Zločin u Velikom parku

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 21:59

Krokodil Behko wrote:
statebriga wrote:
znaci,ti svoje suborce optuzujes da zele oguliti drzavni budzet , nevjerovatno :kafa

prema tvojoj prici, svi pretjeruju,svima je dobro,narocito finansijama ratnih vojnim invalida :kafa
Prećera ga.
Da ih ima- ima ih ali ne baš toliko. Uglavnom se trude ostvariti prava unutar zadate zakonske regulative i to je to. Da su tražili više - to jesu. Realno, ako je džava u mogućnosti, nek im pomogne ali preko mogućnosti nije dobro i to je sve. Čini mi se da je u HR situacija mnogo gora, što se tiče branitelja, jer oni traže mnogo više.
ne pretjerujem, ti pretjerujes :kafa

ti zivis sam, ako sam dobro skuzila, znaci, druacije bi pricao da imas suprugu koja ne radi i da imas jedno ili dvoje djece :kafa zvucis mi malo sebicno :kafa ti si jedan od rijektih koji si toliko zaljubjen u soju domovinu , i ne zelis priznati da je drzavni sisitem u BiH nakaradan :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Vladimir RUS » 14 Mar 2017, 22:00

Melek wrote:Babini su vasi a ne nasi.
Nešto mi Fikret ne djeluje kao srpsko ime.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Melek » 14 Mar 2017, 22:01

I Vladimir je vise hrvatsko :kafa
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 22:02

Vladimir RUS wrote:
statebriga wrote:Krokdilko, pisem o drzavi kao o troglavoj azdaji , a prezivjeli borci ( mislim da si ti jedan od njih) su jako lose danas tretirani od iste drzave :kafa

Srbi su uradili najvise zlocina u BiH , to je cinjenica , pa to zna cijeli svijet, zato je Srbima cesto nugodno u stranom svijetu :kafa
S obziro na činjenicu da su Srbi držali preko 2/3 teritorije BiH, molim da se u skladu sa tim podatkom gleda na tu činjenicu, a u vezi ovog drugog tu se nebi složio. :mrgud
Cinjenica je da su uradili najvise zla :kafa Srbi su poznati kao najveci zlocinici u BiH ratu u svijetu, dopalo se to tebi li ne :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Vladimir RUS » 14 Mar 2017, 22:12

Melek wrote:I Vladimir je vise hrvatsko :kafa
Koliko i Sibir. :oo

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Vladimir RUS » 14 Mar 2017, 22:13

statebriga wrote:
Vladimir RUS wrote:
statebriga wrote:Krokdilko, pisem o drzavi kao o troglavoj azdaji , a prezivjeli borci ( mislim da si ti jedan od njih) su jako lose danas tretirani od iste drzave :kafa

Srbi su uradili najvise zlocina u BiH , to je cinjenica , pa to zna cijeli svijet, zato je Srbima cesto nugodno u stranom svijetu :kafa
S obziro na činjenicu da su Srbi držali preko 2/3 teritorije BiH, molim da se u skladu sa tim podatkom gleda na tu činjenicu, a u vezi ovog drugog tu se nebi složio. :mrgud
Cinjenica je da su uradili najvise zla :kafa Srbi su poznati kao najveci zlocinici u BiH ratu u svijetu, dopalo se to tebi li ne :kafa
A ko je onda drugi? ;)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120358
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6952 times
Been thanked: 7872 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Krokodil Behko » 14 Mar 2017, 22:16

statebriga wrote:
Krokodil Behko wrote:
statebriga wrote:
znaci,ti svoje suborce optuzujes da zele oguliti drzavni budzet , nevjerovatno :kafa

prema tvojoj prici, svi pretjeruju,svima je dobro,narocito finansijama ratnih vojnim invalida :kafa
Prećera ga.
Da ih ima- ima ih ali ne baš toliko. Uglavnom se trude ostvariti prava unutar zadate zakonske regulative i to je to. Da su tražili više - to jesu. Realno, ako je džava u mogućnosti, nek im pomogne ali preko mogućnosti nije dobro i to je sve. Čini mi se da je u HR situacija mnogo gora, što se tiče branitelja, jer oni traže mnogo više.
ne pretjerujem, ti pretjerujes :kafa

ti zivis sam, ako sam dobro skuzila, znaci, druacije bi pricao da imas suprugu koja ne radi i da imas jedno ili dvoje djece :kafa zvucis mi malo sebicno :kafa ti si jedan od rijektih koji si toliko zaljubjen u soju domovinu , i ne zelis priznati da je drzavni sisitem u BiH nakaradan :kafa
Zaljubljenost u svoju domovinu je jedan pojam.
Kritika vlasti u njoj, to je drugi pojam i međusobno su nepovezivi.
Niko ne odobrava stanje u BiH, s tim da prethodno treba dijagnosticirati ko ga i po kojim osnovama smišljeno i dodatno destabilizira. Lako će Bošnjaci sa svojim kriminalcima i u zadnjim godinama dva puta se masovno izlazilo na ulice ( JMGB protesti u ljeto 2013 / velike demonstracije iz februara 2014), ali nisu samo Bošnjaci na vlasti, a ovi ostali su ono baš na nivou srednjeg vijeka, nek je njihov i nek on zabiberi nešto Bošnjacima, pa makar ništa neimali od toga, a govna jeli. Doduše, obzirom na standard ovih u RS, njima je amo to i preostalo za trpeze, ali bitno je biti Srbin i po zanimanju :ok
online

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Melek » 14 Mar 2017, 22:19

Pa vidis da ova nerast uzima zdravo za gotovo da je otvorena likvidacija jedne licnosti iz politicke opozicije normalna stvar, jer je izvrsena od strane zvanicne vlasti. To sve govori.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 22:26

Krokodil Behko wrote:
statebriga wrote:
ne pretjerujem, ti pretjerujes :kafa

ti zivis sam, ako sam dobro skuzila, znaci, druacije bi pricao da imas suprugu koja ne radi i da imas jedno ili dvoje djece :kafa zvucis mi malo sebicno :kafa ti si jedan od rijektih koji si toliko zaljubjen u soju domovinu , i ne zelis priznati da je drzavni sisitem u BiH nakaradan :kafa
Zaljubljenost u svoju domovinu je jedan pojam.
Kritika vlasti u njoj, to je drugi pojam i međusobno su nepovezivi.
Niko ne odobrava stanje u BiH, s tim da prethodno treba dijagnosticirati ko ga i po kojim osnovama smišljeno i dodatno destabilizira. Lako će Bošnjaci sa svojim kriminalcima i u zadnjim godinama dva puta se masovno izlazilo na ulice ( JMGB protesti u ljeto 2013 / velike demonstracije iz februara 2014), ali nisu samo Bošnjaci na vlasti, a ovi ostali su ono baš na nivou srednjeg vijeka, nek je njihov i nek on zabiberi nešto Bošnjacima, pa makar ništa neimali od toga, a govna jeli. Doduše, obzirom na standard ovih u RS, njima je amo to i preostalo za trpeze, ali bitno je biti Srbin i po zanimanju :ok
Sad idealiziras da su Bosanjci boji prema svom narodu, a svi bosnjacki poliitcari su dokazali da su isti drek, kao srpsk ili hrvatksi drek :kafa

svi ste vi na popisu dokazali da je bitno biti Bosnjak,Srbin i Hrvat,a bosanaca i Hercegovaca nema :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120358
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6952 times
Been thanked: 7872 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Krokodil Behko » 14 Mar 2017, 22:28

statebriga wrote:
Krokodil Behko wrote:
statebriga wrote:
ne pretjerujem, ti pretjerujes :kafa

ti zivis sam, ako sam dobro skuzila, znaci, druacije bi pricao da imas suprugu koja ne radi i da imas jedno ili dvoje djece :kafa zvucis mi malo sebicno :kafa ti si jedan od rijektih koji si toliko zaljubjen u soju domovinu , i ne zelis priznati da je drzavni sisitem u BiH nakaradan :kafa
Zaljubljenost u svoju domovinu je jedan pojam.
Kritika vlasti u njoj, to je drugi pojam i međusobno su nepovezivi.
Niko ne odobrava stanje u BiH, s tim da prethodno treba dijagnosticirati ko ga i po kojim osnovama smišljeno i dodatno destabilizira. Lako će Bošnjaci sa svojim kriminalcima i u zadnjim godinama dva puta se masovno izlazilo na ulice ( JMGB protesti u ljeto 2013 / velike demonstracije iz februara 2014), ali nisu samo Bošnjaci na vlasti, a ovi ostali su ono baš na nivou srednjeg vijeka, nek je njihov i nek on zabiberi nešto Bošnjacima, pa makar ništa neimali od toga, a govna jeli. Doduše, obzirom na standard ovih u RS, njima je amo to i preostalo za trpeze, ali bitno je biti Srbin i po zanimanju :ok
Sad idealiziras da su Bosanjci boji prema svom narodu, a svi bosnjacki poliitcari su dokazali da su isti drek, kao srpsk ili hrvatksi drek :kafa

svi ste vi na popisu dokazali da je bitno biti Bosnjak,Srbin i Hrvat,a bosanaca i Hercegovaca nema :kafa
Hajde molim te, citiraj mi tu rečenicu, na osnovu koje si izvela taj zaključak :lupa
Ne pomenuh li ja neke masovne demonstracije i u kom konterkstu?
online

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 22:30

Melek wrote:Babini su vasi a ne nasi.
Fikretova nesudjena poslijeratna monarhija nije nicija ni srpska ni hrvatska ni bosnjacka ,a prijeratna je bila

Babini su posebna katerogorija, koji sebe nisu nikad postavljali u jednu od tri etnicke grupe, i prije rata su bili "svoji" :kafa

totolano izolirani od sotatka bive juge i danasnje BiH :kafa to je plemenska grupa sa posebnim obicajima i mentalitetom :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Vladimir RUS » 14 Mar 2017, 22:32

Behko, ovi u RS drže sve ključne strateške resurse bitne za neometani razvoj BiH te ih stoga briga što Telekom (koji stalno traži ulaganje) nije više u njihovom vlasništvu (mada jedna trećina je još uvijek u krugu familije tj. u vlasništvu dioničara iz RS), dok 65 odsto je u vlasništvu Telekoma majke Srbije. Što se tiče Telekoma zadržao je radnike, poslovnice, još se proširio unutar BiH, još kupio jednog "malog" Telekom oparetera u FBiH (Logosoft za 24 miliona KM), još se proširio i na tržište Austrije, a u planu je i proširenje na Švajcarsku i Njemačku. To sve Telekom Srbija ne radi direktno već preko banjalučkog M:Tel-a što znači da vrijednost firme raste na Banjalučkoj berzi dok BH Telekom godinama gubi trku sa istim u FBiH, a o BiH i nekom drugom tržištu da i ne govorim. ;)

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 22:37

Vladimir RUS wrote:Behko, ovi u RS drže sve ključne strateške resurse bitne za neometani razvoj BiH te ih stoga briga što Telekom (koji stalno traži ulaganje) nije više u njihovom vlasništvu (mada jedna trećina je još uvijek u krugu familije tj. u vlasništvu dioničara iz RS), dok 65 odsto je u vlasništvu Telekoma majke Srbije. Što se tiče Telekoma zadržao je radnike, poslovnice, još se proširio unutar BiH, još kupio jednog "malog" Telekom oparetera u FBiH (Logosoft za 24 miliona KM), još se proširio i na tržište Austrije, a u planu je i proširenje na Švajcarsku i Njemačku. To sve Telekom Srbija ne radi direktno već preko banjalučkog M:Tel-a što znači da vrijednost firme raste na Banjalučkoj berzi dok BH Telekom godinama gubi trku sa istim u FBiH, a o BiH i nekom drugom tržištu da i ne govorim. ;)
pa RS jeste kolonija danasnje Srbije, oni vas muzu ko kravu , a inace, zaboli ih dupe, svi ste im svakako bosanski srbi,a ne srbi kojim se vi zelite predstaviti,jer patite da budete poput Srba iz Srbije :hihi :D. :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Melek » 14 Mar 2017, 22:38

statebriga wrote:
Melek wrote:Babini su vasi a ne nasi.
Fikretova nesudjena poslijeratna monarhija nije nicija ni srpska ni hrvatska ni bosnjacka ,a prijeratna je bila

Babini su posebna katerogorija, koji sebe nisu nikad postavljali u jednu od tri etnicke grupe, i prije rata su bili "svoji" :kafa

totolano izolirani od sotatka bive juge i danasnje BiH :kafa to je plemenska grupa sa posebnim obicajima i mentalitetom :kafa
I mene iskreno cudi sto bagru nisu strpali u zooloski vrt nakon sveg sranja kojeg su izazvali. Ma ipak je grihota sve potamaniti :123
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Vladimir RUS » 14 Mar 2017, 22:52

statebriga wrote:
Vladimir RUS wrote:Behko, ovi u RS drže sve ključne strateške resurse bitne za neometani razvoj BiH te ih stoga briga što Telekom (koji stalno traži ulaganje) nije više u njihovom vlasništvu (mada jedna trećina je još uvijek u krugu familije tj. u vlasništvu dioničara iz RS), dok 65 odsto je u vlasništvu Telekoma majke Srbije. Što se tiče Telekoma zadržao je radnike, poslovnice, još se proširio unutar BiH, još kupio jednog "malog" Telekom oparetera u FBiH (Logosoft za 24 miliona KM), još se proširio i na tržište Austrije, a u planu je i proširenje na Švajcarsku i Njemačku. To sve Telekom Srbija ne radi direktno već preko banjalučkog M:Tel-a što znači da vrijednost firme raste na Banjalučkoj berzi dok BH Telekom godinama gubi trku sa istim u FBiH, a o BiH i nekom drugom tržištu da i ne govorim. ;)
pa RS jeste kolonija danasnje Srbije, oni vas muzu ko kravu , a inace, zaboli ih dupe, svi ste im svakako bosanski srbi,a ne srbi kojim se vi zelite predstaviti,jer patite da budete poput Srba iz Srbije :hihi :D. :kafa
Po toj logici vi ste kolonija Turske i Saudijske Arabije između ostalog. :hihi

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 23:01

Vladimir RUS wrote:
statebriga wrote:
Vladimir RUS wrote:Behko, ovi u RS drže sve ključne strateške resurse bitne za neometani razvoj BiH te ih stoga briga što Telekom (koji stalno traži ulaganje) nije više u njihovom vlasništvu (mada jedna trećina je još uvijek u krugu familije tj. u vlasništvu dioničara iz RS), dok 65 odsto je u vlasništvu Telekoma majke Srbije. Što se tiče Telekoma zadržao je radnike, poslovnice, još se proširio unutar BiH, još kupio jednog "malog" Telekom oparetera u FBiH (Logosoft za 24 miliona KM), još se proširio i na tržište Austrije, a u planu je i proširenje na Švajcarsku i Njemačku. To sve Telekom Srbija ne radi direktno već preko banjalučkog M:Tel-a što znači da vrijednost firme raste na Banjalučkoj berzi dok BH Telekom godinama gubi trku sa istim u FBiH, a o BiH i nekom drugom tržištu da i ne govorim. ;)
pa RS jeste kolonija danasnje Srbije, oni vas muzu ko kravu , a inace, zaboli ih dupe, svi ste im svakako bosanski srbi,a ne srbi kojim se vi zelite predstaviti,jer patite da budete poput Srba iz Srbije :hihi :D. :kafa
Po toj logici vi ste kolonija Turske i Saudijske Arabije između ostalog. :hihi
ko smo "vi" :kafa

Bosanjcak politika jeste orijetnirana ka Turskoj i SA, isto kao sto vi Srbi patiete od kompleksa nize vrijdenosti, jer niste iz Srbije :kafa

Bosanjci nemaju problem jer su iz BiH :kafa Hvrati u BiH imaju isti problem kao vi, ali za razliku od vas,imaju HR EU pasose :kafa

eto, vi ste se u BiH svi fino podjelili, i uzivate u mejduzobnoj mrznji , to vam je smisao zivota :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3077 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Chloe » 14 Mar 2017, 23:02

Vladimir RUS wrote:Ko želi da zna može da vidi zvanične podatke stradalih.
PO nacionalnoj pripadnosti u ratu u BiH život je izgubio 68 101 musliman, 22.779 Srba, 8.858 Hrvata i 4.995ostalih.
Ovaj podatak govori da bi na 3 Srbina u zatvoru zbog počinjenih ratnih zločina trebao da bude 1 Bošnjak. Situacija je daleko od toga. Na to treba dodati i to da su Bošnjaci osim sa Srbima i Hrvatima ratovali i sa svojima u Babinoj Krajini.
:auf ... Krajina nije babina ... :ljut .... I Melek ti fino reče, oni su tvoji ...... :zubi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 23:02

Melek wrote:
statebriga wrote:
Melek wrote:Babini su vasi a ne nasi.
Fikretova nesudjena poslijeratna monarhija nije nicija ni srpska ni hrvatska ni bosnjacka ,a prijeratna je bila

Babini su posebna katerogorija, koji sebe nisu nikad postavljali u jednu od tri etnicke grupe, i prije rata su bili "svoji" :kafa

totolano izolirani od sotatka bive juge i danasnje BiH :kafa to je plemenska grupa sa posebnim obicajima i mentalitetom :kafa
I mene iskreno cudi sto bagru nisu strpali u zooloski vrt nakon sveg sranja kojeg su izazvali. Ma ipak je grihota sve potamaniti :123
Melek,i u SFRJ su bili takvi, upravo poznati po svom specificnom mentalitetu i ponasanju :kafa pravo pleme :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by Venera » 14 Mar 2017, 23:04

Chloe wrote: :auf ... Krajina nije babina ... :ljut .... I Melek ti fino reče, oni su tvoji ...... :zubi
ja ipak znam i cula sma od stariji generacija, da su Babini posebno pleme, nemaju veze sa ostalim etnijama :kafa svoj svijet :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: ..heroj a sada će mu suditi za ratni zločin..

Post by SPINERKA » 14 Mar 2017, 23:13

statebriga wrote:
Chloe wrote: :auf ... Krajina nije babina ... :ljut .... I Melek ti fino reče, oni su tvoji ...... :zubi
ja ipak znam i cula sma od stariji generacija, da su Babini posebno pleme, nemaju veze sa ostalim etnijama :kafa svoj svijet :kafa
U mom gradu IMA nekoliko familija iz Kaduse, TKZ 'Babini' sasvim ok . Ne znam po cemu bi bili drugaciji od ostalog dijela krajine. Vise imaju 'hrvatske' nadzore , koliko sam mogla upratiti.

VRIJEDNI ,POSTENI.

:kafa

p.s. nikada nista lose nisu rekli o ostalim gradjanima.
Image

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests