Zločin u Velikom parku

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Krokodil Behko » 14 Mar 2017, 17:27

Poljubićete vi svakog bosanskog tužioca u sred dupeta, samo da obustave istrage protiv hiljada i hiljada uzepeovaca. Nemate vi ništa protiv BH oficira, nego samo onako, ko fol protivuteg istragama u BiH.
online

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 17:53

Krokodil Behko wrote:Poljubićete vi svakog bosanskog tužioca u sred dupeta, samo da obustave istrage protiv hiljada i hiljada uzepeovaca. Nemate vi ništa protiv BH oficira, nego samo onako, ko fol protivuteg istragama u BiH.
DOHR je zajedncki dogovor 4 bivse republike , a koje su se zajdeno dogvoroile za rad protiv vojin ranih zlocinaca :kafa

tako da nema nista od ljubljena necijeg dupeta , vec ce sve to srediti politicki korektno :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by SPINERKA » 14 Mar 2017, 18:12

i Dr. Safet Ćibo – odgovoran za ubojstva i mučenja hrvatskih zarobljenika i uzimanja krvi od zarobljenika :roll
Image

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Mirelam » 14 Mar 2017, 18:19

A kada će oni lavovi iz Pionirske na optuženičku klupu?

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15203
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 976 times
Been thanked: 964 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Tokmak » 14 Mar 2017, 18:20

da ima imalo pravne drzave Dudakovic i Halilovic su davno trebali biti iza resetaka...
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by SPINERKA » 14 Mar 2017, 18:20

:ljut
general Atif Dudaković – istakao se u uništavanju Zadra, najpoznatiji je po pokliču:”Samo naredite, ići ću i do Rima!” , nakon toga i rata u BiH te u akciji Oluja prelazi Unu i sa 5-im korpusom radi sranja nad srpskim civilima u Dvoru na Uni , Rakovici , Plitvicama i cesti prema Glini pljacakajuci i paleci sve pred sobom , RH ga tereti i za ubojstva hrvatskih civila za koje se vjeruje da je pocinio ili naredio iz "neznanja" , inače u RH vec dugo godina stoji optuznica protiv njega
Image

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by storm » 14 Mar 2017, 18:31

Znaci u godinama koje slijede, biti će klikova na portale, odvjetnicki timovi će obezbjediti djecu, možda i unuke... Dobijati će se izbori uz rezolutne stavove, mahanjem zastavama.. I slično...
A narod?
Ko jebe narod... I dalje u istim problemima i istoj bijedi sa uvijek spremnom putovnicom u džepu, ako se slučajno ukaže prilikica samo... Za bris preko grane...
Ali ne čudi me... Ovdje ni 2ww nije okončan..
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 18:38

storm wrote:Znaci u godinama koje slijede, biti će klikova na portale, odvjetnicki timovi će obezbjediti djecu, možda i unuke... Dobijati će se izbori uz rezolutne stavove, mahanjem zastavama.. I slično...
A narod?
Ko jebe narod... I dalje u istim problemima i istoj bijedi sa uvijek spremnom putovnicom u džepu, ako se slučajno ukaže prilikica samo... Za bris preko grane...
Ali ne čudi me... Ovdje ni 2ww nije okončan..
storm,narod je takodjer glup, umjessto da ode na sluzbenu stranicu DORH i procita sto se desava, klika glupe portale :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by storm » 14 Mar 2017, 18:49

statebriga wrote:
storm wrote:Znaci u godinama koje slijede, biti će klikova na portale, odvjetnicki timovi će obezbjediti djecu, možda i unuke... Dobijati će se izbori uz rezolutne stavove, mahanjem zastavama.. I slično...
A narod?
Ko jebe narod... I dalje u istim problemima i istoj bijedi sa uvijek spremnom putovnicom u džepu, ako se slučajno ukaže prilikica samo... Za bris preko grane...
Ali ne čudi me... Ovdje ni 2ww nije okončan..
storm,narod je takodjer glup, umjessto da ode na sluzbenu stranicu DORH i procita sto se desava, klika glupe portale :kafa
Narod je glup utoliko...jer je i dozvolio, da se to nije rasčistilo davnih dana...
skoro će 22 godine od zadnjih vojnih zbivanja....22 godine!!
Njemačka do temelja srušena, obespravljena, desetkovana, dopiši još po želji atribut uništenosti....nakon 22 godine ponovo je uzjahala jednu od čelnih pozicija u gospodarskom smislu ...i u svijetu.
Ovdje političari skupljaju političke bodove na optužnicama i revizijama, međunacionalnim trvljenjima, nesposobni da jednom privedu kraju situaciju.
Normalno....znaju, kad jednom privedu ta svoja izdrkavanja, postati će politički mrtvaci, jer ovim narodima ne mogu ponuditi apsolutno ništa, što bi vrh neke države trebao.
E zato je narod glup....jer ih drži iznad vode.

:kafa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by KOMESAR » 14 Mar 2017, 19:49

Osudiše li onog debelguzog DŽelilovića iz Hadžića?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Vladimir RUS » 14 Mar 2017, 21:16

SPINERKA wrote:i Dr. Safet Ćibo – odgovoran za ubojstva i mučenja hrvatskih zarobljenika i uzimanja krvi od zarobljenika :roll
Drakula. :zao

Šalu na stranu. Očigledno je da država BiH ne čini ništa po pitanju riješavanja krupnih slučajeva zločina počinjenih nad Srbima pa i Hrvatima. Kao dodatan dokaz mojoj tvrdnji jeste današnje hapšenje neke Albanke koja je počinila zločin nad Srbima u Zvorniku. Državno pravosuđe okoliša kao kiša oko Kragujevca. Hapse Albance, hapse Alijine Hrvate itd. Jedino za koga sam čuo od zvučnih bošnjačkih imena da su uhapsili za zločine nad Srbima je Azra Bašić, no ni nju najvjerovatnije nebi uhapsili da nije bila pripadnik HVO-a. :oo

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 21:25

BiH je troglava provincija :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Krokodil Behko » 14 Mar 2017, 21:30

statebriga wrote:BiH je troglava provincija :kafa
Nije baš, nego su fašisti tvrdoglavi. Milion puta im je rečeno - nema uravnilovke, koliko je ko zločina počinio, toliko nek i odgovara. Omjer u suđenjima je 10 Srba - 3 Hrvata - 1 Bošnjak i to je relanost.
Čak, puno nam je i taj jedan, pošto je omjer u poginulim civilima 10 bošnjačkih prema jedan srpski, s tim da su pola tih srpskih civila pobili Srbi, granatiranjem i snajperisanjem po Sarajevu.


Vladimire, ne trudi se i ne kači se za moje postove s glupim komentarima - brišem čim vidim. :ok
online

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 21:38

Krokdilko, pisem o drzavi kao o troglavoj azdaji , a prezivjeli borci ( mislim da si ti jedan od njih) su jako lose danas tretirani od iste drzave :kafa

Srbi su uradili najvise zlocina u BiH , to je cinjenica , pa to zna cijeli svijet, zato je Srbima cesto nugodno u stranom svijetu :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Krokodil Behko » 14 Mar 2017, 21:40

statebriga wrote:Krokdilko, pisem o drzavi kao o troglavoj azdaji , a prezivjeli borci ( mislim da si ti jedan od njih) su jako lose danas tretirani od iste drzave :kafa

Srbi su uradili najvise zlocina u BiH , to je cinjenica , pa to zna cijeli svijet, zato je Srbima cesto nugodno u stranom svijetu :kafa
Ja se lično ne žalim. Nisam puno tražio, ali uglavnom sam dobio ono što sam tražio.
Ne spadam među one koji misle guliti državu, do kraja svijeta, jer su je branili
online

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 21:43

Krokodil Behko wrote:
statebriga wrote:Krokdilko, pisem o drzavi kao o troglavoj azdaji , a prezivjeli borci ( mislim da si ti jedan od njih) su jako lose danas tretirani od iste drzave :kafa

Srbi su uradili najvise zlocina u BiH , to je cinjenica , pa to zna cijeli svijet, zato je Srbima cesto nugodno u stranom svijetu :kafa
Ja se lično ne žalim. Nisam puno tražio, ali uglavnom sam dobio ono što sam tražio.
Ne spadam među one koji misle guliti državu, do kraja svijeta, jer su je branili
znaci,ti svoje suborce optuzujes da zele oguliti drzavni budzet , nevjerovatno :kafa

prema tvojoj prici, svi pretjeruju,svima je dobro,narocito finansijama ratnih vojnim invalida :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Krokodil Behko » 14 Mar 2017, 21:48

statebriga wrote:
Krokodil Behko wrote:
statebriga wrote:Krokdilko, pisem o drzavi kao o troglavoj azdaji , a prezivjeli borci ( mislim da si ti jedan od njih) su jako lose danas tretirani od iste drzave :kafa

Srbi su uradili najvise zlocina u BiH , to je cinjenica , pa to zna cijeli svijet, zato je Srbima cesto nugodno u stranom svijetu :kafa
Ja se lično ne žalim. Nisam puno tražio, ali uglavnom sam dobio ono što sam tražio.
Ne spadam među one koji misle guliti državu, do kraja svijeta, jer su je branili
znaci,ti svoje suborce optuzujes da zele oguliti drzavni budzet , nevjerovatno :kafa

prema tvojoj prici, svi pretjeruju,svima je dobro,narocito finansijama ratnih vojnim invalida :kafa
Prećera ga.
Da ih ima- ima ih ali ne baš toliko. Uglavnom se trude ostvariti prava unutar zadate zakonske regulative i to je to. Da su tražili više - to jesu. Realno, ako je džava u mogućnosti, nek im pomogne ali preko mogućnosti nije dobro i to je sve. Čini mi se da je u HR situacija mnogo gora, što se tiče branitelja, jer oni traže mnogo više.
online

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Vladimir RUS » 14 Mar 2017, 21:53

Ko želi da zna može da vidi zvanične podatke stradalih.
PO nacionalnoj pripadnosti u ratu u BiH život je izgubio 68 101 musliman, 22.779 Srba, 8.858 Hrvata i 4.995ostalih.
Ovaj podatak govori da bi na 3 Srbina u zatvoru zbog počinjenih ratnih zločina trebao da bude 1 Bošnjak. Situacija je daleko od toga. Na to treba dodati i to da su Bošnjaci osim sa Srbima i Hrvatima ratovali i sa svojima u Babinoj Krajini.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Melek » 14 Mar 2017, 21:56

Babini su vasi a ne nasi.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Vladimir RUS » 14 Mar 2017, 21:58

statebriga wrote:Krokdilko, pisem o drzavi kao o troglavoj azdaji , a prezivjeli borci ( mislim da si ti jedan od njih) su jako lose danas tretirani od iste drzave :kafa

Srbi su uradili najvise zlocina u BiH , to je cinjenica , pa to zna cijeli svijet, zato je Srbima cesto nugodno u stranom svijetu :kafa
S obzirom na činjenicu da su Srbi držali preko 2/3 teritorije BiH, molim da se u skladu sa tim podatkom gleda na tu činjenicu, a u vezi ovog drugog tu se nebi složio. :mrgud
Last edited by Vladimir RUS on 14 Mar 2017, 22:01, edited 1 time in total.

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests