrote: 09 Jan 2021, 10:15
Onda su, u najmanju ruku, zanimljive definicije kojima se vodis :oo
U Americi svako ima pravo da protestuje protiv bilo cega, nacisti se skupe pa setaju u uniforma.
Posto si pametniji, daleko pametniji od ovog trolanja kojim se trenutno sluzis, necu nastavljat :ok
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84505
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11062 times
Been thanked: 16623 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 10:34

rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:30
Fuddo wrote: 09 Jan 2021, 10:26

Pa jesu, povaljali kad je gospodja fasovala kursum.
Nju je upuco secret service.
Nije nego su ljudi im naredili jer ovo su SWAT a nije ba secret service nego prasinar iz Capitol Police ,oni cuvaju Congress a ne Secret Service
To su dvije potpuno razlicite organizacije

The U.S. Capitol Police said Thursday that an employee responsible for fatally shooting a rioter outside the House chamber has been placed on administrative leave and is under investigation.
Nije, bio je i secret service, pratili PenceTa

Evo ih
Image

Oni su je upucali.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:35

insomnia wrote: 09 Jan 2021, 09:56 Nije on imo sanse da pogodi nikog od njih. One se bila popela na vrata, prozor, sta li kada je pogodjena. Oni su bili jos nize na stepenicama
Metak putuje , odbija se a on nije od nje vido sta je iza nje.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:35

Fuddo wrote: 09 Jan 2021, 10:34
rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:30

Nije nego su ljudi im naredili jer ovo su SWAT a nije ba secret service nego prasinar iz Capitol Police ,oni cuvaju Congress a ne Secret Service
To su dvije potpuno razlicite organizacije

The U.S. Capitol Police said Thursday that an employee responsible for fatally shooting a rioter outside the House chamber has been placed on administrative leave and is under investigation.
Nije, bio je i secret service, pratili PenceTa

Evo ih
Image

Oni su je upucali.
Jok nije on jedan od njih , on je iz Capitol Police cuo si pogresno.

A plain-clothes officer shot and killed a 35-year-old San Diego woman as she climbed over a barricade inside the U.S. Capitol.

The Capitol Police chief said the shots were fired by an officer with his agency.


https://www.politifact.com/factchecks/2 ... d-killed-/

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3318
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 67 times
Been thanked: 61 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 10:39

spacebound wrote: 09 Jan 2021, 10:34
rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:31

U Americi svako ima pravo da protestuje protiv bilo cega, nacisti se skupe pa setaju u uniforma.
Posto si pametniji, daleko pametniji od ovog trolanja kojim se trenutno sluzis, necu nastavljat :ok
Ne trolam te ba , to je Amerika izadju ljudi da protestuju imaju to pravo i viska vremena na rukama,ali kad pocnu da pale,ruse ubijaju policajce to su onda neredi. Protest prestaje kad prva flasa ili kamen poleti prema nekome.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 09 Jan 2021, 10:40

rocko wrote: 09 Jan 2021, 10:32
Melek wrote: 09 Jan 2021, 10:31 Hej, normalne komšije koje žive, rade i druže se sa političkim neistomišljenicima a vamo ne daju da ovi legitimno pobijede na izborima i pripreme oružanu pobunu u slučaju toga :lud

I to je, ko fol, nnormalno.

:bua
Ko ba neda , ko priprema da je to tako davno bi se pucalo.
4 godine ljudi vristal nije moj predsjednik, pricali o nekim Rusima i tako u nedogled i onda se cudi kad ovi drugi protestuju. sta sijes to zanjes.
Još uvijek tvitraju mantru “spremte se spremte”, zar ne čitaš o dešavanjima? Ako neko paradira s mašinkom ispred Capitola jer mu se ne svidja potpuno legitimni izborni rezultat, šta je to? Ako neko, opet, parkira kombi pun bombi ručne izrade, pištolja i pušaka par ulica od Capitola, šta je to? De ba, idi lezi, naspavaj se pa kad se probudiš ponovo pročitaj šta pišeš.

Presmiješno.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests