ndh-10.04.1941.

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by drugrankovic » 30 Dec 2015, 10:00

Konsultant wrote:
vila wrote:
Konsultant wrote:
vila wrote: Ali samo u hr se dreci o tome,,pitas li se ikad zasto?
Ne dreci samo u Hr, u Njemackoj se znalo desiti dosta puta miting i protivmiting na istoj lokaciji. U Austriji, Madjarskoj ima dosta jakih pronaci struja. Ne znam ko bio na vlasti, uvijek ce biti negativnih struja. Stvar je samo kako to kontrolisati.
A kad si u hr vidio miting neki ustasa?
Ono bas miting?
A jake desnicarske struje u hr ni ne postoje
Imas neku misu na koju ce doci stotinjak ljudi i dreci se o tome
Pa ja za to nikad cula nisam,,dok nisu poceli pisati po portalima
A eto kazu da se misa odrzava vec godinama
I uopce tome ne pridajem neku vaznost,,to mi je marginalno
Ne upratih jedino zvocaju sto se kazu ponekad prodaju rekviziti na Tomosonovim koncertima ali opet... policija je tu da to rjesava. Lakse medijima piskarati, napuhivati umjesto fino slika, po mogucnosti ime i prezime ili bajagi nepoznato lice i nek policija/tuzilastvo se o tome brinu.

Bas ode topic u klinac...mjesto kulturno raspravljati o njenim bivsim momcima, potencijalnoj polusestri, itd. :)

boli nekog supcina ko je jebavao droplju antinu ...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by vila » 30 Dec 2015, 10:03

Ne nazivaj stepinca fasistom !!!!
I idi malo klanjati se na temi "dok je bog po zemlji hodo"
:grana
Necu se s tobom raspravljati ,nemoj pisati
Sve znam unaprijed
:pusa

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by drugrankovic » 30 Dec 2015, 10:10

tog "boga" cu ti proteram u kumrovec sa sve paunima!

:pusa
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Biba » 30 Dec 2015, 12:37

Samo za Mohra

Nije meni smetalo ni sto se Tito korobecio, ni sto njegovi sljedbenici ljube zvijezdu...
Pjesmice sam im pjevala...
A Stepinac..jesi ti kada cuo da se ni vragu ne treba zamjeriti i kontas li to..
Jesi li cuo kada da su se javila dva svjedoka Židova svjedociti da je Stepinac spasavao Židove...komunjare im nisu dozvolile svjedociti...
U Zadru su ubili fra Jozu i stavili mu noz krvavi u usta...nista pop nije bio kriv...
Koliko puta moram ponoviti da ustasa nema jerbo da ih ima ne bi Pupovac i Stanimirovic sjedili u Saboru, ali eto nase novinarke tu ne vide zlo vec u imenu Sabora...
Eto Oreskovic se tek pojavi i odmah su izmislil da mu je dedo bio koljac i silobatelj djece..
Vjerujes li i u to..sram te bilo...
200 godina srpski politicar lazu...i eto kak vidimo ni sada ne prestaju...
Eno Vucic dreci da Hrvatska ne smije nabaviti rakete...jah...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by drugrankovic » 30 Dec 2015, 12:53

O cemu ti?
Da ti nema zapada razbucali bi vas ko svinja masan dzak...

Samo budala moze da kaze da srbin strepi od jake hrvatske...

Evo ja tvrdim xa bih sa trojicom ovakvih premlatio dba sela tvoja minimum!
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by drugrankovic » 30 Dec 2015, 12:58

A ORESKOVICU JESTE DEDA KOLJAC


Dokazano ali ne vidim cemu cudjenje? Pa mali je broj hrvata ciji pretci nijesu bili koljaci i pripadnici pavelicevih postrojbi...

Tu ne vidi nista frapantno... takva im loza zlikovacka
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Biba » 30 Dec 2015, 13:23

drugrankovic wrote:A ORESKOVICU JESTE DEDA KOLJAC

Dokazano ali ne vidim cemu cudjenje? Pa mali je broj hrvata ciji pretci nijesu bili koljaci i pripadnici pavelicevih postrojbi...
Tu ne vidi nista frapantno... takva im loza zlikovacka
Da, mi smo oduvijek zlikovci a vimste cak i Bibliji sudili..
Moja mama je iz bukvara morala uciti citati...
Komunjare su zive popove bacali u jame i zasipali krecom..
U Medjugorju su se drznuli Bibliji suditi...ali ne cudi me..
Mi smo zlikovci i nepametni pa smo eto dozvolili da nam se i jezik zove hrvatskosrpski...strahota..
i dozvolili smo cak i da svemircima ide poruka na srpskom jeziku..
Eto ispade da ne samo da smo i mi Srbi a to ne znamo pa nas treba pobiti i sve oteti vec su mislili da su i svemirci Srbi..
Poslusaj poruku...kaze salju ju s nase planete. Pa nece ju slati aman s Marsa ili Venere..jesu to i svemirci glupavi za vas..
Doduse bolje bi bilo da nam se planeta zove Venerin ili p.... brezuljak kakvih sve razmisljanja na njoj ima :naklon
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by drugrankovic » 30 Dec 2015, 13:34

malo su ubijali...

krcun je primjera radi mnoge srbe ovdje na brzinu metkom... i popove... nego sta... pa vidji ih danas? smo se petljaju u politiku...

sta je sve krcun radio pojma nemas... a znas laprdati kako ste vi bili zrtve...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Biba » 30 Dec 2015, 13:47

drugrankovic wrote:malo su ubijali...

krcun je primjera radi mnoge srbe ovdje na brzinu metkom... i popove... nego sta... pa vidji ih danas? smo se petljaju u politiku...

sta je sve krcun radio pojma nemas... a znas laprdati kako ste vi bili zrtve...
Znam ja da su cetnici skoro zaklali djevojcicu Srpkinju - rođjaku mog prijatelja...
almsta me hebes s ustasama...tebi ne vrijedi ni milijun puta nesto reci..ha ja...ne bimsmio jos biti senilan..mlad si ti jos :obrve
Et i ovdje baba nakupi postova vise vec nova religija... zanimljive babe
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Mirelam » 30 Dec 2015, 13:52

Evo opet se pljuju na Bosanskom forumu. Hajmo iš odavle , razlaz. Gore dze se granicite pa se opletite kol'ko vam volja.
Pa da i Bosanci jednom uzmu kokice i da prate vase nadrkavanje bRez da ucestvuju. :ćitire

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Biba » 30 Dec 2015, 15:03

Mirelam wrote:Evo opet se pljuju na Bosanskom forumu. Hajmo iš odavle , razlaz. Gore dze se granicite pa se opletite kol'ko vam volja.
Pa da i Bosanci jednom uzmu kokice i da prate vase nadrkavanje bRez da ucestvuju. :ćitire
Sta tebi Mirela nije jasno..
Pa nisi ti ovdje glavni vec Behko a ak je on stavio pricu o babi, smijemo pisati..jel tak? Jest...ti iš :oklagija
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by drugrankovic » 30 Dec 2015, 16:58

vila wrote:
storm wrote:
vila wrote:Ja reko da je postupio glupo ali da je isao velicati ustastvo sigurno _NE
Jesi ti ikad bio na tekmi pa slusao to "za dom spremni"
Sigurno jesi,,
Mislis da je to ozbiljno ?
ne ,,,to je bunt na sve one kojima je i dan danas sam spomen hrvatska simbol ustastva
Koji se groze hrvatske zastave,kojima je domovinski rat trn u oku
To je bunt na takve a ima ih
Jedino je greska (glupost) na takav nacin raditi bunt jer proslost treba ostaviti povjesti i jedino u tom kontekstu pricati o ustasama a domoljublje treba izraziti na pravi nacin
Isto im smeta i "mi hrvati" i "zovi samo zovi"
E tu je desnica glupa
Znam što me želiš pitati, ali me ne želiš dovesti u "neugodnu" situaciju ovdje :oo

Jesam li ja ikad povikao za dom spremni....jesam!!
Protiv partizana, jugoslavije kad se igralo jesam...
čak i ubi srbina...
ali to je navijački ( tko shvati- shvati ) ...cilj je izazvati revolt, provokaciju na drugoj strani ( iz poznatih razloga.
Dok mi to na tekmi sa primjerice Azerbajdžanom nema smisla.
I jasno da nas 95% ili više, nije mislilo ozbiljno, da treba sve srbe pobiti ili povratiti ndh.
Isto se vrijeđa Rijeku sa poznatom pjesmicom, mada znam nacionalni sastav armade prilično dobro....ni trunke onoga za što se prozivaju....navijački to tako hoda u cijelom svijetu i kako rekoh, tko shvati - shvati...
Ali je nešto sasvim drugo kad to povede hrvatski reprezentativac, javna osoba :cudi

slažem se...domoljubje treba izraziti na pravi način.
Nije mi bila namjera to pitati jer znam da jesi,ne zato sto si nacionalista ili sljedbenik ustastva nego jednostavno zato sto je to dio navijackog foklora
Jos manje mi je bila namjera dovesti te u neugodnu situaciju jer obi koji bi te mogli popljuvati zbog toga ,svejedno ce te popljuvati
Takvima je hrvat jest jednako ustasa
Samo sam ti htjela reci da je to bunt na danasnje stanje a nikako nije ozbiljna pojava
Opet ponavljam,ja bi bila najsretnija kad bi se pozivali samo na nasu hrvatsku
Tezak je bio put do nje,,,teska proslost koju treba prihvatiti i ostaviti u proslosti
Ali isto tako ne dozvoljavam da se svako domoljublje naziva fasizam

ti lepa damo zivis u bih , nasa bosna bi trebala rec no ok
posle ce srbinu iz bosne da se prebacuje nesto ako kaze nasa srbija

on u sloveniji

da ste na marsu bicete hrvati
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Mirelam » 30 Dec 2015, 18:58

Biba wrote:
Mirelam wrote:Evo opet se pljuju na Bosanskom forumu. Hajmo iš odavle , razlaz. Gore dze se granicite pa se opletite kol'ko vam volja.
Pa da i Bosanci jednom uzmu kokice i da prate vase nadrkavanje bRez da ucestvuju. :ćitire
Sta tebi Mirela nije jasno..
Pa nisi ti ovdje glavni vec Behko a ak je on stavio pricu o babi, smijemo pisati..jel tak? Jest...ti iš :oklagija
Ma meni je sve odavno jasno. Radi vas Bosanci po guzici vazda dobiju. Dze god se pojavi imalo prostora zaskacete se ko je veci ili manji fasista bio..Otvori temu o ljubicicama i tamo ce ista prica biti.
Image

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Biba » 30 Dec 2015, 20:27

Mirelam, polako ...je pa jel ti vidis da se rankec i ja nikad nismo za prave ni posvadjali a kamo li naljutili..zbog jedne babe metuzalema :jok
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by drugrankovic » 30 Dec 2015, 20:45

naravno biba, mi se slazemo da se ne slazemo

i da se slozit necemo vise nikad u nikakvoj zajednickoj drzavi ... i ja sam odustao (bosna je drugo)

e sad u zajednici musko zenskoj ?

zavisi, pravis dobru usaku? grah i sarmu?

umes pravit dobar kacamak?

e ako je to ok a pride dupe na zavidnom nivou, posto ko covjek nijesi rdja, (jezik bi malo stucovali) moglo bi tu doc do poprilicno uspesne zajednice...

spominjanjem stepinca ja ne bih proturecio mnogo, ok ne bih ga kudio da te ne nerviram al to bi te kostalo placanja u naturi :obrve

zestoko kundacenje s guza za kaznu!

da vis kako musa dere jarca, pa ces ti tu mene o nekom tamo jel...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Mohr » 30 Dec 2015, 21:37

Konsultant wrote:
Mohr wrote:Ispričavamo se kolega, trebalo je da nas ranije počastvuješ svojim konsultacijama.

Da, vrlo bi zanimljivo bilo istražiti intimni život osobe za koju nitko nije čuo niti o njojzi išta znade, koja dakle ni po čemu nije znamenita doli po tome što je Poglavnikova kći... (Ja za ni za to nisam znao do ove teme :o )

Ljubazno molimo te s nestrpljenjem očekujemo da nas povedeš u to pitoreskno istraživanje...
Uzoriti kolega molim primite k znanju.
http://www.maxportal.hr/intervju-visnja ... -hrvatske/
http://www.maxportal.hr/video-jakov-sed ... -stepinca/

INTERVJU Višnja Pavelić: Da nije bilo NDH, ne bi bilo ni današnje samostalne Hrvatske :o


A paz' tek ovo:

Jakov Sedlar s Višnjom Pavelić: “Moj tata Ante Pavelić nije volio kardinala Stepinca”

“Crkva je uvijek bila protiv tate. Crkvu je smetala država. Oni su u prvom redu bili Jugoslaveni. No, to nije išta značilo jer ih je on uvijek respektirao”, kazala je i dodala kako Stepinac nikad nije volio njezinog oca. “Vatikan je bio izričito protiv Hrvatske”, dodala je.

U naslovu tata Poglavnik nije volio blaženika Alojzija, a onda u textu vidimo da je obrnuto te da zapravo kardinal nije volio njezinog oca :( No to ipak nije značilo ništa, jer je tata Poglavnik u svojoj skrušenosti ipak respektirao popove koji su ga mrzili...



Što da radimo s ovim budalaštinama... :cudi

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Biba » 30 Dec 2015, 21:38

:rol Rankec, pravit cu se da nisam procitala ..majke mi...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Krokodil Behko » 30 Dec 2015, 22:11

Kaže da Pavelić ne bi bio zadovoljan dašnjom Hrvatskom: “Radi Bosne ne bi sigurno. Bosna mu je bila glavna briga”.
A sigurno mu se ne bi dopao ni treći entitet :ideja
O RS da ne govorimo.

Nikad mi neće biti jasno zašto se Tuđmanoidi osjećaju prozvanima, kad se govori o Paveliću, jer to nisu iste politike. Tuđman je u Bih vodio politiku dogovora s četnicima o trošku BiH, za razliku od Pavelića koji nije priznavao nikakva prava srpske nacije, zapadno od Drine.

Tuđmanoidi bre, ne uzbuđujte se previše, nemate vi nikakve veze s Pavelićem, eventualno s Mihailovićem i tako tim četnicima :ok
online

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Biba » 30 Dec 2015, 22:20

Ne uzbuđujemo se Behko, eno nedavno izaslo da su Francuzi surađiveli s Hitlerom i izdavali svoje građane Židove...i logori navodno bili kod njih..
Uostalom ti si bolji poznavatelj povijesti pa znas da je svaka poltika kurva..nista bolja od politike vragbabe koja mi je macku otrovala a laze ko pas da je to ucinila njezina susjeda..
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: U Španiji u 92. godini umrla Višnja Pavelić

Post by Krokodil Behko » 30 Dec 2015, 22:27

Biba wrote:Ne uzbuđujemo se Behko, eno nedavno izaslo da su Francuzi surađiveli s Hitlerom i izdavali svoje građane Židove...i logori navodno bili kod njih..
Uostalom ti si bolji poznavatelj povijesti pa znas da je svaka poltika kurva..nista bolja od politike vragbabe koja mi je macku otrovala a laze ko pas da je to ucinila njezina susjeda..
To je tačno. Ne samo oni, nego i Britanci i Vatikan itd. Svi su oni mudro čekali da Hitler smakne što više židova, pa da tek onda navale. Zar nije u jesen 1943. Italija pala? Šta se još čekalo skoro godinu dana do invazije na Francusku?

Židovi bi se trebali zapitati nad ovim stvarima, da slučajno nisu pretjerali pa je cijela Evropa ravnodušno posmatrala njihovo istrebljenje.
online

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests