Držanje i upotreba vatrenog oružja

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Reactions: 4999
Status: Offline

Re: Držanje i upotreba vatrenog oružja

Post by Čarobni » 03 May 2020, 14:20

zvrk wrote: 03 May 2020, 14:12
Čarobni wrote: 03 May 2020, 13:49 Pa u BiH imamo primjer demokratije bez oružja, izađeš na proteste, da se boriš za svoja prava, a kući se vraćaš sa kaznom od 2 hiljade maraka, pendrekom preko leđa ili eventualno u kovčegu, jer si nikakva prijetnja i tvoj glas je nebitan.

... ili namjerno izazvani neredi da policija mora da reaguje

kad protesti predju u napadanje, razbijanje i rusenje... to vise nije protest

a ti bi demokratski da dodjes naoruzan da bi protestovao da trazis demokratiju ???

to ne da u BiH ne moze nikad proci... vec ni na Balkanu, ma ni u Evropi, ma to ne moze nigdje proci, ili policija ili vojska sve bi pobila... na demokratski nacin
Normalno da ne može proći, jer je ovdje demokratija misaona imenica. Na vlasti su kriminalci koji ne žele demokratiju, niti žele stanovništvo koje je sposobno ugroziti njihovu diktaturu.

Zašto bi vojska i policija pobila građane koji su na proteste došli sa svojim legalnim naoružanjem? - U Americi ih nisu pobili, jer tamo vlada demokratija.
0

zvrk
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Reactions: 240

Post by zvrk » 03 May 2020, 14:27

Čarobni wrote: 03 May 2020, 14:20

Normalno da ne može proći, jer je ovdje demokratija misaona imenica. Na vlasti su kriminalci koji ne žele demokratiju, niti žele stanovništvo koje je sposobno ugroziti njihovu diktaturu.

Zašto bi vojska i policija pobila građane koji su na proteste došli sa svojim legalnim naoružanjem? - U Americi ih nisu pobili, jer tamo vlada demokratija.

Eto dodji naoruzan pa probaj... pozovi jos koliko hoces koga god hoce, pa se naoruzajte i probajte na demokratski nacin traziti demokratiju
0

Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Reactions: 4999

Post by Čarobni » 03 May 2020, 16:09

zvrk wrote: 03 May 2020, 14:27
Čarobni wrote: 03 May 2020, 14:20

Eto dodji naoruzan pa probaj... pozovi jos koliko hoces koga god hoce, pa se naoruzajte i probajte na demokratski nacin traziti demokratiju
Upravo ti rekoh, to ne može funkcionisat' kako si zamislio.
0

zvrk
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo

Post by zvrk » 04 May 2020, 11:58

Čarobni wrote: 03 May 2020, 16:09
Upravo ti rekoh, to ne može funkcionisat' kako si zamislio.

Nemozes ni naoruzan na proteste doci... sta i ja dodjem isto naoruzan a konra tebe, i jos nas neko malo nalozi svim i svacim :D.
0

zvrk
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo

Post by zvrk » 04 May 2020, 12:14

Idite trenirajte gadjanje na dozvoljena mjesta kao sto su streljane i tako to... a zajebite foliranje po gradu sa naoruzanjem, vjerujte mi da su svi zajebani sve dok se i na njih ne pocne pucat... dobro je sve to imati, uz dozvolu naravno... ali ako ne znate sta radite samo je pitanje vremena kad ce te naletiti na zajebanijeg, a vjerujte mi vazda ima zajebaniji od zajebanijeg...
3
3 Image

Odraz
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Reactions: 2773

Post by Odraz » 18 May 2020, 03:10

Jaran moj otvorio Tatoo studio, i zove me na kafu, pokazuje mi rupu od metka pored vrata. Popucala se dobrinjska banda tristo metara odatle, njemu metak zalutao u dovratak. Kaze ispucali jedni na druge sanduk municije a niko ni ogreban, metaka svukud ... haj'mo ih utrenirat da bolje pucaju da se mogu poubijat, ovako ce nas sve pobiti a njima nista. :123
4
2 Image 1 Image 1 Image

lilith1
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Reactions: 1286
Mood:

Post by lilith1 » 20 Feb 2021, 21:05

Odraz wrote: 18 May 2020, 03:10 Jaran moj otvorio Tatoo studio, i zove me na kafu, pokazuje mi rupu od metka pored vrata. Popucala se dobrinjska banda tristo metara odatle, njemu metak zalutao u dovratak. Kaze ispucali jedni na druge sanduk municije a niko ni ogreban, metaka svukud ... haj'mo ih utrenirat da bolje pucaju da se mogu poubijat, ovako ce nas sve pobiti a njima nista. :123
Bolje istreniraj sebe 😅
Ma joj ovi sto tako to pucaju po gradu vecinom ne znaju nista ni o rukovanju oruzjem niti samom oruzju.
Zao mi samo slucajnih prolaznika 🤔
0
Pricace ti o plovidbi
ti sto nisu sidro digli :srce

Odraz
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Reactions: 2773

Post by Odraz » 22 Feb 2021, 02:33

lilith1 wrote: 20 Feb 2021, 21:05
Odraz wrote: 18 May 2020, 03:10 Jaran moj otvorio Tatoo studio, i zove me na kafu, pokazuje mi rupu od metka pored vrata. Popucala se dobrinjska banda tristo metara odatle, njemu metak zalutao u dovratak. Kaze ispucali jedni na druge sanduk municije a niko ni ogreban, metaka svukud ... haj'mo ih utrenirat da bolje pucaju da se mogu poubijat, ovako ce nas sve pobiti a njima nista. :123
Bolje istreniraj sebe 😅
Ma joj ovi sto tako to pucaju po gradu vecinom ne znaju nista ni o rukovanju oruzjem niti samom oruzju.
Zao mi samo slucajnih prolaznika 🤔
U kojem smislu? Sav sam utreniran ... :mrgud
0

Post Reply

Return to “Historija”