Grbovi i zastave Bosne i Hercegovine..

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Bla » 23 May 2015, 20:30

Krokodil Behko wrote:
Bla wrote:
Krokodil Behko wrote:Još samo jedan detalj, za ove patološke lažove, koji tvrde da bi nastradao svako ko donese srpsku zastavu u SA. Sit sam se nagledao srpskih obilježja po Sarajevu, pa čak i namjernih provokacija Nuto ovo
Nedostatak incidenta ne mora nužno biti zbog tolerancije, nego zbog kritične mase koja je potrebna da do istog dođe.

Primjera radi, da se tim putem s utakmice vraćala recimo skupina navijača, da li bi došlo do incidenta?
ŠBB KBB? ;)

Za manje sudionika i potrebna masa je manja, kao što se da vidjeti iz Face-ovog priloga.

A za uzburkavanje niskih strasti i nije potrebna neka pamet, čak naprotiv. Rezultat je u svakom slučaju automatska polarizacija u tabore i vraćanje koji mjesec, godinu ili deceniju unazad.
Baš onako koristan gest. :123 Mnogima jeste. Običnom narodu sigurno nije.

Pa ako ja na drugoj strani vidim fašiste (na vlasti), diskriminaciju, orvelovsko prekrajanje samog događaja itd, u svakom slučaju, neće mi biti problem da se vratim koju deceniju unazad, tačnije 23 godine, ali ovaj put, bit ćemo malo spremniji, a i sam sam taj "obični narod" pa tako da....
Sve je bolje od završetka karijere u masovnoj grobnici, zbog vlastitih uvjerenja, da to nije tako strašno i da neće ni biti.
Žao mi je, ali ne mogu reći ništa lijepo i ublažavajuće za gomilu tih fašista i ovom prilikom, izvinjavam se svim fašistima, zato što SNSD poredim s njima. Ima i tu razlike. Nešto se ne sjećam, da su fašisti u 2ww u BiH, počinili takav sistematski ratni zločin, kao sljedbenici Draže Mihajlovića u minulom ratu. Oni su u prvom redu čobani, međedi i bukve, pa tek onda sve ostalo. I šta bi na kraju? Da se sporazumijevam s istima? Može, idem da skinem konzervu s kalaša.
Kad sletiš na zemlju, jer si očito odletio visoko od trenutnog uznesenja, pa ponovo pročitaš to što si napisao
mogu ti samo reći da je to puko laprdanje od kojeg nema nikakve koristi. :cudi

A ako stvarno misliš da ima, onda de pokaži i dokaži. Fino skini konzervans pa hajde u Laktaše, samo, možda ne bi bilo loše da prije toga kažeš kakvo cvijeće voliš, čisto da znamo za svaki slučaj. :D.

A ima i korisniji način da se zadovolje ratne strasti.

Svi oni kojima nije bilo dosta ratovanja mogu upražnjavati svoju strast za ratnim adrenalinom po minskim poljima, fala Bogu ima ih na pretek. Bar će biti neke koristi od njih, stradali ili ne. :oo

Napomena, ovaj tekst možda jeste pisan u jednini, gdje se kao obraća drugom licu, ali se u stvari odnosi na množinu, jer je jednina manje-više nebitna. :ooo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Pasaga » 23 May 2015, 21:38

http://www.avaz.ba/clanak/179346/kcerka ... bar-covjek

...I Ratko Mladic ce da bude pusten ko i Seselj....
.....da im se izidje u susret......bolesni jadnici.....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Pasaga » 23 May 2015, 22:28

Image
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120496
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7938 times
Status: Offline

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Krokodil Behko » 24 May 2015, 00:14

Bla wrote:Svi oni kojima nije bilo dosta ratovanja mogu upražnjavati svoju strast za ratnim adrenalinom po minskim poljima, fala Bogu ima ih na pretek. Bar će biti neke koristi od njih, stradali ili ne. :oo

Vrati ti mene u podaleku prošlost s tim komentarom. Skoro pa identičan, meni lično upućen od strane nekog SDA hepeka, septembra ¸1993. godine, dok je SDA još uvijek vagala, da li da podijeli zemlju ili ne. Reče kreten da će oni to potpisati, a nama najratobornijima, ostaviti dežurni front, da ratujemo dok ne izginemo.

Bio sam veoma parlamentaran prema njemu. Razbio sam mu bokal o glavu, poselamio mater, ženu i djecu, kako njemu, tako i njegovom predsjedniku baljezgaliji.
Naknadno me skupo koštalo, ali nema veze. Nisam je ni mislio iza rata poljubiti dupe nikom živom u SDA, niti hodži, niti hodžinci, niti hodžinim kokošima, da bih ostao u vojsci, a potom izigravati stručno lice po forumima, za sva vojna pitanja. Ionako sam zapalio prvog dana, čim sam mogao.


Rezime bi bio sljedeći: Nemaš ti to pravo, slati mene i ostale "adrenalince" kako nas nazivaš, kako u Laktaše, tako i bilo gdje drugo, jer ovo malo što imamo, mi odbranismo. Ovakvi kakvi i jesmo i prije 20 godina, i prije 100 godina i prije 1000 godina. Uvijek ovakvi kao ja - nikad takvi kao ti. Isuviše ste sebični i samoljubivi, da bi u ime svoje zemlje zalijepili u nekoj jebenoj bari.

Imajući u vidu izloženo, preostaje mi da ti vratim ovo tvoje kukavičije jaje.

Bla wrote:mogu ti samo reći da je to puko laprdanje
online

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Bla » 24 May 2015, 00:36

Žao mi je što moram da razbijam nečije iluzije, ali emocionalna argumentacija (po principu ja sam ljući ili jači pa sam zato u pravu)
ne mijenja stvarnost kao ni ono što sam već rekao da od isprazne priče nikakve koristi nema, osim da se ubije koja minuta vremena. :ooo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3971 times
Status: Online

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Veca » 24 May 2015, 00:41

Behko :ljub :srce :ok
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Konsultant » 24 May 2015, 11:08

Lavlje_srce wrote:Sabur. :ok
Sto saburati, samo bojkotujes njihove proizvode.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by drugrankovic » 24 May 2015, 11:14

behko koliko se kurchakash s tim, sve mi se chini da si ti grejo splachine za vecheru kao itendant...

kad chujem ono, "mi koji smo spreni, sinovi bosne"

mene prodje zatvor, i posteno mi se prisere da prostish...


s takvi pogledom aj ti u ludaru ne u buducnost


kolko je samo bogalja, od tog nesretnog rata na sve strane a niko bez on... on ovo on ono... kur moj eto shta
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120496
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7938 times
Status: Offline

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Krokodil Behko » 24 May 2015, 12:08

Šta je, šta je bilo Rumun? Šta ti nije vopra? Nezgodno kad Bošnjak zvecne oružjem? Pa da ga j...., ako to Srbi ne rade svaki dan, uključujući tu i tebe..
Rehabilitiraše Dražu i to zvanično, a ti, Mladićev vojnik, tu došao izigravati posranog Gandija. Počisti svoj svinjac, pa onda dođi.


s takvi pogledom aj ti u ludaru ne u buducnost
...što je naravno uvreda. Pubertetski period mog moderiranja, davno je prošao. Grdno se varaš ako misliš da neću posegnuti za banom, samo zbog toga što sam lično involviran u diskusiju. I ja sam forumaš kao i ostali. Malo nezgodnija pozicija, jer svi trče da me barnu, a potom da se raspičkaju, kako su oni žrtve bahatog moderatora.
Naravno, odnosi se i na pisanje istog bilo kom drugom članu.
online

User avatar
Johny
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3313
Joined: 03 Mar 2012, 22:25
Status: Offline

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Johny » 24 May 2015, 13:23

Maja wrote:Najdraži su mi ovi koji iz sigurnog okruženja dođu u osjetljivo i izigravaju patriotu, zakuhaju, pa se lijepo vrate kući a ugrožene/manjinu ostave da trpe posljedice njihovog djetinjastog čina.
bravo Majo ..likovi sa imunitetom a zarad par politickih poena a isti je u politici cirka 25 godina i nije ucinio ama bas nista za BiH.
Taj FACE bos je bar tri puta licno sreo "drvosjecu" licno, sto mu nije frajko zalijepio samarcinu najebo mu se mamice??
uvijek se sjetim pocetka rata i hasana cengica :bua
jos su gori huskaci (mudonje) iza monitora ali i taj monitor mora biti na bezbjednoj udaljenosti,za svaki slucaj.

@Behko
prvo si napisao da nisam sposoban razmisljati pragmaticno pa si napisao da pred tobom glumim zrtvu,da sam patoloski lazov,da pametujem na forumima o vojnim pitanjima...
pa ima tu Behko nekoliko uvreda(indirektnih doduse) ali te necu tuzakati nego cu ti odgovoriti

dragi moj Behkane,,mozda nisam legalista i nisam sposoban razmisljati pragmaticno ali stojim iza svega sto napisem.
druga stvar,zaista nemam potrebu biti inferioran pred nekim kome je najvece dostignice u cirka 50 godina napraviti punjene paprike i titula globani moderator na bosanskom forumu ne podcjenjujuci Bosanski forum
patoloski lazov niti bilo kakav lazov nisam..provjeri..donesi trobojku u bihac i samo 5 minuta masi sa njom,,,vidjet ces sta su patriote i stvarno nisu legalisti
nasao sam se prozvanim o pametovanju o vojnim pitanjima jer ne znam da je jos neko na forumu u vojsci...moje razmisljanje je Behko da svako pise o onome sto najbolje zna,,,i ti da se toga drzis razmjenjivao bi recepte sa cijenjenim forumasicama

ali ako mislis da sam tupavi vojnik bujrum ti Behko na test opsteg znanja kad god hoces ,,samo bez upotrebe interneta,,i za tvoju informaciju sam bio i moderator

jedino u cemu ti skidam kapu je brzina trazenja informacija na netu ja sam malo staromodniji,,iako se znam posluziti u svrhu svojih potreba
srdacan ti pozdrav :ruke
P.S izvini za ono o receptima :grana

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120496
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7938 times
Status: Offline

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Krokodil Behko » 24 May 2015, 13:54

Johny wrote:
dragi moj Behkane,,mozda nisam legalista i nisam sposoban razmisljati pragmaticno ali stojim iza svega sto napisem.
Wow, I'm impressed. Trebal čestitka, okuraživanja radi?
druga stvar,zaista nemam potrebu biti inferioran pred nekim kome je najvece dostignice u cirka 50 godina napraviti punjene paprike i titula globani moderator na bosanskom forumu ne podcjenjujuci Bosanski forum
U pravu si, nemaš potrebu, ali ja bih na osnovu napisanog (ničim izazvanog) rekao da se ti tako i osjećaš, što je naravno u vezi s tobom samim i raznim kompleksima.
I nisu punjene nego pečene paprike :D
Ne bih o tome šta sam sve postigao, šta imao i šta još uvijek imam u životu, jer ovo je virtualni svijet i nikog ne bi trebao boliti klinac za time, ko šta ima u real svijetu, pa tako da ni mene ne boli šta si ti postigao i sve to fino ostavi za nekog drugog.


nasao sam se prozvanim o pametovanju o vojnim pitanjima jer ne znam da je jos neko na forumu u vojsci...
Pa to jeste tako. Ima li ijedna vojna tema, da nisi s visoka propametovao poručujući drugima da nemaju pojma?

moje razmisljanje je Behko da svako pise o onome sto najbolje zna,,,i ti da se toga drzis razmjenjivao bi recepte sa cijenjenim forumasicama
A moje je razmišljanje, da si dosadan s tom kuhinjom, jer evo ponavljaš to stalno, a ne vjerujem da iko misli tako, pa tako da ne znam šta bih ti rekao na to.

ali ako mislis da sam tupavi vojnik bujrum ti Behko na test opsteg znanja kad god hoces ,,samo bez upotrebe interneta,,i za tvoju informaciju sam bio i moderator

jedino u cemu ti skidam kapu je brzina trazenja informacija na netu ja sam malo staromodniji,,iako se znam posluziti u svrhu svojih potreba

Gluposti. kuham sad, pa nemam vremena i to komentarisati.


srdacan ti pozdrav :ruke
Kako je samo otrcano to, svašta napisati, pa na kraju taj ofirni smajli.
Time samo poništavaš sve što si napisao.
P.S izvini za ono o receptima :grana
Naravno. Sad eto rekoh sve o ofirnosti i jeftinim nastupima.

Izvini i ti što mi se sere od tvog patetičnog potpisa.
Ali shvatam te. Ne mogu svi u 23-oj godini imati vlastiti poetski teatar.
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119825
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5699 times
Been thanked: 12265 times
Contact:
Status: Online

Re: Sejfudin Tokić uhapšen u Banjoj Luci

Post by Maja » 24 May 2015, 17:39

Sta nam uradi Sejfudin Tokic :djed

Zakljucano.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119825
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5699 times
Been thanked: 12265 times
Contact:
Status: Online

Svi prijedlozi izgleda zastave Bosne i Hercegovine

Post by Maja » 03 Apr 2016, 01:11

Image
Sadašnja zastava Bosne i Hercegovine je prvobitno nametnuta političkim putem 4. februara 1998. godine i nema nikakvo kulturno-historijsko utemeljenje, da bi je 2001. usvojio Parlament BiH.

Zamijenila je staru zastavu koja je bila korištena od nezavisnosti do tada, prenosi Novi.ba.

Prvobitna svijetlo plava boja na zastavi bila je plava boja Ujedinjenih nacija. Međutim, izabrana je tamno plava, koja korespondira sa plavom bojom zastave Evropske unije. Žuti trougao predstavlja geografski izgled Bosne i Hercegovine. Zvijezde predstavljaju evropsko okruženje Bosne i Hercegovine.

Pitanje zastave Bosne i Hercegovine nije rješavano Pariškim mirovnim ugovorom 1995., kojim je konstituisana sadašnja Bosna i Hercegovina. Dugo vremena su politički predstavnici konstitutivnih naroda iznosili radikalno različite prijedoge zajedničke zastave, oko kojih se nisu mogli dogovoriti. Bilo je prijedloga za zastavu sa podjeljenim poljima za Federaciju i Republiku Srpsku ili za tri konstitutivna naroda, pa čak i jedan za zastavu sa dva različita lica, prenosi Novi.ba.

Početkom 1998. godine, Visoki predstavnik za BiH Karlos Vestendorf odbacio je sve autohtone i izašao sa nekoliko neutralnih prijedloga, oko kojih poslanici Parlamentarne skupštine ponovo nisu uspjeli sakupiti potrebnu većinu, uz uzdržavanje svih poslanika SDS i HDZ. 3. februara 1998. godine Vestendorf je onda sam donio Odluku o nametanju Zakona o zastavi BiH, kojim je proglasio sadašnju zastavu.

Međutim, prije nego što je Vestendorf nametnuo žuto-plavu zastavu kao zvaničnu postojalo je još nekoliko prijedloga za zastavu BiH.

Krenimo redom...
Papagaj zastava

Image
Prva zastava koja je predložena bila je kreirana po uzoru na zastavu Češke Republike. Namjera joj je bila da predstavlja tri konstitutivna naroda u Bosni i Hercegovini. Međutim, ako i ostavimo po strani činjenicu da je ova zastava plagijat češke zastave, vrlo je moguće da bi zbog sklopa boja ona u narodu postala poznata kao "papagaj zastava"... Osim toga, izuzev "zelenih", baš i nije sasvin jasno "ko su plavi, a ko crveni" na ovoj verziji bh. zastave?!

Maslinova grančica

Image
Sljedeći prijedlog bila je svijetlo plava zastava, koja je simbolizovala boju UN-a, a u sredini zastave nalazila se maslinova grančica, koja je takođe predstavljala motiv s amblema UN-a. Koliko tu ima BiH i ima li je uopšte, prosudite sami!

Treći prijedlog

Image


Treći prijedlog bila je zastava svijetlo plave boje UN-a s obrisima karte Bosne i Hercegovine u sredini. Vrlo orginalno i zahtjevno! Vjerujemo da su timovi heraldičara i dizajnera mjesecima radili na pravljenju ovog idejnog rješenja! Drugi skup prijedloga trebao je simbolizovati Bosnu i Hercegovinu kao jedinstvenu zemlju...

Dijagonalna, prvi prijedlog

Image
Prvi prijedlog bila je dijagonalna trobojnica sastavljena od crvene, bijele i plave boje. U centru se nalazila plava karta Bosne i Hercegovine, okružena sa 10 žutih zvijezda petokraka.

Dijagonalna, drugi prijedlog

Image
Drugi prijedlog zastave bio je gotovo identičan, s tim što se umjesto 10 na zastavi nalazilo 12 žutih zvjezdica, s obzirom da zastava EU ima 12 zvjezdica.

Dijagonalna, treći prijedlog

Image


Treći dizajn bio je nešto drugačiji od prva dva. Iako je riječ o dijagonalnoj trobojnici s istim redoslijedom boja, bijelo polje je daleko šire. U centru se nalazio žuti obris Bosne i Hercegovine, okružen zelenim maslinovim grančicama. Motiv maslinove grančice također je uzet s amblema UN-a.

Četvrti prijedlog

Image


Četvrti prijedlog sadrži identičan amblem u sredini, ali nije imao dijagonalne linije. Umjesto toga, radilo se o horizontalnoj trobojci plava-bijela-crvena, kakvu je imala i Jugoslavija. Nijedan od navedenih prijedloga nije čak ni ozbiljno uzet u razmatranje za novu zastavu.

Vestendorfov prijedlog

Image
Visoki predstavnik Karlos Vestendorf iznio je svoj prijedlog zastava koje su potpuno odudarale od svih dotadašnjih. Njegov prvi prijedlog bio je gotovo identičan današnjoj zastavi BiH, samo što je podloga bila svijetlo, a ne tamno plava.

Drugi Vestendorfov prijedlog

Image
Drugi Vestendorfov prijedlog bila je svijetlo plava zastava (boja UN-a) s pet traka, tri žute koja su izlazile s lijeva prema desno, i dvije bijele koje su izlazile s desne strane prema sredini i nadopunjavale ih, no nisu sezale do kraja. Svijetlo plava sa žutim i bijelim trakama...
Treći Vestendorfov prijedlog

Image
U trećem prijedlogu zastava je svijetlo plava, sa žutim i bijelim trakama koje se križaju i čine trokut koji podsjeća na oblik BiH.

(NN, novi.ba)

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Svi prijedlozi izgleda zastave Bosne i Hercegovine

Post by Melek » 03 Apr 2016, 01:54

[ytube][/ytube]
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3971 times
Status: Online

Re: Svi prijedlozi izgleda zastave Bosne i Hercegovine

Post by Veca » 03 Apr 2016, 02:44

...jedina zastava koju ja prihvacam je, :ljiljani ...a vi kontajte,zasto!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Svi prijedlozi izgleda zastave Bosne i Hercegovine

Post by Bla » 03 Apr 2016, 03:15

jel zbog srca? :D.
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3971 times
Status: Online

Re: Svi prijedlozi izgleda zastave Bosne i Hercegovine

Post by Veca » 03 Apr 2016, 03:40

Bla wrote:jel zbog srca? :D.


...jest'! :DD
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Svi prijedlozi izgleda zastave Bosne i Hercegovine

Post by carobnjak N » 03 Apr 2016, 07:28

naučili smo na zvijezdice , neka ih
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Svi prijedlozi izgleda zastave Bosne i Hercegovine

Post by storm » 03 Apr 2016, 07:33

Kad gledam ostale prijedloge, dobro je ispalo..
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Svi prijedlozi izgleda zastave Bosne i Hercegovine

Post by carobnjak N » 03 Apr 2016, 07:39

najbolje je bilo ono iz poslijeratne armije , ljiljan , šahovnica i dole ispod eu zvijezdice
a srbi neka idu u Srbiju i tako će ispuniti vekovni san da su svi srbi u jednoj državi ...mogu da povezu i traktore a gorivo
će im donirati BiH :oo
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests