Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120355
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6951 times
Been thanked: 7871 times
Status: Online

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Krokodil Behko » 07 Jul 2020, 10:06

Rainwolf wrote: 07 Jul 2020, 09:35

Kako mozes misliti na svakog covjeka kad kolega samo par postova.ranije, skoro eugenicki, analizira Srbe kao genetski zle...ako mislis na sve ljude u BiH bez obzira na etniju, na sve dobre ljude koji su bilo u BiH u vremenu zla, cemu onda potenciranje korelacije Vucic na vlasti - neki se zalazu.za.suzivot.

Ako si mislila na Doriana. njegova rečenica je dosta nejasna i možda je pisana iz darwinističkog ugla.
Možda i nije, pošto mi tu imamo zločinačku ideologiju na vlasti, pa je potpuno shodno i pomenuti je. Bespredmetno je pominjati i pričati o nekoj slozi, sve do je to tako.

Još je besmislenije, porediti situaciju unutar ova tri naroda, kad se ne može porediti, pošto je zločinačka ideologija na vlasti samo među Srbima, a od Hrvata imaš Hercegovce i pomalo po Hrvatskoj.
Apsolutno je suvišno, ubacivati tu sad i taj SDA "krv nam piju", jer sad govorimo o zločinačkim ideologijama, a teme o kriminalu i korupciji, nalaze se obično u pdf Politika u BiH.

Onda je zalaganje Srba i Hrvata za suzivot lazno jer u Srbiji i Hrvatskoj su na vlasti sljednici onih politika koje su dovele.do rata..jer vecina glasa za.njih?
Pa nije lažno, postoje i takvi koji se zalažu, s tim da su u ogromnoj manjini, ako govorimo o Srbima.
Već, što se tiče Hrvatske, tradicionalno imamo problem, samo sa jednom strankom i to je HDZ, a sve ostale su spremnije za saradnju sa susjedima, na ravnopravnim osnovama.

Ovo bi bile, ono baš notorne činjenice i nadam se da ne moram tragati za linkovima, kako bih dokazivao da sunce izlazi na istoku.
online

User avatar
Rainwolf
Na probnom
Na probnom
Posts: 74
Joined: 21 Apr 2018, 23:12
Location: Korriban
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Rainwolf » 07 Jul 2020, 10:19

Naravno da ne. Tvoj svjetonazor je.jasan i.vise nego jasan.
S tim da nije samo HDZ problem, jeste najveca stranka, ali postoji.jos manjih stranaka.sa slicnim ideoloskim profilom, te bi se za odredene periode u hrvatskoj politici moglo reci da dijele odredene hdzovske ideje, samo.ljepse upakovane.
I ono nije darvinizam na zalost, vec nesto sto podsjeca na naucni rasizam. Ali, helem nejse...

Sto je komicno, u Njemackoj smo svi mi bez obzira da li dolazimo iz BiH, Srbije Hrvatske... Yugo.
Jednim nazivom te svedu na istu ravan.
Ponekad dodaju jedna pridjev, ali to je nebitno...
From the thunder, and the storm—
And the cloud that took the form
(When the rest of Heaven was blue)
Of a demon in my view—

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Lavlje_srce » 07 Jul 2020, 10:29

Socrates wrote: 07 Jul 2020, 00:32Sad, ti tvrdiš da bi nekako Bošnjaci promjenili to da su ostali u krnjoj Jugoslaviji, ako sam dobro razumio?

Ja sam već napisao da to ne bi bio slučaj i zašto. Našli bi se u još goroj situaciji.

Po mom mišljenju, nezavisnost je trebalo izglasati još ranije, 1991-ve, i natjerati Srbiju, ako je već željna ratova, da vodi istovremeno ratove i u BIH i u Hrvatskoj. Vjerovatno bi samo to donekle bilo povoljnije po nas devedesetih.
Krajnje si bezobrazan sa ovim imputiranjem sta sam to htjela reci. sasvim sam sposobna formulirati svoje misli bez da mi ti i @insomnia gurate rijeci u usta. Mene zanima Bosna i gradjani iste, to je sve. Zao mi je sto forum ne dopusta mogucnost da tebi i @insomnii to nacrtam.

Kao takvoj kvalifikacija koja bi bila najbliza istini je da sam bosanska patriotkinja. Ona koja postuje svaki kamen, rijeku i drvo Bosne i Hercegovine, kao i gradjane iste. Zbog toga sam tu napisala 'blasfemicnu' ideju da bi rat bio blazi ili ga ne bi bilo da je bilo vise bosanskih patriota, a manje Srba, Hrvata i Bosnjaka. Ljudi koji bi bili organizirani na gradjanskom principu oko ideje prosperiteta Bosne i Hercegovine, koji bi rezolutno odbili biti topovsko meso Srbije i Hrvatske. Ljudi koji bi radili na prosperitetu BiH u smislu jacanja njenog kulturnog i nacionalnog identiteta bosanstva, kojima bi religijske slobode bile zagarantirane, ali u kojoj bi religija bila odvojena od politickog, liberalnog uredjenja zemlje.

Ono sto je iz moje pozicije porazno je da takvi ljudi ni dan danas ne postoje u znacajnijem procentu. Zabrinjava me status quo, zabrinjavaju me nikad ugasene secesionisticke teznje Srbije i Hrvatske, zabrinjava me korupcija i nepotizam u bosnjackim redovima, zabrinjava me apatija naroda. Zabrinjava me refleksija globalne krize na stanje u BiH.

O tebi sam imala pozitivno misljenje, ali za mene si sada samo uljudnoscu razlicit od toksicnog @insomnije.
insomnia wrote: 07 Jul 2020, 00:06 Pobrkala si ti nas sa nekim. Zna se ko nosa fantomke. Doduse antifaurbanojlevici je to sve isto
#budimo#dobre#komsije
Sta sad implicirate, da sam u kriminalnim redovima mozda? Mozda iz vase pozicije. Osobe koje vode diskusiju na nacin na koji to vi radite, ne ulijevaju mi povjerenje, pa bi funkcija fantomke bila da se zastitim od vas. Kad budete imali nesto slobodnog vremena, objasnite mi sta znaci rijec ' antifaurbanojlevici'. Ne morate zuriti.
Last edited by Lavlje_srce on 07 Jul 2020, 10:32, edited 2 times in total.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42717
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14040 times
Been thanked: 12625 times
Status: Online

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Masamune » 07 Jul 2020, 10:30

Rainwolf wrote: 07 Jul 2020, 10:19 Sto je komicno, u Njemackoj smo svi mi bez obzira da li dolazimo iz BiH, Srbije Hrvatske... Yugo.
Jednim nazivom te svedu na istu ravan.
Ponekad dodaju jedna pridjev, ali to je nebitno...
Auslander booo :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by insomnia » 07 Jul 2020, 10:35

MarlboroGold wrote: 07 Jul 2020, 10:30
Rainwolf wrote: 07 Jul 2020, 10:19 Sto je komicno, u Njemackoj smo svi mi bez obzira da li dolazimo iz BiH, Srbije Hrvatske... Yugo.
Jednim nazivom te svedu na istu ravan.
Ponekad dodaju jedna pridjev, ali to je nebitno...
Auslander booo :oo
E onda nista. Pustaj Batka iz zatvora
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
grunf
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 599
Joined: 11 Jan 2020, 10:01
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by grunf » 07 Jul 2020, 13:50

Nije ni cudo sto Irci i Bosanci nikada nisu imali carstvo.

Uvijek traze pravdu i uzivanje, nikada srecu.
Glup sam!

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Socrates » 07 Jul 2020, 15:22

Lavlje, ovo je tebi, jer sam preglup, izgleda, da normalno citiram. :valja

Hvala lijepo na etiketiranju, onako iz čista mira. Ja ti neću uzvratiti istom mjerom, jer ipak znam da si dobrog srca i imaš dobre namjere.

Lijepo te je neko upitao kako bi ti to konkretno izvela devedesetih da si bila umjesto političara koji su se našli na tom sugavom zadatku, pa izvoli, objasni.

Ja ću opet pa skoro taksativno.

Dakle, Velika Srbija je cilj Miloševića i bande koja mu služi. Postoje nebrojeni istorijski dokumenti kako se to treba ostvariti. Nadam se da ih ne moram listati. Najveći pjesnik im je zagovarao istragu poturica i niko i ne pomišlja da ga zabrani, čak i kad su živjeli u istoj državi sa Bošnjacima. Čak ga i Bošnjaci citiraju, što je svojevrstan apsurd.

Ali, ovo dosad su samo riječi navedene. Možda samo buncaju a neće to uraditi? :hm

A vidi čuda, već su uradili, u prethodnim ratovima. Pobili sve bošnjačko sto su stigli. Ček ček, možda ih je ipak Tito smirio. :hm A vidi nije, bili su glavni u spriječavanju Bosnjaka da dobiju ime naroda. Tito ih prozv'o muslimanima zbog pritisaka iz zvanične Srbije. Znači, Njegos još aktuelan po pitanju istrage poturica, čak i u doba najvećeg sina.

Da razmotrimo ono "nema Tite da vas brani". Što je Tito mor'o branit' Bosnjake, to jest Muslimane, kako ih je on prozvao? Od koga ih je branio? Što nije, kad je već imao apsolutnu vlast, likvidirao one od kojih ih je branio? Aaaa sad mi je jasno, nije smio. Znaci, ni Jugoslavija nije ubila plan Velike Srbije.

Kao što reče drugi njihov fasisticki pjesnik, pa skoro šaljivo "pametan Srbin ode u cetnike a vraća se iz partizana".

Al' dobro sad, devedesete su, možda je ipak svjetlo pa skoro 21-vog vijeka doslo u nečije glave.

A vidi čuda, na po Beograda urlicu "Jebacemo Tajci", glavni fashion item je kokarda koja se prodaje na ulici. Čitava Srbija poludila. Mozda dva i po normalna glasa, a mozda ni toliko. Poravnali Vukovar sa zemljom, granatirali Dubrovnik, još desetke hrvatskih gradova, pozivaju Slobu zemljoradnika da im šalje salate jer mesa imaju. Počinili zločine. Milošević se sastaje sa Tudjmanom da podjeli Bosnu "mirnim putem".

Ček ček, možda ipak neće Bosnjake. Jest da osnivaju srpske opstine sirom Bosne, al' hajd' možda su mirotvorci. I to dijeljenje Bosne, to je put ka miru i rahatluku. Treba bit' pozitivan.

A vidi belaja, jbmt, sa skupštinske govornice neki mirotvorac poručuje da će Bosnjaka nestati. U normalnoj državi bi ga uhapsili jer niti je član predsjedništva niti je izabran da bude u parlamentu. A kod nas drito sa Durmitora u skupstinu pa prijeti Bošnjacima nestankom.

I ti bi, nakon svega ovoga, ostala u krnjoj Jugoslaviji sa tri republike? Eto, da ponovim, reci sta bi uradila.

Cilj ovog posta nije da demonizuje srpski narod, nego da demonizuje politiku moderne srpske države otkad postoji. Nemojte mi prisivati ništa.
Last edited by Socrates on 07 Jul 2020, 15:50, edited 4 times in total.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Socrates » 07 Jul 2020, 15:25

De nek' neko popravi ovo sto mi se post pojavljuje kao citat. Ja ne znam kako. :D.
. . . . . . . . .

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120355
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6951 times
Been thanked: 7871 times
Status: Online

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Krokodil Behko » 07 Jul 2020, 15:34

Znači, nakon što smo od žrtava, jučer postali agresori, jer je status žrtve smetao Vučiću i objektivnim forumašima, danas ne možemo ni da se požalimo, zato što je jedan pripadnik ARBiH osuđen na osnovu ničega.

Sastanak na koji je predsjedavajući Predsjedništva BiH Šefik Džaferović danas pozvao ambasadora Republike Srbije u Sarajevu Aleksandra Đorđevića je otkazan, potvrđeno je Feni.
Razlog za otkazivanje je taj što je srbijanski ambasador hitno pozvan u Beograd, o čemu je obavijestio Kabinet predsjedavajućeg Džaferovića.

Predsjedavajući Džaferović je pozvao ambasadora Đorđevića kako bi iskazao protest zbog presude kojom je državljanin BiH Husein Mujanović osuđen pred srbijanskim sudom zbog navodnih ratnih zločina počinjenih na teritoriji naše zemlje, kao i protest zbog prakse sudskog progona državljana BiH koje provode srbijanske vlasti.

Prije toga, ministrica vanjskih poslova BiH, Bisera Turković, pozvala je danas na hitne konsultacije u sjedište Ministarstva vanjskih poslova Bosne i Hercegovine ambasadoricu Bosne i Hercegovine u Republici Srbiji Aidu Smajić.
Zbog izricanja prvostepene presude Višeg suda u Beogradu državljaninu BiH Huseinu Mujanoviću, kojeg je srbijansko pravosuđe jučer nepravosnažno osudilo na 10 godina zatvora, zbog navodnih zločina na teritoriju BiH, Ministarstvo inostranih poslova BiH je uputilo notu Srbiji.
online

respo
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3931
Joined: 11 Sep 2019, 10:11
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by respo » 07 Jul 2020, 15:42

Kakve veze ima hapsenje mujanovica sa temom? Nemoj da bezveze poturas ono o cemu ne govorimo
I usuti se ti ko p.... kad rece da izmisljam za nadimak miteranu
odgovoran sam za ono sto kazem a ne za ono sto ti shvatis

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120355
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6951 times
Been thanked: 7871 times
Status: Online

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Krokodil Behko » 07 Jul 2020, 18:44

Odmori do sutra.
Sramota je takve puštati, na ozbiljne teme. Da se sam pitam, već bi trajno odletio.
online

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Lavlje_srce » 07 Jul 2020, 19:51

Socrates wrote: 07 Jul 2020, 15:22I ti bi, nakon svega ovoga, ostala u krnjoj Jugoslaviji sa tri republike? Eto, da ponovim, reci sta bi uradila.

Cilj ovog posta nije da demonizuje srpski narod, nego da demonizuje politiku moderne srpske države otkad postoji. Nemojte mi prisivati ništa.
Ponovo mi imputiras nesto sto nigdje nisam napisala, pa cemo ovdje uljudno zavrsiti diskusiju. Vrlo eksplicitno sam ti objasnila svoje stavove u prethodnom postu, pa za osobu tvojih kognitivnih sposobnosti nije nemoguce barem priblizno zamisliti sta bi to radila osoba poput mene u toj SBBKBB situaciji. Pogotovo mi to ne pada na pamet opisivati forumasici koja je sklona laganom ismijavanju, mada vrlo simpaticna (sto je moj prvi dojam o njoj). Nema ona sta traziti od mene, kao ni ti. Kad bih to i napisala, dobila bih vrlo slican odgovor onom koji si drugim rijecima napisao vec vise puta.

p.s. Ne trebas ti meni opisivati velikosrpsku, niti u nesto manjoj mjeri velikohrvatsku politiku. Osobe poput mene razmisljaju na nacin - a) promijeni ono sto mozes promijeniti (to bi bila vlast u BiH kad bih imala moc koju nemam), b) pokusaj prihvatiti ono sto ne mozes promijeniti i c) uoci razliku izmedju a i b. Hvala na paznji i lp.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Mutevelija » 07 Jul 2020, 20:03

Krokodil Behko wrote: 07 Jul 2020, 15:34 Znači, nakon što smo od žrtava, jučer postali agresori, jer je status žrtve smetao Vučiću i objektivnim forumašima, danas ne možemo ni da se požalimo, zato što je jedan pripadnik ARBiH osuđen na osnovu ničega.

Sastanak na koji je predsjedavajući Predsjedništva BiH Šefik Džaferović danas pozvao ambasadora Republike Srbije u Sarajevu Aleksandra Đorđevića je otkazan, potvrđeno je Feni.
Razlog za otkazivanje je taj što je srbijanski ambasador hitno pozvan u Beograd, o čemu je obavijestio Kabinet predsjedavajućeg Džaferovića.

Predsjedavajući Džaferović je pozvao ambasadora Đorđevića kako bi iskazao protest zbog presude kojom je državljanin BiH Husein Mujanović osuđen pred srbijanskim sudom zbog navodnih ratnih zločina počinjenih na teritoriji naše zemlje, kao i protest zbog prakse sudskog progona državljana BiH koje provode srbijanske vlasti.

Prije toga, ministrica vanjskih poslova BiH, Bisera Turković, pozvala je danas na hitne konsultacije u sjedište Ministarstva vanjskih poslova Bosne i Hercegovine ambasadoricu Bosne i Hercegovine u Republici Srbiji Aidu Smajić.
Zbog izricanja prvostepene presude Višeg suda u Beogradu državljaninu BiH Huseinu Mujanoviću, kojeg je srbijansko pravosuđe jučer nepravosnažno osudilo na 10 godina zatvora, zbog navodnih zločina na teritoriju BiH, Ministarstvo inostranih poslova BiH je uputilo notu Srbiji.
Jesi vidio Srbije izvrši agresiju i onda hapsi po Bosni, treba potjerati inicijativu ili neki slogan napraviti Agresija se nastavlja.
Ovo je nastavak agresije.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84340
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11032 times
Been thanked: 16548 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Fuddo » 08 Jul 2020, 19:04

Respo, pretjerujes.
Ovdje se raja uglavnom zeza, teske teme su rijetkost,
Ako se koja i nacne, uglavnom ne prolazi klixovstina, red alije, red islamizacije, tj. red podvala.
Recimo, za ovo gore bi ti bloo spucala trajni.
Nemres se tako moderaciji obracat.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Melek » 08 Jul 2020, 19:08

Behko je po meni ko skrojen za moderatora :cudi

Šta mu se štošta brutalno pljucne u lice a on mirno reaguje.

Ja bih odavno motorku upalio da mene tako ...
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

respo
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3931
Joined: 11 Sep 2019, 10:11
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by respo » 08 Jul 2020, 19:09

maksuz sam otvorio da procitam sta si napisao
ne mogu se tako moderaciji obracat al on meni moze reci da lazem i da se drogiram i sl?
pa vi ako pustate tako da vam se obracaju pustajte i dalje ja ne dam da mi se neko tako obraca posebno da mi govori da lazem a znamo i ja i ti i ostali da francuza zovem miteran
jebo aliju islamizaciju i sl nego njegovo ponasanje je gore nego kad se ja i miteran ti peti deseti prepiremo

evo usput i za meleka odgovor ako ti dopustas kao sto sam gore napisao bujrum dopustaj i dalje
odgovoran sam za ono sto kazem a ne za ono sto ti shvatis

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by insomnia » 08 Jul 2020, 19:15

Nisi ti ba za foruma da bog kaze da jesi
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

respo
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3931
Joined: 11 Sep 2019, 10:11
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by respo » 08 Jul 2020, 19:17

ma ja forumi su samo za nacionaliste kao sto ste vi poserem vam se u pernicu
odgovoran sam za ono sto kazem a ne za ono sto ti shvatis

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84340
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11032 times
Been thanked: 16548 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by Fuddo » 08 Jul 2020, 19:18

respo wrote: 08 Jul 2020, 19:09 maksuz sam otvorio da procitam sta si napisao
ne mogu se tako moderaciji obracat al on meni moze reci da lazem i da se drogiram i sl?
pa vi ako pustate tako da vam se obracaju pustajte i dalje ja ne dam da mi se neko tako obraca posebno da mi govori da lazem a znamo i ja i ti i ostali da francuza zovem miteran
jebo aliju islamizaciju i sl nego njegovo ponasanje je gore nego kad se ja i miteran ti peti deseti prepiremo

evo usput i za meleka odgovor ako ti dopustas kao sto sam gore napisao bujrum dopustaj i dalje
Pa, nemas puno opcija.
Opcija 1.
Osjecas se diskriminisanim, ne tolerise se tvoj nastup, kazes dovidjenja, izlogujes se i odes.
Opcija 2.
Osjecas isto, ali nastavljas sa dosadasnjim nastupom, dobijes ban, znaci, opet odes, samo ovaj put protiv svoje volje.
Opcija 3.
Odes u japan :D.
Zarobis neku mio maju, i ostatak zivota budes shogun.


I haj ne seri, Nevzete ti.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Da li će muslimani u BiH nestati kao u Španiji?

Post by insomnia » 08 Jul 2020, 19:19

Preslab za poskok prejak za bosanski. 😁
Idi Gile stavljaj slike guzice s fufetom, zovi raspustenice na kafu, nesta, nedje. Nisi za ovoga
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests